Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g wery, daj potom aj ty nejaké fotky ak môžeš :) som veľmi zvedavá na teba :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab joooj a ja tu hladam foto a nikde nic :-((( posli mi posli, uz sa neviem dockat! :-) jaaaaaaaj ako sa moc s tebou tesim, velmi velmi, ze uz prisli :-* nooo aj ja zajtra poslem fotosku, teda ak mi kamoska dovoli spravit, satky idu zase k nej :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 joooj mojka dakujem moooc :-) pokusim sa presvedcit kamosku, aby ma cvakla, ale nemozem sem dat, tu ma ma pod kontrolou :-D :-D tak potom poslem na mailik ked tak :-) ale fakt su nadherne, taaaak moc sa mi pacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g oki moja :) veď ak sa ti bude dať tak sa odfoť, ak nie - ja si počkám do svadobného dňa :) teším sa s tebou, že si našla šatičky, v ktorých sa supeeer cítiš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp poznam, moja bude tiez plakat :-D my budeme mat obaja len od mam odobierku, snubenec je tiez bez otca, takze to bude zenske solo :-) no a kto mna povedie k oltaru, to sme este nedoriesili....
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jej weri, tak to sa tesim, ze mas uz satky, potom chcem tiez fotky vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak drzim palce na skuske, isto zvladnes :-) a pohare odfot potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska a vase mamky nemaju nejakeho brata? :-) ktory by mohol poviest k oltaru? alebo krstny otec? viem ze priatelovi ide krstny otec tiez za svedka, lebo to je taky zvyk...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp krstny otec zomrel uz, snubenec krstneho nema, este mozno bratranec, co mi za svedka ide :-) u nas je zvyk aj, ze by slobodny mladenec mal viest, ale takych nemame velmi, takze bratranec zhodnotil, ze aj obrucku da dole tolko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj. tak ja krasneho mam, ale nevidela som ho tiez asi 8 rokov... rodiny sa pohadali a nie a nie ustupit :-) tak vzdy nejaka moznost bude :-) hlavne ze sa pri tom oltari stretnete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp nooo, my dvaja sa stretneme, zvysok snad trafi, kedze stale nevieme, ktory kostol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska este neviete? :-) a nechcete to uz radsej zacat vybavovat teraz niekedy, alebo v aprili aby sa vam nahodou "neotocili chrbtom". lebo kamoskam sa stalo ze ich odmietol knaz zosobasit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzankapp ale nieeee, my uz zapisnicu na fare aj na matrike spisanu mame, ale kedze nechcem mat sobas vo farskom kostole, ale uvazujem nad dvoma inymi kostolmi, musi mi dat povolenie nas dekan a akosi sa neviem donutit k nemu ist :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jaj taaaak :-) a kde budete mat svadbu? odkial ste?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp snubenec z Blavy, ja z Levoce, svadba bude v Levoci (ako inak :-) ) a chcela by som v kostole u Minoritov alebo na Marianskej hore. No a rozhodnutie je na dekanovi, ktore miesto to bude nakoniec :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska uuuuuuuuuuuf. tak ja by som HNED BRALA mariansku horu. videla som video tam zo svadby, bolo to nadherne a ten vyyyhlad! tak ja by som vam priala na marianskej hore :-D a kolko hosti budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp no ja by som to brala tiez, ale ta snubenec chce hosti hore poslat peso na turu, tak este uvidim :-D , urcite tam chceme fotky exterierove, cca by malo byt 60 hosti, z toho 15 deti a 10 dospelych co su deti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska uuuz ze "tura" ... tak nech hosti z BA posle uz od rana a hosti z levoce od obeda :-D :-D :-D no najlepsie by bolo keby ste tam vsetci isli autami hore... aspon na to parkovisko... tak to budete mat tolko hosti ako my....tiez cca 10 deti, asi 15 ludi nad 45 - 50 rokov a vsetko ostatne mlade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp no my tiez budeme mat vacsinou mladych :-) uvidim, kedy sa mi podari na tu faru skocit, ked to bude marianska, tak auta to istia urcite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak nepatrilo by sa predsa aby nevesta v letnych horucavach slapala na mariansku horu :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp to sice nie, ale bolo by to aspon zaujimave :-D :-D :-D
Odpovedať
dievčatá, tak už máme aj my úmrtie v rodine.. dnes ráno mi zomrela starká.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab uf...tak to uprimnu sustrast :-(
Odpovedať
@simcab Simi to naozaj? Ved to nie je mozne! :-( Uprimnu sustrast prajem! Tak som rozhodnuta na 100 % ze dnes idem pozriet moju babku!
Odpovedať
Profilova fotka
uprimnu sustrast Simcab, drz sa! My sme mali prednedavnom tiez umrtie - dedko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata uprimnu sustrast.... mrzi ma to. ja uz nemam tiez vobec ani babku ani dedka, a jednu babku a dvoch dedkov som ani nepoznala :-(( musime ist dalej. urcite sa maju v nebicku dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi to je mi mooc ľúto :( úprimnú sústrasť... ja neviem čo sa to deje, posledných pár dní je akosi začarovaných... toľko úmrtí, my sme sa len včera vrátili z pohrebu... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab och simi je mi to luto ... :-( ja mam teraz babku daleko a zial bola jej diagnostikovana tazka hnusna rakovina a tak tam chodievame co najcastejsie buduci vikend opat ideme ...ja neviem co je to v poslednom case same umrtia okolo nas ale zatial sa nas ziadne bytostne nedotykalo bolo to u znamych ...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi úprimnú sústrasť :-( a dúfam že už sa toto divné obdobie skončí a žiadna ďalšia z nás nebude musieť oznamovať takéto správy.
Odpovedať
ďakujem vám pekne dievčatá.. ja som celkom v pohode, my sme s babkou nemali nejaký extra vzťah, skôr som na nervy z maminy, tá to dosť zle znáša..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?