Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  Tiez som uz na to myslela, ze sa budem musiet chranit pred slnkom, aby som potom nebola opalena podla tricka... 😃 😃 Nikdy sa sice neopalujem, ale do roboty chodim na bycikli a tak mam stale ruky a ramena trosicku tmavsie (tym myslim iny odtien bielej 😃 😃 😃 ) No co, budem sa parit v dlhom rukave, pre istotu... 😃

• @beronsche  ale nieeee.. to ti stačí ponatierať sa tou 50-kou.. môj známy tomu hovorí, že mám na sebe deku 😃

• Prave som pozerala svadobny planovac a ma celkom pobavila predstava masaze vo svadobny den... Ja by som musela na tu masaz vstavat tak o 5 rano... 😃 😃 o 7 uz planujem byt u kadernicky, ale ona o tom este nevie, zatial som objednana na 8... hmm mala by som jej zavolat... To bol ale blby napad, dat si obrad na 15.00.. 😬

• Sponzor fóra
  • @beronsche  fotiť sa kedy plánujete??

• @simcab  fotenie mame pred obradom... Fotograf pride okolo 10.00 a v akom stadiu budu pripravy, v takom ich zacne fotit.. Do 14.00 musime byt z fotenia doma, najneskor.. ze stihnem saty vycistit, nieco zajest a tak... Ak bude cas, tak urobim aj podakovanie rodicom pred obradom, ak nie, tak to poviem az na hostine, odobierku nemame....
    Viem, ze to vyzera, ze mame kopec casu na fotenie, ale snazim sa si nechat co najvacsiu rezervu, lebo nieco sa urcite pokasle... A lepsie je byt uz pripravena, sediet si a cakat ako lietat ako spaseny kon, lebo nestiham.. 😃 😃 😃

• @beronsche  veru, ja tiež rátam s najhorším 😃 😃

• baby ja mam take postupno-samo-opalovacie telove mlieko, tak to budem pouzivat pred svadbou. Aj ja sa budem potot - nechcem ciarky po chrbate od tricka.............
    Aj vy planujete exfoliator na chrbat pred svadbou, aby ste ho mali jemny a makky? To bude asi uloha pre maminu........... 😬

• @ladyjh  no mne práveže peeling dosť rozdráždi prípadné vyrážky.. fakt je mi najlepšie to slniečko..

• @ladyjh  ale coby pre maminu, pre draheho.. 😃 😃 😃

• @beronsche  
    @simcab
    simca, dik za tip! budem musiet davat pozor, aky pouzivam. Ja mam zvycajne tea-tree peeling, ktory je dobry aj na cistenie vyrazok, mozno by sa aj tebe pozdaval 😬

bero, mas pravdu! vecer pred svadbou, dame si obaja peeling 😃 😛

• @sinov  ďakujeeeem, no dneska som death kočky, od rána som na nohách, jedla som sotva dvakrát za deň ... ale zajtra si to mienim poriadne užiť 🙂

• @beronsche  ďakujeeeem, ja sa potom ozvem po svadbe a pridám aj nejaké foto 🙂

• kočky ďakujeeeem Vám, dúfam, že to dobre všetko dopadne zajtra, dneska som od rána na nohách, konečne kľud a pokoj... odteraz už nič nerobím, len sa nechám hýčkať ...

• @lucia3006  tak vypínaj počítač a užívaj si predsvadobný večer! 😵

• @simcab  hehe no zachvíľu idem, len som si chcela v kľude vypiť svoje prvú dnešnú kávičku 🙂 a ešte chvíľku tu byť s vami 🙂

• Sponzor fóra
  • no, babule, budúci týždeň by som mala mať doma šaty.. dohodli sme sa, že mi pani pošle fotky a potom jej napíšem adresu a ona mi ich zašle poštou.. sama, totiž, nevie kedy bude ok, tak to nebudeme naťahovať.. trasiem sa aké budú, no hádam budú ok.. 🤔

• @lucia3006  tak tomuto sa hovori zavislost 😃 zajtra sa nepokusaj nahlasit, uzivaj si to bez pocitaca 🙂

• Ahojte kočky nepoznáte náhodou nejakú dobrú krajčírku .. ďakujem 🙂

• @lucia3006  zajtra silno drzim pasticky nech vsetko dopadne super ... a hlavne nech si to čo najviac užijete 🙂

• Dobre ranko kocky.

@lucia3006  Lucka, prajem vam dneska krasne dnik, nech vsetko vyjde ako ma a krasne si to uzijete 😵 😵 Dneska sa vydaaaaavasss 😵 😵 😵

• dnes ma ale pekne pocasicko @lucia3006  ....ako jej to pekne vyslo....som zvedava co bude v pondelok pisat...dufam ze vsetko dopadne ako maaa

• veru Lucka sa uz isto finti.. 🙂 To je super, ze im vyslo pocasie... 😉

Baby musim sa pochvalit... 😃 😃
     Na kurze pripravy na manzelstvo sme robili dotaznik zamerany na slabe stranky vo vztahu... asi tak milion otazok... a vcera sme boli konzultovat vysledky. A vyslo nam, ze jedina slaba stranka naseho vztahu sa tyka viery - dotaznik bol robeny katolickou organizaciou, takze doraz na vieru tam bol preto.
    Zamerane to bolo na komunikaciu, dominantnost jedneho partnera vo vztahu, riesenie problemov atd. atd...
     Vsetko je dobre a nas vztah ma podla toho dotaznika pevny zaklad a obrovsky predpoklad, ze budeme spolu stastny az do smrti... 😃 😃 😃

• @beronsche  tak to blahozelam 😃
    otazku viery vyriesite a zvysok uz vyrieseny je 🙂

• @beronsche  jeeeej, tak to je super.. 🙂 tak prajem, nech to aj tak naozaj je!

• @angieska  @simcab  dakujem! 😉 Je mi jasne, ze to nemozem brat smrtelne vazne, ale aj tak potesilo... 😉 😃

• @beronsche  jasné, že smrteľne vážne!!!

• joj, som ako na ihlách.. ako prvé čakám na fotky šiat (čo aj tak myslím, že nebudú.. 😒 ) a ako druhé čakám na mail od kaderníka, ktorého by som chcela..

• moze mi toto niekto vysvetlit neviete??????????? co znamena pri diferencnej diagnoze??

Oligomenorea väčšinou spočíva v ovariálnej insuficiencii na základe anomálie na nejakom mieste hormonálneho funkčného obehu. Pri diferenčnej diagnóze sa musí myslieť aj na opakovane sa objavujúce včasné potraty.

• @dracica6663  drači, to máš čo za správu?? 🤔

• @simcab  ja mam tu chorobu a tak som si hladala na nete ale nerozumiem tomu ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov