Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @angieska  to aj ja 🙂 Ja som celkovo zvedava aj ako budem mat ja nakoniec vlasy 😃 Dozviem sa tyzden pred svadbou, joj uz nech je to tu 🙂

• @bybi  a ty nemas ani predstavu? Zhruba ako by si chcela? Tak je asi aj lepsie, aspon nebudes sklamana...

Mne sa velmi pacia ucesy z polorozpustenych vlasov - ale mne taky nejde a vlasy mam ako droty, nedrzi ziaden uces, tak to drdol isti.. 😃 😃

baby a co poviete na podkolienky? Teraz ma tak napadlo, ze by to bol dobry napad, ked mam cele topanky...

• @beronsche  bero nie nemam 😃 Ja neviem ci hore ci dole, preto sa spolieham na kadernika, co mi aj k satam odporuci 😃

• Sponzor fóra
  • @bybi  A budes mat aj zavoj?
    @angieska  isto budeme vyzerat super!!! Co sa mna tyka... aspon v to dufam... 😬

Vsimla som si, ze niektore nevesty vyzeraju lepsie na civilnych fotkach, ako v den svadby. Dufam, ze moji blizky s kadernickou a vizazistou dokopy, budu mat dost sudnosti na stopnut, ak by som velmi vymyslala.... nie, ze budem na svadbe vyzerat ako karikatura seba samej.... 😃 😃 😃 😃

• @beronsche  😃 😃 😃 neboj, urcite budes krasna 😵

Nie, zavoj mat nebudem, bojim sa kupit, ze by som farbu netrafila k satam...

• @beronsche  no veď ja dúfam tiež, že budem vyzerať super 🙂 kaderníčku mám už roky, verím jej, ona už dačo vymyslí a kozmetička líčila veľa v mojom okolí a bolo to krásne, jemné, snáď mňa nedoriadi 😃 len ju musím zastihnúť a objednať si ju 😬

• tk som už zastihla moju kozmetičku a zistila som, že v čase mojej svadby bude mať mesačného drobčeka, takže bude na materskej 🙂 našťastie som ju ukecala, aby ma nalíčila, taže odteraz už len modliť sa, aby bolo všetko s ňou aj drobcom v poriadku 😬

• @dracica6663  super vyhovorka 😃 ked by nahodou nesedela farba toho co objednam aspon sa mam na co vyhovorit 😛 zabudla som a basta 😬 🙂
    @lucia3006  nemas zaco ja som to videla tu v nejakom svadobnom albume ale vo forme fotky normalnej 10x15 a na fotolabe alebo happyfoto robia pohladnice aj a mali tam taku svadobnu odtial ten napad 😃
    co sa tyka ucesu ja nemam sajnu a neriesim to lebo co mi spravi to na hlave budem mat uz som mala 2 typy ucesov-na boku a spustene natocene na stuzkovej pacilo sa mi to a na segrinych promociach som mala dohora povypinane a natocene a to tiez bolo dobre 🙂 uplne rozpustene nechcem a polorozpustene mne sa to nepaci ... spolieham sa sa baby a v aprili idem na skusku takze uvidime 😉

• @trdielko149  hej aj ja som videla niečo na fotolabe ... asi cez to to dáme potom urobiť ... 🙂 potom daj foto zo skúšky účesu 🙂

• @lucia3006  neboj foto dam urcite len este ten zavoj dneska musime objednat je tam pisane ze 10 dni a ked si moj drahy objednaval naozaj o 10 dni mu tovar dosiel takze az potom pojdem na skusku ucesu 😉 este krajcirke musim ist dneska ideme konecne poslat oznamkááá 😵

• dobré ránko 🙂 ako sa dnes máte?? ja som nechcela ani počítač zapínať, že budem aktívna v práci 😃 , no potrebovala som urobiť objednávky, čiže zase nič z aktivity 😃

• 🤔 🤔 🤔

• ahoj 🙂 každý asi maká 😃 mňa čaká trojdňový víkend, tak už len hodinky očami posúvam 😐

• 😃 😃 😃 simi ja som v piatok vždy taká vytešená že už ide víkend že sa mi ani robiť nechce, ale ako naschvál v piatok je toho najviac. My ideme s drahým dnes asi pozrieť hafana do nového bytíku aby nám ho strážil a aby mi nebolo smutno keď bude drahý na výcviku alebo na misii, v sobotu už duúfam že pôjdeme k farárovi dohodnúť si termín a oznámiť mu že si prinesieme svojho kňaza. 😬

• @z.junasova  ja zas bývam v piatok nervózna každého zákazníka.. teda každého nesympatického 😬 teraz tu bol taký starý ujo, čo chcel všetko popozerať, ale všetko je drahé.. potom taký rozum, čo mi vždy vyrozpráva, čo on našiel v poľsku lepšie a lacnejšie ako máme my.. 😠 no tak mu vravím, nech ide nakupovať tam, keď je to tam také super 😠

• Sponzor fóra
  • Tak a uz som tu... 😃 😃 😃 Zahajujem protestny den na nete, lebo od pondelka budem na inom oddeleni a uz to nebude mozne... 😃 😃 😃 😃
    @simcab  no to ti verim, ze ta znervoznuju... ja som robila v supermarkete a tam som bola zufala s niektorych zakaznikov.. uff to bola hnusna robota... Niektori ludia si myslia, ze su nieco viac, ako ostatni... Neprijemnych historiek mam celu kopu... 😛

• @beronsche  bohatstvo, a ešte aj obed v nedohľadne.. hlavne, že si objednám ešte pred 11:00, aby to prišlo skôr a o 12:15 ešte nič 😠 ja už nemám slov.. kurnik, a hladná som ako pes.. 😛

• @simcab  mozes si objednat kazdy den vareny obed? To mas dobre...Tu o takom niecom ani nechyrovat... 😃
    Tiez mam myslienky pri jedle.. jeden typek chce mat poradu o 12. rovno na obed, tak akurat rozmyslam, ci sa najest pred, ci po... 😬

• @beronsche  ja som si objednala pizzu, lebo som nechcela ísť do reštiky, že sa najem skôr tu.. ale ako vidím, tak nie.. no som zvedavá kedy chlapec príde 😠

• @simcab  jaj aha.. 😃 😃
    A co, uz si kvetky so siat odparala a presila, ako si mala v plane? 😉

• @beronsche  zatiaľ som sa k tomu nedostala, lebo celý týždeň len behám po práci hore-dole.. 😛

• juj kde ste kto? 😬

• @beronsche  no však ja som tuuuuu stále 😃

• @simcab  aj ja som tu stale 😉

• @dracica6663  a čo nič nepíšeš????? 😠

• aj ja uz som tu 🙂

Baby taka sprosta otazka, ale uz som zmagorena z anglictiny a slovenciny 🙂 Ze robi u nas zaba kvak??? 😬

• @bybi  áno, robí 😃

• @simcab  dakujem simi 🙂 Lebo tu robi inak a kacka robi kvak (to aj u nas tusim) a tak ma uz kolega domotal, ze som sa total zamotala 😃

• @simcab  A ako sa dneska mas??? Ja mam prave prestavku, vonku je krasne slnecno, tak sa tesim ze je piatok 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov