Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 jasnéé, dakedy aj keď ti druhý povedia, že dobre vyzeráš, tak sa človek necíti byť sebou - tiež keď som mala hrdzavé alebo svetlo hnedé, mnohí mi povedali, že je to fajn, ale ja som sa v tom necítila byť sama sebou - tak šup naspäť na tmavú :) nám ženám ide predsa všetko, v čom sa dobre cítime ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wildluccia tak to máte veľmi dobré, lebo tu dole je všetko drahšie ... a na Orave je krásne, ja som predtým rok žila v Banskej Bystrici a tie hory mi tu u nás dole chýbajú ... ja mám totiž hrozne rada prírodu, človek sa tam tak ukľudní ... a určite sa tam budete aj fotiť, tak budete mať nádherné fotky ... :) a koľko budete mať hostí?
Odpovedať
Profilova fotka
kočky vidím, že tu riešite dietovanie ... z osobných skúseností viem, že všetko je to v hlave ... a hlavne treba pohyb, pokiaľ sa nebudeme hýbať, tak kilá pôjdu hore ... už veľakrát som skúšala žiť iba na zelenine a ovocí - výsledkom bolo, že mi bolo zle od hladu, točila sa mi hlava, bola som podráždená ... tak som sa na to vykašlala a teraz jem všetko do radu ... len treba vedieť koľko ... ak si dáte všetko ale s mierou a budete športovať ... tak aj schudnete a hlavne už sa nemusíte báť, že by ste pribrali ... a dôležité je jesť málo a často ... :) dietovaním si totiž len pokazíte žalúdok a neskôr aj zdravie ... lebo ak si človek niečo dlho odopiera tak potom príde na neho tá žravá nemoc a hoci neje mesiac sladké potom na posedenie zje dve čokolády ...
Odpovedať
Profilova fotka
baby POMOC kamoska nasla toto ako darcek pre hosti mne osobne sa to moooc paci aky mate na to nazor ?? tu su linky http://www.koralkovysvet.sk/eshop/Skl... http://www.koralik.sk/index.php?main_... http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/s... http://www.suy.sk/darcek/dekorativne-... dnes mi prisli satkyyyyy este su na poste sice ale cez weekend odfotim poskusam a potom v pondelokvam sem hodim fotos nebudem na nete cez vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 trdielko a co s tym budu hostia robit :-N A na satky som veeelmi zvedava. Tak daj vediet cim skor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 teším sa na foto, som zvedavá na tvoje šatky ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ja som chcela ako darceky take mydielka ako mam v albume. Veeeelmi sa mi to paci. Ale drahy mi to zial zamietol. Nevadi, tak dam aspon kamaratkam, ktorym nebudeme davat do vysluzky tolko kolacov a alkohol.
Odpovedať
Caute baby, davate teda aj nejake darceky hostom? Ja som sa namotala a teda okrem vysluzky s vinom a pernickov na redovy tanec, davam este na stoly zvonceky svadobne....nie je to vela, rozmyslam, ze sme mohli aj usetrit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 Ja budem davat take "darceky", ze do organzovych vrecusok dam par cukrikov a na stuzke bude meno a bude to zaroven sluzit aj ako menovka. :-)
Odpovedať
@bybi Jjj krasne :-). Ja som cukriky nechcela, pretoze sladkosti tam bude vela, ale je to uteseny napad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 my budeme dávať iba výslužky ale tiež som rozmýšlala nad takým vrecúškom a v tom mandle v bielej čokoláde alebo v jogurte ale nakoniec to nebudeme mať ... tie zvončeky sú supeeer nápad... :) hostia sa určite potešia...
Odpovedať
@lucia3006 Diky, no ja dufam, ze sa im to bude pacit, len teraz rozmyslam, ci to nebude zbytocnost, co s tym budu robit. Ale uz radsej kaslem na to, pretoze su vo vyrobe :-D. Ale aj si myslim, ze ked budu ovineni, tak ich pozabudaju na stole :-DDD!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bajka1 bude to pre nich krásna spomienka na vašu svadbu a určite sa potešia ... :) ideš aj na svadobný veľtrh dneska alebo zajtra?
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 bajka tam budu len 2-3 cukriky, to su take male vrecuska. Skor to ma byt ako menovka, ale prazde vrecuska by vyzerali divne :-D A nasla som cukriky s napisom Mr & Mrs, tak asi dame tie :-)
Odpovedať
@lucia3006 No v tom dufam ;-). Dakujem za podporu...Na svadobny veltrh asi nejdem, nestihame. Musim este nieco povybavovat a radsej uz nebudem naberat ziadne napady, lebo by som sa uz zblaznila :-D. Isla by som, keby bol cas ;-). Ty uz mas povybavovane, tak si mozes uzivat ;-). @bybi Je to super napad, Mr. a Mrs ;-). Baby dufam, ze sem potom prilepite nejake fotos ;-)... Uz len 29 dni! Jeeeeeeeeej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 no ja tam tiež preto radšej nejdem lebo by som určite začala s niečim vymýšlať a to už nechcem ... ja sa stále trápim so zasadacím poriadkom, máme sálu presne tak na 60ľudí tak nemôžem vymýšlať a stále mi to akosi nevychádza ... :(
Odpovedať
Profilova fotka
kocky neviete mi nahodou poradit aka je toto dlzka zavoja? ja som si to nezapametala
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja idem dnes na svadobny a som zvedava ci zozeniem nejaku lacnu vyzdobu...tak drzte palce
Odpovedať
@lucia3006 No ja zasadaci mam len stranu priatela, doma musime poriesit s nasimi ako mam koho usadit :-D. Vsimla som si, ze ste tu riesili dietovanie a ja som schudla 6 kil!!! :-DDDDDDDD jeeeeeej. Tesim sa!. Musela som sa pochvalit.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Miska tak nas potom informuj :-) @bajka1 super bajka, dobry pocit, ze?? A ako si schudla, dieta, cvicenie, len sa pochval :-)
Odpovedať
@bybi Jeee to dobry pocit, ale este by som to rada uviedla do dokonalosti, ale to asi nepojde, kedze mam take telo ake mam :-D. No ja uz cvicim dlhsie, mozno od leta, som chodievala dva krat do posilky, na pas, alebo aerobik. V zime som pridala k posilovaniu raz zumbu a drzim sa doteraz, teda s vynimkami, co bolo Vianoce a tak ;-). Takze 3x do tyzdna chodim cvicit a niekedy si zajdem do prace pesi :-). Papam 5x denne, vacsinou sa vyvarujem prilohe, malinko ryze, ale tak sem-tam si dam aj cestovinky a 70% cokoladku. No porusila som to, ked sme boli minuly tyzden lyzovat, ale tak z celodenneho lyzovania som si mohla dopriat super veceru, ktoru nam davali v hoteli :-D. Do svadby chcem vydrzat a potom trochu polavim :-D. Ked vidim vysledky, tak ma to posiluje ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 Hej, ja to poznam... ja som este pred tehu tiez cvicila 3 krat tyzdenne aerobic, a ked som konecne zacala vidiet vysledky, bol to dobry pocit :-) Ale prve vysledky sa dostavili az po nejakych 4 mesiach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi to su sklene srdiecka moz si to doma vylozit na skrinku pri fotku alebo tak nejak my preto tak velmi uvazujeme lebo urcite chceme po svadbe posielat taku tu karticku-kolaz zo svadobnych fotiek a tam bude ze Dakujeme Vam ... takze aj to bude taky darcek pre nich ... neviem ja som proti drahym darcekom hladam nieco lacne,pekne,efektne toto mi kamoska poradila ona to dsotala od krstnej mamy take velke srdiecko a ma to vylozene pri ich spolocnej fotke taka dekoracia do bytu ;-) medovnicky drahy zamietol a tie cukricky mi pridu divne vrecusko tylove,organzove a v tom cukriky sladke ved hostia sa prejedia sladkeho =-) chcela by som fakticky nieco co im ostane ako spomienka alebo radsej nic ... tiez mam v albume take kaktusy ci co to je to je tiez guud napad nejake mile,rozkvitnute kaktusiky v malinkom crepnicku zapichnuta spajdla a na nej nalepeny papierik ako menovka ;-) ideme dneska kuk do jedneho zahradneho centra a buduci vikend na veltrh a do baumaxu v Nitre tam tiez kukneme ceny a uvidime ...
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 supeeeeer, tak to gratulujeeeem ... ja teraz dietovanie neriešim, niečo opadlo zo mňa aj pri tých stresoch, a do leta sa musím dostať do formy, vtedy už s manželom v lete sa chystáme na hasičskú súťaž schody ( vybehnúť načas na 24 poschodie v plnej hasičskej výstroji s dýchačom), tak budeme po svadbe trénovať ... to pôjdú kilečká dole, upravím si stravu na zdravšiu tak ako pred dvoma rokmi pred súťažou, cítila som sa vtedy supeeer ... ja už zasadací ako tak mám pre obe rodiny ale keď stále sa niečo mení ... stále neviem presne hostí ... lebo jedni že nedojdú tak namiesto nich iní ... zbláznim sa z toho ... je mesiac do svadby a ja stále neviem kto tam príde z drahého strany ...
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 aha, ja som myslela ze to su len take malicke ako sa lepia na pohladnice, preto som si nevedela predstavit, ze co s tym :-) My budeme mat tie vrecuska s cukrikmi, ale bude to menovka a cukriky budu len ako doplnok :-)
Odpovedať
@bybi Ahoj moja. Chcem sa ta opytat ako si pripevnila tu maslicku na oznamko :-) Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y hainy lepidlom, ale mam take ako je tipp-ex myska, len lepidlo... Nieco na sposob ako na fotke :-)
Odpovedať
@bybi Ano je to pravda, musis pockat, kym sa to chudnutie dostavi :-), kto vydrzi je v pohodke... @lucia3006 Jeeej tak to je super, ja aj ked som v strese tak nechudnem, len papam :-D. Ty musis byt inak nadupana, to by som asi nedala ten beh, aj ked som za skolu behavala :-D. Ja zasa po svadbe planujem naberanie s malinkym v brusku, ale teda neviem ako to dopadne, potom uz nebudem riesit chudnutie len zdravu stravu :-D Draheho hosti mame nastastie vybavenych, dufam...:-D, uvidime kolki pojdu od nas....a az potom budem riesit zasadaci poriadok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 Ja ked som v strese zase nejem skoro vobec....
Odpovedať
@bybi A to co je za lepidlo? To nie je nahodou obojstranna paska? Ze lepi z oboch stran? A drzi to tym lepidlom?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?