Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hm..ked ti mozem poradit, opytaj sa radsej svojho doktora.... ja som nasla toto : Pod pojmom diferenciálna diagnostika rozumieme odlíšenie daného ochorenia od iných, klinicky podobných....nwm, ci toto si chcela vediet co je....
Odpovedať
@dracica6663 no nerozumiem ani pol slova, ale je to vážne ochorenie?? =-) čo ti povedal lekár??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab pokial som spravne pochopila, tak je to dlhy menstruacny cyklus.....
Odpovedať
@angieska tak to hádam nie je nejaká katastrofa..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab myslim, ze nie, ale viem, jak to dokaze naplasit.... zazila som si nieco podobne, len diagnoza ina...ale je potrebne byt optimista, inak sa clovek zblazni :( stale si poviem, ze ked len toto, su na tom ludia aj horsie...
Odpovedať
@dracica6663 moja zlata, presne ako napisala agnieska, ta diferencialna diagnoza znamena to, ze priznaky v tvojom tele mozu byt podobne tym, ktore sa prejavuju prave pri oligomenoree, avsak ta diagnoza moze byt uplne ina. :-| Tazko to vysvetlit. Inak dievcence, chcem sa pochvalit, uz mame obrucky. Uuuplne ine, ako sme povodne chceli, kedze som si predstavovala skor s kamienkom, avsak tak som sa do tychto zalubila, ze uz mi odvtedy nic ine nepadlo do oka, tak sme sa pre ne vratili :-N Su to tieto http://www.rubin.sk/3-1-0-0-0-0-59-c2... A v pondelok uz cestujem zase do Nemecka, cize 3 tyzdne nevybavim asi dokopy nic :-( A to este nemam ani popolnocne satky... :-( Ale tak hadam sa postiha vsetko. Blizi sa to neuveritelne rychlo.... :-N
Odpovedať
@bambula27 mojka, krásne ste si vybrali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, Lucka je uz pani asi x-) x-) x-) Aj ja chceeeeeem uz :-(
Odpovedať
@bybi joooj, moja, my sa ešte načakáme.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ani mi nehovor :-( Ale dneska uz je to "len" 155 dni,uz ked sa to pod 150 prehupne, zase budem mat pocit ze sme kupok blizsie, potom 100, 50 a bude august :-D Uz aby to bolo tu :-) A uz ti poslala pani fotky siat, ci zatial stale nic?? Inak mi prisiel mailik, ze vcera poslali tie vreckovky ;-)
Odpovedať
@bybi no tak my to máme dnes za 141.. a to je vlastne 2 týždne pred vami.. fotky nemám, ktovie kedy budú.. dúfam, že tie šaty budú strašne krásne, a vynahradia mi tieto nerváky.. inak ma porazí.. teším sa, že sú takí promptní čo sa zaslania týka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab neboj Simi, saty budu urcite krasne :-) My budeme s maminou robit vlecku na mojich buduci tyzden ked pride, tak mam dneska v plane ozriet na youtube nejake videa, ako sa to robi a nasla som aj nejake clanky na tipy, tak budem vecer studovat :) Asi aj so slovnikom v ruke, lebo neviem ci budem tie krajcirske vyrazy ponat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bybi nemáš na nich vypnutie spravené??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nemam, a to som mu aj pisala nech spravi... Ale som citala ze vsetky mu pisali a ziadnej nespravil ]-( Tak budem musiet sama vymysliet, teda s maminou :-) Ale mamina je sikulka, tak snad to zvladneme :-)
Odpovedať
@bybi no veru som aj ja zvedavá, či mi to spravili na mojich, tiež som si to objednala.. :-S máš super, že máš takú šikovnú mamku! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no uvidime ako to dopadne :-D Ale pozerala som kamoskine saty ako to mala ona robene a planujem ten youtube spravit, aj druha kamoska mi dala nejaky typ, tak dufam ze to na moje saty nebude moc komplikovane :-N
Odpovedať
@bybi pod čím si to našla na you tube??
Odpovedať
Profilova fotka
dala som myslim: "how to bustle a wedding gown train" tusim... este som video nevidela, lebo tu mam youtube bloknuty, ale na googli ked som to hladala, tak mi vyhodilo aj jedno video :-)
Odpovedať
@dracica6663 ahoj, sa ospravedlnujem, ze sa do diskusie zapajam prave kvoli tomuto prispevku :-| no laicky sa to da prelozit zhruba takto: Oligomenorea (normálne silné menštruačné krvácanie s normálnou dĺžkou trvania a s intervalom väčším než 35 až 45 dní - to uz musis potvrdit ty, ci to sedi ) väčšinou spočíva v ovariálnej (ovaria = vajecniky, cize funkcia vajecnikov) insuficiencii (nedostatočnosť, slabosť, zlyhanie činnosti orgánu - v tomto pripade vajecnikov) na základe anomálie (nedostatočnosť, slabosť, zlyhanie činnosti orgánu) na nejakom mieste hormonálneho funkčného obehu (pocnuc miestom kde sa tvoria hormony potrebne pre spravnu funkciu vajecnikov, az po ich transport do organu, ktoreho funkciu maju riadit) Pri diferenčnej diagnóze sa musí myslieť aj na opakovane sa objavujúce včasné potraty (t.j. ze to co povazujes za mrchu moze byt aj spontanny potrat, moze sa to prehliadnut prave z dovodu, ze "zapadne" akurat do dni, v ktorych mas mat menstruaciu, cize sa na to ani nemusi prist).... problem bude u teba zrejme aj v dni, kedy mas ovulaciu, ze to moze byt vlastne "hocikedy" pocas cyklu.....hmmm dufam, ze to pomohlo, a tiez ze som nieco nezhovadila ;-) :-) ked tak skus na modrom konikovi sa prihlasit s rovnakymi udajmi ako tu na mojasvadba a urcite tam budu baby, co maju rovnaky problem a lepsie poradia...
Odpovedať
@bybi ok, idem to kuk..
Odpovedať
@bybi pozerala som si fotky tvojich šiat a chcem sa ťa spýtať, či máš pod šnurovačkou látku alebo to máš holé?? na tej fotke je to nejasné..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab mam latku, ale na tej fotke ju nemam, ona sa tak pripina na cvocky z kazdej strany hore, ale pri skusani som si ju nedavala :-)
Odpovedať
@dracica6663 jaj az teraz, som si vsimla a uz sa mi neda opravit preklepy, ze slovo anomalia ma zle vysvetleny vyznam - malo tam byt odchylka od normalneho stavu, nepravidelnost...
Odpovedať
Profilova fotka
@bambula27 ahoj moja, my tiez od nich mame obrucky a pacili sa nam aj tie vase, ale kedze sme nechceli biele zlato, vyhrali tie so mame :D
Odpovedať
@liviapeto A ake mate? Chcem vidiet. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bambula27 mam ich v albume
Odpovedať
@simcab @angieska nie, nie. je to dlhy cyklus, prave naopak nemam ho.. a teraz mi zistili z krvy ze nemam dobre vysledky hormony stitnej zlazy tak idem na vysetrenie koncom marca :-( to je strasne, este to my chyba aby som dalsie leiky brala....nestaci ze kazdy den berem uz 8 rokov :-( :-S ]-( fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute, lucuska nam este asi spinka:)) vcera som si bola skusat svoje dvoje saty, ze sa uz konecne rozhodnem...oboje na mne vyzeraju hrozne, kedze som naspat blondinka :( maju ale novu kolekciu a tam mi sadli uzasne saty ms georgina - mam ich aj v albume - musim k nim vsak vseetko zmenit - uces, kyticu, ziadne orchidee, cyklamenova sa k nim nehodi.. tak rozmyslam, ze orchidee vymenime za pivonky - jemne ruzove a do kytice ich dame aj par cyklamenovych, vyzdoba ostava hnedo cyklamenova.. a este vymysliet uces ....
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 krasne saty mas :) a ako chces uces menit?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooojte nevestičkyyyy :) tak už to máme za sebou ... bolo to supeeeeeeeeeer ... len to rýchlo ubehlo ... ráno stresy lebo kaderníčka a vizážistka v jednej osôbke, ktorá mi niesla aj vyčistené svadobné šatičky meškala hodinu a pol ( nie vlastnou vinou), tak som sa už bála, ale potom išlo už všetko ako v rozprávke... fotenie na hasičskej stanici bolo skvelé, sme sa pritom nasmiali... potom obrad bol rýchly a pekný, gratulácie a potooom to veľké prekvapko od našich kolegov hasičov ... čakalo nás už hasičské autíčko a drevený domček, ktorý nám zapálili a museli sme hasiť ... :) svadobná hostina bola skvelé, jedlo bolo úžasné, aj koláčiky a torty ... a zábava úplne úžasná - taká som vytancovaná, že mám svalovicu na celom tele :) fotečky pridám v priebehu týždna, lebo náš foťák ostal u našich a zozbieram fotky aj od ostatných ... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?