Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @lucia3006  neviem čo chcem 😃 😃 no mne bude treba určite veľa sponiek, lebo mám dlháááánske vlasy.. juuuj, ale sa neteším keď to budem potom rozoberať, stráášne ma potom svrbí hlava.. 😃

• @lucia3006  dakujem za tipy 😉

• Caute kocky, ja uz mam skoro po prestavke a az teraz som sa sem dostala 🙂

Predbezne som si vybrala kvetinarstvo, kde mi budu robit kyticu a dokonca povedal ten chalan, ze hoci sa objednava 2 tyzdne pred aspon, ze ked pridem hned v pondelok pred svadbou, tak mi spravi. Tak si ju aj tak zajednam 2 tyzdne pred, ved mamina tam behne a potom uz len detaily doladime v ten pondelok 🙂 Tak sme sa zase malicko pohli vpred 🙂

• Sponzor fóra
  • @bybi  super bybi! 🙂 a akú chceš kytičku??

• @simcab  ja som mala takú vlásenku a tým pádom mi netrebalo moc sponiek 🙂 a tiež mám dlhé vlasy ... 🙂 ale to ti kaderníčka určite poradí... 🙂 a kde to budete mať hostinu?

• @bybi  🙂 to je super

• @bybi  supeeer, tomu sa aj hovorí služby zákazníkom... a veru, akú budeš mať kytičku? 🙂

• @dracica6663  nemáš zač, nájdeš ich na nete, oba penzióny majú vlastnú webstránku 🙂

• @lucia3006  my budeme mať tu unás v banketke v jednej reštike, ktorú vlastní kamarát.. bude to super, lebo si môžme vybrať hocičo čo chceme jesť, platíme len náklady a máme zdarma priestor aj výzdobu 😵

• @simcab  
    @lucia3006  este neviem aku 😃 Teda on mi povedal nech mu prinesiem fotku siat a on mi k tomu spravi 🙂 Chcem kaly a chrizantenky (tusim tak sa to pise), ale nechcem podla obrazku, chcem nieco originalnejsie, takze to asi necham na neho, len mu poviem aj ze goralky tam chcem 😃

• @lucia3006  uz som si ich pozerala, este to musim povedat drahemu 🙂 ozaj kolko stala tvoja kytica? kolko ruzi si tam mala??

• @simcab  tak to máte veľmi dobréééééééééééé 🙂 je dobré mať známych , ktorí vám aj takto pomôžu, ušetríte tým aj kopec peniažkov a máte istotu, že všetko bude tip top 🙂

• @bybi  kaly sú krásne, nad tými som uvažovala aj ja 🙂 môžeš si ich pekne položiť do náruče ... teda ak chceš takú tú dlhšiu kytičku... 🙂

• @dracica6663  oki 🙂 ale fakt môžem odporučiť... 🙂

• @lucia3006  no tak to určite, že je to super 🙂 a kontaktovala som už aj jeho sestru, ktorá má na starosti výzdobu, tak má "naše" farby normálne v ponuke, čiže nebudem musieť takmer nič nakupovať.. 🙂

• Sponzor fóra
  • @simcab  tak to máte aké supeeer 🙂 a budete mať aj návleky na stoličky?

• @lucia3006  áno, návleky určite budú.. len neviem aké mašle budú, či maslové, či ružové..

• @lucia3006  ozaj kolko stala tvoja kytica? kolko ruzi si tam mala??

• @lucia3006  Ja som vzdy chcela kaly, to som ani nerozmyslala nad kyticou ze z coho... treaz uz len vymysliet aku 🙂 Ale mne to je aj trosku jedno ze aka, aby bola pekna (a to su asi vsetky svadobne), ale nikdy som konkretnu predstavu nemala a ja sa rada necham prekvapit 🙂 Ja som divna v tomto, ale ja ani ucesy nevyberam, ani make up. Uces nechavam na kadernika, nemam ani predstavu, ale on mi zvdy dobre poradil a radsej nech mi spravi nieco sa mi hodi ako nieco pekne na obrazku co sa mi nehodi 🙂 A make up tiez nechavam na vizazistku 😃 No co uz, snad nebudem lutovat 😃

• @simcab  simi to mate ozaj super, kopu peniazkov usetrite 😵

• @bybi  však ja sa tiež z toho teším 🙂 😵

• @simcab  tak kombináciu 🙂 videla som to na obrázkoch a vyzerala to supeeeeer 🙂 jedna taká, druhá taká 🙂 ja som tiež tak chcela, že svetlo fialovú a tmavofialovú mašlu ale kedže som do poslednej chvíle nevedela, koľko bude ľudí, tak som objednala iba jednu farbu...

• @lucia3006  mne je to jedno, uvidím aké majú v ponuke..

• @dracica6663  fíha no ružičiek tam bolo dosť ale koľko to netuším, nerátala som to ... robil mi ju sused a za kyticu aj za pierko pre manžela som platila do 40euro ... ale on nám dal zľavu, inak neviem koľko by vyšla normálne v kvetinárstve...

• @bybi  tak to je pravda, odborníci ti určite dobre poradia, ja som si účes vybrala aj make up ale aj tak mi ho sesternica upravila, tak aby svedčal mne, prispôsobila ho mojej tvári,pleti a tak to má byť... účes mi odsúhlasila, skúšali sme ho, tak sa to páčilo aj mne aj jej ... ja som ešte uvažovala nad kytičkou z bielych a fialkových tulipánov ale nakoniec vyhrali ruže ... 🙂

• @simcab  jasnéééé 🙂 návleky krásne oživia a doplnia výzdobu, potom už toho netreba dávať na stoly veľa... úplne zmenia celú miestnosť... 🙂

• @lucia3006  mne sa strašne páčia tie návleky, je to také elegantné a ako aj ty píšeš, zmenia miestnosť..

• @simcab  presne 🙂 mne sa to veľmi páči... a bola som štastná ako blcha, keď som ich zohnala priamo v Senci za 1euro 🙂

• @lucia3006  ach, budem musieť zájsť za tou babou, čo bude robiť výzdobu, nech pokukám čo má 🙂 začínam byť zvedavá.. kurnik, ale sa mi zdá, že tá miestnosť, kde to budeme mať je oranžová.. ale fakt sa mi to len marí..

• @simcab  aj naša bola oranžová a mali sme fialovú výzdobu a vôbec to tam nejako nerušilo... ale taká žlto oranžová výzdobička tam musí krásne vyniknúť ... alebo oranžovo zelená... však sa bež pozrieť ... budeš kľudnejšia... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov