Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tonka Dakujem ;-)
Odpovedať
kast drzim ti palce v tej skolicke, ja sice ted nic nemam este, ale terminy na prace uz mi horia tiez :-D no si dlho nebola, si nam tu chybala :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacenka, je to dost, to ano.. ale preco chces od fotografa priamo tlacene fotky? vela ludi to robi tak, ze si popyta len cd a tlacenie si uz zaobstaravaju sami.. niekedy ta to vyjde lacnejsie a rovnako ty si uz mozes dat vytlacit format aky chces.. fotograf ti ich aj tak pekne upravi, neboj sa :-) ale divne ze len do osmej =-) a potom si za kazdu hodinu doplacas? =-)
Odpovedať
tonka vitaj, tusim nas tu je viac co xceme na buduci rok svadbicku po skole :-D kacennnka to je fakt prilis drahe a skoda tych momentov, co sa uskutocnia pocas oslavy po 20.00 hod..hm xces len tychto a nikoho ineho, ze by si este pohladala?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacenka chapem ta.. tiez by som pri takej sume cakala hocico.. ale fakt nie len do osmej vecera a 500 eur :-D tak toto je zabite :-D :-D ja som to tu uz parkrat pisala - kameraman bude kamarat mojho uja /neviem aka je cena/ :-D dufam ze nepadnem na zadok.. este som si to nezistovala, ale planujem do leta zistit :-D a co sa fotografa tyka, tak tiez kamarat mojho uja.. a tiez rovnako je to s cenou :-D :-D akurat hudbu som zistovala za 460 eur, styria clenovia..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no hej, je to besne.. ale vydavas sa len raz za zivot /teda prajem ti aby to tak bolo/ ;-) my sme si proste povedali, ze ok, investujeme peniaze, ale na veci, ktore sa oplatia.. a nie na hluposti typu: cokofontana, pokladnicka, miliony balonov a ine kvantum veci, ktore clovek na druhy den zahodi, popripade mu to bude na pritaz /napr starosti s predajom/.. tak ked nieco chceme, tak pouvazujeme, ci nam to naozaj treba a vsetko hlavne s mierou.. ked balony, tak ok, ale aby to zase v sale nevyzeralo ako v nejakom cirkuse, proste gycovo.. ved vsetkeho vela skodi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacenka, citam teraz akoby svoje slova :-D ze lampiony stastia :-D :-D :-D a tie konfety :-D no ja neviem v ktorom americkom filme to bolo, ze to sem dorazilo, ale mna to teda dojalo maximalne tak k velkemu usmevu :-D cokofontana ohurila zo zaciatku aj mna.. ale ked som citala od neviest, aku neplechu im ta hracka dokazala na svadbe urobit a nehovoriac o tom, ked tam mali male deti a vsetky zvedavo tam pchali ruky 8-( a fakt po svadbe co by sme s tym robili.. doma by sme kazdy vikend jedli cokoladove ovocie povinne? :-D takze radsej ani to nechceme.. fakt by som sa bala, ze by nam tam zacala striekat alebo co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:D toaletny papier!!! :-D tak to je uz vrchol vrcholnosti :-D vcera som pozerala jednu stranku, uz ani neviem aku.. a tam sa predaval po 3,3eur.. :D sto korun za jeden kotuc papiera :-D no luxuuus :-D poniektori na take blbosti vyhodia peniaze a hlavne, ze video s fotkami im robi starsi druzba mobilom :-D hlavna vec ze maju na wcku luxus papier.. a s tym ohnostrojom, nie som si ista, ci nepotrebujes nejake povolenia.. keby si ho fakt chcela, tak si to pozistuj..
Odpovedať
biela.ruza, ďakujem, budem to potrebovať... ani deň si nemôžem oddýchnuť, lebo v sobotu máme už jednu skúšku a odovzdať musím dve seminárky. Na ďalšiu sobotu mám skúšku a zápočet z jedného predmetu a z ďalšieho zápočet, takže radosť veľkááá! V akom okrese vlastne plánujete svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:-D :-D ja som zvedava co dorazi za par rokov z ameriky :-D ake "trendy" :-D mozno uz aj zachodove dosky s motivmi svadobnymi budu :-D :-D my budeme mat svadbu platenu prevazne z rodicovskych penazi.. zo svojich si platime drobnosti ako pohare, prstene, kyticku atd :-) a ja samozrejme vsetko co sa mi zapaci ako topanky, bizuteria, albumy, fotoramceky, rozne drobnosti spomienkove do nasej domacnosti :-D ja stale nieco najdem, ukazem priatelovi, on to schvali a ja uz objednavam/kupujem :-D vy si ako platite?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ved hlavne, ze rodicia zaplatia aspon nieco, ze vam pomozu.. s priatelom sme spolu nieco cez 7 rokov.. ked sa budeme brat, tak budeme spolu takmer osem a pol roka.. najprv sme mali datum na 20. august, co by bolo takmer presne na nase "pol vyrocie" :-D no ale presunuli sme to o mesiac skor.. a momentalne spolu nebyvame.. :-) a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kast katka, z Trnavy som 8-) ...hej ja zas stale pisem,moj odbor je len o tom tusim, sme jak spisovatelia tusim :-D ...takze minimalne cely buduci tyzden budem na teba mysliet kvoli tej skole :-p hej tani, 7 rokov je uz slusny vek,gratulujem :-N
Odpovedať
tak pozri, moja sesterka a bratranec mali svadbu zaciatkom augusta a bola taka nenormalna zima, ze sme sa vsetci triasli :-S ale zase ked svieti slnko, tak svieti poriadne :-D preto sme najprv zvolili koniec augusta, lebo tam uz predsalen nebyvaju take horucavy ako uprostred, no a teraz sme zvolili zaciatok prazdnin.. ja budem koncit Mgr. stupen koncom juna. takze presne po statniciach.. priatelovi som povedala nech sa rozhodne bud 2. alebo 9. jula.. viac sa mu pozdavala dvojka.. takze bude dvojka.. a aj tak tie posledne dva - tri tyzdne pred svadbou, co budem akurat statnicovat, tak na svadbu uz zvycajne vsetko je zariadene, uz len jedine na manikuru, vyskusat saty a podobne. teda uz len malickosti, takze by sme to mali teoreticky lazo-plazo stihat :-D ale tiez ako vy, este ani nevieme ci to bude iste, kedze nemame nic zarezervovane, ale tak dufame, ze tento datum nam vyjde.. svokrovci vraveli, ze teraz v jari pojdeme pozriet nejake saly, ze sa rozhodneme pre nejaku.. takze by nemal byt problem, kedze tak skoro to rezervujeme.. co sa tyka priprav, tak moj priatel je velmi zlaty.. ma teraz vela ucenia sice vo svojej praci, no stale mi ochotne pomoze a poradi, co sa vyberu tyka.. ja hladam na nete vsetko mozne, povyberam z kazdej veci tie najkrajsie moznosti, ktore sa mi pacia a on z toho vyberie tu jedinu.. :-) napriklad mu ukazem topanky ake chcem viacero druhov a on mi ukaze, ktore sa mu pacia.. lebo ja sa nikdy neviem rozhodnut :-D a so vsetkym to je tak.. mame rovnaky vkus, takze to je dobre.. :-)
Odpovedať
biela.ruza, dakujem :-D ja som tiez nesmierne stastna, ze to takto pekne tahame a je to cim dalej tym krajsie :-) ziadny stereotyp, nic.. :-) a pri tomto chlapovi mi stereotyp ani nehrozi :-D
Odpovedať
a kacennnka pozrela som si tvoj album a ak dovolis nazor ;-) sice som nevidela teba v tych satach, no mne sa najviac pacia tie prve - fialkove, su uplne nadherneeeee...ziaria :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my na svadbe tiez nechceme zbytocnosti co uz tu boli spominane a este k nim pridame aj svad.pierka, prečačkane ozdoby na auto (budeme mat bud iba nejaku stuhu na spätnych zrkadlach alebo proste len nieco jednoduche, alebo nic, ved co ak bude prsat a vsetko by to akurat tak bolo na trt), baloniky, svietniky, konfety a nebodaj lampiony mi tiez nic podstatne nehovoria... :-N akurat ten svadobny toaletak a nejake svad.servitky by sme kupili svedkom na pamiatku :-D
Odpovedať
tak ked tu riesite vselijake doplnky na svadbu, mam otazku .-) ked budete mat po sobasi a vyjdete, chcete aby vas ohadzovali? myslim tou ryzou a tak.. a este jedna: co si myslite o tych firmach, ktore maju akcie na vyzdobu? poznate niekoho kto si to dal urobit tak?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no, ved to, ze neviem si vybrat ci to je vela alebo nie..len ked to chcem mat v kulturaku asi a nechcem aby to vyzeralo ako za sociku..a maju tam aj tie navleky.. urpbia to na kluc... no uvidime.. inak sme v sobotu oznamili oficialne termin a cakala som teda vselico, ale aby mi niekto zacal radit, kde mam mat sobas sa mi zda dost nemiestne, namiesto toho, aby mi gratulovali... :-( musela som sa vyzalovat...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?