Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @mishita2401  aha tak uz chapem... 😉 Co sa tyka draheho rodiny, asi by som si netrufla poslat samopozvancov kade lahsie... Mysli pozitivne - budes mat krasnu vyzdobu a ako pises, hlavne ze bude zabava.. 😉 🙂

• @beronsche  a tak ja som najskor protestovala...ale tak ja som prišla na to že chcem velku svadbu- vela smiechu, tanca 😃 a aj detičky na svadbe maju svoje čaro 😃...

• @mishita2401  kolko teda budete mat hosti? My budeme mat cca 95 a vacsinou sa ludia cuduju, ze naco az taka svadba.. 😛 My budeme mat deti, ale len z blizkej rodiny... 😉

• Sponzor fóra
  • @beronsche  no asi tak 120hosti.ale ešte mame 5mesiacou ..možno sa ešte niekto pripoji-ale to dufam že už nie 😃 tolko mi uplne postači... ty maš velku salu???

• Cauko kocky 🙂 Tak ja som uz dnes v praci, totalne unavena, sme domov prisli az po polnoci. Ale tak co uz. Aj dovolenku treba setrit. Doma bolo super, vybavili sme vsetko co sme planovali, aj matriku uz mame vybavenu. 🙂

Tesim sa uz domov, vobec sa mi tu nechce sediet 😐

A ked ste sa bavili o labradoroch, aj my mame jedneho, zlateho a je to uzastny pes k detom 😵 😵 😵 Nas mal v decembri 6 rokov 🙂
    @simcab  A simi, kamoska ma zlateho labradora a vola sa Dany 😉

• @mishita2401  @beronsche  z mojej strany na nasej svadbe bude 15 ludi a z draheho 50 !! co narobim ked je ich 7 surodencov a ten moj je predposledny?vsetci uz maju svoje rodiny,deti ...a deticiek sa nam nazbieralo 11 🙂 najstarsie 13 a 12 rocne slecny v pocte kusov 3 😃 ,potom 6 rocny a 4 rocny Davidkovia,5 rocna Maťka,3 rocna Viktorka,4 rocny Samko,nasa hviezdicka Emmuška 21 mesiacov,Danko 17 mesiacov,Sarka 18 mesiacov ... takze u nas aj detsky kutik bude s omalovankami,hrackami,kockami,lego nejake,plastove stoliky,stolicka 😉 ako bolo nam povedane ze ci sa budeme hnevat ak nechaju deturence doma a sme im povedali ze to je len na ich uvazeni ci ich vezmu zo sebou alebo ked ich maju kde nechat nech nechaju u starkych ..takze asi nam 3 deticky nepridu tie najviac zive 😃 uvidime este ...
    co sa tyka penaznych darov mne mamina povedala ze aj tak budeme v maji obvolavat kto co pride a vtedy nech povieme ze si neprajeme hmotny darcek ale financny momentalne zhanam tu truhlicu 😉 a co sa tyka kytic uffff nad tym "silno"premyslam ... sa mi paci vas napad ze nech kazdy prinesie 1 ruzicku a budem mat z toho velku kyticku ale na druhej strane premyslam ci to uz nebude "moc" na tu nasu puritansku rodinu ktora nevie zniest ze mame svadbu v kostole napriek tomu ze doma vychovavame "nemanzelsku" dceru ale to je dlheee rozpravanie ..............

• @trdielko149  tak to na našej svadbu bude skoro 20deti 😃 a tie nad 15 ratam ako dospelých ludi 😃 ja nechcem až tak moc zasahovat do rodiny aby mi doniesli take kvety alebo take... donesu čo budu chciet...a ani nemusia..ja si an to nepotrpim 😃 mne zaleži len na tom aby boli penažne dary a nie hmotne-ale to je pochopitelne 😃

• akože ja nechápem tých samopozvancov, napríklad ja keď budem mať v sále naplnenú kapacitu a príde niekto navyše tak bude akurát tak sedieť na schodoch do sály. Ja by som sa tak hanbila keby som sa sama pozvala niekma hoci len na oslavu narodenín. A beriem to tak že ten kto nebude mať k oznámeniu pozvánku k svadobnému stolu, tak pochopí čo to znamená.

• @z.junasova  to je komplikovane ...u nas sa neda len tak povedat že nie nemožeš 😃

• @z.junasova  ja to beriem presne tak isto, tiež sa našlo pár ľudí, ktorí sa pozvali sami na svadbu ... ale veľmi rýchlo som ich schladila a vysvetlila im to, ako to je ... že si nebudú mať kde sadnúť ani nič ... už aj tak nás tam bude dosť... nechápem niektorých ľudí, sú ako bez rozumu a bez chrbtovej kosti ...

• @bybi  ahooooj, jeeeej máš labradoríka? no supeeer, ja sa už veľmi teším na toho nášho - teda našu - fenku ... ideme si po ňu po svadbe ... má už síce 2,5roka ale dúfam, že si na nás zvykne... 🙂

• Ahojte, prosim, kolko pred svadbou posielate svadobne oznamenia?

• @fpjj  ahoj,ak sa mi podari to vtedy spravit tak ja budem posielat (teda osobne davat oznamenia) v aprily t.j. 4 mesiace pred svadbou aby sa stihli prichystat, a nic ine neplanovali lebo niektori napr. ak chcu ist na dovolenku tak si kupuju niekolko mesiacov dopredu....tak aj kvoli tomu...chcem cim skor...aby vedeli presny datum 😉
    ale inak to zavisi od teba niektori to davaju 2 mesiace alebo mesiac pred svadbou

• baby poraďte kde by som zohnala saténové organzy. Našla som len so šírkou 150 cm a robiť si ďalšiu námahu s upravovaním sa mi nechce. 🙂

@kacennka  spomínala si že si kúpila cyklaménovú saténovú organzu, kde si ju zohnala, aja by som potrebovala hnedú. 🙂

Bože, ja si vždy vymyslím niečo čo sa ťažko zháňa. 😬

• @z.junasova  cyklamenovu satenovu organzu? tak to som nepovedala😃 saten a organza su dva rozdielne materialy. Saten mam na masle, to som objednala z USA a organzu cyklamenovu na mimibazare

• Sponzor fóra
  • čaute nevestičky, tak už sme opäť o deň bližšie k našim svadbám ... prajem všetkým krásny dní... 🙂 ako pokračujete s prípravami? chystáte aj niečo netradičné na vašich svadbách? 🙂

• @lucia3006  ahoj luci.. v noci sa mi s tebou snívalo 😃 bola som na prechádzke s našim hafom a stretli sme teba s vašim labradorom - v sne to bol chlapec 😃 a nechcel sa vôbec dať pohladkať 😃 😵

• @kacennka  jasné, ja som mala skôr na mysli satén takých rozmerov ako organza, nevedela som to pomenovať.

• @simcab  ahoj Simi, vážne? no teda 🙂 inak máš krásneho hafana ... pozerala som fotky na fb 🙂 no včera som pozerala večer na eshopoch čo všetko jej musím ešte dokúpiť, aby som na niečo základné nezabudla ... 🙂 ako pokračuješ s prípravami?

• Dobre ranko kocky 🙂

Ja som sa trosku dospala, ale este by som zvladla pospat 🙂

A kde mame weru, uz som ju tu dlho nevidela???

• @z.junasova  ahoj, pozri na evitabridal.sk - tam nájdeš taký satén ako hľadáš ... a v rôznych farbách ...

• @z.junasova  tak ja som objednala ten saten z USA, ale nie takych rozmerov ako organza ale bolo to na metre. Ale maju ju napriklad tu http://www.allka.cz/www-allka-cz/eshop/3-1-SVATBA-DEKORACE/49-4-Saten/5/373-Satenova-role-30-cm-cokoladova

• @bybi  ahooojky, no tu som ju už aj ja dhšie nevidela, ale včera sme písali cez fb 🙂 ja som si dneska tiež pospala do 9ej, zvyknem vstávať tak o 7ej, 8ej ... dneska sa mi výnimočne nechcelo... 🙂

• @kacennka  ďakujem, presne to som myslela.

• @lucia3006  ďakujem, tam som už pozerala a hnedá tam nie je a práve tam majú ten rozmer 150 cm x 10m. Ja potrebujem niečo ako pridala kacennka cez link.

• @z.junasova  ahaaa, tak skús ešte pozrieť cez ambientes.sk alebo bellabianca.sk možno tam niečo nájdeš alebo potom ak nie tu, tak asi fakt zo zahraničných eshopov... 🙂 tak nech sa ti to podarí nájsť ...

• @lucia3006  vďaka za pochvalu, je fakt veľmi krááásny a strašne milý havo 🙂 je to také naše dieťatko.. 😵 včera sme vypisovali večer žiadosť o uzavretie manželstva a ashley sa tiež zapojil 😃 pridala som fotku do albumu ako sa ku mne pchal 😃 😵

• @simcab  jeeeej idem pozrieť ... ja čo máme u našich hafana tak ten sa so mnou učil keď som chodila ešte na výšku ... a keď mal toho už dosť, tak si mi lahol na knihy a ani za svet dole... proste som si musela dať prestávku, či som chcela alebo nie ... 🙂 ach tí hafani ... 🙂 a má krásne meno ... ja som chcela dať fenke meno keisy, ale naša už meno má - Lama tak ju už nebudeme premenovávať... 🙂

• Ahojte. Tak vcera sme sa vybrali za fararom ale nebol tam. Boli sme tam az na 2 krat 😞 Takze dnes sa pokusime ist znova ale pojdeme tesnejsie pred omsou aby sme ho stihli. Dufam ze sa ukaze na fare a ze nepojde rovno do kostola ....

• @lucia3006  si si robila aj zasadaci poriadok??

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov