Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @bybi  tak je super, ze ta to nestipalo. A mala si to potom aj take zacervenane? lebo ja ako rak🙂)

• @bybi  ahoj 🙂 aj ja to mám za 130 - páči sa mi tam tá 13 😃 tak dnes možno aj ja pozháňam škoricu a vyskúšam sa obaliť 🙂

• @kacennnka  hej cervene som to mala dost 🙂 Ale celkom sa mi to paci, ziadna robota s tym skoro nie je a ak to pomaha, ani to vela nestoji... No som zvedava, ci budem neskor nejake vysledky vidiet 🙂

@angieska  Ja som mala doma skoricu, som ani nevedela, tak som to hned skusila 🙂
    Ani viem, sa budeme spolu vydavat 🙂 O kolkej mate obrad? A 13 je inak moje najoblubenejsie cislo 😵

• Sponzor fóra
  • tak sa musím pochváliť, že včera sa moja polovička rozhýbala, cez brata nám zabezpečí víno, dohodol si už krajčírku, ktorá mu oblek ušije a dokonca aj poháre zavolal, kedy budú 🙂 celý hrdý mi večer oznámil, že konečne má pocit, že aspoň raz urobil pre svadbu viac ako ja 😃 zlatý bol 🙂 no a miesto jednej družičky malej, ktorá nám bude niesť obrúčky budeme mať dve, lebo jej maličká sestra dvojročná chce všetko robiť ako väčšia sestra, takže dostane krížik a som zvedavá, ako to bude 🙂 no čo, aspoň sa zasmejeme, keď niečo nevyjde, alebo nám zdrhne k mame 😃

• @bybi  obrad bude o 16.00, možno to ešte nejak posunieme, keď bude treba, ale myslím, že je to v pohode celkom čas 🙂 a 13 je už vyše roka aj moja obľúbená 😃

• @angieska  my mame obrad o 17-tej, tak to my ked zacneme, ty uz asi budes vydata pani 😵 Ja mam 13 odjakziva rada, odkedy si pamatam to bolo moje oblubene cislo 🙂 sama neviem preco 🙂

• @bybi  jeeeej, takže keď budem vychádzať z kostola spomeniem si na teba, že ty ešte len začínaš 😃

• @bybi  my to budeme mať naraz 😉 😵

• @simcab  simi ty sa vydavas o 2 tyzdne skor 😃

• @angieska  aj ja si spomeniem, ze ty si uz pani 😵

• @bybi  áno, ja vieeeem, ale čaaaas 😃

• @simcab  ahaaa... ok, tak to ano... 😃

• @bybi  som chcela napísať, že v rovnakom čase, ale som napísala naraz 😬 😃

• @bybi  
    @simcab  oki, tak 14.8 po zobudení si spomenieme na seba všetky, že už sme pani 😃

• @angieska  no len ja už budem 2-týždňová pani 😬

• Sponzor fóra
  • a ja budem este stale len slecna🙂

• ahojte, ja som mala dost mizerny minuly tyzden, tak som nemala chut ani svadbu riesit. ale uz je lepsie a uz sa neviem svadby dockat.
    ako vidim riesili ste tu celulitidy. no mne by sa taky zabal tiez hodil, ale neviem ci je vhodny aj pre tehulky. 🙂

• @simcab  nevadí, spomenieš si na nás, že už sme v tom s tebou 😃
    @kacennnka  a na teba si spomenieme 3. septembra večer 😉

• @sinov  v tehotenstve sa nedoporuca, vtedy nieje vhodne skoro nic🙂 Sme radi, ze ti je uz lepsie a ze sa opat tesis na svadbicku. Mne dnes prisli vzorky oznameni, tak mam radost🙂

• @kacennnka  aj som si myslela, kedze si treba davat pozor aj na bylinky v caji. 🙂 a su oznamenia take ako si si predstavovala?

• @sinov  ani bylinky sa nemozu pit pocas tehotenstva?

• @kacennnka  no nemali by sa ani bylinkove caje. lebo niektore bylinky vraj mozu vyvolat aj stahy maternice. davali to na markize.

• Tak ja som uz zase krocik blizsie, prave som si dohodla uz cistenie a zehlenie saticiek pred aj po svadbe 🙂

• @bybi  super, takže o šaty máš postarané 🙂 keďže ja požičiavam, mne sa o ne postarajú v požičovni 🙂
    práve som si dala škoricový zábal, vytiahla notebook a očakávam zázraky 😃

• @bybi  super, aj take malickosti potesia. A kolko ta to teda vyjde?

@angieska  🙂

• @kacennnka  ale vonia to dobre 😃

• ja rozmyslam,ci by som si nemala dat saty vycistit uz teraz preventivne, zda sa mi, ze trosku zmenili farbu, uz niesu take snehovo biele (aspon v porovnani so zavojom), mam ich v skrini do septembra. Tak by im to hadam pomohlo. A potom druhykrat pred svadbou. Alebo im tym pranim len viac ublizim? co myslite?

• @kacennnka  hm, neviem, ako svadobné šaty, ale obyčajné veci praním zošednú....ja by som asi pred svadbou až dala

• @kacennnka  kati, ja by som ich neprala..

• @kacennnka  Kati pred svadbou ma to bude stat 8 eur a po svadbe 12 🙂 Ale kedze tu to stoji okolo 100 libier, tak sa smejem ake to je doma lacne 🙂

@angieska  no tak potom podaj hlasenie kolko cm si zabalom stratila 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov