Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  tiez zavidim, ze to mate s niekym, kto to prezil...u nas su tiez stretnutia len s knazmi... a to este vobec netusim, kedy budeme mat my, kedze moja polovicka si na tie nauky bude asi musiet brat dovolenky, kedze su v piatok vecer a to nestiha z blavy dojst 😠

• @simcab  a kde ste boli na nauke? v HRC alebo DT? My sme boli v piatok na fare po krstne listy, potom na matrike a v sobotu sme do odniesli na nasu faru, tak uz aj to mame vybavene. Spisali sme zapisnicu, pokecali s panm fararom, bolo to fajn. Teraz v stredu mame tiez prve naucenstvo tu v Brne, je to tu riesene tak, ze 3 stretnutia s fararom a 3 s nejakym parom z farnosti. Tak som celkom zvedava.

• @barborav  vitaj medzi nami vydatými paničkami 🙂 ako bolo? všetko dopadlo tak ako si si vysnívala? 🙂

• Sponzor fóra
  • dobré ránečko kočky 🙂 tak zachvíľu tu máme apríl, takže sa to už mnohým z vás blíži, ako ste pripravené? nemyslím teraz len veci okolo svadbičky ale aj vy vo svojom vnútri? 🙂

• @kacennnka  ahoj kati, no teším sa, že si "online" 😉 😃
    my sme boli tu v dt, tak nám to náš pán farár nakázal, že aby sme nebehali do hriňovej.. aký si mala z neho pocit?? podľa mňa je veľmi milý 😵

• @simcab  jeeej no super, že sa vám na náuke páčilo 🙂 ja som zvedavá na tú našu 🙂 Nášho pána farára sme si sami vybrali, poznáme ho dlhšie, on je taký srandista, vždy sa pri ňom veľmi nasmejeme 🙂 Keď sme sa boli pýtať, že kedy náuky, tak povedal že stačí tesne pred svadbou, lebo "čo ak ti ho odhovorím ak by ste častejšie chodili, čo potom?" 😃 😃 😃

• @simcab  jj je velmi mily. Ale uz sa tesim na tu zajtrajsiu nauku tu.
    Baby, ja som zistila, ze som trosku pribrala za tych par mesiacov od kedy som si kupila saty, cez vikend som si ich skusala a su mi len tak tak... musim so sebou zacat daco robit. A navyse sa mi zdaju v porovnani so zavojom tmave😞((

• @wera.g  ahoj werka.. no ja som tiež rada, že to dopadlo ok, mala som obavy.. mňa trošku mrzelo, že nás nebude sobášiť kamarát, ale keď som sa spoznala s pánom farárom u nás, tak ma to prešlo, lebo je veľmi zlatý..

• @kacennnka  jeeeeej ahoj Kati 🙂 ako sa máš? už dlho sme nepísali 😞

• Baby ja som uz zas meskala na svadbu,a zas bez siat,makeupu,ucesu..a prisla som na to vo svadobnej kolone...tak som vystupila a odmietla som sa vydat ..... ach jaj

• @petkaa28  ahoj peti.. 🙂 no tak to sme na tom rovnako 😃

• @simcab  tak supeeer že už máte prvú náuku za sebou, že sa ti páčilo... my sme nechodili na náuky ani neviem o čom to je ... ale kamoška niečo spomínala keď chodili oni... 🙂

• @petkaa28  ahooooj Peťka, tak dlho som ťa tu nevidela ani na fb, ako sa máš moja? čítala som že si nám opäť ochorela 😞

• @wera.g  ahoooj wery, tak tebe sa to už blíži, o mesiac budeš aj ty vydatá pani 🙂

• @lucia3006  však vy ste to nemuseli absolvovať, keďže ste nemali sobáš v kostole.. pre nás je to ale povinné.. vraj sa už stalo aj to, že sa svadba musela posunúť, lebo na náukách sa zistilo, že pár nie je zrelý na manželstvo 🤔 😒

• Sponzor fóra
  • @simcab  to vážne? no ale zase asi lepšie, ako sa potom nebodaj rozvádzať ...

• @wera.g  ahojky, no moc sem uz nechodim, mam v poslednej dobe toho vela. Akurat teraz som v praci, tak sa trosku da. A ako sa s malickym mate? Inac, tie mydielka ti uz prisli?

• dobre ranko kocky! Ako sa mame?

Ja uz mam svadobne topanky - velmi su pohodlne 😃

@barborav  Blahozelam Pani Barbora! ako dopadla svadba? 🙂

• Kocky, niektora z Vas chcela ist do Tatier, nasla som celkom vyhodnu ponuku ubytka, za nejakych 90 euro na osobu, na 4 noci vratane poplenzie. : http://www.slevopolis.cz/cs/sleva/397-uzij-si-5-dni-vcetne-bohate-polopenze-a-denniho-vstupu-do-sauny-v-komfortnim-a-stylovem-penzionu-uprostred-vysokych-tater ,

• @ladyjh  velmi krasne topanocky, kde si kupila?

• @kacennnka  dakujem! Kupila som ich tu v manchestri, obchod sa vola Brantano. sa z nich vytesujem 😬
    Idem pozriet ten hotel, chcem mojho zobrat po svadbe, on este nebol v Tatrach 🤔

• @kacennnka  to som bola ja a to je cez cesku cestovku?

• @dracica6663  neviem, skus kuknut ten odkaz... nasla som to naceskych strankach, ja mam s tymito servermi dobre skusenosti.

• @ladyjh  ja som tiez este v podstate nebola v Tatrach a to nemam az tak daleko. Ale ja mam radsej wellnes hotely, teraz by som chcela ist sem: http://www.hyperslevy.cz/cela-Cr/24-3-2011-luxusni-wellness-pobyt-za-1999kc/  Mam totiz strasne rada take veci ako sauny, virivky, masaze atd

• 🙂 Caute kocky, kde ste??? Ja prestavkujem

@barborav  Gratulujem Barborka a prajem vam spolu krasny a stastny zivot 😵 😵 😵

• @bybi  ja som tuuuu 🙂

• @simcab  Ahoj simi, ako sa mas??? Ja mam chut na nieco sladke ale som si zakazala cokolady, tak si mozno spravim horucu cokoladu aspon ako nahradu 😛

• @bybi  a ja dnes celkom fajn 🙂 po včerajšku som dobre naladená a viem, že môjho drahého veľmi preveľmi ľúbim a chcem byť s ním.. taký bol zlatý keď sme sa po tej náuke rozprávali 😵 ach, dobre som si vybrala! 😃 😵
    ja si idem dať banán, keďže som obed nemala..

• @simcab  a co ste sa na nauke dozvedeli nove, co by ste pred tym nevedeli, bolo tam nieco take, nad cim si sa zamyslela ze si na to nikdy mozno nemyslela?

• @bybi  ked mas chut na cokoladu, tak si daj 1-2 kocky kvalitnej horkej cokolady...aspon 70%. Je isto zdravsia ako ta praskova z ktorej sa robi horuca cokolada.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov