Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 jasne. len mi je samej smutno. straaasne uz tuzim ist sa aspon prejst.
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche nemooozem. ja mam vsetkych v BA a keby nahodou dosla kontrola zo socialky tak mam pruser. hoci aj u mamy by som len lezala, ale tym somarom to nevysvetlis. takze musim vydrzat.
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 jeeeej to bude krásne :) my máme tak že 60ľudí odzačiatku (najbližšia rodina) a večer príde ešte cca 20 ľudí (kamaráti a kolegovia) ... máme to v jednom penzióne na Slnečných jazerách v Senci ... a kedže máme taký zimnojarný termín - tak budeme asi iba vnútri ... videla som už, krásne šaty si si vybrala ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no veru, v marci by ste si asi garden party neuzili :-D aj ked skoda, leb tam je to krasny areal :-) dakujem za pochvalu, to boli moje vysnivane od prveho momentu, ja som ten princeznovsky typ ;-) ty mas 60 ludi najblizsiu rodinu?? :-D wow, to my mame dokopy max 30, ani nie :-)
Odpovedať
@sinov joj to ma ani nenapadlo, ze sa robia kontroly.... No to je otrasne s tym systemom... Len vydrz moja, dufam, ze ti aspon prechadzky dovolia... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche tak to vies. hladaju zamienku, aby ti nemuseli platit PNku. aj ked mas zaplatene odvody za x rokov. nic nove na slovensku. kocky dakujem za podporu. idem si zas vylozit nohy. zas si pridem aspon precitat co mate noveho. drzim palce, nech sa vam pripravy daria. :-)
Odpovedať
baby co planujete na valentina??
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Díky, si zlatáá :) tak sa porozprávame a pak dám vedieť, ako sme sa rozhodli ... musíme sa rýchlo rozhodovať... zasnúbiť sa predsa môžeme teraz ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 Ja som tiež vela pochybovala... nedarilo sa nám s bábom a bola som nešťastná a náš sexuálny život začal byť čudný a ja som bola občas upodozrievavá... a pokúšali sme sa ďalej... Ale potom sa to urovnalo, proste som začala veci inak vnímať a bolo to ... Sestra ma pozvala do zahraničia..k nim-vlastne nás oboch. Mohla som ísť len ja ... nikdy odkedy sme spolu sme neboli od seba ani na pár dní a tak to bolo ťažké ale vtedy sme si obaja uvedomili, ako moc sa lúbime a aj on, čo pre neho znamenám... boli sme ako hrdličky..prišla som domov ... a potom som ostala tehotná :) Takže... ono tie mraky odídu vždy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Oh bože, ved valentín už klope na dvere... Asi romantickú večeru ? Po nej som vždy túžila a nidky som ju nemala :( fňuk ... tak snáď teraz... a tyy?
Odpovedať
@micurka no ani ja som nemala taku aku si predstavujem...to ti chlapi nic ich nenapadne...ja mam doma ANTIromantika :-D co uz mam s nim robit....ked si to sama spravim tak to nie je pekne... :-( ja som rozmyslala ze si pojdem nabud.tyzden kupit kosielku nocnu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov blahozelam k malickemu :) jasne, ze doma sa nudis a chcela by si ine veci robit, ale vydrzis, ved potom si vsetko vynahradis:) zatial doma vyloz nohy a mozes na nete inspiracie cerpat :) a ked ti povilia vychadzky, potom pomalicky aj vybavovat mozes :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hm.....no valentina netusim...minuly rok sme mali krasneho romantickeho valentina v Parizi, bol to nas prvy spolocny valentin, asi ho uz tazko nejaky iny tromfne :) tento rok to vychadza na pondelok a kedze kazdy byvame na opacnom konci Slovenska, tak jedine vikend spolu, uvidim, co vymyslime, ale asi nejaka vecera a potom prechadzka, alebo kino...
Odpovedať
@angieska tak to urcite ano to ste mali pekneho valentina....mi sme minule ani neoslavovali dali sme si darceky a bolo....co uz ...ziadna romantika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no tak len šup šup :) určite sa poteší... no ja som skúšala aj košielky a ... žiadny extra výsledok... ale u teba to môže vyjsť... :) držím palce... ja si tu košielku už moc dávať nebudem :) hehe ... tak možno upečiem tortu v nedelu v tvare srdiečka... alebo ho nahovorím na kino :)
Odpovedať
Profilova fotka
@micurka no krasa :-) gratulujem k babatku, to je moja priorita velka, tak dufam, ze nam to vyjde, obaja sa velmi tesime :-)
Odpovedať
@micurka no kedze nenosim kosielky ale pyzamko tak urcite sa potesi :-) lebo uz davno mi hovoril aby som si kupila... No aj to kino ..to ani nepametam kedy sme boli alebo na veceri nemame cas....on pride neskoro vecer naveceria sa a ideme spat...a cez vikned som ja v skole a on v praci....jedine ta nedela...to sme spolu cely den... Ta torta to je dobry napad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 No ved to tiež poznám... cez týžden je zhon a u nás tiež len tá nedela ale aj tá je velakrát o našich alebo jeho rodičoch.. a potom ubehne víkend a zase sme neboli spolu ... No ale sviečkami, tortou a košielkou nič nepokazíš!!! A to všetko v červenej farbe... :)
Odpovedať
@micurka :-D no vsak ano....skoda ze z jeho strany nie je nieco viac...ale som si zvykla ze som len ja taka romanticka dusa...ale tak dufam ze uz bude menej procovat to ma len teraz tak vela prace ina byva v praci do 14 h.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 skus mu nenapadne naznacit, ze by si bola velmi stastna, keby ta na valentina nejak prekvapil, ze velmi tuzis aby bol aspon jeden den romanticky a pripravil napr nejaku veceru. Neboj, urcite to zaberie:)) Moj je tiez taky, ze sam od seba moc taketo veci nepodnika ale obcas mi radost spravi:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 no 60 ľudí dokopy, aj z drahého strany ale nás bude trošku viacej ... a je tam zarátaný kameraman aj DJ... hej v Senci je fajn ale tak na leto a jeseň sú všade dosť vybookované termíny a ťažko zohnať aj ostatných dodávateľov ... a chceli sme to presne v deň keď sme sa stretli prvý krát ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my by sme si chceli urobiť nejakú dobrú večeru, pekne a príťažlivo sa obliecť a venovať sa jeden druhému ... ale asi oveľa viacej sa už tešíme na svadbu, ktorú budeme mať tri týždne po Valentínovi ... tak tento rok ho asi nebudeme nejako veľmi riešiť ... :)
Odpovedať
@lucia3006 vsak o to nejde nejako vo velkom...ide o to aby sme boli spolu z nasimi polovickami...minule som mu nic ja nedala a on mi dal taku velku cokoladu...
Odpovedať
Profilova fotka
My Valentina nejako neoslavujeme, ani si darceky nekupujeme, ale mozno niekde vybehneme sa najest kedze budeme doma a budeme mat babysitterov :-D Moj tiez nie je nejaky velky romantik a take tie prekvapka po ktorych asi vsetky tuzime u nas tiez moc nehrozia. Ale nie tak davno ma velmi prekvapil, prisla som domov z prace, on uvaril veceru a nachystal na stol jedlo, vino aj sviecky. My mame obyvku a za obyvkou kuchynu, Zarka ma hned tahala do obyvky a on ze nie, nech tam nejde, som nevedela preco :-) A potom ma tam zobral a som hned pochopila. Bolo to super x-) x-) x-) Len mu Zarka skoro to prekvapko skazila :-D :-D
Odpovedať
@bybi to je pekne no vidis niekedy sa prekonavaju ti chlapi :-D
Odpovedať
môj drahý tiež nie je nejaký romantik.. ak aj večeru navarí, tak ju jeme pri telke :-D ale nedávno ma tiež veľmi potešil.. bol niekde sa kamarátmi sa tárať a mňa potom doma čakala na posteli čokoládka me to you a pri nej frézia :-) veľmi ma to potešilo..
Odpovedať
Profilova fotka
mne moj na silvestra pripravil skvelu romanticku veceru a potom uzasnu masaz pri svieckach, popijali sme sampusik a bolo nam skvele. Lenze to nebolo prekvapko ale som moc rada aj tak:) je to poklad:))) na valentina asi nebudeme spolu, ja ostanem pravdepodobne u nasich o par dni dlhsie ale vynahradime si to inokedy. A ako darcek mam pre neho tie svadobne boxerky co mam v albume:))
Odpovedať
a mna tiez minule prekvapilo ked mi zacal pomahat s upratovanim...alebo ked zacne umyvat riad potom ho utrie a schova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my robime riady skoro vzdy spolu, jeden umyva a druhy utiera :-)
Odpovedať
@bybi aj mi tak nejako tiez si pomahame ...je to fajn a take ine kedze spolu byvame len od 14 januara.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?