Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@lucia3006 luci, aj ja veľmi túžim po hnedom labradorovi.. príp. aj strieborné sa mi páčia, ale na slovensku som nenašla nikoho, kto by ich choval..
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ahoj, my sme to riesili tak, ze priatel zavolal panovi fararovi kedy mozeme prist kedze my byvame v bratislave ale svadbu budeme mat v novych zamkoch. on nam dal termin v sobotu, prisli sme tam, chvilu sme s nim rozpravali, poznacil si nas termin a teraz uz len zaciatkom augusta mame doniest papiere z matriky, potvrdenie o absolvovani nauk (budeme ich mat v bratislave) a jeden z nas ma doniest povolenie od farara ku ktoremu patrime kedze to komplikujeme aj tym ze obaja mame trvale bydlisko uz v bratislave.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi ja mam cierneho, takeho nezbednika! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hnedý sa dá v pohode zohnať, dokonca som na bazos.sk videla inzeráty na hnedých labríkov ... skús tam ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh jeeeeeeeeej ten je krásny :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-N :-N :-N taky nepodaro! ze keby som sa nepozerala, aj by sa bicykloval! Baby, jedna otazka. Vy platite mame a svokre mejkap a vlasy vo svadobny den, alebo nieco podobne? Mna sa prave svokra pytala, ci jej abezpecim oboje, len neviem, ci myslela aj platit............poradte! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh fuha, ja som este nepocula ze by to mala platit nevesta :-N
Odpovedať
@lucia3006 áno, hnedé sa dajú.. ja som myslela to, že strieborné sa nedajú..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahaaaa, strieborného labradoríka som ani nevidela, vlastne iba na obrázku na živo ešte nie - a tie nemajú také modré alebo zelené oči?
Odpovedať
@lucia3006 áno áno, majú svetlé očká :-) júúúúj, krásne sú x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi a nebol to weimarský stavač? lebo čo mám doma aj knihu o labríkoch, tak tam je písané, že existujú len krémové, hnedé a čierne... a toho strieborného takého do siva, som videla na obrázku ale to bol weimar :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeej krásny :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ladyjh krásny je, jani :-) nejaký je to bicyklista sa mi zdá :-D x-)
Odpovedať
@lucia3006 daj si googla silver labrador a tam ich je veeeľa
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahaaaaa už mi našlooo :) tak takého som na SR fakt ešte nevidela ... :(
Odpovedať
@lucia3006 ja by som takého veľmi chcela.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab takého budeš musieť zháňať asi v zahraničí ... :( ja by som hrozne chcela čierneho... keď bude špinavý, nebude to na ňom vidieť chichi :) ja som hrozne mooc chcela opäť sibiriana, ale do bytu to nejde ... hlavne keď nemáme hory na okolí ...
Odpovedať
@lucia3006 no však my zostaneme pri tom hnedom.. bude sa volať Dany :-) vždy keď vidíme labradora, tak už vravíme: aha dany :-D no veru, sibírskemu by nebolo dobre v byte :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak tak, ale mali sme huskyho v byte ale žila som vtedy v Banskej Bystrici, 5minút od bytovky sme mali lúky a lesy...
Odpovedať
Profilova fotka
dobra ranko baby, ani ja som este nepocula o striebornom :) ja by som mojho nevymenila za nic, ten ma taky charakter - vacsi ako ja s mojim dokopy :D Prajem vam krasny dnik!
Odpovedať
@ladyjh dobré ránko, janka :-) psy sú jednoducho úúžasné, a ja by som nášho bernského tiež nevymenila za nič x-) neopísateľný pocit, keď sa vrátim z práce a on ide z kože vyskočiť, ako sa teší, že ma konečne vidí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky - mááááám labradoríka, čiernu fenku float coat labradora - 2,5ročnú ... ideme si po ňu po svadbe, už sme dohodnutí s majiteľkou ... :)
Odpovedať
@lucia3006 a na sv.cestu niekam idete??
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 áno chceli by sme ísť do Žiarskej doline do západných Tatier, ale to budeme riešiť až po svadbe lebo najskôr nám to vychádza na máj, a ešte uvidíme čo s hafanom, či si ho budeme môcť zobrať so sebou ... :)
Odpovedať
@lucia3006 aha jasne...a to aj bude uz pekne teplucko snad.... A kolko Vas vysla svadba priblizne?
Odpovedať
dnes poobede ide drahy pre obrucky konecne uz ich mame spravene...tak som zvedava ako vyzeraju, lebo ked sme si ich vybrali tak boli zlto-biele zlato, a my budeme mat biele...som zvedava... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no trošku sa nám to navýšilo ... takže okolo tých 4000euro... a aký máte rozpočet vy?
Odpovedať
@lucia3006 jaj no ja neviem my sme si tak stanovili ze do 3 300 na cca 40 ludi...tak mame 43 ludi a zatial mi to vychadza na 2 200 eur....ale nemame zakusky,kytice netusim kolko budu stat a este alkohol neviem kolko mam kupit cenu viem ale tak.. a este ci si bude topanky drahy kupovat alebo bude mat tie co ma doma...toto netusim este... tak ale asi to bude nam vychadzat....planovany rozpocet
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak to máte supeeer, my budeme mať 80ľudí, tak preto sa to tak navýšilo ... :) ale to nevadí, je to iba raz za život ... a hlavné je že v náš veľký deň budú s nami ľudia, ktorých máme obaja radi ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy my sme uz boli za fararkom a ten nam povedal ze mame prist az v maji zo vsetkymi papiermi co nam treba, a ze sme dost skoro prisli, lebo toto sa vybavuje tak tri mesiace pred svadbou z dovodu platnosti dokumentov, ktore ku svadbe v kostole treba ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?