Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @dracica6663  nooo a preto si treba vychutnávať každú minútu nášho dňa 🙂 🙂

@simcab  simi veď bolerko budeš mať aj tak len v kostole, nie? 🙂 ja si myslím že ten účes áno určite, bude sa ti veľmi hodiť 🙂 a ak si to so závojom rozmyslíš, požičiam ti môj - nekupuj si 😉) každopádne keď budeš mať skúšku u kaderníčky, vezmi si bolerko, závoj, spraví ti účes a uvidíš či to nie je moc moc... 😉

• @wera.g  tak k tomu veľkému účesu sa určite závoj nehodí, o tom nešpekulujem.. skôr mám na mysli to, či ten účes chcem, alebo chcem iný so závojom.. 😒

• ahojte babule!!
    vcera som si vybavila 2 tyzdne volna v robote kvoli svadbe - juj tak sa tesim.. 🙂 A zajtra ideme s drahym pozerat obleky, tak dufam, ze nieco vyberieme, teraz su dobre ceny..

@simcab  pripajam sa k babam - pekne bolerko! Inak mozem aj ja vidiet uces? 😉 .. ale ja by som asi bola za zavoj...lebo ako vravis, taka prilezitost uz nebude... 😉

@sun22  Blahozelam!!! A zelam ti nadherny, dlhy zivot po boku tvojho vyvoleneho!! 🙂

• Sponzor fóra
  • @beronsche  aj ja mám 2 týždne dovolenku cez svadbu 😵 tešííííííííííííííííím sa
    nemám tu fotku toho účesu, ale mám ho od tejto baby, tak aspoň pre predstavu:

http://www.mojasvadba.sk/bazar/svadobne-oblecenie/i09o/luxusne-svadobne-saty-pronovias-octubre/

inak ale zas ani takýto účes už nebude príležitosť dať si na hlavu, preto som na pochybách 😒 spravím to tak, že pôjdem na skúšku, a ak sa mi bude hodiť, tak si ho dám a ak nie, tak dám jemnejší so závojom a bude.. či ako?? 😬

• @simcab  zaujimavy uces, pekny a obrovskyyyy... skoda, ze ho nevidno poriadne.... mas take dlhe vlasy, ci by si mala aj pricesok?
    Ale asi k tvojim satickam by sa mi viac pacilo nieco jednoduchsie a zavoj.... Ale ja som zatazena na zavoje, mna nepocuvaj... 😃 😃
    Vyskusaj a uvidis!! 😉

• @simcab  simi skus ho na skuske a uvidis...na mna je moc...k takemu ucesu podla mna jednoduchsia saty, aby sa to nebilo...ale to je iba moj skromny nazor 😬

• @beronsche
    @petkaa28
    mám spravenú aj fotomontáž 😃 tento účes na mojej hlave a v šatách.. vyzerá to dobre.. ja by som si ale tú guľu dala spraviť menšiu, nie takú obrovskú.. a vlasy mám po pás, no guľa by musela byť tak či tak z príčesku, lebo vlastné vlasy by sa použili len na zapletance.. teda táto baba to tak mala..

• @simcab  Tak to som este nepocula 😬 Ani o vazkach ani o muchach v kytici 😃 To co je? Nemas nejaku foto?

• @h.a.i.n.y  muchy ešte neboli, iba vážky a srdiečka.. muchu som si vymyslela ja.. hľadám fotku, jedna baba ju mala v kytičke, no neviem ju nájsť 😞

• babušky akurát som volala na matriku v našej dedine, teda info - pokiaľ máme svadbu v kostole v inej dedine než máme trvalý pobyt, nemusíme ísť k nám na matriku, stačí do dediny kde bude svadba, tam musíme priniesť občianske, rodné listy a vypísať žiadosť - ale pozor BEZ POPLATKOV 😉 Totiž niektoré tu písali, že budeme platiť aj na matrike v našej dedine aj na matrike tam kde bude svadba platiť 16,50, teda 33€ dokopy, ale nie, jedine ak by bola svadba na matrike, pre svadbu v kostole to neplatí 😉)))
    teším teším, ušetríme kopu času na matrike u nás v dedine a aj 33€ 😃

• @simcab  simi co teba nenapadne 😃
    ale nahodou super 🙂))
    moja svagrina mala motyle...

• @petkaa28  mňa drahý volá muška, tak preto bude muška.. inak muchy nemám rada 😃 iba môjho mušíka ľúbim 😬

• baby sutazime o najkrajsie obleceneho hafana - hlasy verejnosti su sice nepodstatne, ale cim viac bude dole komntarov, tym lepsie - sutazi sa iba do zajtra 🙂
    preto prosim ak sa vam niektorej chce, napiste komentar bud na Lilly, Huga alebo Maxa 🙂))
    dakujem 😉

• Sponzor fóra
  • @simcab  hehe, to si este pamatam, ako si nam to na prvych stranach tejto diskusie vysvetlovala 😃
    zlate 🙂))

• @h.a.i.n.y tiez to mam za 200🙂 zaujimave cislo...leti to nejak rychlo 🙂

• my už len 45 dní do svadby ... ako rýchlo to letí ...

• @angieska  Ahooj. Ty mas tiez svadbicku ako my s @bybi ? Pozeram ze si z LE kde budete mat hostinu?

• Ahojte baby kolko cm organzu budete davat na stoly? Ja rozmyslam nad 15 cm s tym ze by som preplietla dve farby ako su na jednom obrazku tuto:http://www.agenturamimi.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=76&Itemid=69
    Je to ta kombinacia cyklamenovej so zelenou. Alebo zeby som dala do stredu organzu 36 cm ktoru by som zhuzvala v strednom pase. Tak poredte Ako

• @h.a.i.n.y  ahoj 🙂 hej, mame rovnaky termin 🙂 ja som mala mat v oktobri, ale zmenili sme to a viac sa mi to paci 🙂 hostinu budeme mat v Levoci v Levocaku 🙂 mam to blizko domu 🙂

• @angieska  Jaaj ja som si myslela ze budete mat niekde v SNV 🙂

• @h.a.i.n.y  ee, uvazovali sme nad florou chvilu, ale potom sme zhodnotili, ze to by bolo potrebne odvoz zabezpecovat a uz to bolo privela 🙂

• @michala.s  nooooo také prepletené to vyzerá pekne 🙂 a chceš to aj v tej cyklaménovo zelenej kombinácii? 🙂
    Ja rozmýšľam nad jednou foto ako tu na mojasvadba bola už vo viacerých albumoch - výzdoba bola bielo fialová, a aj mašle na stoličkách boli tiež z 2 farieb, a takisto aj na stole bola aj biela aj fialová organza.. Tak by som to spravila s hnedou a ružovou... 🙂 Dnes sa chystáme do agentúry rezervovať aby nám to vyzdobili, tak to skúsim spraviť, ako by to vyzeralo... 🙂

• dobré ránko babule 🙂

otázočka, budete mať niektorá aranžované ovocie na svadbe? Mne sa to veľmi páči, dostala som aj cenovú ponuku na to, od Tomáša Vidu, ževraj je fakt dobrý... 🙂 Ale neviem, to, čo by sme tam chceli vychádza tak do 200 eur, čo som ochotná za to dať, ale .... bude sa to vlastne aj jesť? Vy budete mať ovocné stoly na svadbe, hmm? 🙂

• @wera.g  dobre ranko ja som pocula a uz sa to tu aj raz pisalo ze to je zbytocne davat ze ked je vela jedla, zakuskov a pod. sa ovocie nejedlo tusim to aj simi spominala ked sa minuly rok vydavala nie??

• @dracica6663  nooo neviem asi som tomu vtedy nevenovala nejako pozornost, alebo som si to nevsimla... 😬 čokofontánu nechceme určite, sladkého tam bude veľa, ale to ovocie sa nám zdalo fajn pre tých čo by si chceli dať niečo ľahšie než len koláče... Taaaak neviem... 🙂
    Každopádne si dáme robiť také motýliky z reďkovky na taniere s predjedlom, to bude kráááása 🙂 gýč možno, ale krásny 😃 😃

• @wera.g  ovocie je pekne na stolach ale...tak ak to chces tak si to daj ale nie moc aby ste potom nemali problem z tym ze toho bude vela a nikto to nezje aby vam to potom nezhnilo...ale inak je to faj ovocie len ide o to ze to je len jeden vecer a tam bude vela jedla....to ani chutit nebude stale jest 🙂 nie?

• @dracica6663  nooo my budeme mať jeden stôl len so zákuskami, ovocím a tak, teda ani zavadziať na stoloch nám to nebude.. 🙂 Máš pravdu, že to možno dopadne tak, že sa to vyhodí, ale každopádne radšej volím jedla viac, než aby toho bolo málo a všetci nám poodchádzajú, že sú hladní... to by som asi neprežila taký trapas... 😃 😃
    Hmmm neviem teda... A vy ako? Nebudete mať ovocie?

• @wera.g  no toho sa neboj nito nepovie ze je hladny 🙂 toho sa nebojim ze bude malo jedla...vsak pre istotu sa vzdy berie viacej a v noci okolo polnoci vela ,,starsich,, ludi pojde domov a zostanu tam len mlady...takze ..ale ja tak sa bude pocitat ze by tam vsetci zostali. My to mame tak dohodnute ze navari sa vela a co sa nezje oni - majitel si necha a preda v restike...a za to platit nebudeme...a ak by sme si aj alkohol malo doniasli nie je problečm lebo oni tam maju toho dost takze ani toho sa nebojim. Ovocie urcite nebudeme mat.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.