Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj mna by celkom zaujimalo co take vam povedali:) vyrozpravaj nam:))
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka ja nemam rada horku cokoladu :-|
Odpovedať
@bybi no tak hlavne to bolo také na zamyslenie, že aký význam vlastne sobáš má.. ako možno ani nie z toho hľadiska, že ho uzatvárame pred bohom, ale tak celkovo.. v podstate nič nové tam nebolo, ale trošku som potrebovala schladiť, lebo som jančila kvôli šatám a tak.. a včera som sa uvedomila, že fakt je tá svadba o niečom inom.. tá pani bola vydatá cca 30 rokov, minulý rok jej manžel umrel, tak mala bohaté skúsenosti z manželského života.. hovorila nám veľa vlastných zážitkov a situácií, ktoré museli riešiť a vtedy si tak človek uvedomí, že problémy naozaj treba riešiť a nie sa hneď rozvádzať a pod.. potom kadečo o deťoch hovorila.. no mne sa to veľmi páčilo..
Odpovedať
aaaach, ženy, ja nie som nejaký "hovorca" :-D hádam ma pochopíte z toho čo som písala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to je super ze to mate takto s ludmi a nie s knazom :) Ale ja som rada ze na to chodit nemusim, ale moze to byt prijemne :-)
Odpovedať
@kacennnka absolutny suhlas s tou cokoladou... akurat ja ked si dam 1-2 kocky, tak ma uz nic nezastavi ju dorazit celu... :-D :-D :-D @simcab simi ja viem, ako to myslis. Ja som tiez po stretnutiach predmanzelskej pripravy na to myslela, ze ake mam stastie, ze som prave s mojim drahym a ze mame na podstatne veci rovnaky nazor.. ;-) Asi to znie pekne hlupo, ale rovnaky pocit som mala, ked som si precitala celu diskusiu Prvy rozvod (no co uz len clovek narobi, ked maroduje.. :-D ). Je mi jasne, ze ludia sa menia, ale ked su problemy uz pred svadbou, ta ich veru nevyriesi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 noooo veru, riadne to letí :-) je to ako včera čo ma Tomi o ruku požiadal a v júni to budú 2 roky, kokso nechápem :-)) @kacennnka no to hej, keď sa nedá, tak sa nedá :-N A čo prípravy, postúpili ste nejako? :-) Mydielka - ani mi nehovor, v banke mi ešte nevystavili tú kartu, neviem čo robia, tak na ne asi kašlem, nebudú asi nakoniec, zvončeky budú musieť stačiť =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh krááááááááásne botičky si si našla, parááááda ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby zdrave-nezdrave, uz pijem horucu cokoladu :-) Ved ja to doma vecer vyskacem ;-)
Odpovedať
@ladyjh veru krasne su topanocky!! Baby ako vydrzite cely den vo vysokych topankach? Dajte mi nejake rady!! Ja mam sice len taky max 4 cm podpatok, ale moje rozmaznane nohy nie su ani na taky podpatok zvyknute, tak asi budem mat problem.... Hlavne ked po polnoci chcem nabehnut v 9 cm podpatkoch... topanky nepohodlne ale ake kraaaasneee!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab presne tak, sobášom sa to nekončí práve naopak, o lásku a vzťah sa treba starať celý život... to že sme manželia len utvrdilo našu lásku, to že chceme spolu zostať, zostarnúť ale vzťah treba naďalej pestovať a rozvíjať... svadba je krásny dník ale v manželstve prídu aj ťažké chvíle a práve v tom je aj význam manželstva - že byť spolu v dobrom aj zlom...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ahoooj moja, zaobstaraj si balerínky ... ja som mala tiež iba 5cm opätok ale o 7ej večer som sa už prezúvala... nedalo sa od rána vydržať, aj napriek tomu, že boli pohodlné ale akonáhle začneš tancovať... je jedno či máš malý alebo veľký opätok...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@beronsche no to ti j neporadim, ja mam uz balerinky nachystane a predpokladam ze v nich budem vacsinu vecera. Popolnocne topanky ani nekupujem, bud budem mat svadobne, alebo balerinky :-N :-D Tiez som neni s podpatkami kamoska, teda pacia sa mi ale nenosim ich :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g tak nech vám všetko dobre dopadne, ale ty si šikuľka a už máte určite všetko vybavené, teda to podstatné už určite :) aj počasie vám dúfam výjde krásne ale už by malo byť teplúčko... tento rok by už nemal byť taký škaredý a daždivý máj ako minulý rok... a ako sa cítiš moja? ešte ti býva zle?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja som dneska bola na korčuliach, dala som si riadne do tela... skoro som ale infarkt dostala, idem si a zrazu predo mnou veľký had... a ja mám fóbiu z hadov... ešteže spal alebo čo, lebo len tak tam ležal... kričala som tam na celú cestu jak bláznivá... ešte že ma nikto nevidel :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no tak to by som asi aj ja vrestala, to kde si bola ze hady tam su??? Ja som si povolila jednu horucu cokoladu denne maximalne, ale nie kazdy den pijem. Ale vecer vyskacem :)
Odpovedať
@dracica6663 jasne, nejako to dam dokopy.....uz som bola aj detaily potvrdit....vyzdoba vybrata....fuuu....uz sa zacat venovat satam :)))) fotografa som si pozrela dodi dudasa, mne sa jeho fotky velmi pacia, ale nenasla som zaidne recenzie na neho, nevies, niekto ho tu uz vyskusal???? na nete nema vela svadobnych fotiek.....
Odpovedať
@wera.g no, ved som tiez rada, ze som sa pohla dalej....a ty ako????
Odpovedať
@bybi mati, ty budeš mať na svadbe pančušky??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab pancusky nie, ale mam kupene samodrzky a ci ich pouzijem asi uvidim az v ten den :-) Ale planujem zatial :-) Mozno len na par fotiek a obrad a potom pojdu dole :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, rada by som sa k vam pridala, aj ja budem mat svadbu tento rok :) Inak ako to tu tak citam, vidim, ze uz sa tu celkom poznate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ahoj Nikol, neboj nic, aj ty nas spoznas :-) Kde budete mat svadbu? Co uz mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Ahoj, vitaj medzi nami:) No, uz sa celkom pozname, nieje nas az tak vela a chodime sem pomerne casto. A okrem svadby tu uz riesime vsetko mozne:D Kedy budes mat svadbicku?
Odpovedať
@nikol18 ahoj nikol.. no my sme tu už poväčšine staré páky a kvákame spolu približne rok :-)
Odpovedať
@bybi no áno, samodržky som myslela.. ja som bola stále v tom, že isto pôjdem bez pančušiek, no vraj je to faaaaux paaaas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab vazne??? Ved to nikto pod satami neuvidi :-)
Odpovedať
@bybi booože, ja to tak neznášam tie názory, že podľa etikety musia byť.. a dáma má vždy pančušky.. a bla bla.. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka jeeeej to je v Liberci, hotel Babylon, že? :-) tam som ubytovaná vždy keď idem na služobku do ČR :-) Je to taký gýčový hotel ale mne sa veľmi páči, ten aquapark je super, sú tam aj také akoby jaskyne, krásne svetlo, aj tobogány tam sú, všetko možné :-) Je tam aj také ako mesto vnútri hotela, nákupná pasáž, kolotoče, všeeetko možné tam je, ja tam vždy zablúdim aké to je veľké :-D Odporúčam fakt, je tam super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ahoj Nikol vitaj medzi nami :-)) ako simcab píše, je tu staré páky, poniektoré aj viac ako rok, sa tu držíme, keďže je tu tak super :-) Pozerám že svadbičku chystáte 22.10.11 - super dátum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj babule keď sme pri pančuškách - ak mám biely podväzkový pás bude blbé keď budem mať telové pančušky podväzkové?? Kuurňa lebo jediné čo som našla čo sa mi páčili boli v Bepone a stáli 35,99 čo za pančušky teda nedám :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?