Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@lucia3006 luci, ty si taký môj anjel :-) ďakujem ti, že ma stále ukľudňuješ!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi, saty su nadherne! Ked budes mat mejkap a vlasy a setky diplnky, budes princezna! :-D Baby, viete ci si nevesta moze sama upravovat saty? Alebo je to nejaka povera, ze nevesta by nemala nic so svojimi satami? Chcela som na moje pridat viacej krystalikov, a teraz neviem........... :-N
Odpovedať
@ladyjh ďakujem ti pekne, jani.. no dúfam, že to tak bude..
Odpovedať
@simcab simi mne sa tie satky pacia, su krasne! Mozno sa ti nepozdavaju, lebo v salone si saty skusala so spodnickou, vyzehlene, zapnute poriadne.... To sa nezda, ale rozdiel je obrovsky uz len ked nie su saty poriadne zapnute. To viem podla mojich - mam foto kde sa mi ten podprsenkovy pas v satach rozopol a kedze saty su mi aj tak volne, cele sa zosmykli dole a ja som vyzerala otrasne, az do placu mi bolo.... ked si tu fotku porovnam s tou, kde mi saty pani zo salonu vzadu pridrza (nevidno ju, je schovana za mojim zadkom.. :-D ) tak to je obrovsky rozdiel!!! Skus si ich este raz obliect poriadne a uvidis ten rozdiel!!!! ;-) A vlecka je paradna!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi nemáš zač moja :) rada ťa podporím , pomôžem :) a fakt si nerob starosti, budeš krásnušká :) vybrala si si dobre :)
Odpovedať
beronsche dnes som už išla do práce, ale ako to vidím, rovno z nej domov do postele.. a doma kopa roboty!!!! :-N štvrtok to istí :)
Odpovedať
babyy tak takto. všetky tu píšete, aké budete mať šaty, vždy si i ch kukám a tak, tak som si vyhladala aj tie moje a tú to tieto http://www.weddingsdressespictures.or... a viem sa tváriť tak isto ako tá modelka :-D :-D :-D :-D a číslo mám asi o 5konfekčných väčšie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh lady no neviem, ale ja som stravila polku vikendu nad mojimi satami, robili sme s maminou vlecku, resp. uchytenie... ani som nevedela ze by som nemala nic robit. A uz je neskoro. Takze kludne si daj krystaliky :-D @simcab simi nepanikar :-D :-D :-D Uvidis ze ked budu vyzehlene a so spodnickou, budu vyzerat uplne inak, satky su inak krasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucka ty si mala vlecku na satach?? Ak hej, kedy a kde si si ju vypinala??? Inak hodila som fotku obrucok na FB cez vikend, tak ak chcete pozrite ;-)
Odpovedať
baby, fakt vám ďakujem, lebo dnes som už bola na nervy a rozhodnutá, že ich idem poslať naspäť.. no a veru som si nevedela predstaviť v čom sa ja vydám..
Odpovedať
@bybi Ahoj bybi, ja som mala vlecku uchytenu zo spodu :-). Kamaratka mi tam dala 3 gombicky, na ktore sa mi potom satky uchytili...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi @beronsche ma pravdu, aj na mne vyzerali saty hrozne, ked neboli poriadne zapnute a napravene. Ja som tie moje skusala v salone 2krat pred tym, ako som sa pre ne rozhodla, obidva razy asi po hodine :-N Uz mas predstavu aj o doplnkoch? Nausnice, nahrdelnik, korunku......... Baby, kolko z vas bude ma korunku? Ci ako sa to vola? Ja budem, a aj moje druzicky male :-D Takuto :
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ladyjh ja budem mat tuto ,,celenku,, a vo vlasoch este vlasenky ,,slimacikov,, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 bajka ja uz mam spravene vypnutie vlecky, len som rozmyslala ze kde a kedy to vypnem... Po gratulaciach skor nez pridem do saly, ale kde??? Pred radnicou :-D
Odpovedať
@ladyjh ja budem mať také guličky náušince aj na krku - mám to v albume.. a podľa všetkého aj závoj bude.. najskôr som ho nechcela, no potom som si kúpila taký za pár šupov, a zapáčil sa mi.. no len si budem musieť zohnať iný, pretože tento je tmavý k mojim šatám..
Odpovedať
@bybi pred sálou?? v nejakej chodbičke, hale, pri vstupe..
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh lady ja chcem tiez bud korunku alebo nejaku celenku. Ale nemam este konkretne vybratu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a nemala by som to mat vypnute uz pri rozbijani taniera pred vstupom??? Ja neviem, len ma to tak napadlo, ze kedy to spravime.. a moje je tak na 10 minut mozno aj :-D
Odpovedať
@bybi myslím, že pri rozbíjaní by ti nemala vadiť..
Odpovedať
Profilova fotka
draci pekna celenka! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab pri rozbijani nie, ale nebude ma drahy uz potom hned prenasat dnu a to sa uz usadza??? Pytam sa ako debil, ja viem... Ale netusim ako to prebieha, uz som davno nebola na svadbe :-N
Odpovedať
@ladyjh dakujem @bybi ja som tiez nad tym uvazovala, len kto mi to stale bude davat hore dolu ....ja chcem mat rozpustenu vlecku pri foteni a v kostole...a potom uz budem ju mat vypnutu...
Odpovedať
@bybi No ja som si to vypla, az ked sme sa sackovali vsetci do saly a kym sa posadili, som skocila na WC a vypli mi to druzice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no ved ja ju chcem mat na fotenie a obrad odopnutu a potom uz zapnutu... My sa budeme fotit pred obradom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 aha, super bajka... mne to bude mamina a este segru zaucim... Len s maminou som to robila, tak ona vie ako to treba :-D
Odpovedať
@bybi Mne to nevadilo pri upratovani taniera :-)
Odpovedať
@bybi No u nas to bolo trochu komicke, WC male a prvy krat mi to vypinali, ale prisli na to sikovnice! :-D
Odpovedať
@bybi aj my sa budeme fotit pred obradom...uz po gratulaciach by som chcela ju vypnut ked pojdeme do saly na hostinu tak ideme pesi a uz odvtedy ju budem mat vypnutu. Ked ja pojdem na skusku siat - teda upravu pred svadbou 3 tyzdne mal by ist niekto so mnou ??? Aby predavacky ukazali ako sa vypina vlecky a tak ?? lebo ja si tam pravdepodobne nedovidim tak neviem....co myslite baby??
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh ja tiez chcem korunku nejaku a mozno zivy kvet dozadu do vlasov, teda neviem, ci to uz nebude vela...
Odpovedať
Aj chcem vlecku... :-( Cim viac rozmyslam, tym viac sa mi zda, ze som sa unahlila pri vybere siat.... :-( Stale som chcela vlecku a "moje" nemaju... stale som chcela snurovacku a tie co budem mat su na zips... Fakt zavidim nevestam, co si saty obliekli a povedali "waw tieto" a nezapochybovali.... Pozrite ake su tieto kraaaasne, este keby sa tie ruze dali dat prec, saty by boli dokonale: http://www.salonprincess.sk/madeline-... Model 36004 A konecne som sa dostala k topankam, co som kupila tu z bazaru, aspon ze tie su super... bielucke, sedia, tak aspon z toho mam radost.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?