Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  hm no neviem nemam co pisat..len sedim v praci a nudim sa 😞 citam si poznamky co mam na skusku

• @bybi  a ja som dnes nejaká nesvoja.. nespala som dobre už týždeň, a dnes ešte aj mrcha dorazila, tak som ako klepnutá 😛 ale tu je tiež prekrásne, škoda, že som zatvorená v práci.. zajtra sme chceli ísť popozerať miesta vhodné na fotenie svadobné, no má pršať, tak nič z toho 😞
    dnes som na teba myslela, a chcem sa ťa spýtať, že ako sa vy doma rozprávate?? po slovensky?? nemá zarka problém rozlišovať jazyky??

• @simcab  Ja sa tiez tesim ze je piatok a vikend, ale veru neviem ake ma byt pocasie 🙂

My sa doma rozpravame slovensky, Zarka v skolke hovori anglicky, ked mame anglicku navstevu, tak na navstevu anglicky, na nas slovensky, krasne meni podla potreby... A niekedy sa s nou rozpravam aj anglicky, na zaciatku ked som zacala sa na mne strasne smiala 😃 Teraz si uz zvykla... Ale ona ma niektore slova, ktore pouziva viac menej len v anglictine 🙂 Ked nam padal sneh, tak mi ukazuje z okna a hovori: "Mami look, sneh falling dole" 😃

• Sponzor fóra
  • @bybi  zlatá, ako kombinuje.. 😵 ale to aj moje krstné dieťa.. oni bývajú od jej cca 3 rokov v nemecku, ona bude mať teraz 6.. a tiež veľa vecí hovorí len v nemčine.. ale keď sa jej spýtam nemecky ako sa má, tak sa ma opýta, či ja neviem po slovensky 😃

• @simcab  Ona ked je sama, alebo si cita knizku a rosprava sa sama so sebou, tak sa rozprava v anglictine. predsa len pre nu je to jej rodny jazyk 🙂 Ale ked pridu nasi na navstevu alebo ideme my domov, uplne vidno ako sa rozrozprava po slovensky a kolko novych slov sa za tu chvilku nauci 🙂 Toto je najlepsi vek na ucenie jazykov, ona ani sama nevie ako sa to na nu lepi 😃

• @simcab  @dracica6663  @bybi  no pekne, pekne tu ste a nic nepisete... 😃 😃 😃 😃

bybi aj tebe sa zda, ze ang. zvieratka divne "robia"... 😃 😃 my sme sa raz o tom v robote bavili a anglani sa isli usulat od smiechu.. 😃 hlavne na prasiatku.. mne sa kvik pozdava viac ako oik oik... 😃 😃 😃
    Myslis, ze ste sa uz trosku zbavili prizvuku v anglictine?

• @beronsche  🙂 😃 hm co uz

• @beronsche  tak sa pozri, že ja som posledná napísala a ty si už potom neodpisovala.. 😛 😃

• @simcab  juj pravdu mas, ale to ja som uz sendvic behala kupit a potom ho rychlo tlacila do seba pred poradou... 😃 😃 😃

• @beronsche  aj mne pizza prišla za 1 a 3/4 hod od objednania.. to sú služby čoo?? som ju zožrala v momente celú.. už som bola strašne hladná.. 😞 a potom že idem chudnúť.. 😬

• @simcab  pizzu ja zboznujem.... mnam... Dobra bola? 😉
    Podme spolu chudnut! Ja chcem, aby mi brucho splaslo do svadby... 😬

• @beronsche  neviem ci sme sa prizvuku zbavili, ale kolega ked ma napodobnuje akoze "moj" akcent, tak znie ako Borat 😃 A uz si im hovorila o nasej velkonocnej tradicii??? 😃 😃 😃 Moji kolegovia sa uz na mna chystaju 😃 😃 😃

• @bybi  
    @beronsche   s tými zvieratkami stema perfektne pobavili 😃 dnes som mala dosť nanič náladu v robote, ale teraz ste mi ju pozdvihli poriadne, usmievam sa na monitor jak švacnutá 😃
    inak mi pred chvíľou volali zo svadobky, že mám už hotové podbradníky, tak hneď sadám do auta a idem ich vyzdvihnúť a kúpiť ešte nejaké blbosti 🙂

• @angieska  to som rada ze sme ti zdvihli naladu 😵
    A super ze budete mat dnes uz podbradniky, hod potom fotku 😉

• @beronsche  ja som včera nariekala, že brucho je otrasné.. a keďže poznám moju pevnú vôľu, tak som radšej aj sťahujúce pásy poobzerala 😬 fuj, hanbiť sa môžem! ale zas keď si predstavím, že by som išla teraz chudnúť a brucho zhadzovať, a na jeseň by som chcela otehotnieť, tak mi to príde ako zbytočné.. 😬
    a pizza bola fantastická!

• Sponzor fóra
  • @bybi  oki, odfotím doma a hodím to sem 🙂 som zvedavá, ako to urobili 🙂

• @angieska  aj ste si na ne dali nieco vysit?

• @bybi  hej, mená a dátum som chcela a už si ani nepamatám, ako vyzerali 😃 takže sama budem prekvapená 😃

• @simcab  ja nariekam kazdy vecer a potom si dam na depku cokoladku... 😃 😃 😃
    @bybi  radsej im o velkej noci ani nepoviem, isto by sa nasiel dobrak, co by ma oblial... 😃 😃 😃
    @angieska  dobre, ze si mi pripomenula, mamka mi slubila podbradniky, tak musim zistit co s nimi.... Aj ja sa tesim na foto!! 😉

• @beronsche  nehovor!!! ja som im povedala a asi som nemala 😃 A oni sa teraz strasne na tom smeju, ze rano este neprebratu babu treba hodit do potoka a korbacu hovoria stick, to je v zasade celkom dobry preklad ale znie to brutalne 😃

• @bybi  no veru, znie to brutalne, dostat po zadku so "stick" 😃 😃 😃
    Mne sa este smeju na haluskach.. 😃 Jeden dal tomu meno, ze "cheesy mash" a najlepsie bolo, ked sme sa o tom bavili v kanci a kolega ind, bol vtedy novy a asi sa snazil zaposobit (na kolegov, nie na mna 😃 ) a na druhy den doniesol vlastny pokus o "cheesy mash". Len to chudak vooobec nepochopil ten vyrobny proces a tak, v jeho prevedeni, to boli varene zemiaky zmiesane so syrom... 😃 😃 😃 😃 😃 Celkom som sa pobavila.. 😃 😃

• @beronsche  hehe, no to ja uz ani nevysvetlujem co mam kedy na obed. Kedze si nosim vareny obed 🙂 Ale strasne im chutia langose, draheho kamarat ked ma k nam prist tak mu vzdy povie, ci mozem spravit ten funny flat garlic bread 😃

• @trdielko149  oki 🙂 noo na to som sa tešila aj ja, keď sme išli rozposielať oznamká 🙂

• Ahojte kocky je tu niketo?

• @h.a.i.n.y  ja som tuuuu 🙂 mala som tu teraz takú milú rodinku s ročným chlapčekom, tak som ho naťahovala 😃 začína už chodiť, tak si ocko nemohol pozerať, tak som malého zobrala na ruky alebo za ruku a prechádzali sme sa 🙂 juuuj, malé dieťatko mi vždy dodá toľko dobrej energie 🙂

• @bybi  
    @beronsche   taaaak, návrat z obchodu, vcelku spokojná som, mne sa podbradníky páčia a ešte aj iné veci som nakúpila 🙂 najhoršie je, že mne sa tam páčilo všetko, len som sa krotila, že nie všetko potrebujeme 😃

• dobré ránko 🙂 hlásim prítomnosť, ak by tu ešte niekto bol.. 😬 😵

• Ahojte babule, ako sa vam dari? My sme mali vcera prijemny den v spolocnosti jednej prekrasnej nevesty a hoci sme sa zapotili, tak to bolo super.
    Mam este taku otazku. Budete mat niektora balony na pozakrivanie nedokonalosti? Ak ano kolko ich budete mat?

• @michala.s  no ja budem mat balony, ale pocet fakt netusim...zatial som si kupila 5 srdiecoka zvysok este doladim, ked pojdem na salu pozriet a tam spocitam, kolko miest budem mat, kde sa balony hodia....

• No vcera som bola na svadbe kde bolo 140 balonov a bolo to tak akurat, ja ich mam zatial kupenych 40 ale urcite budem musiet dokupit a strasne sa mi lubili aj papierove girlandy co tam boli, bolo to velmi pekne a vyplnalo to priestor.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov