Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@micurka Nevydavaj sa len preto ze "musis" :-) My sme svadbu nechceli vtedy, Zarku sme planovali a vedeli sme, ze sa narodi, hoci nebudeme zobrati. Vzdy sme vedeli ze sa raz zoberieme, len sme zvdy mali ine priority. Tak si ich urcite aj vy a riadte sa nimi. Ak je pre vas svadba priorita, tak sa zoberte, ak nie, na to je cas vzdy ;-) vid nas pripad :-) @usacek79 Ja si myslim ze kazda z nas obcas pochybuje, ale ja si hovorim, ze sme spolu uz tak dlho a sme spolu stastni, tak tieto memonty k tomu asi patria. :-)
Odpovedať
@usacek79 hm tazko povedat mozno sa ti v kutiku tuze asi este nechce vydavat...asi este by si ,,lietala,, nie? hej nikto nie je 100% a ani my nie sme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to dievky - bohvie, ake on kdesi v kutiku duse pochybuje o mne - taka sialena, nezodpovedna :-D jaaj, dobre mi padlo cosi pocut od vas ;-)
Odpovedať
@micurka hej rozumiem vsak to ...a kazda ma ine tehotenstov niektore mozu este v 8 mesiaci liezt na stromy...ako moja babka :-D a niektore su zase uz v 1 miesiaci ,,ako mrtve,, musia stale oddychovat....a tak radcej sa zoberte po svadbe....vsak to sa mozno bude dat aj do toho polroka...ked este babetko bude male...a uz nebudete mat tolko stresu... nie? je dolezite aby si sa setrila aby sa nic nestalo...ja neviem ja by som sa asi nevydavala v 6 mesiaci...suseda sa vydavala v 5 mies. ale co ja viem ja by som to neriskovala....nikdy clovek neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 Pozri sa sem! Ja pochybnosti ohladne partnera nemám... tie som mala na začiatku :) ale bola som taká zalúbená, že som ich tak vypúšťala z hlavy. Mala som pár partnerov... a viem, že dokonalého nenájdem. A keby si ty vedela, aké rozdieli sú medzi mnou a ním ... ja sa rada bavím, on moc nie... ja tancujem, on nie ... proste sú to veci ktoré sú dôležité...lebo nikdy na zábavu neideme, ale skôr si posedíme s priatelmi ... a vieš čo, ved v živote nie je najdôležitejšie aby rád tancoval... ale aby v každodennom živote ťa robil šťatnou ... aby si bola pre neho dôležitá, aby ste mali rovnaké hodnoty a aby ste dávali do vzťahu rovnakú snahu obidvaja... Aby ste sa navzájom doplňali. Proste on nechodí von s kamošmi, ale ja na svoje kamošky nedám dopoustit... nechodíme von často, hlavne teraz, ale taká malá kávička, či návšteva u jednej, druhej...hoci aj sama ked idem, no a čo... Proste nemôžeš od neho čakať, že bude ako ty. Možno že by to preto neklapalo.. aj on by rád lietal a zistila by si že on lieta iným smerom... Bud vdačná za to, čo máš, lebo dnes už je velice ťažké nájsť dobrého partnera... Môj je úplne iný, než ja a predsa sme sa našli. Máme také veci, ktoré obaja radi robíme a ktoré sú pre náš vzťah dôležité a to je najlepšie, že ma má rád a stará sa o mňa a ja si nič viac nemôžem ani želať... Otázka je len jedna.. či si ešte zalúbená.. pokial ano, tak nič nerieš... :)
Odpovedať
@usacek79 @bybi ano su take momenty ako pise bybi...aj napr. ked sa hadame.....vtedyy mam pochybnosti az moc...ale potom to prejde a je zase super....to asi byva k tomu zivotu a k spolubyvaniu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Máš pravdu... Švagrinka sa vydávala v piatom a hovorila , že týžden na to jej tak narástlo bruško. Ale zas ked chceme len malinkú s večerou, tak to by sa asi dalo... Neviem no .. musím to zvážiť... Prioritou už nie je.. kedysi po strednej hej ... ale to som mala ešte bývalého ... :) a pri ňom som mala pocit, že by som ešte lietala .. tak som aj lietala chvílku. :)
Odpovedať
@usacek79 moja, to u nás je zas naopak - ja som tá pri zemi a drahý v oblakoch.. no nejako sme sa naučili spolu existovať.. svadbu som strašne chcela už dávno, no on mal vždy čas.. vlastne až po 6,5 r. čo sme spolu, sme sa akosi dohodli, že sa vezmeme. jasné, bola som vtedy strašne happy, a vlastne aj som.. ale to, čo prežívaš ty teraz, prežívam aj ja.. mám pochybnosti, či on je to moje šťastie.. ale zase na druhej strane viem, že je úžasný, miluje ma, ja jeho tiež, je nám spolu dobre.. dokonalý chlap neexistuje, to je jasné.. a beriem to tak, že teraz je nám spolu super, a dúfam, že to tak aj zostane, no nech sa stane čo sa má stať.. myslím si, že aj pri každom inom chlapovi by som mala tieto pocity.. čiže môjho drahúša vymieňať nemienim x-) je to to najlepšie, čo ma stretlo, som s ním šťastná.. a myslím si, že tieto pocity má hádam každá budúca nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bože a ešte teoria mojej sestri, že môj musí ísť za mojim otcom a vypýtať si ma od neho, či súhlasí so svadbou... horovím a to kde žiješ? Že aj jej muž to tak robil... tak to je jej muž.. oni mali také zásnuby, ako my budeme mať svadbu. Fúj neznášam tie povinné zvyky ... No určiteže nič také nebude!!! Ja som aj mame povedala, že bud bude len večera, alebo nebude žiadna svadba. Svokrovci sú v pohode. Oni vraveli, že sa nemusíme brať :) môžeme sa aj po tom...
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 dôležité je, aby si bola štastná, aby si sa pri mužovi cítila dobre a štastne ... žiadny muž nie je dokonalý, ani žena ... ale ak by som sa pri partnerovi necítila spokojne, štastne a nevedel mi vyčariť úsmev na tvári, nemohla by som sa na neho spoľahnúť, netešila by som sa na chvíle s ním ... nebrala by som si ho... ja som sa mala vydávať už trikrá ... prvýkrát to bola tragická udalosť,ktorá nás rozdelila(snúbenec mal autonehodu), potom ma ďalší priateľ naháňal do svadby a tak to aj dopadlo po štyroch rokoch chodenia, a keď som sa mala ísť vydávať tretí krát - tiež som to necítila tak ako by som mala, a boli tam aj iné okolnosti ... a dobre som urobila... teraz nemám žiadne pochybnosti, ani nachvíľu som sa nezamyslela pri mojom nastavajúcom, či toto rozhodnutie je správne... rozhodni sa srdcom...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi to je v pohode, mne sa síce nesnívalo o našej svadbe, za to o mužovi, ktorí vraždil ľudí a deti pred mojimi očami a nakoniec zabil aj mňa ... to sú už aké sny ...:)
Odpovedať
@lucia3006 a keď si zomrela, tak si za zobudila?? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucia3006 to si si toho ale prezila... a kolko spolu teraz chodite s tvojim buducim manzelom ?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no to hej, by som mohla román písať, aj som napísala jednu knihu ale bola príliš osobná, tak som ju nakoniec zničila ... s mojim drahým sme spolu rok a pol, skoro polroka spolu žijeme, ale predtým sme sa poznali, boli sme dobrí priatelia, vlastne presne v deň našej svadby je to 2roky, čo sme sa prvýkrát stretli... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no ja ani neviem či som zomrela, lebo som sa otočila mu chrbtom(chcel ma sekerou zabiť) ale potom som sa naštastie zobudila, normálne som nechápala ... takýto hnusný sen som ešte nemala :( keby sa mi tak radšej o drahom snívalo alebo o hafanoch ...
Odpovedať
@lucia3006 jaj tak to potom pekny datum ste si vybrali :-) ja ked som s mojim zacala chodit...a tak po roku som vedela ze to je pravy a ze za neho sa chcem vydat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, dakujem vam dievky, chmury ste mi rozplynuli :-) jasne, ze ho milujem, aj on mna, vobec sa nehadame (aj ked to najma vdaka mojej nekonecnej tolerantnosti :-D ), len proste su veci, ktore su pre mna absolutne nepochopitelne, ze sa mi rozum zastavuje niekedy nad jeho postojom, a samozrejme si myslim, ze ten moj nazor je spravny ;-) ( a veru aj statisticky je :-D ) len najhorsie na tom je porovnavanie s byvalym priatelom, s ktorym som sa po 7mich rokoch rozisla aj kvoli tomu sucasnemu, ale aj kvoli tomu, ze tam bolo vasne a nezodpovednosti az privela. A furt som si zelala opacny typ muz a voila - dostala som ho :-D takze pozor na to, co si zelate, ono sa to zvacsa splni a zistime, ze az tak velmi sme to nechceli :-D ale nie, som v konecnom dosledku si myslim, ze si mozem gratulovat, ked vidim niektore desne vztahy okolo mna, kde su fakt kreteni muzi alebo sialene zenske ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja som to vedela hneď, v čase keď sme sa dali dokopy, tak som bola desať týždnov od neho - na hasičskom výcviku v ZA, ale už vtedy som to tak cítila a hneď v januári sme sa o tom rozprávali a ja som si kúpila svadobné šaty... potom sme to ale posunuli, kvôli bývaniu, čakali sme kým si zaobstaráme spoločné vlastné bývanie... a to keď sme vyriešili minulý rok v septembri, už nám nič nebránilo začať plánovať svadbu ... :)
Odpovedať
@lucia3006 ach moja.. :-( nejedz pred spaním! :-N bože, hocčo sa to pokombinuje v tých myšlienkach a potom si človek myslí, že mu už zahrabúva.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 tak supeeer, občas pri pochybnostiach pomáha to, predstaviť si aké by to bolo byť bez neho, či by ti nechýbal, nebolo by to už ono ... a vtedy si uvedomíš, že aj napriek niektorým prekážkam, by si už bez neho nechcela byť... tak kedy bude svadba? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab díky za radu, práveže to bolo u mňa asi naopak - že sa mi to snívalo od hladu ... lebo včera ma skolila nejaká viroza črevná, tak som nič nejedla ... tak možno aj preto... :) z toho kočky vyplýva ... že dneska sa už poriadne najem cez deň ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 veru, jasne, ze by mi chybal :-) a ked uz aj ten bytik sme si kupili ;-) aj tie saty svadobne uz mam doma :-D nuz necham ta ne toho 11.6 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi momentalne sa mame dobre. len som v 6. tyzdni zacala krvacat a musela som na 10 dni do nemocnice. takze teraz este pre istotu musim len lezat a lezat a lezat. uz som z toho na nervy, lebo viac ako mesiac som bud v nemocnici alebo doma na gauci. a ani ten svadobny veltrh nemozem. :-(
Odpovedať
@micurka Blahozelam k babetku!! A urcite sa nevydavaj len preto, ze si tehotna... Rodicia mozno budu zurit, ale ked sa male narodi, tak ich to isto prejde... Porozpravaj sa s drahym a tak urobte ako to vy dvaja chcete!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 tak gratulujeeeem :) a koľko budete mať ľudí? kde budete mať hostinu? a aké máš šatičky? ...:)
Odpovedať
@sinov drzim palce, aby ste boli obaja v poriadku!!!
Odpovedať
@sinov z toho si nic nerob ani ja ho neuvidim...vsak su dolezitejsie veci... mysli na babetko...tych par dni vydrzis oddychovat, ja viem lahko sa my to hovori/pise ale robis to pre babetko aby bolo zdrave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche dakujeme. uz sme doma 2 tyzdne a zatial bez problemov. len je to strasne narocne na psychiku, kedze som 6 dni v tyzdni od rana do noci doma sama. na valentina ideme zas na kontrolu, tak tajne dufam, ze nam uz povolia prechazdky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 vsetky foto vid tu - http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/usa... ;-) mame obrad na hrade Devin, hostinu v restike Pohoda v Horskom parku, ludi cca 50-60. My to mame tak, ze hned po obrade len najuzsia rodina - rodicia a surodenci (max 15ludi) mame komplet veceru, ale pocas toho sa uz mozu zbiehat ostatni pozvani na garden party - svedske stoly a grill - cca 40 ludi. V tej restike budeme mat nazdobene stoly vnutri na tu "veceru", vonku budu ale tiez stoly, take na postavanie, ale aj na sedenie - tam je aj bazen, krasna zahrada, takze parada :-)
Odpovedať
@sinov hmm to ti verim, ze ti je samej otupno... a nemohla by si ist k rodicom alebo ku kamoske, aby si nebola sama?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?