Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @bybi  aha som zabudla, ze aj za provisional licence sa nieco plati... dnes mi to nemysli... 😛 🙂

• @simcab  a nemas niekoho, kto by ti to urobil vo fotoshope? Tam staci "nakresit" dlzen ci mekcen len raz a potom uz len kopirujes...

• @beronsche  
    @bybi  Baby, vy ste si posielali tie vodicaky s pasmi do DVLA? Alebo tam je ist lepsie osobne? Az do Swansea...........

• Sponzor fóra
  • @ladyjh  ja sa uz nepamatam... ale ak treba poslat pas, tak som isto posielala, lebo osobne som nikde nebola.. 😉 Ale myslim, ze ja som poslala obcianku - rovnako ako ked som vybavovala Home Office, nejak sa mi totiz nepaci myslienka pustit pas z ruky a im je to jedno.... 😃

• @beronsche  co si vybavovala na home office? 😬

• ja som ani nevedela, ze sa musi pas menit na anglicky po roku! az teraz mi to jedna Polka povedala. Vy ste ako na to prisli?

• som myslela vodicak 😬

• @ladyjh  Lady ja som bola osobne v Maidstone. Pozri kde mas najblizsie k domu DVLA 🙂 A tym padom im tam nic nenechavas, lebo oni si hned tam pozru ci si to naozaj ty 🙂 A ja neviem ci musis menit, myslim ze ked mas europsky, nemusis, len si musis vybavit tu canterpart ci ako sa to pise, kde by ti dali body keby si dostala nejake 🙂 Ale mne to prislo logickejsie si rovno vybavit anglicky vodicak 🙂 Aspon mi ho doma nezoberu 😃 A tu policajti nestoja z dlhej chvile na cestach 😃

• @ladyjh  Tiez si myslim, ze je to blbost, ved ak mas EU vodicak, tak by to malo byt ok...
    Neviem ako teraz, uz to nesledujem, ale pred par rokmi si sa musela zaregistrovat na home office, ze pracujes v UK. Niektori zamestnavatelia si ziadaju ten papier. Ak tu pracujes viac ako x rokov (zeby 2 roky??), tak im uz potom nemusis hlasit zmenu zamestnania... Presne uz fakt neviem, ale viem, ze ja som sa zaregistrovala a potom im raz hlasila zmenu - tak to mi vychadza, ze prvy rok sa zmeny hlasia... 🤔 Asi ak mas job pocas celeho jedneho roka (alebo aj viac jobov za sebou bez prestavky), tak uz nehlasis zmeny...
    Tiez to bola dobra palka - okolo £60 a potom to islo na £80.... Teraz fakt neviem...

@bybi  vy ste zaregistrovani?

• aj ja som sa tusim hlasina na Home Office, ale mna tusim hlasil zamestnavatel. To bolo pred 7 rokmi a ja som nic neplatila..........
    Same poplatky, teda vobec to nieje sranda!
    Bero vy uz ste sa boli hlasit na matrike doma? Aj tam si pytaju..............Potom ked sa bude pas menit na nove meno, zase si budu pytat..................... Teda to som do svadobneho rozpoctu nedavala! Musim lepsie setrit 😉

• @ladyjh  No pravdupovediac sme na matriku zabudli... 😬 A ked nam farar povedal, aby sme aj tam isli, uz bolo neskoro, mali volno pred vianocami... Najprv sme mysleli, ze nam nasi poslu ziadost a my ju podpiseme, ale potom matrikarka povedala, ze radsej nech to prideme podpisat tyzden pred svadbou, lebo ziadost nesmie byt zohnuta a pokrcena, takze by bol problem to poslat... 😬
    Co sa tyka poplatku na matrike, tak to neviem... 😉

• @beronsche  Hej aj my sme sa registrovali, ale to bolo hned ako sme vstupili do unie a ja som bola potom v jednej praci 4 roky. A aj tak ked som teraz menila, nieco som vypisovala. Neviem co len oni panikarili, ze pre istotu, ale ved to je jedno. Par papierov vypisat neni problem 🙂

@ladyjh  
    @beronsche  Na matrike sa nic neplati ak jeden z vas ma v tom meste (okrese alebo neviem ako to je) trvaly pobyt 🙂 My sme boli teraz na matrike, ako sme boli doma a nic sme neplatili 🙂

• Ahojte babuleeeeeeeeeeeeee !!!!!! 🙂)))))))))) Hlásim sa medzi živými a svadbuchystajúcimi 🙂))
    Ako sa máte? Čo máte nového? 🙂

Ja ako tak pozerám, že 65 dní do svadby, chýba nám toho toľko, že už teraz som v jemnom strese či to postíhame... A keď si predstavím koľko času sme na to mali 😃
    Včera sme už boli pre svadobné oznámenia, nádherné sú, teším sa veľmi a ešte nám aj majiteľ tej firmy zľavu dal parádnu, tak sa mooooc tešíme 🙂 Aj som si kúpila topánočky nízke, značka Arturo Vicci, v BA na Nivách majú, a stáli len 40€, tak super, teším sa aké sú pohodlné.. 🙂
    A inak nič nové čo sa týka svadby.. 🙂

• @bybi  ja som tiež bola veľmi prekvapená, že sme na matrike nič neplatili.. 🤔

• @wera.g  😵 😵 😵 ahoooooj 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • @simcab  ahoooooooj moja 🙂))

ani my sme na matrike nič neplatili, nakoľko máme svadbu v kostole. Tak sme sa vytešovali, že sme ušetrili 🙂

• @simcab  ahojte dievcata. vcera som nebola na nete, bo som sla k novemu doktorovi. a chvalabohu, povedal, ze vsetko je v uplnom poriadku. ze mozem chodit von a uzivat si tehotenstvo. tak sa hrozne tesim. 🙂 momentalne som v 14 tyzdni. termin porodu mame planovany na 4.9.
    zajtra sa chystame s drahym skusat oblek a v nedelu chceme pokukat obrucky.

• @sinov  ahojky 🙂
    moc sa teším s vami, že je všetko v poriadku 🙂 A čo bruško, už rastie? 🙂 Aj ti ultrazvuk robil? Videla si mimi? 🙂

• @wera.g  brusko rastie veeeeelmi pomaly zatial. kto ma nepozna, by si ani nevsimol, ze som tehotna. 🙂 ja som pravaze za posledne dva mesiace schudla 4 kg.
    ano robili mi aj ultrazvuk. videla som drobca ako nacvicuje nejake artisticke cislo. 😃 aj srdiecko som pocula. bolo to uuuuuuuuuzasne. 🙂

• @sinov  ach, tak to musíte mať naozaj radosť veľkú 😵 tak nech všetko ide ako má 😉

• @sinov  nooo bruško asi čaká do svadby, aby si sa do šatičiek zmestila 🙂)) A čo si mala také nevoľnosti, že si toľko schudla? Ale ževraj to je normálne schudnúť v prvých mesiacoch, hlavne pri tých nevoľnostiach.. 🙂
    Hehe, nooo má u teba v brušku kolotoč 😃 A koľko už meral drobček? 🙂 A čo mená, už máte vybrané? 🙂
    Joooj ja som aká zvedavá 😃

• @wera.g  jaaaaj tak do siat sa aj tak nezmestim. bo to uz budem v siedmom mesiaci. ale nevadi. vyberiem si dake ine a rovnako pekne. 🙂 no veru. to tie nevolnosti, ale uz je dobre. drobcek mal 7,22cm. ak to bude chlapec, tak bude Alex a dievcatko Melania.
    inak som pozerala tvoj album a ty si si na svadbu vybavila naaaadherne veci. uprimne zavidim. urcite budes mat krasnu svadbu. ak budes daco z toho potom predavat, tak sa prihlasim.

• Dobre ranko 🙂

@wera.g  weriii ahoooooooooooooooooooj, no konecne si spat 😵 😵 😵 Aj ja som si kupila nove topanocky, ale este mi neprisli. Vcera ale uz prisliem mailik, ze ich poslali, tak sa tesiiiim 🙂 A boli zo 75 libier na 39 a vraj su veeelmi pohodlne (kamoskina kamoska ich mala na svadbe 🙂, tak dufam, lebo ja rozmyslam ze ich budem mat celu noc a kupim si biele popolnocky, alebo zeleno-biele 🙂

@sinov  Super ze je vsetko v poriadku, uzivaj si tehotenstvo 😉

@simcab  ahooooj 🙂

• jooooj, čo vás je tu teraz toľko keď mám veľa práce??? 😞

• čaute kočky, ako sa máte? to máme zase dneska počasie, ja som si myslela, že už nenasneží 😞

• @sinov  gratulujeeeem, tak to máte veľkú radosť ... supeeer, nech všetko dobre dopadne... aby aj nevoľnosti povolili... 🙂

• @wera.g  ahoooj Wery, teba tu rada vidím, kde si sa nám stratila? dlho som ťa tu nevidela, ani Peťku 😞

• @wera.g  takže si bola pozrieť topánočky na Nivách? supeeeer, takže si ich zohnala 🙂 to je ten obchodík, čo som Ti spomínala? či iný? 🙂

• @sinov  jááj už v 7 mesiaci, tak to hej, to už bude treba trošku voľnejšie šatky 🙂 tak tak, vyberieš iné a určite budú nádherné 🙂 Jeej, no pekne, tak to už je riadne veľký drobček 🙂) A v ktorom mesiaci budete vedieť či to je chlapček, alebo dievčatko? 🙂
    Moc moc moc ďakujem za pochvalu, veľmi ma to teší, že sa ti naše nápady páčia 🙂 a čo takého by sa ti páčilo? stačí povedať 🙂))

@bybi  ahoooooooooj moja 🙂 noooo trošku som to tu flákala 😬 😃
    Joj no super, teším sa tvojim topánočkám, a aká super zľava, no nekúp to 🙂 😃 A veľkostne ti budú dobré? Si si ich skúšala? Ja sa preto bojím cez net objednávať botky, lebo mám pri každých topánkach inú veľkosť, raz 36, raz 37, raz 35 😃 Nooo, veď hej, keď sú tak pohodlné tak super, ušetríš aj na popolnočných 🙂 Aj ja plánujem mať tie moje k popolnočkám, ja mám biele s ružovou stuhou, tak nemusím ďalšie kupovať 🙂

• @wera.g  Weri ja som si uz jedny svadobne kupila a tie boli 37, tak som aj tieto kupila tak, ved ked nebudu, mozem ich vratit, ale bude ma to mrziet, lebo uz ich nemaju v akcii teraz 😞 Mali asi posledne cisla. Skusat som ich neskusala, je to taky risk a bud bude dobre, alebo nie 😬 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov