Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • myslim ze kazda sa dokaze ,,jemne a jednoducho namalovat,,

@michala.s  pekne licenie

• @beronsche  jasné, veď ešte určite zoženieš peknučké do svadby 🙂 a sestra sa určite poteší novým šatičkám 🙂

• @simcab  my to vieeeeeme 🙂 no vidíš, ja som ti vravela, že so spodničkou a keď to budeš mať pekne zašnurované tak sa budeš cítiť ako princeznička a budeš spokojná 🙂

• Sponzor fóra
  • @angieska  určite sa nejako dohovoria, aj rukami nohami 🙂

• @michala.s  veľmi pekné líčenie 🙂 ja som mala tiež také fialkové 🙂

• michala.s také isté? To je náhoda 🙂 ale ty máš oooooomnooooho menšie čísielko ako ja 😃 na mne až tak supersky nevyzerajú, ale som spokojná aj tak 🙂
    To líčenie máš perfiš, hlavne ti to tak očká pekne zvýraznilo 🙂))

• Dobre ranko kocky... Ja uz chcem nosit nase obrucky...... Kazdy den si ju skusam, som normalna??? 😃

• bybi hej, ja by som nosila aj frajerovu najradšej 🙂

• @bybi  ahooooj moja, ja som si tú moju tiež strašne rada skúšala pred svadbou ... a teraz ju s radosťou a hrdosťou nosím 🙂

• @barborav  ahoooj Barborka, tak ty už to máš o 4dni, ako sa cítiš? 🙂

• Baby, totalne off topic ale mna to celkom zaujalo: http://noviny.madeinsk.sk/index.php/na-temu/zdravie/327-voda-pre-zdravie-liebu-ivot

Inac riadne ten cas leti, uz len 165 dni.

• lucia3006 nijako sa necítim, nejako si to neuvedomujem 🙂 a ty sa ako cítiš stará vydatá žena 😃

• @barborav  jaaaaj takže už máte všetko pripravené? nachystané? 🙂 tak držím palce aby ten deň dopadol podľa tvojich predstáv, uži si to... 🙂 ja v pohodeee, užívam si manželský život ... už mám konečne aj nové doklady... 🙂

• no, nemám nič, lebo som bola K.O. cez víkend, tak ani menovky, ani nič 🙂 asi ma chytia nervy v piatok, alebo vo štvrtok, keď budú šaty visieť na skrini 🙂

• @barborav  ja som mala menovky hotové tak za dve hodinky... takže v pohode stíhaš 🙂 a aké budeš mať šaty?

• Sponzor fóra
  • @angieska
    my budeme mat slovensko-anglicku svadbu. Uz sa tesim 😉 Mame starejsieho, ktory ma vsetky prihiviry aj v ANG, takze bude hovorit dvojjazycne. A este planujem, ze si pozvem susedu, ktora studuje tlmocnictvotakze bude moja 'prava ruka', aby som ja nestresovala, ked ludia budu chciet lad, toaletu, toto a tamto. Tak si budem moct uzivas svoj den bez toho, aby som bola tlmocnicka 😬

@bybi
    coby si bola nenormalna, ved je to super dovod aby si sa tesila 😃

@simcab
    jasne ze mas krasne saty! My sme to vsetky vedeli uz davno 😬

@michala.s
    idem pozriet fotky.

Baby my sme dnes poslali pozvanky! 😃 A volala som fararovi ci je vsetko zorganizovane (ako napr. anglicky-hovoriaci farar) a vsetko OK! 😃

• @michala.s
    supis mejkap, pekne ti vyzneju oci! 🙂

Ako sa nam dnes ma @wera.g ?

• @ladyjh  tak ja budem mat len dvoch dospelych a styri deti hovoriace inak, deti sa dorozumiet vedia, tym tlmocnikov netreba, to je na nich uzasne, ze aj ked si nerozumeju ani slovo, aj tak sa dohodnu 😃 no a ti dvaja dospeli.... snubencova sestra je slovenka, tak bude manzelovi tlmocit, pokial ho este nenaucila slovensky 🙂 zatial som nemala tu cest ich stretnut, tak na svadbe bude premiera 🙂

• @ladyjh  tak supeeeer 🙂 wau a to ste kde zohnali pána farára ktorý vie aj tak dobre po anglicky? 🙂

• lucia3006 ja mám také iné, mám hotových asi tak 30zo 70, ale tie mi trvali 6hodín asi do kopy... to su také lepivé a s mašličkami..:-/

• @lucia3006
    To nas fafarko nam ho zohnal - on ma osvedcenie robit dvojjazycne svadby. 🙂

My budeme mat taketo menovky - na poharoch 😬

• @ladyjh  jej tie su pekne!! Budes ich vyrabat, ci si ich kupovala?
    Baby a menovky vypisujete rucne?

• @beronsche  ja urcite si vypisovat ručne nebudem, mne sa to nepaci lebo by to nebolo moc pekne 🙂

• @ladyjh  tak to máte supeeer, tie menovky sú krásnučké 🙂

• @beronsche  ja som si ich vypisovala ručne ale tak, že každé meno som hodila do wordu, vybrala určitý typ písma a podľa toho som to potom písala 🙂

• @barborav  no ja som ich robila tak nadvakrát... najprv som menovky vystrihovala, potom som tam písala mená a nakoniec som tam dávala mašličky ... po nejakých desiatich menovkách mi už tie mašličky išli rýchlo... 🙂

• @bybi  ja si skúšam každý deň šaty 😃 ..iba dnes som vynechala.. 😒

• pocujte, aj vam dnes nejak blbne tato stranka??? kazdu chvilu mi hadze, ze nastala nejaka chyba 😞

• @angieska  niečo s ňou zas robia..

• dobré ránko kočky, dneska ďalší pekný jarný dník pred nami ... 🙂 tak ako pokračujete s prípravami? 🙂 nech sa s vami vrátim v čase 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov