Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @michala.s  kokso, aké mihalnice!!! 😵

• @michala.s  wooooow kráááásavica 🙂)

• @simcab  simi krásne šatičky, to máš ako popolnočky? 🙂

• Sponzor fóra
  • @wera.g  ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵

• @wera.g  nie nie, to by mali byť na svadbu kamarátov na bud. víkend..

• @simcab  a kam idete na svadbu? Na Viglas?

• @michala.s  miška to čo máš zaa šéfku, že sa takto chová??? kokos, to nie je normálne a ona ti ako neschváli dovolenku? 😞
    To aj môjmu drahému zadelil šéf, keď si pýtal voľno pred svadbou (v piatok má mať službu 24hod a v sobotu je svadba), že nevie, lebo sú majstrovstvá a že to je veľmi dôležité... No jasné, drahému budú majstrovstvá dôležitejšie než to, že sa žení... 😦 😃

• @simcab  ahooooooooooooj moja 🙂 🙂 jaaaaj no pekne, budeš za kočku ! 🙂

• @kacennnka  áno áno na vígľaš ideme..
    @wera.g  ďakujem, moja.. no dúfam 😬

• jaaaaaj a babyyyy musím sa vám pochváliť 🙂 v piatok sme boli na nákupoch so svokrovcami a konečne máme košeľu pre drahého a hádajte čo - zohnala som pančušky ! Neuveriteľné, ale v avione v jednom obchode mali biele samodržky bez čipky ! 😃 Juuuj, tak už máááám a moc sa im teším 🙂
    A kamarátka mi doniesla podväzok, je úplne nádherný - ružový s mašľou a na stužkách sú naše mená 🙂

• @simcab  ako inak moja, budeš nádherná 😉

• @simcab  tak porob nejake fotky vyzdoby a povsimaj si vsetko a budes mi potom rekapitulovat🙂)

• @kacennnka  kati, kľudne mi napíš do pošty, čo si mám povšímať, lebo neviem čo y ťa mohlo zaujímať..

• @simcab  no bola som dnes na súťaži s deckami, takže som sa domov dostala skôr 🙂 a šatky aj topánky máš krásne, len ja by som sa asi zabila na tých opätkoch 😃
    @michala.s  uuuf, tak takú šefku by mali rýchlo zrušiť....naša síce tiež vymýšľa a hreším často, ale tak pred svadbou nikomu nerobila problémy a ja to mám cez dovolenku, takže pohoda... čím skôr odtiaľ vypadni

• Ahojte!
    nejako na nic nemam cas posledne dni.. 😃 Konecne sme sa prestahovali do noveho podnajmu, kde sme len sami dvaja, tak sa vytesujem.. Normalne som sa vcera pred spanim prechadzala po uz upratanom dome, po vsetkych miestnostiach a tesila sa ako mala... 😃 😃
    A dalsia dobra sprava je, ze nasi boli este raz pozriet svad. salu a pozistovat nejake detaily a prevadzkovatelia uz zaobstarali zaves na zakrytie podia!!! Super!! Uz ma nemusi trapit, ako ho zamaskovat... 🙂 A stravna jednotka nas vyjde na neuveritelnych +/- 15 Eur/ osobu... je v tom pripitok, 3 chody, kava a zmrzlinove pohare... 🙂

@simcab  krasne saty!! Aj topanky - take sa mi neskutocne pacia... len v tom zial, vobec neviem chodit... 😃
    @kacennnka  musim aj ja ten zabal vyskusat, znie to zaujimavo... 😉

• Sponzor fóra
  • uz ste posielali oznamenia? ja uz som dala draheho rodine 🙂 a este mojej musime dat lebo musia to vediet skor aby si mohli kupit oblecenie...niekedy sa tak tazko hlada...moja mam stale hlada topanky a nemoze najst spravny odtien....

• @dracica6663  ja oznámenia ešte ani nemám 😬 vidím to tak na jún niekedy, že začneme rozdávať, ke´d teda dovtedy budeme mať hotové 🙂

• @angieska  ja som spravila uplne jednoduche...a pacili sa...len som kupila vzorovy papier a vytlacila oznamenie a potom z ozdobnymi noznickami nastrihala

• @dracica6663  nemas fotku vasich oznameni? 😉

• @beronsche  nie nemam ale take je ako v albume mam pozvanie hosti....tie srdiecka

• @dracica6663  my už máme predstavu, kamarátka nám urobí návrh, sesternica vybaví tlačiareň, len ešte sa potrebujeme ísť pofotiť, kďže máme také fotkové vymyslené a ja vymýšľam, že chcem aj nejaké fotky terajšie, lebo máme len z dovoleniek a posledné sú v podstate letné 😬 keď budú fotky, kamarátka urobí v priebehu týždňa a tlačiareň uvidíme....

• @angieska  ja som mala vela navrhov a aj sa mi pacvili s fotkami ale potom sme zvolili niecoo jednoduchsie a lahke

• @dracica6663  njn, uvidím, pri čom ja skončím, lebo už mám nervy z toho fotenia, už sme mali dohodnutý termín a nevyšlo to, teraz sme to rpeložili na Veľkú noc, ale či to vyjde, zas netuším, pretože sa chceme ísť fotiť ešte s jedným párom (môj bratranec so snúbenicou), ale nejak sa nedarí zladiť termín 😐

• @simcab  simi krásne šatičky a úúúúžasnéééé botičky, perfektne sa k tým šatám hodia 🙂
    Ako tu čítam, budem asi jedna z mála, čo chce klasické oznámenie "nefotkové". Budem si ho robiť sama, tiež som si kúpila taký ozdobný lesklý biely papier, na ktorý vytlačím text a max. nejaký cyklaménový kvietkový ornament, a bude zatváracie s mašličkou 😃

• @z.junasova  ee, nemyslím, že budeš jedna z mála, práveže čo čítam, tu si väčšina robila len jednoduché oznámenie nefotkové 🙂 ale ke´d ja už som taká, že si dačo vymyslím a potom hľadám, jak to urobiť 😃 a keďže v rodine sme tento rok dve svadby, jedna v júni, jedna v auguste, chcem mať úúúplne iné oznámenie ako oni 🙂 no a samozrejme mám možnosti aj cez známosti to vybavovať,takže si môžem dovoliť aj niečo ložitejsšie...

• @dracica6663  jaj aha, pekne, take mile su tie pozvanky.. 🙂
    @z.junasova  aj my mame len obycajne a maslickove... som zatazena na maslicky... 😃 😃 😃

• @agnieska  @beronsche  mne sa aj tie fotkové páčia, len si na nich neviem predstaviť seba a drahého. 🙂 A tiež som jednoznačne chcela mašličku na oznámení. V poslednom čase sa mi zdalo, že čo album to fotkové oznámenie, ale som rada že sú aj takí čo zostali pri klasike. 😃

• @z.junasova  my mame fotkove oznamenie lebo vsetci nasi znami mali maslicky a klasiku a my sme chceli byt netradicni a ini konecne ...a v sobotku sme poposielali oznamenia teraz mi smsky chodia a na FB gratulky a dakovacky ze ake nadherne oznamenie take ste nikdy nevideli a ake je uzasne a ako som to spravila odkial mam namet tuto stranku totizto nikto z nich nepozna 😃 😃 😃 mne sa aj maslickove pacia ale este som nevidela ani jedno take pri ktorom by som povedala WOW a zaziarila som ..a videla som ich moooc vela ja si to neviem predstavit pri nas take 😉
    inak baby co nove?ja uz sem malinko chodim nejako nemam pri Emmke casu sme aj dobeda aj pobede vonku a ked spinka uvarim si potom upracem ...a tak dokolecka dokola drahy je na sluzobke len na vikendy chodi domov ...

• @simcab  jeeeej Simi krásne šatičky 🙂

• @wera.g  no supeeeer, ja som ti vravela, že zoženieš - nečakane 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov