Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@petkaa28 peti, podľa mňa by bolo krajšie a asi aj elegantnejšie toto druhé riešenie - vonkajšie iné ako vnútorné..
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucka ahoj, neblazni, tri chody ti budu bohate stacit...na brachovej svadbe sme mali 3 a domov sme niesli tolko jedla, ze az...cele prasa ostalo... kvetinky chcem ist aj ja dat krsnemu a prarodicom na hrob...urcite v nedelu pojdem...aby vedeli, ze som v ten den na nich myslela, a chybali mi tam... aaaa, vidim, ze moja krvna skupina s mobilom :D este sice neviem kam si ho dam :) asi si dam spravit specialny podvazok na neho :D lebo pomadurku nebudem mat...supnem ho drahemu do saka.. ja mam totiz utkvelu predstavu v hlave, ze v sobotu mi bude volat kazdy, co nebude vediet nieco vyriesit, alebo sa to bude bat spravit bezo mna :D a nasi vsetci doma vedia, ze ked nie je nieco podla mna, tak je zle :D fuj, ja som hnusna povaha :D @wera.g aranzovane ovocie nebudeme mat, ale budeme mat ovocny salat...ten si robime doma (som hrozna, ale v jednom hoteli ma naucili uuuplne jednoduchy trik na ovocny salat, aby bol fantasticky aj dva dni po vyrobe....), takze na osviezenie urcite bude
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simik dakujem :))) ja to dokopem do dokonalosti :D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche joj to este neviem :) musim popozerat, ako by som to usporiadala na stoloch, lebo stoly mi pripravia majitelia, ja jedine steny ked budem chciet vyzdobit nejak..takze to sa este uvidi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 no presne, tiež si myslím, že mi bude mobil vyzváňať, nesmiem si zabudnúť dať tichý režim aspoň cez obrad :) no si ma upokojila, ja si myslím tiež že by tri chody mali stačiť, hlavne ak ten druhý je vo forme švédskych stolov a potom aj kapustnica ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 no supeeer menu, my máme podobné : I. chod : plnené kuracie prsia - gordon blue, plus bravčové na štave s hribíkmi a ryža, opekané zemiaky plus pekingský šalát II. chod : švédske stoly - grilované kurčatá, rezne, pečená krkovička, štefánska roláda - k tomu šalát, chleba, kyslé o 20:00hod sa bude krájať svadobná torta III. chod : kapustnica zákusky, slané, ovocie je samozrejmosť - budeme to mať tiež ako švédske stoly - aj alko a nealko, kto bude čo chcieť si zoberie...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 super vymyslene....nemas co riesit....a moj mobil ide urcite so mnou :D a kedze mame s tominom uplne rovnake, tak mozno nejake pekne foto vtipne s nimi vymyslime :D my sa fotime v pezinku v parku - dufam, ze termin rekonstrukcie - 02/2011 dodrzia :D
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 díky, no tam je pekne, to jazierko čo tam je ... tam budete mať určite pekné fotky ... práve dneska som tu našla fotky - kde bolo že ženích volá mobilom neveste - super fotka... dobrá inšpirácia :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievcata... kde by som mohla najst nejake pekne obrazky nevesty a zenicha, napriklad ako ma petka v tom oznamku kofolovom? nejak sa mi nedari nieco take ne nete najst.Proste nejake take pekne kreslene. Som mala taky napad, ze drahemu dam na valentina boxerky. Ako byvaju tricka s potlacou tak som nasla firmu ktora robi potlac aj na boxery. Tak tam chcem dat nejaky pekny svadobnyu obrazok a nas datum:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka napis mi tvoj mail do ip,poslem ti par..
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 dakujem:))
Odpovedať
Juuuj, bambulky moje ;-) Dllllho, slho som tu nebola a urcite nemam sancu to vsetko docitat. Snad sa nic take nestalo, ze niekto zrusil svadbu a podobne. Ak nie, tak viac mi netreba vediet :-) Dufam, ze pripravy idu v plnom prude, ved to mame za paaar :-N Inak, vratila som sa z Rakuska, kde som sa starala o jedneho deduska, ktory mi bohuzial zomrel :-( a tak som spät.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bambula27 bambula ahoj..tak to mi je luto...co mas inak nove? Ako s pripravami?
Odpovedať
@petkaa28 Noooo, Peti ... tak pripravy - momentalne frci hlavne vyzdoba ;-) Nakupujem a sestricka vyraba :-D a obzeram sa po popolnocnych satickach. A co tvoje pripravy? Ved medzi nasimi svadbami je rozdiel tyzden ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambula27 my prave riesime oznamko...nejako sme sa zasekli...co vyrabate na vyzdobu?
Odpovedať
@petkaa28 Oznamko??? :-) Vymyslate nejake nove? No sestra mi vyraba menovky, vyzdobu na auto a tiez nieco na stenu za nas, kde budeme sediet....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ... no dlho som tu nebola ... vôbec nič nestíham - skúškové,práca, dorábka bytu, plánovanie svadby - aj keď to dosť zaostáva .. občas aspoň prídem, niečo prečítam a vidím, že ste riadne pokročili :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko nevestičky :-) @bambula27 ahoj bambi :-) joj s tým deduškom mi je to ľúto.... a čo ako pokračuješ s prípravami? :-) v rakúsku si si nenašla nejaké krásne popolnočky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, vy budete hádzať kyticu a podväzok na svadbe? totiž my chceme... ale problém je, že slobodných báb na svadbe budeme mať až 3 :-D no a nie je to také blbé, hádzať to 3 babám??? :-D A podväzok? Tam budeme mať 4 slobodných, teda možno viac ak večer prídu nejakí ešte... Ale aj tak mi to príde vtipné.. Akurát som včera opisovala situáciu drahému - u nás keď sa odčepčuje, je zvyk, že slobodné baby chodia okolo so sviečkami a majú vytvoriť kruh... no a som si predstavila ako tam budú tie moje 3 babizne behať rýchlo, aby to vyzeralo, že ich je viac... :-D :-D :-D asi budeme musieť pozvať na večer viac slobodných :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g no my podväzok hádzať nebudeme, to sme sa dohodli, že pojmeme trošku súkromnejšie, ale čo sa týka tej kytičky to by som chcela hádzať, ale asi nie tú originál svadobnú :) a tiež riešim podobný problém, že slobodných tam bude 5 a pol aj s deťmi :-N vieš čo a pri odčepčovaní môže byť v pohode aj to keď bzdú len tri kočky bude to také dvornejšie :-D
Odpovedať
@wera.g :-)))) wera tak pocuj, to budes mat fakt vtipne. Ja som na tom s nezadanymi ludmi rovnako tak sa snazim tieto tradicie vypustit. Rozhodne kyticu hadzat nebudem lebo snubencova sestra sa isto schova a nechcem aby sa mi tam sestra pobila s kamaratkou :-) alebo by si tu kyticu nakoniec vypytala kamoskina 4 rocna :-D S podvazkom by to bol este vacsi problem (tiez by sa aspon 2 schovali) takze mi nakoniec ostane a niekomu ho potom posuniem. Ale ta predsatava :-D :-D
Odpovedať
@slintacik aj u vas je zvykom, ze pri odcepcovani su tam baby so svieckami ? U nas to veru zvyk nie je (teda aspon o tom neviem). Jedna slobodna (ako hlavna druzicka) ma odcepci, Druha jej bude pridrziavat sponky alebo tak no a ta tretia - zeby som tam so svieckou postavila aspon ju ? :-D Asi to necham tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak no tradícia .. ono v podstate, čo svadba niekoho z rodiny či známych to iná "tradícia" :-D v podstate je to tak čo sa komu páči to si vyberie :-)
Odpovedať
@kacennnka kacenka skus si dat :vsemocny google" - zadaj vtipne svadobne oznamenia - obrazky a urcite ti tam vypluje milion napadov. Potom ta to hodi aj na original stranku takze je mozne, ze najdes aj obrazok samotny (bez textu). Das si tam vlastny text - a mas svoje vlastne oznamko :-) (my sme to tak robili tiez)
Odpovedať
@slintacik to je pravda. Mne sa to s tymi svieckami paci. Je to take romanticke a tajomne ale to bolo asi mozne na velkych svadbach kde tych slobodnych bolo ozaj vela. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) @bambula27 bambulka minule som na treba myslela, ze kde si, ze sa vobec neukazes. To mi je luto s tym deduskom :-( @wera.g Weri ja este ani neviem ako ta svadba bude prebiehat, ja mam pocit ze nemam ani paru ze ako to chodi, uz som tak strasne dlho na ziadnej svadbe nebola, chcelo by to nejake videa a okukat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby pridala som si do albumu nejake tie nove navrhy oznamenia, kedze uz vieme aj hodinu aj miesto, dnes si ich idem dat pokusne vytlacit, len mi skuste povedat, ktore sa vam paci najviac. Ja som velmi nerozhodny clovek
Odpovedať
@michala.s ahoj mne sa paci urcite s fotkou...bud č. 1 alebo 2, ale asi viacej to prve...A uz mas aj papier na oznamenia?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 dnes si ich pojdem dat vytlacit do faxcopy a uvidim na akom papiery budu vyzerat dobre
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s neviem či si si všimla ale ja už som označila, ktoré sa mi páči najviac č.1 ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?