Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@simcab ale simiii :-D ja kaslem na bonton v tomto, moje topky tiez asi nie su celkom koser a po polnoci budem mat s otvorenymi prstami (ak sa v nich naucim chodit do svadby :-D ) a silonky - samodrzky, mozno podkolienky, budem mat na 100% - z jedineho dovodu - lebo neznasam topanky na boso s vynimkou slapiek. Cize pre mna debata skoncila.. :-D Podla bontonu by sme nemali mat otvorene prsty ani nahodou.... no co, tak budem za burana... :-D Jedine, co je mne "proti srsti" su letne sandalky - remienkove, ku vecernej robe a so silonkami, alebo aj bez.... toto fakt "nemusim". A este lodicky s ponozkami!!! to je fakt hroza.... @bybi pravda, aj tak to nik neuvidi... ;-) A Simi, dama ma mat aj rukavicky, nezabudni! :-D :-D :-D :-D @wera.g podla mna to bude v pohode. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g My sme boli v Liberci v Zlatom Levovi, ten hotel je zase taky elegantny ale isli sme aj do Babylonu pozret a na nejaku proceduru. A velmi sa mi tam pacilo. Tak chcem draheho nahovorit aby sme po statniciach alebo na 5.vyrocie isli tam na vikend, na dve noci pre 2 za 4000 a s kopou volnych vstupov, polpenziou atd. Ked som si to spocitala, tak povodna cena vyse 11000, takze sa oplati.
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @kacennnka @simcab @wera.g Dakujem kocky za mile privitanie :) svadbu budeme mat 22.10. v Hoteli Kamila. Sice som sa vzdy chcela vydavat v lete, ale ako sa hovori, clovek mieni, pan boh meni, a tak sme skoncili pri jesennom datume :-D No mame vybavenu miestnost - ako som spominala Hotel Kamila, kde bude aj obrad, Dj-a, dalsiu skupinu, fotografa, kameramana, vizazistku, ktora mi bude robit aj uces, zakusky, no a po poslednom vikende uz mam aj svadobne a popolnocne saty a vcera som si bola kupit svadobne topanky :) takze je toho uz celkom dost na to, ze este mesiac a pol dozadu som este netusila, ze sa tento rok budem vydavat :-p
Odpovedať
@beronsche no tak teda ja tiež nemusím alebo skôr nemôžem vidieť sandálky remienkové :-p to sa podľa mňa hodí fakt len na svadbu na pláži v jednoduchých šatách letných.. ale o tom potom.. každý sa nasúka do toho, čo sa páči jemu.. a basta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 fuuuuuj, tak toto keby som zazila, tam ma uz nikto nedostane, ja tiez mam z hadov fobiu :-S to je vzdy moja nocna mora, ked idem niekam vonku v lete, ze na hada natrafim =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 vitaj medzi nami :-) ja som povodne mala mat tiez oktobrovy teramin a potom sa nam zrazu zmenil na letny :-) takze uvidis, este mozno aj ty sa vydas skor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no a musim sa pochvalit, konecne som si dnes kupila topanky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dokonca som skusala aj nejake popolnocne saty a asi si nakoniec aj kupim, nebudem davat sit, mali krasne a dokonca som v nich nevyzerala ako gulka, ale pekna elegantna relativne stihla dama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dakujem :) joj to ani nevrav, nemala by som nervy na to menit u vsetkych terminy :-D aj takto sa mi zda, ze mam toho este veeela stihnut :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jasne ze to budes mat v pohode...ja tiez nemienim rieist biele pancusky ci samodrzky, lebo jednak sa mi take ani nepacia, ale co je dolezitejsie, ja som sama o sebe velmi bleda (alias smrtak :-D ) takze to by na mne vyzeralo faaaakt dost zle :-D
Odpovedať
@nikol18 pekne ste to stihli, tolko veci vybavit za mesiac a pol... ;-) Inak ja som stale chcela svadbu na jesen, nakoniec sa mi uz ale nechcelo, az do jesene cakat, tak bude svadba v maji - tak sme si to vymenili... :-D @angieska pridaj potom foto topanociek.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche maj je podla mna super na svadbu, najma ked mas krasne pocasie. Mne sa jesenne svadby pacia ked vyjde pekne pocasie, ten kontrast nevesty v bielych satickach a popadaneho farebneho listia, no nadhera...ja som taku svadbu zazila v pred rokom a pol, v polovici novembra - vysla nadherna sobota, uplne teplucko (o to vacsia sranda, ze den predtym bola strasna zima) a vyzeralo to vazne super, takze ja sa na to spolieham, ze proste musi byt pekne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi inak nie je ani dobré úplne vylúčiť sladké, lebo potom ťa pochytí taký vlčí hlad po sladkom, že zješ aj tri veľké čokolády naraz.... treba si dať radšej aj každý deň v menších množstvách, telo neklameš... vypýta si, čo mu chýba... :) no korčulovať som sa bola tu u nás v Senci, za slnečnými jazerami, tam je pole a družstvo, tak asi odtiaľ vybehol had, jaaaaj ale ma vystrašil poriadne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@angieska aj ja mám z nich fóbiu, ale vravím si, ako dobre že u nás hady nie sú jedovatí... teda okrem vretenice, ale tá nie je tak silno jedovatá, že by ma to zabilo... teda mňa by asi zabilo už len to, že ma poštípal had... :) ale snáď by cez korčule nekusol...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska gratulujeeem ku kúpených topánočkám... a aké máš? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g wery s tým sa netráp, inak samodržky alebo aj podväzkové pančušky zoženieš kvalitné v galantérke a za pár eury :) skús pozrieť tam ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 @beronsche Tak topánky mám vo fotoblogu, teším sa z nich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe simi, tak ja nie som dama... :D ja pancusky nebudem mat
Odpovedať
@petkaa28 jeeeeej, teším sa!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute, co nove? :) my sme nakupili mineralku na svadbu :D pozrela som si v praci, kedy bude co v akcii - myslim nealko a postupne budeme dokupovat
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťka dobre robíš, keď bude moc teplo, tak pančušky sú úplne zbytočné, načo by si sa v nich parila :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab co blaznis, vonku bude 400 stupnov a ja sa budem parit v pancuchach..to iste...a okrem toho budem mat topanky s otvorenou spicou a to by bolo vacsie faux pas :D
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 dobre robíte... inak teraz sú také litrové ovocné džúsy v Bille v akcii :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak tak lucka :))) ako sa mate babule?
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ja dobre, dneska som mala voľno, tak som využila pekné počasie na korčulky, na upratovanie, nakupovanie a neskorší obed a pokec s kamoškou ... :) a my kedy dáme stretko aj s weruškou?
Odpovedať
@petkaa28 peťuš, neviem nájsť aké budeš mať botičky.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe, to bude preto, lebo este nemam vybrate :D @lucia3006 asi az ked pridem z prahy - tyzden pred velkou nocou :)
Odpovedať
@petkaa28 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 teraz sme hodnotili v praci dzusy a najlepsi je ten z kauflandu, ma pekny obal a stoji 0,49 € co je super cena :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 oki :) a čo ideš do Prahy, služobne či súkromne? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 aj my sme mali z kauflandu, je aj chuťovo dobrý ... mali sme pomarančový a multivitamínový :) inak mne najviac chutí jahôdkový mňami ... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?