Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @wera.g  Werus, tak sa Vam podarilo???? Ani som nestihala citam pred svadbou! :o). Je to pravda?

• @wera.g  ale neboj sa, vies, kolko tehotnych sa uz pred tebou vydavalo? 🙂 s tymto urcite problem nebude 🙂 ved tehotenstvo nikdy nebolo prekazkou ku svadbe 🙂

• wera.g gratulujem 😵 veľa zdravíčka 😉

• Sponzor fóra
  • @wera.g  Tak ti velmi moooc gratulujem! My uz mame po svadbe, tak snad sa nam podari uz! Len mam taky svadbovy osial este :o)))...

• @wera.g  Ano do Nicole na Dostojevskeho. My mame sobas na matrike resp. pod holym nebom podla pocasia.
    tak snad pan farar neni na hlavu. este som nepocula, ze by sa nieco takeho stalo. takze sa neboj.

• @bajka1  ahoooooj moja 🙂 hej hej podarilo sa a pred svadbou a moooc sa tešíme 🙂
    A ako po svadbičke, ako sa cítiš ako pani? 🙂 a kedy budú fotočky, hmm? 🙂 moooc držím palce, aby sa vám zadarilo ! 😵

@barborav  ďakujem moc moc 🙂

@agnieska  - áno veľa tehotných, ale neviem či v kostole... ako náš farárko je super, ale neviem dúfam že nebude problém, by ma asi porazilo 😞

• @wera.g  neboj moja.. fakt si nemyslím, že by si sa nevydala preto, že čakáš mimi 😉

• baby, myslíte, že by sa mi hodil takýto závoj k mojim šatám??

http://www.mojasvadba.sk/bazar/svadobne-zavoje/qv81/zavoj/

• @wera.g  aj v kostole 🙂 fakt si pre toto tazku hlavu nerob 🙂 max. ti pri spovedi pred svadbou nieco na to povie, ale fakt to nie je prekazka na svadbu v kostole

• @wera.g  To je parada! Moc vam gratulujem a tesim sa :o))).
    No pocity su hocijake, neviem kedy si zvyknem a zacnem sa predstavovat ako Mullerova :o))) a vydata, snad to pride skoro.
    Na fotky cakam aj ja, neboj ked budu ich uvidis ako prve na FB :o)))! Staraj sa o seba!

• @wera.g  nevoľnosti zatiaľ nemá, ani bruško ešte moc nemá, takže je to zatiaľ celkom v pohode 🙂 jej sestra bola tehotaná v období keď sme spolu pracovali a tej teda bolo zle stále. Raz doniesla do roboty kandizovaný zázvor, vyzeralo to celkom dobre, tak poponúkala skoro všetkých kolegov. Neviem či si už jedla zázvor ale je to dosť sila, skoro ako feferónka, ale je to super vec práve na nevoľnosť počas tehotenstva a všeobecne na žalúdok. 😃

• @simcab  ja si myslím, že by sa ten závoj hodil k tvojim šatám, a je to super cena 🙂

• @wera.g  blahozelaaam aj ja k miminku🙂) Taktiez prajem vela zdravicka vam obom. A neboj, farar isto nebude robit problemy. Ved urcite chce aby dieta vyrastalo v usporiadanej rodine ako sa patri.

• @wera.g  jeeeeej Wery gratulujeeeeeem 🙂 tak to je dneska tá najlepšiaaa správa 🙂 teším sa s tebou, tak už chápem prečo pozeráš iné šatky 🙂 hlavne dávaj na seba pozor aj na malinké v brušku 🙂

• @wera.g  vsetko dobre to je ale skvela spravickaaa. ja asi odpadnem vy uz tu budete mamicky a aj uz zachvilku vydate....ale to mate stastickoooo 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @wera.g  moja zlata, blahozelam a velmi vam to prajem !!!

• joooj baby... chcete vedieť srandu? Skoro som zošedivela na začiatku týždňa... Museli sme meniť sálu :-/ necelé tri týždne pred svadbou... Ešte že to nebol len týždeň pred ňou 😃
     Správy o tehu sú vždy také krásne 😵 toľko očákavania, dúfania a o pár mesiacov človiečik, čo je na vás 200% odkázaný..malé ručičky a nožičky.. júúúúj 😉

• @simcab  pekný je ten závoj, ale neviem či tie volániky na konci už moc nebudú k šatičkám... Prípadne ak chceš, ak si kúpim tie šatky čo som link posielala, k tomu dostanem aj dvojvrstvový závoj, tak ti ho s radosťou požičiam - taký istý, len nie je na koncoch zvlnený 🙂

@z.junasova  - nooo kandizovaný zázvor som teda ešte nejedla 😃 to my sme s kamoškou vyjedali minule kyslú kapustu, namiesto popcornu pri telke 😃 ale o tom, ako mi bolo potom strašne zle už radšej nehovorím 😃

@kacennnka  ďakujem ti moja veľmi pekne, si pokladík 😵

• @lucia3006  ďakujem ti moooooc moja 😵 na našom stretku už bude asi čosi aj na mne vidieť 🙂))

@dracica6663  ďakujeeeem moc 🙂

@liviapeto  ďakujem veľmi pekne 😵 😵

• @barborav  ahoooj 🙂 a čože ste museli sálu meniť? čo sa stalo? 😞 ale tak ako hovoríš, radšej teraz, než týždeň pred 🙂

• @wera.g  veď to je také krásne keď budúcej mamičke už vykukuje bruško 🙂 tebe to určite sekne 🙂 jaaaaj teším sa už na to stretko 🙂 a kedy by sme tak mohli? čo tak ten budúci týžden? v piatok? opýtam sa ešte aj Peťky, či sa jej bude dať 🙂 ja by som prišla za vami do BA ... 🙂

• ... kočky tak zajtra to príde ... ach ako to rýchlo ubehlo ... aj my bude smutno za tými všetkými svadobnými prípravami... do nedeľe sa tu asi moooc neobjavím, tak sa tu držte a užite si pekný víkend 🙂

• @lucia3006  hlavne vy si ten VAS den uzite co najlepsie a kazdu sekundu si vychutnaj lebo to rychlo ubehne 😞 co je skoda...

• @dracica6663  ďakujeeeeeeme 🙂

• @lucia3006  neni za co...ty sa mas uz to mas len za jeden den...a este my ostatne musime tolko cakat....ach...

• @dracica6663  neboj, aj my sa dockame🙂 Po svadbe to inac bude take zvlastne. Posledny rok a pol kazdy den rozmyslam nad svadbou, co by ako mohlo byt ... a zrazu uz nebude o com, ziadne pripravy a tak ... zase budu ine starosti a radosti ale toto mi bude chybat.

• @kacennnka  vsak to ze sa na to tolko tesime a pripravujeme a potom uz sa nebude na co pripravovat....iba tak na babetko 😃 😉 skoda ze to trva len jeden den a rychlo to ubehne...

• No baby, tak ako pozeram kazdemu ten svadobny den prebieha inak :o). Tiez som si myslela, ze to bude najuzasnejsi den v zivote a kratky...ale moj zacal uz o 3tej rano a bol veeeeelmi dlhy a kedze som bola total nevyspinkana, tak som bola ako v tranze a nevedela si ho poriadne uzit 😞...A som rada, ze uz nemusim pripravovat :o), lebo to bolo dost narocne a aj tak som zabudla na par veci, ktore neboli az tak podstatne, inak vsetko vyslo na jednicku. Mozno ked si pozriem CD, tak si vspomeniem :o)))

• @lucia3006  Drziiim palce! Aby ti to vyslo podla predstav....SUPER!

• @h.a.i.n.y  
    @simcab  
    dakujem baby za podporu, veru, aj ja zacinam byt presvedcena, ze do toho pojdem, kaslat na 170,-eur 😉

hainy - ten poplatok je normalny, vsade v BA (a asi aj inde), ak maju ist sobasit na "netradicne" miesto mimo obradnej miestnosti, tak sa za to plati. Napr. Zrkladlova sala v Primacialnom palaci je este drahsia 😐

nuz ale tak co uz, veru, je to len raz v zivote (dufajme 😉 ), tak kdesi tie peniaze vyhrabem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov