Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab A co sa ti nepaci na tvojich satkach??? S cim nie si spokojna?? Material, strih, alebo celkovo? Ci nesedia ti?
Odpovedať
@bybi materiál sa mi nepáči, sedia mi celkom v pohode, aj keď nie je taký pevný ten korzet.. a ten zadný diel nie je rovnaký ako na originálych šatách.. alebo lepšie povedané nie je ani podobný tým šatám..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab No ale potom by si to teoreticky mohla reklamovat ak by si chcela. A ty si nevidela material ked si tam bola objednavat saty?? Joj, luto mi to je ze nie si 100% spokojna :-| Ale podla fotiek satky vyzeraju krasne Simi x-)
Odpovedať
@bybi videla som hotové šaty ušité z rovnakého materiálu.. a pani mi písala, že šaty budú pôsobiť inak keď sa operú a ožehlia, tak dúfam dúfam silo.. a neviem či potom si pod šaty nemám kúpiť korzet, aby mi stiahol bruško alebo čo.. lebo nemám pocit, že tento na šatách by mi ho skryl..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no to je mozne ze ich treba oprat a ozehlit :) Ja dam tiez moje potom ozehlit aj oprat asi... Ktovie ci by sa dali doma oprat. Ale radsej to nejdem riskovat, asi by ma porazilo keby som ich tyzden pred svadbou znicila :-N A skusala si saty poriadne stiahnut ako ta stiahne tento korzet?
Odpovedať
@bybi no zatiaľ ma šnuroval len drahý, tak neviem či to bolo až tak dobre stiahnuté, no mala som pocit, že aj celkom áno..
Odpovedať
a vieš, keď vidím tvoje šaty, tak sú také veliké, také nadýchané.. alebo keď pozriem moje fotky zo skúšky v salóne, tak sú to úplne iné šaty.. ach, sprostá som taká že až.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab A tvoj Priatel ta uz videl v satach??? :-. Simi, to nieeee :-D A nie si sprosta, tvoje satky su krasne ;-)
Odpovedať
@bybi pravdaže ma videl, však on ich musel vidieť.. on je hlavný kritik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi, tie satky mas dobre, uz nespekuluj, lebo ti ich nahodou usiju este horsie a budes si uplne nadavat. Ak niesi spokojna skoc radsej k dakej krajcirke a ona ti to skusi doupravit. A ako si povedala, skus oprat, ozehlit a bude to lepsie. Alebo chod s nimi k pani Krnacovej, ona ti isto poradi. Aj mne bude ona prat a zehlit saticky. Inac preco si sa ma vcera pytala na ten hotel? Odpisala som ti na FB ale uz si tam nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi a čo to? opäť prišli pochybnosti o šatkách? :( ale veď si v nich krásna... :)
Odpovedať
@bybi @kacennnka @lucia3006 dievčatá, vy ste také zlaté.. veľmi veľmi vám ďakujem, že ma ukľudňujete.. kati, budeš musieť prísť ku mne, a uvidíš čo sa mi nepáči.. inak na hotel som sa pýtala preto, že po svadbe by sme chceli ísť niekam na pár dní..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab Simi fakt sú tie šatičky krásne a ty si v nich krásnučká ... a už sa na nich toľko nepozeraj, lebo si ich okukáš :) a ozaj, kam si ich budeš dávať prať a žehliť?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi neboj, budes krasna nevesticka :-) @lucia3006 Lucka ty si si kde davala cistit a zehlit saty? A kolko ta to vyslo ak sa mozem spytat?
Odpovedať
@lucia3006 chcela by som, aby mi ich upravovala jedna zlatá teta, je to maminka mojej spolužiačky.. u nás v meste má požičovňu spoločenských šiat, tak sa jej musím opýtať, či mi ich spraví.. ale katke to sľúbila, tak moje hádam neodmietne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab No, niekedy urcite pridem na saticky pozriet, lenze netusim kedy, teraz pridem domov na velku noc, to nebude moc casu a potom asi az po statniciach (mamicka sa zblazni ked jej poviem, ze dva mesiace nepridem domov). A potom uz budes mat svadbu. Hotelov je vela dobrych aj na SR, vyborne kupele su napriklad v Trucianskych Tepliciach, tam sme obcac chodievali. Alebo skus pozries spa.cz tam je tych pobytovych balickov kopa a oplati sa to viac ako ked si to kupujes samostatne na vlastnu past.
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja som si ich dávala čistiť a žehliť do svadobného salónu, boli fakt čistučké a krásne voňavučké - voňali ešte aj druhý deň po svadbe... :) ja som to mala ako svadobný dar, vrátane požičania obleku pre manžela, účesu a make upu od sesternici... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab urcite to neodmietne, ona ma normalne aj v cenniku napisane pranie a zehlenie svadobnych siat za 7 eur. Takze toho sa bat nemusis, robi to standartne:))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab určite nie, určite jej bude cťou :) uvidíš budú iné, aj moje boli dokrčené (boli celý čas v kufri) a také splasnuté... ale keď mi ich v deň svadby sesternica priniesla, boli krásneee a voňavučké, nadýchané... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Aha super, tak to si mala super darcek :) No nevadi, mamina hovorila ze sa spytal v cistiarni v tescu, tak snad to robia aj tam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi určite to nebude drahé, rátam že tak do 10euro ... ak ti ich nevyčistia v tescu v čistiarni tak vo svadobnom salóne určite... :) ale myslím, že v čistiarni by s tým nemali mať problém... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 to vazne take lacne??? Ja som cakala teda o dost viac, tak to super :) No ani neviem kde su v TT salony, urcite ich je vela, to ja budem musiet mat uz nieco dohodnute ze v sobotu ako prideme, hned ich tam odnesiem, neviem kolko to trva vycistit a vyzehlit, tak aby som ich do svadby mala :)
Odpovedať
Profilova fotka
hm... simi, fakt budeš krásna, možno nemáš kópiu šiat, ale budeš mať také, ako nikto iný a normálne som si dnes viackrát pozrela tvoje fotky....budeš vyzerať super určite, veľa zrobí správne zošnurovanie.... ja som si myslela, že nenájdem šatky, lebo mám bruško a to bude v šatách vidieť, ale kedď ma obliekli do tých "mojich", hneď som bola rozhodnutá a normálne som sa sama sebe páčila :-N ešte v apríli má prísť nová kolekcia a šili jedny šaty, čo som si ja vybrala, že by som aj vyskúšala, tak keď prídu, vyskúšam a bude na mne, či si nechám pôvodné - dajú ušiť moje číslo, alebo zmením za iné....
Odpovedať
@angieska ďakujem ti moja veľmi pekne za pochvalu a povzbudenie.. ja som sa tiež sama sebe veľmi páčila v tých originálnych šatách, v týchto to nie je také.. ale kúpim si asi korzet a oblečiem si ten pod šaty a bude po bruchu..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab je to jedno z riešení :-) aj keď ja tam nijaké bruško nevidím :-N vyžehlené, stiahnuté, upravená...uvidí, ani sama sa nespoznáš :-) a o pár mesiacov budeš bruško aj tak hladkať a tešiť sa z neho ;-)
Odpovedať
@angieska joooj, tak to keby si mala pravdu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab v prvej časti určite, v druhej verím, že tiež :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g nie, ja som sa rozhodla ze budem mat iba samodrzky, lebo nemam chut po kazdej navsteve wc bojovat so silonkami :) ale podvazkovy pas mat nebudem, ja sa v tom necitim dobre. Ale ty sa neboj, ved to nikto neuvidi, daj si to v com sa ty citis dobre, ved je to hlavne den tvoj a tvojho buduceho manzela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab neboj sa o saticky, urcite v nich budes nadherna, ono to je velky rozdiel ked su ozehlene a krasne vyrovnane :) ja som sa do tych mojich zamilovala na prvy pohlad a skuska dopadla super, no potom som tiez dumala, ze ci som si dobre vybrala, lebo predsa len ked sa to skusa tiez nie su najvyrovnanejsie :) ale kolegynky ma ukludnovali, ze som v nich vyzerala dobre a ved aj tak sa mi pacili uplne najviac zo vsetkych. Tak sa nestresuj, urcite budes krasna nevesticka a svadbu si uzijes, ved najdolezitejsie je to, koho budes mat po svojom boku a prenho budes krasna vzdy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no ja som si zavoj skusala, ale mne sa to na mne straaasne nepacilo :) tak som sa rozhodla, ze si ho asi nedam, ale mam ho v cene siat, tak si ho zoberiem a len pred polnocou ho asi nasadim pred odcepcenim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?