Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @angieska  wau dakujem, no ja potrebujem velkost 36-38 som strasne malinka 🙂 Ale je skoda ze je na tych satach tak moc vidno ze su site, ked si pozriem original co som si skusala tak je tam strasny rozdiel 😐

• @michala.s  miška, ja som konkrétne tieto šaty videla naživo a videla som aj originál eire, a nebol tam strašný rozdiel.. ty si si skúšala pronovias rima a tie nie sú úplne rovnaké s eire..

• Sponzor fóra
  • Simi to som len tipovala ze su to one ale po detailnom zhliadnuti korzetu sa tie moje vrskom podobaju viac na eire ako na rimu v nicole mi vtedy nepovedali ako sa volaju

• @michala.s  tak ja už neviem ako ti pomôcť..

• @simcab  to nic simi nadomnou kazdy zlomi palicu 🙂

• @michala.s  lebo máš na všetko odpoveď.. 😛 ..ale nič v zlom..

• @simcab  ja viem som ako mulica, ale nechapem ako mozu pisat ze je to model 2011 ked ja som ich skusala minuly rok v lete, doma mam aj viac fotiek v tych satach kde je vidno ze su to tieto eire

• @michala.s  môže to byť model 2011.. aj ja som si skúšala v júni 2010 model roku 2011..

• @simcab  nasla som na ne uz dve verzie jedna hovori jar 2010 a druha 2011 . Nemam rada taketo divnosti

• ale tak myslím, že to je jedno, nie?? 😬 teda aspoň mne na tomto nezáleží.. 😛

• ... kočky už ste niekedy počuli o syndróme svadobného vyhorenia? tak asi zavádzam novú diagnózu ... 😞 🙂

• @lucia3006  😃 myslim si ze tym trpi kazda nevesta tesne pred svadbou

• @lucia3006  a čože to obnáša??

• @michala.s  len aby to do svadby prešlo, inak bude zle nedobre 🙂

• Sponzor fóra
  • @simcab  no napríklad to že o svadbe nechceš ani počuť ... ach jaaaaj, čo ma to zase chytilo ...

• @lucia3006  neboj vecer pred svadbou sa uz budes tesit, dovtedy si narobi tak desatnasobne vrasok 😃. Ale nie vsetko zvladnes

• @michala.s  keď mne sa do tej svadby vôbec nechce... nie že by som nechcela ísť do manželstva to nie, ale nemám náladu na svadbu veľkú svadbu ... asi som vyhorela z toho, že som sa snažila vyhovieť toľkým ľudom ...

• @lucia3006  nam jeden clovek povedal nech sa nesnazime vyhoviet vsetkym ale nech vsetko zariadujeme tak aby sme boli spokojny a stastny my

• @michala.s  aj ja si to stále hovorím ... ale vždy keď som s tým už akosi vyrovnaná a neriešim iných - príde niekto - kto mi to opäť pokazí ... jaaaj už nech je potom a ja mám kľud na duši... najradšej by som to mala iba pri dvoch svedkoch...

•  ... tak dobrú noc kočky, dúfam, že ja sa z toho vyspím ... a prajem všetkým ešte krásny zbytok víkendu ... 🙂

• čaute nevestičky, tak mňa to už prešlo, už opäť som to zase ja a opäť sa teším 🙂

• Ahojte baby 🙂 Budete mať niektorá bielo-čierno-ružovú výzdobu alebo niečo podobné?

• @lucia3006  no vidis luci ja som ti to vravela

• baby mi uz zajtra budeme mat doma obrucky jooooj, si zlatnik svihol

• @michala.s  hej, díky 🙂 som rada, že to prešlo tak rýchlo 🙂

• @michala.s  supeeeer 🙂 potom hoď foto sem 🙂

• Ahojte, chcem sa opytat, ked ste si kupovali saty cez bazar alebo objednavali nove saty, davate ich cisti a zuzovat ich, prostrednictvom koho?

• @fpjj  ahoj.. ja si moje šité šaty budem dávať pred svadbou upravovať a čistiť u jednej pani, ktorá má tu u nás požičovňu spoločenských šiat.. je to šikovná krajčírka, tak sa neobávam 🙂

• @simcab  tiez som zvazovala dat ich upravit a vycistit cez jeden svadobny salon, no mam trocha obavy aby sa vratili v poriadku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov