Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab asi sú zaneprázdnené ... dúfam, že sa nám podarí dať tento piatok stretko :)
Odpovedať
@lucia3006 .. a možno sa raz stretnem s vami aj ja..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to by bola parádička :) ja sa zase chystám na 1dňový výlet do BB, tak aj tam by sme sa mohli stretnúť :)
Odpovedať
@lucia3006 no len mne sa dá len v nedeľu, alebo v sobotu poobede.. :-S
Odpovedať
normalne vam aj zavidim, ze ste tak "blizko" a mozete stretko planovat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, tiez by som sa stretla :-D
Odpovedať
@bybi tak pridte k nam na navstevu.. ;-) Koncom mesiaca sa budeme stahovat (juj ani som sa nepochvalila.... ) do domceka, takze budeme konecne sami, aj ked este nie vo vlastnom... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche A kde vy ste Maji??? Daleko od nas??
Odpovedať
@bybi Veru daleko..... South Yorkshire - Sheffield
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche to je ozaj daleko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jasné to by som prišla cez víkend :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @ beronsche baby stretnime sa v srtrede - v birminghame alebo nottinghame. a mozme dat kafe na stanici v starbucks ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@beronsche bero gratulujem k novemu byvaniu, a mozte si uzivat sukromie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Pani manzelka, este stale si v posvadobnom osiali? Daj nejake perlicky zo svadby, na co rada teraz spominas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche aj ja gratulujeeem k novému bývaniu :) nech sa vám tam skvelo býva :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh no ešte áno, dneska sme konečne všetko už povracali, bola som si vybaviť nový občiansky ... perličky? no napríklad sa nám na hostine hneď na začiatku chytila servítka, tak sme trošku hasili ... :) skoro som si zabudla svadobnú kytičku na fotenie... a inak sa nič také nestalo... nič sme nevyliali, obrúčky nám nepopadali, nezakoktali sme sa ... a naši kolegovci si pre nás pripravili supeer prekvapko - horiaci domček po obrade, ktorí sme museli uhasiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 paaaaaaaaani, aj ja chcem mat taku bezproblemovu a dobre prebiehajucu svadbu. tesim sa s tebou, ze to vsetko tak dobre dopadlo. Mate super kamosov, ked vam taketo mile prekvapko pripravili. Jedla, pitia a zakuskov vam vela zostalo? :-)
Odpovedať
@lucia3006 no tak sa budem tešiť, ak niečo spáchame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh určite budeš mať :) ja som mala tiež katastrofické scenáre pred svadbou a všetko dobre dopadlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab niečo vymyslíme :)
Odpovedať
@sinov @wera.g tu je súťaž pre vás, naše tehuľky :-) http://www.funradio.sk/sutaze/sutaz-p... a dajte vedieť, ak sa zapojíte, nech vám klikáme! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh lady ja mam Birmingham 3 hodiny autom :( to je moc daleko ist 3 hodiny na kavu :-D
Odpovedať
@bybi to je skoda, ze byvate tak daleko... :-( @ladyjh tak to vychadza na manchester, co ty na to? ;-) @lucia3006 teda to bola prava poziarnicka svadba, ked este aj tam horelo!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) lucia3006 - moc moc gratulujem ku svadbičke, boli ste nádherní, radosť na vaše fotky pozerať :-) prajem vám do manželského života všetko len to najlepšie, veľa lásky, porozumenia a všetkého čo si len želáte, aby sa vám splnilo x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - jeeeeeeeej odfotíme sa s drahúšikom a zapojíme našu fazuľku :-D len aby sme to stihli :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche no veru hej :) naštastie sme to rýchlo uhasili :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ahooooj Wery, veľmi pekne ďakujeeeeme :) teraz ste na rade vy :) sa pripravte tiež na nejaké prekvapko od hasičov, to si určite nenechajú újsť :) a ako sa inak máš, cítiš? ako si to vyriešili so šatičkami? už si si vybrala iné?...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno kočky, tak dneska je mi konečneee dobre, vyčerpanie a únava zmizla, dnešné bezstarostné ráno si pekne doma užívam pri kávičke a nete :) všetko už sme vrátili, vyplatili, teraz už len čakať na nový občiansky a potom nahlásiť zmeny ... dúfam, že to vybavím tak rýchlo, ako všetko ostatné... :) jedine čo ma trápi, že mi stále neprišiel papier zo školy kvôli štátniciam... asi tam idem zavolať...
Odpovedať
dobré ránko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) @lucia3006 Luci a ako je to s obcianskym, kolko sa caka???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?