Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
:-) takže zamestnávateľ oboznámený :-) tešííííím sa
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche som včera ukazovala tomimu vašu miestnosť a vravel že je fakt pekná, že to super vyzerá :-) Nooo ale zober si to tak, že radšej žiadna opona, než nejaká otrasná stará komunistická, to by to celé pokazilo... ;-) Neviem, tak tam jednoducho nič nedávajte, aby to nakoniec nepôsobilo nejako rušivo, lebo fakt tá miestnosť je veľmi pekná, hneď by sme aj my takú brali :-) @simcab jeeeeej no super ! :-) A čo ti povedali? Všetko v poriadku? :-) Super super moc sa s tebou teším ! :-)
Odpovedať
@wera.g ďakujem moja.. ale no v pohode, vedúca mi hneď nakázala, aby som jej poslala aké budem mať šaty :-D ale zahovorila som to, tak hádam zabudne.. nikomu známemu ich neukážem :-D iba jedna veľmi dobrá kamoška vie, aké budem mať..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a este ich uvidim ja:)
Odpovedať
@kacennnka jááj, no jasné, že aj ty.. však ty si o nich vedela medzi prvými ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) @simcab simi super, tak uz to mas za sebou :-) @beronsche miestnost mate naozaj krasnu x-) Ja este neviem ako dam stoly, pojdeme tam vo februari pozriet, ja som tam totiz este nebola :-N Vybrali sme podla fotiek a odporucani a poslala som tam nasich :-) Tak zatial U a potom by som mozno aj to E zvazila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ta sala je nadherna. Ja by som mozno ten hlavny stol dala na to podium a nejak pekne vyzobila tie schody. Mohlo by to byt take romanticke a krasne:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a nerozmyslali ste niektora nad tym dat stoly do tvaru tzv. rybej kosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s to je ako ta rybia kost?
Odpovedať
Profilova fotka
____ / | / | Nieco takehoto neviem to takto lepsie ukazat
Odpovedať
Profilova fotka
s tym ze tie stoly su samozrejme pod sebou to hore ja hlavny stol a podtym su stoly pre hosti
Odpovedať
miška, ty si iný grafik :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem som vrodeny talent 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, uz si to viem predstavit:) u nas to neprichadza do uvahy, pretoze ta sala je asi dost mala na to. yslim, ze to zaberie viac miesta ako klasicke U
Odpovedať
@kacennnka kati, pod zámkom je najkrajšie U alebo E ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab mozno este to E by bolo fajn. Aby sme sa tam vsetci pomestili:) len neviem ci to na sirku vyjde. Vies ci nebudu mat stolicky natlacene na sebe. Myslim tych co budu k sebe chrbtami.
Odpovedať
@kacennnka veru by to asi bolo natlačené. :-S ale však pani vám poradí ako to bude najlepšie
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne:)
Odpovedať
ach, dúfam, že nám sa dnes podarí zarezervovať sálu.. :-S
Odpovedať
@wera.g @bybi @kacennnka dakujem!!! Najprv sa mi tam az tak nepacilo, ale uz som sa nou nejak ztotoznila, ci co.. :-D :-D :-D Je to vsak len novopostaveny kulturak na dedine, tak sa bojim, aky bude personal.... =-) @michala.s Ja som tak povodne chcela stoly, pekne to vyzera.... ale to by som musela rozdelit hosti do skupiniek a tak v ramci zjednodusenia planovania zasadacieho poriadku, ich posadime za 3 dlhe stoly a hotovo... :-D :-D :-D :-D Salu ame velikansku, tak mozeme zo stolami experimenovat, este sa uvidi ako to bude... :-D @simcab drzim palce!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g tak to áno, bez mojejsvadby by som polku vecí aj viacej nemala ešte vybavené ...tak supeeer, taká torta je veľmi pekná, videla som zatiaľ také iba v telke alebo na obrázku, čo som bola na svadbách mali väčšinou klasiku - poschodovú - ale toto je praktickejšie nemusíte ju krájať :) a aj veľmi pekné ... tak nech Vám to ide všetko pekne ako po masle, nech to postupne odbýva ... ja musím tiež ešte objednať zákusky, ale pani cukrárka mi kázala poslať objednávku tak mesiac pred svadbou ... že to stačí ...
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute, tak nove oznamko je na svete - dala som ho do albumu len pre priatelov - mozte na neho mrknut a povedat svoj nazor?? Je tam viac variantov.... uz som zufala :D dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute, tak nove oznamko je na svete - dala som ho do albumu len pre priatelov - mozte na neho mrknut a povedat svoj nazor?? Je tam viac variantov.... uz som zufala :D dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 mne sa paci, aj to ked ju milujes nieje co riesit, ale pacia sa mi viac tie jednofarebne, tie 4-listky su pekne, ale zda sa mi to dost rusive :-) A ta zelena farba je uzastna, ja taku zelenu milujem x-) x-) sikulka si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 moja ja by som sa na ňho veľmi rada pozrela... ale nie som medzi tvojimi priateľmi, tak nemôôôžem :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weruska, teba nemam medzi priatelmi?? hanba mi :)))))))) @bybi dakujem :)) nam sa zatial paci kombinacia - vonkajsia strana tie zelene stvorlistky, vnutro ruzove a pozvanie so zelenymi stvorlistkami
Odpovedať
Profilova fotka
baby co sa mi dnes stalo - teda okrem toho, ze nas stupidny vlciak nam znicil balkonove dvere - vydriapala tam pazure az do dreva, skoro som 3x naburala, lebo debil predomou mi naschval prudko brzdil ALE - idem po obede do prace a ako vytahujem kluce, z vrecka mi vypadne 50 € - samozrejme ja som si to nevsimla bezdomovec za mnou uz isiel po ne a taki traja chlapi co isli oproti mne sa k nemu rozbehli, zobrali mu ich a mi ich priniesli, ze slecna, toto vam vypadlo.... skoroo som odpadla, ze takito ludia este existuju.... a bezdomovec teraz stoji oproti mojmu obchodu cez ulicu a zazera na mna :))
Odpovedať
@petkaa28 Pekne! Hlavne sa mi velmi paci ten napad, z vyrezanym okienkom!! Parada!! Ale musim suhlasit z bybi, ze listocky posobia trochu rusivo, ak su cez obrazok a text...... viac sa mi paci jednofarebne!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s my nad rybou kostou celkom seriozne uvazujeme....bud U alebo rybia kost...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 oznamko je krásne ale bez tych stvorlistkov mozu tam byt ale nie tam kde je obrazok a text ;-) my budeme mat stoly tak vselijak nakolko sala je obroska a nech tam nie sme ako mravceky na ihrisku takze ais takto : -------------my / \ / \ hostia / \ / \ ____ovocny stol krajsie to neviem :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?