Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@simcab hm no neviem nemam co pisat..len sedim v praci a nudim sa :-( citam si poznamky co mam na skusku
Odpovedať
@bybi a ja som dnes nejaká nesvoja.. nespala som dobre už týždeň, a dnes ešte aj mrcha dorazila, tak som ako klepnutá :-p ale tu je tiež prekrásne, škoda, že som zatvorená v práci.. zajtra sme chceli ísť popozerať miesta vhodné na fotenie svadobné, no má pršať, tak nič z toho :-( dnes som na teba myslela, a chcem sa ťa spýtať, že ako sa vy doma rozprávate?? po slovensky?? nemá zarka problém rozlišovať jazyky??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ja sa tiez tesim ze je piatok a vikend, ale veru neviem ake ma byt pocasie :) My sa doma rozpravame slovensky, Zarka v skolke hovori anglicky, ked mame anglicku navstevu, tak na navstevu anglicky, na nas slovensky, krasne meni podla potreby... A niekedy sa s nou rozpravam aj anglicky, na zaciatku ked som zacala sa na mne strasne smiala :-D Teraz si uz zvykla... Ale ona ma niektore slova, ktore pouziva viac menej len v anglictine :-) Ked nam padal sneh, tak mi ukazuje z okna a hovori: "Mami look, sneh falling dole" :-D
Odpovedať
@bybi zlatá, ako kombinuje.. x-) ale to aj moje krstné dieťa.. oni bývajú od jej cca 3 rokov v nemecku, ona bude mať teraz 6.. a tiež veľa vecí hovorí len v nemčine.. ale keď sa jej spýtam nemecky ako sa má, tak sa ma opýta, či ja neviem po slovensky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ona ked je sama, alebo si cita knizku a rosprava sa sama so sebou, tak sa rozprava v anglictine. predsa len pre nu je to jej rodny jazyk :) Ale ked pridu nasi na navstevu alebo ideme my domov, uplne vidno ako sa rozrozprava po slovensky a kolko novych slov sa za tu chvilku nauci :) Toto je najlepsi vek na ucenie jazykov, ona ani sama nevie ako sa to na nu lepi :-D
Odpovedať
@simcab @dracica6663 @bybi no pekne, pekne tu ste a nic nepisete... :-D :-D :-D :-D bybi aj tebe sa zda, ze ang. zvieratka divne "robia"... :-D :-D my sme sa raz o tom v robote bavili a anglani sa isli usulat od smiechu.. :-D hlavne na prasiatku.. mne sa kvik pozdava viac ako oik oik... :-D :-D :-D Myslis, ze ste sa uz trosku zbavili prizvuku v anglictine?
Odpovedať
@beronsche :-) :-D hm co uz
Odpovedať
@beronsche tak sa pozri, že ja som posledná napísala a ty si už potom neodpisovala.. :-p :-D
Odpovedať
@simcab juj pravdu mas, ale to ja som uz sendvic behala kupit a potom ho rychlo tlacila do seba pred poradou... :-D :-D :-D
Odpovedať
@beronsche aj mne pizza prišla za 1 a 3/4 hod od objednania.. to sú služby čoo?? som ju zožrala v momente celú.. už som bola strašne hladná.. :-( a potom že idem chudnúť.. :-N
Odpovedať
@simcab pizzu ja zboznujem.... mnam... Dobra bola? ;-) Podme spolu chudnut! Ja chcem, aby mi brucho splaslo do svadby... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche neviem ci sme sa prizvuku zbavili, ale kolega ked ma napodobnuje akoze "moj" akcent, tak znie ako Borat :-D A uz si im hovorila o nasej velkonocnej tradicii??? :-D :-D :-D Moji kolegovia sa uz na mna chystaju :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bybi @beronsche s tými zvieratkami stema perfektne pobavili :-D dnes som mala dosť nanič náladu v robote, ale teraz ste mi ju pozdvihli poriadne, usmievam sa na monitor jak švacnutá :-D inak mi pred chvíľou volali zo svadobky, že mám už hotové podbradníky, tak hneď sadám do auta a idem ich vyzdvihnúť a kúpiť ešte nejaké blbosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska to som rada ze sme ti zdvihli naladu x-) A super ze budete mat dnes uz podbradniky, hod potom fotku ;-)
Odpovedať
@beronsche ja som včera nariekala, že brucho je otrasné.. a keďže poznám moju pevnú vôľu, tak som radšej aj sťahujúce pásy poobzerala :-N fuj, hanbiť sa môžem! ale zas keď si predstavím, že by som išla teraz chudnúť a brucho zhadzovať, a na jeseň by som chcela otehotnieť, tak mi to príde ako zbytočné.. :-N a pizza bola fantastická!
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi oki, odfotím doma a hodím to sem :-) som zvedavá, ako to urobili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska aj ste si na ne dali nieco vysit?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi hej, mená a dátum som chcela a už si ani nepamatám, ako vyzerali :-D takže sama budem prekvapená :-D
Odpovedať
@simcab ja nariekam kazdy vecer a potom si dam na depku cokoladku... :-D :-D :-D @bybi radsej im o velkej noci ani nepoviem, isto by sa nasiel dobrak, co by ma oblial... :-D :-D :-D @angieska dobre, ze si mi pripomenula, mamka mi slubila podbradniky, tak musim zistit co s nimi.... Aj ja sa tesim na foto!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche nehovor!!! ja som im povedala a asi som nemala :-D A oni sa teraz strasne na tom smeju, ze rano este neprebratu babu treba hodit do potoka a korbacu hovoria stick, to je v zasade celkom dobry preklad ale znie to brutalne :-D
Odpovedať
@bybi no veru, znie to brutalne, dostat po zadku so "stick" :-D :-D :-D Mne sa este smeju na haluskach.. :-D Jeden dal tomu meno, ze "cheesy mash" a najlepsie bolo, ked sme sa o tom bavili v kanci a kolega ind, bol vtedy novy a asi sa snazil zaposobit (na kolegov, nie na mna :-D ) a na druhy den doniesol vlastny pokus o "cheesy mash". Len to chudak vooobec nepochopil ten vyrobny proces a tak, v jeho prevedeni, to boli varene zemiaky zmiesane so syrom... :-D :-D :-D :-D :-D Celkom som sa pobavila.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche hehe, no to ja uz ani nevysvetlujem co mam kedy na obed. Kedze si nosim vareny obed :) Ale strasne im chutia langose, draheho kamarat ked ma k nam prist tak mu vzdy povie, ci mozem spravit ten funny flat garlic bread :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 oki :) noo na to som sa tešila aj ja, keď sme išli rozposielať oznamká :)
Odpovedať
Ahojte kocky je tu niketo?
Odpovedať
@h.a.i.n.y ja som tuuuu :-) mala som tu teraz takú milú rodinku s ročným chlapčekom, tak som ho naťahovala :-D začína už chodiť, tak si ocko nemohol pozerať, tak som malého zobrala na ruky alebo za ruku a prechádzali sme sa :-) juuuj, malé dieťatko mi vždy dodá toľko dobrej energie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @beronsche taaaak, návrat z obchodu, vcelku spokojná som, mne sa podbradníky páčia a ešte aj iné veci som nakúpila :-) najhoršie je, že mne sa tam páčilo všetko, len som sa krotila, že nie všetko potrebujeme :-D
Odpovedať
dobré ránko :-) hlásim prítomnosť, ak by tu ešte niekto bol.. :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, ako sa vam dari? My sme mali vcera prijemny den v spolocnosti jednej prekrasnej nevesty a hoci sme sa zapotili, tak to bolo super. Mam este taku otazku. Budete mat niektora balony na pozakrivanie nedokonalosti? Ak ano kolko ich budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s no ja budem mat balony, ale pocet fakt netusim...zatial som si kupila 5 srdiecoka zvysok este doladim, ked pojdem na salu pozriet a tam spocitam, kolko miest budem mat, kde sa balony hodia....
Odpovedať
Profilova fotka
No vcera som bola na svadbe kde bolo 140 balonov a bolo to tak akurat, ja ich mam zatial kupenych 40 ale urcite budem musiet dokupit a strasne sa mi lubili aj papierove girlandy co tam boli, bolo to velmi pekne a vyplnalo to priestor.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?