Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @wera.g  hm co javiem ja si myslim ze uz skoro vsetko mame 😃 vyzdobu budem riesit az mesiac pred svadbou to mi bude majitel robit restiky...tak take detaily doriesime, v juni objednavam zakusky a tortu....vino sme este nekupovali ale uz vieme kde ho kupime...a saty si kupim a neviem uz ma nic ine nenapada... 🙂

• @simcab  mám začať menovať? 😃 😃
    jeeeeej ale zabudla som sa pochváliť, budeme mať najkrašiu knihu hostí na svete 🙂)) našla som ju v albume jednej nevestičke tu na ms, tak mi ju v uk kúpila a v stredu mi ju pošle poštou 🙂 jupiiiiiiiiiiii ale sa mooooc teším, úplne parádna je 🙂

• @wera.g  jej dakujem weruska 🙂 Ale trosku este budem musiet spevnit, no aspon mam motivaciu 🙂
    A to ti nezavidim celodenne nevolnosti 😞 ja som mavala len ranne, takze potom som uz bola v pohode a aj to som nadavala ze tak dlho... A ty sa chuda trapis cely den 😞 Neboj, za chvilku snad pojsu nevolnosti kade tade...

@simcab  simi vam co este chyba?

• Sponzor fóra
  • @wera.g  no tak to sa veľmi teším s tebou, werka! 🙂 aká je, aká????

• @bybi  no tak nám ešte chýbajú tie obrúčky 😞 , ja nemám spodné prádlo, drahému budeme asi kupovať komplet oblek, ak nezoženieme len nohavice k saku (predávali to osobitne keď sme mu kupovali, tak uvidíme).. ja nemám kaderníčku, kozmetičku, nechtárku, krajčírku na úpravu, kvety nie sú objednané.. ale ja nestresujem 😃

• @simcab 😃 a dobre robis, ved este mas cas 😃

• @simcab  táto je to - http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/chechnyan/album/21-maj-2011/6569655/ 🙂 strašne moc sa mi páči, juuuuuj už sa neviem dočkať kedy príde 🙂 ešte nejaké pekné pero by to chcelo a bude to úúúplne super 🙂

@bybi  aj ja som si stále vravela, že musím začať so spevňovaním ale akosi som to stále odkladala... 😃 a teraz sa teším z každého cm na brušku 😃 si zlatíčko 😵 ale sranda je, že ako som tu s vami, tak som ešte nebola vracať, mala by som sem častejšie chodiť 🙂))

• @wera.g  MS ti prospieva....to je taka ,,liecba,, proti nevolnostiam 😃

• @bybi  no však ja sa nebudem stresovať, však to má byť pekné obdobie príprav 🙂 😵

@wera.g  juuu, veru je krásna, hodila by sa mi k topánkam 🙂

• @dracica6663  presne tak 🙂))

@simcab  tiež ma napadlo, že by ti šla ku topánkam 😃

• @dracica6663  ja som si to tiez myslela, ze stiham v pohode, ale nejako ma vsetci vyvadzaju z omylu... 😢 jedine co mam, tak je to hudba, ale padla mi miestnost, tak musim rychlo zhanat inu....

ty kedy??

• @nellygirl  ja mam v auguste, tak hladaj hlavne rychlo salu, fotografa a potom molay aj saty a ostatne nesuri az tak...ale uz si zacni zhanat a pytat sa....a objednavat....

• tak som sa vratila z dalsej vypravy za svadobnymi topankami a zase nemam nic 😞 akurat dnes museli v tej budove vypnut prud a obchody nefungovali 😠

• snazim sa, sak som zostala z toho mimo, ze mi to takto padlo.....hadam sa podari nieco zohnat....ty uz vsekto zabezpecene???? kedy v auguste???? kde?

• @simcab  simi ty si zlata s tymi topankami 😃

Inak my sme zistili, ze Zarka ma brutalnu maniu na topanky, ale to v jej veku neni ani normalne... Minule som jej uz odmietla kupit dalsie topanky, s takym revom isla z obchodu... A to ona ma topanok tolko co ani ja s drahym dokopy nemame... Ked ideme po shoppingu, okolo obuvi utekame a snazime sa ju zabavit aby si nevsimla ze su tam, lebo ona pride a tie najvyssie co maju najde a uz mi ukazuje ako ich lubi 😃

• Sponzor fóra
  • @nellygirl  pri Pezinku 27 augusta....skoro vsetko uz mam len nejake detaily...
    tak ja uz padam nakupovat saticky

• @bybi  no to ja normálne nemám mániu na topánky, stále tenisky naťahujem.. a v lete žabky alebo crocsy.. ale čo sa týka spoločenských al. teraz svadobných, tak to som riadny maniak 😃 ešte že nemám dostatok finančných prostriedkov, že by som aj kupovala všetko čo sa mi páči 😃

• @simcab  ja som zabko-maniak.. ja uuuplne zboznujem zabky, to je moja letna mania a saly su moja zimna mania 😃

• @bybi  no tak ja som tiež bola žabko maniak a ešte kabelky, to bolo moje.. ale z ekonomických dôvodov som sa musela ukľudniť.. 😞

• @simcab  tu zabku kupis aj za 2 libry, takze vzdy sa da spravit radost za par korun 🙂 Jedno leto sme boli na dovce a mala som trojo plavie, zelene, take modro-biele a cervene s bielymi bodkami a ku kazdym som mala zabky aj farebne zladene 😃

• @bybi  no tak to si ako moja švagriná.. tá sa vkuse pozastavuje komu je načo to a načo to.. a na týždeň na sardíniu mala 3 žabky, 2 šlapky a asi 4 balerínky, 1 tenisky a 1 spoločenské topánky 😃

• @bybi  Zarka aká zlatá, niekoho mi to s tou mániou veeeeľmi pripomína 😃
    Ja mám okrem podpätkových topánočiek mániu na balerínky, tých by som mohla mať plný byt a stále by som nemala dosť 😃 a keďže toto leto som dopodpätkovala, tak musím nejaké nové balerínky kúpiť 😃

• @simcab  tak ja az tolko zase neberiem, lebo ja spolocneske neberiem vobec, vacsinou zabky a jedny tenisky a to vsetko 🙂 ale zabiek mam viac parov, ale to je male, to sa zmesti. Aj ked je pravda, ze to nevynosim 😬 😃 Ale tak mania je mania 🙂 ja zas neminam na kabelky, to ma nikdy nechytilo 😃

• @simcab 😃 hehe to aj mne na dovolenku najväčšiu časť batožiny topánky vždy zaberajú 😃 potom drahý musí triediť, aby sme sa pomestili 😃

• @wera.g  weri je to zlate, ale uz je to ozaj az moc, ja neviem pokom to ma.. Aj casopis ked listuje, pri kazdej topanke sa zastavi 😃 ja naviem kde to zobrala, moje vsetky topanky podpatkove mam tak aby sa k nim nedostala, lebo to potom ona len v nich che chodit po dome... a moje balerinky tiez stale nosi, hoci ma svoje minimalne dvoje...

• @bybi  hehe, ja som tak v babičkiných chodila po dome stále, dodnes sa na tom smeje ako som mala všetky jej topánky poskúšané 🙂))

• @wera.g  ale tatove topanky nenosi 😃 zatial 😬

• @bybi  no však ale tatove nie sú také krásne ako maminkine 🙂

• @simcab  no to je tiez pravda 😃 ale ona je celkovo taka dievcenska baba, len saty, topanky a namalovane nechty... 😃

• @bybi  hehe tie nie sú až tak zaujímavé 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie