Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab škoda že nie si blízko, mohla by som ti ju odporučiť 🙂 a inak ako?

• @lucia3006  a inak dobre.. 🙂 sama som doma, drahý je v poobednej.. chystala som sa žehliť, ale to by asi musel vypadnúť internet 😠 kurnik, nejdem sa zdvihnúť.. ale aspoň polievku som uvarila a umyla riad..

• @simcab  no ja som dneska celé doobedie upratovala, prala ... poobede sme boli vyberať šaty pre moju maminu a sesternicu na svadbu ... drahý je v službe (má 24ku)... tak pozerám film cez komp a som tu na nete... 🙂

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  a vybrali ste šiatky??

• @simcab  hej, mamina bude kočka, ešte som ju nevidela v takých večerných šatách, skôr vždy volila kostým ... tak sa s ňou teším ... 🙂

• Baby co planujete pre svojich drahych teraz na valentina, potrebovala by som inspiraciu, po siestich rokoch mi nejako zacinaju dochadzat napady

• baby, už mám hotovú muchu!!! je náááááááádherná!!!! 😵

• @simcab  tak ju hod do albumu🙂

• @kacennnka  už je tam 🙂

• @simcab  heh, zlata je🙂 to budes mat v kyticke?

• @wildluccia  stresy ani nie, len sa neviem dočkať, ale určite príde taká nervozita pár dní pred... to má asi každá nevesta také obavy aby všetko dobre dopadlo ... 🙂 v deň našej svadby je to presne dva roky, čo sme sa prvýkrát stretli... a spolu sme rok a pol... a vy?

• @lucia3006  my sme vcera mali 4 a pol roka, takze na svadbe to bude uz vyse 5 rokov. A rok a pol sme uz zasnubeni🙂

• @kacennnka áno, v kytičke bude 🙂 a drahému ju neukážem, len ju zanesiem do kvetinárstva, nech ju do nej dajú 🙂

• @kacennnka  supeeer, jaj som rada, že sú tu kočky ktoré stretli toho pravého a chystajú svoj najkrajší deň v živote ... 🙂

• dobrú noc kočky, idem ja hajať, dneska bol náročný deň 🙂

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  dobrú lucka.. ja stále čakám na drahého, už by tu mal byť každú chvíľu.. 🙂

• Dobre ranko kocky 🙂

Tak ja este dnes musim vydrzat v praci a zajtra huraaaaa na Slovensko 😵 😵 😵 Ake mame doma pocasie???

• @lucia3006  Lucka to ste si preto vybrali ten termin??? Ze presne po 2 rokoch??? To je super..

U nas by sa to nedalo, lebo my sme sa dali dokopy den pred Silvestrom 🙂 Tak asi by to bolo divne zabavat sa do silvestrovskeho rana 🙂 Ale by sme do noveho roku vstupili uz ako manzelia 🙂 Ale bolo by to super, keby sme mali svadbu na vyrocie, u nas by to bolo teraz v decebri nase 10-te vyrocie 😬

• @bybi  dobré ránko, bybi.. 🙂 u nás je chladno, cca -5, ale je krásne slnečno.. včera sme behali po meste s rozopnutými bundami 🙂

• jáj, a chcela som napísať, že my budeme mať svadbu dva dni pred 8. výročím 🙂 chceli sme to mať ten istý deň, no to by sme sa ešte načali.. 😬

• ahojte, my sme sa dali dokopy pred rokom v piatok trinasteho 🙂 a svadba bude v auguste trinasteho, asi nam je to cislo sudene 🙂 povodne sme sa mali brat v oktobri 29., ale potom sme to presunuli na august a jediny volny termin v sale bol 13., takze bolo rozhodnute

• boze baby, preco som ja taka blba, ze som sa dala prehovorit na zmenu terminu. 6.8 vychadzalo na sobotu, presne piate vyrocie. Snivala som o tom, ze svadba bude vo vynimocny den a to by bolo tak akurat😞( No nevadi, ved to neni najdolezitejsie ale mrzi ma to.

• vy ste sa vsetci tusim dali dokopy v lete 🙂

• ani mi nemame na vyrocie a asi by som ani nechcela kedze to nase je tesne pred Vianocami 🙂 ale to je jedno mozme aspon viacej datumov oslavovat 🙂

• vyhoda svadby je, ze si sami zvolime kedy chceme oslavovat vyrocie 😃

• @bybi  my nie, som to tam nedopisala, my sme sa v novembri dali dokopy 🙂

• Babyy, objednali sme krasnu bielu vestu pre draheho z ebay a dnes mam uz prisla.... Tak sa vytesujem, neviem ani v robote obsediet..... aj ked asi by som sa este nemala tak vytesovat, lebo som to zatial nevidela, ale podla draheho je vesticka snehovobiela - bala som sa, ze nebude a sedi mu.. no ale chlapi, radsej to zhodnotim sama... 😃 😃 😃 😃 😃

@simcab  paradna mucha!!! Roztomila! Pekne ju urobili. Mala si nejaky obrazok?

@bybi  Uzite si to na Slovensku!! Stastnu cestu. 🙂

• @bybi  hej, dobre nám to vyšlo, aspoň si zapamätám výročie aj po niekoľkých rokoch 🙂 deň pred Silvestrom? no a kde ste sa zoznámili? 🙂

• @simcab ďakujeeem, ráno som musela veľmi skoro vstávať do práce ... a ako sa máš dneska? 🙂

• @beronsche  to je skvele potom daj vediet ako vyzera ci sa ti paci...ja som dnes volala do zlatnictva...ze dnes dovezu obrucky ale nevie ake ze ci tam budu aj nase...strasne 😠 som zvedava ci budu volat...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov