Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slintacik ano dakujem
Odpovedať
dobré ránko :-) @michala.s miška, mne sa najviac páči 1. a 2. ale skôr to 1. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dakujem simi
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, včera sme si konečne vybrali aj svadobnú tortu - už bolo na čase - 6 týždnov pred svadbou chichi :) akú budete mať vy? akú príchuť? my sme si vybrali trošku netradičnú - gaštanovú a druhú budeme mať orechovú ...
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g my nebudeme mať tiež moc slobodných dievčat, pár kamošiek a dve sesternice ... ale chceme hádzanie kytice aj podväzku ... kamoška by sa chcela vydávať, tak jej to skúsim nejako hodiť :) a akú budete mať tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no ja si nemozem davat tortu orechovu kvoli drahemu, ktory je alergik, takze u nas bude jedno poschodie vanilkovy korpus a cokoladovy krem, druhe poschodie bude presne opacne a tretie poviem cukrarovi nech vymysli nieco zaujimave :-D
Odpovedať
@wera.g moja zlata, dakujem ...a deduskovi je takto uz lepsie. No a moje pripravy, tak momentalne riesime vyzdobu, nakupujem vo velkom a sestra mi vyraba :-N A tie popolnocky bohuzial....bola som v takom mensom mestecku a tam som nic nenasla :-( Inak, podla mna, ak mas 3 slobodne babizne, tak je to uplne v pohode ;-) My hadzat kyticku nebudeme :-) @bybi dakujem moja. No vidis, veru veru, ja som bola sice prec len 2 tyzdne teraz, ale ani predtym som sa neukazala...nejak som na net nemala cas ;-) Ako sa ma malinka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Miska mne sa paci to druhe oznamko najviac :-) @bambula27 A teraz uz zostavas doma, alebo si zase nieco hladas mimo SK? Malinka sa ma dobre, len ma nejake zvlastne obdobie, stale je zduta za nieco :-D My mame uz tortu objednanu, ale este sme neni konkretne na nicom dohodnuty, ale ma nas na nas termin poznacenych. Ja som jej poslala uz fotku ako si asi predstavujem tortu, ale mali sme tam viac variant, tak sme sa dhodli, ze jej dam vediet neskor, ved predsa len to ma este cas. A mozno nakoniec bude aj nejaka uplne ina. Chut zatial neviem, asi cokoladova alebo dobosova... Aj ovocnu by som chcela, ale mi hovorila ze 2 poschodia robi rovnake, tretie moze byt ine... Rozmyslam ze tam pojdem teraz ked budeme doma, oni maju aj cukraren, tak len tak ochutnat, ale velmi ich chvalia ze su torty vyborne aj chutovo a nie len na oko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s to máte dobre vymyslené ... :) jaj už sa teším na tie zákusky a torty - ja mám hrozne rada sladké :)
Odpovedať
@michala.s Mne sa paci viac to druhe. Akurat by som vymenila mena, aby tvoje bolo pri tebe a draheho pri nom.. ;-) Myslim, ze tvoje by aj tak malo byt ako prve.. Ale obe oznamka su velmi pekne, aj ja som taky styl velmi chcela, ale nepreslo mi to u toho mojho.. :-)
Odpovedať
Baby, my sme vcera kupili oblek!! juj tak sa vytesujem!!! :-) :-) krasny je.. cierny, z vlny s 2% Lycry, ziadna umelina.. :-) :-) Nevesticky, inak som si vsimla, ze uz tu neprispievate tak casto... co to? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero a kde ste kupili??? My sice este mame cas, chceme az tak pred letom nejko kupit, ale som zvedava :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, ja sa tiez vytesujem, dnes mi prisla vesticka s kravatou a vreckovkou pre draheho. Vybral si ake sa mu paci a dostane odomna na narodeninky. A minuly tyzden som este aj koselu na manzetove gombicky kupila. Este musime nejaky oblek zohnat
Odpovedať
@bybi nakoniec sme kupili v debenhams - jeff banks studio (ci co.. :-D ), ale pochodili sme asi vsetko... najviac som ratala s oblekmi z house of fraser, ale tie sklamali... z novej kolekcie cierne bez pruzkov nemali a zo zlacnenych im zostali iba blbe velkosti... :-p A tvoj drahy chce aky oblek? @kacennnka svadobna vesticka? A akej farby?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche jeeeeeeej bero teším sa, že ste zohnali :-)))) super ! :-) ja nestíham, sem tam kuknem, napíšem, ale nestíham dočítavať :-( @kacennnka aaaaale a kde si kúpila? :-))) Parádička, teším sa s vami :-) My nevieme zohnať žiadnu peknú čisto bielu, len krémové :-(( Ozaj, do brna ideme v sobotu, drahému nedali voľno :-(
Odpovedať
@wera.g presne, aj ja hladam cisto bielu a.. nic.. :-( Ale pozerala som tu v bazara, ze sa biele dost casto objavuju, len ja neviem aka velkost by tomu mojmu sadla, tak sa bojim kupit... Pozerala si tam?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Nam sa paci v bejoren (ci ako sa to vola) maju taky sedy leskly, ten sa nam dost paci. A ani neni drahy, ale zatial sme len tak cez vyklad pozerali, este sme nezhanali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche @wera.g kupila som cisto bielu, mam ju v albume. Pozerali sme ju v Brne v jednom obchode, bola za 3500 Kc. A nasla som ju tu v bazariku za 30 raz pouzitu, tak som nevahala, skoda tolko penazi na jeden den vyhodit. Sak my predsa tiez mame pouzite saty z pozicovne, tak to ani drahemu nebude vadit.
Odpovedať
Profilova fotka
na obrazku nevyzera az tak ale je uplne snehobiela a krajsia ako na fotke:)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g verus, to je skoda, ze to nevyjde... no co sa da robit. Ja pridem az v sobotu o 8 vecer do Brna
Odpovedať
@kacennnka je krasna.. :-) taku presne by som chcela... Tak ste ju kupovali bez skusania? Ako si vedela velkost? Teraz po cerstvych skusenostiach z kupovania obleku mam taky pocit, ze velkost strasne zalezi od strihu a od vyrobcu... :-p
Odpovedať
@bybi ked ste nasli, co sa vam paci, tak ho kupte a hotovo... ;-) dalsia vec z krku, no nie... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute nevesticky, tak za zase cestne hlasim! Cauko bambula! Uz sa ti to krati ;-) Ja som zase zacala rozbiehat pripravy, mam medzi semestrami :-D Zacala som tlacit oznamka, a objednala som darceky pre druzicky - krasne sperkovnice, asi 5cm x 5cm, a na vrch je vygravirovane Dakujeme nasej druzicke a datum. Svedkom som objednala pero v krabici, na ktorej je tiez napisane Dakujeme ze si bol nas svedok. Este som objednala servitky, na ktorych su nase mena a datum :-D Sa vytesujem. Aj vy davate nieco druzickam? Kupujete nieco aj rodicom, nieco na paniatku - hlavne tie, ktorym vam rodicia financne pomahaju? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche my sme ju skusali v jednom obchode v brne, tam stala tych 3500 Kc, tak sme vedeli aku presne chceme aj ake cislo a ked som ju nasla tu tak som objednala. Konkretne tato sa tu objavuje dost casto. Moj ma 180 cm a okolo 80 kg, vysportovana postava a je mu dobra 50 ale chcel radsej 52, aby ho to netahalo na pleciach a na bokoch ze si ju da zuzit
Odpovedať
Profilova fotka
uz som tu vesticku nasla aj novu za 60 eur ak by niekto chcel http://panskedoplnky.sk/svadobne-vest... , v tom brne je to teda riadne predrazene..fuuuh
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero este nechce kupovat, lebo chce pribrat do svadby trosku, tak sa boji ze by mu to potom bolo male :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi moj zase chce schudnut do svadby, teda obidvaja sne na dietke. Moj zatial schudol 11kg, ja prd......... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh Mne sa konecne podarilo dostat naspat do 8-micky... po 3.5 roku odkedy sa Zarka narodila sa mi to podarilo az teraz...
Odpovedať
@bybi joj aha.. :-) tak drzim palce nech sa mu podari!! ;-) Velkost 8? fiha ty si ale palicka.. ;-) :-D :-D btw well done!!! :-) @ladyjh no moj sice schudnut nechce, ale ja chcem, aby schudol aspon 5kg... On ma zatial uspesne ignoruje.. 8-( A teraz ma aj dovod neschudnut, aby mu oblek nebol velky.. :-D :-D a co za dietu drzite? Inak my sme darceky nemali v plane, ale celkom sa mi zapacil ten napad s drobnostou pre svedkov. Rodicom asi zaplatime nejaky vikendovy pobyt niekde, alebo nieco take... este uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no super bybi, ako sa ti to podarilo? Ja som taka yo-yo dietarka, ze aj dietujem aj nie, stale nieco vymyslam. Mozno preto sa mi nedari :-N Ja osm bola velkost 10 ked som mojho stretla pred 6 rokmi, pred dvoma rokmi som kupovala 14 a teraz som na 12. saty su tiez 12.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?