Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooojte kočky, už máme hotové profi fotečkyyyy.... zajtra si ideme po neeee... už sa neviem dočkať, fotograf vravel, že sú supeeeer, tak som strašneeee zvedavá ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 super, tak ich potom chceme vidieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche tak s tou salou to mas uplne super. Sala je nadherna a ked je este aj taka skvela cena jedla:)) My tiez budeme mat klasicke oznamenia, este rozmyslame, ze ake konkretne, napisala som do par agentur a posielaju mi vzorky. Ja som chcela aj fotkove, u nas je to tiez take netradicne, aj sme spravili navrh ale drahy to nakoniec zamietol, ze je to take nesvadobne:( Tak uvidime co vyberieme.
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jasnéééé zajtra alebo pozajtra nejaké pridám sem aj na fb :) a ty ako? prípravy v plnom prúde? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 noooo, v plnom jak v plnom :-) akurát včera som písala, jak sa teraz moj drahý rozbehol, ja stagnujem dosť :-| sem tam nejaké pierka vyrobím ďalšie, ale inak nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ono sa to rozbehne samé, čas ťa dotlačí... :) ešte máš dosť času všetko pripraviť presne podľa svojich predstáv... :) tak to je supeer, že sa budúci manžel zapája do príprav... máloktorí chlapi to robia, väčšinou to nechávajú na neveste :) ... mne manžel tiež pomáhal pri prípravách a ochotne so mnou chodil na nákupy, po výzdobu... :)
Odpovedať
@lucia3006 jej tesime sa na fotky! ;-) @angieska Ja som to uz s pierkami vzdala, asi ich len kupim...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no on by mi aj viac pomáhal, ale takto na ďiaľku je to ťažké :-( ale bol zlatý v nedeľu, vzal ma do Popradu do Maxu, hoci nenávidí chodenie po obchodoch a odôvodnil to tým, že vie, že ja sa rada flákam po obchodoch a pozerám veci a on chce, aby som ja bola šťastná :-) viem, že ma čas dotlačí, len akosi už dochádzajú nápady a čakám, kedy ma zas niečo nakopne a pustím sa do toho @beronsche no ja ich už mám okolo 60, už len 12 kvietkov mi ostalo, tak ešte tie urobím a potom už len konce zastrihnem.... biele stužky mi darovali, takže som kupovala len červenú a kvietky, takže aspoň pár eur ušetrených :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak to máš supeeeer budúceho manželíka :) a čo by si potrebovala ešte vybaviť, prípadne v čom ti teraz došli nápady a inšpirácie? :) vy budete mať svadbičku v lete, tam sa dá aj s výzdobou čarovať... aj s darčekmi pre hostí... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hej budúci manžel je skvelý, oplatilo sa na neho tak dlho čakať :-) čo sa týka vybavovania a inšpirácií...najhoršie je, že ani sama neviem, čo by sa dalo :-( darčeky pre hostí u nás nie sú zvykom, takže toto neriešim, výzdobu chcem na stenu fotky, čo mám v albume štipcami na šnúry popripínať, plus nejaké balóny.... tie reťaze z krepového nechcem, príliš mi to pripomína karnevaly u nás v škole :-S mám narobené papierové ruže, tie pôjdu na srdcia na stene za nami a ešte na auto asi na výzdobu a......skončila som, neviem, čo ďalej :( na stoly chcem organzu v strede, kvety vo vázach a sviečky vo svietnikoch.... menovky mi treba vyrobiť, ale neviem stále aké :-( no a potrebujem kúpiť popolnočné šaty, ale to neviem aké, snažím sa teraz trošku spevniť telo a nejaké kilečkká zhodiť po hormonálnej liečbe, takže síce skúšam raz za čas, ale nekupujem, lebo neviem, ako budem na tom do leta... najviac ma teraz štve to fotenie na oznamko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska skúšali si jednu stránku? pošlem ti ju v pošte, neviem či sem môžem dať link... ja už kilečká neriešim ... vždy keď začnem držať diétu, tak mi je zle, točí sa mi hlava... radšej sa snažím sa viacej hýbať... a vravím si, že nemusím mať v mojom veku už postavu jak modelka :) a nemôžete sa ísť fotiť sami? aby ste mali fotenie za sebou a mohli vymýšlať oznamká :) my sme tiež nemali darčeky pre hostí, však dostali výslužky... aj menovky sme mali jednoduché, biele, popísané fialovým perom a po pravej strane som robila fialové mašličky... veď budeš mať krásnu výzdobu, netreba to zase prečačkávať... a rozmýšlala si aj nad niečim takým ako nejaké letné inšpirácie, napríklad mušle alebo hviezdice zakomponovať do výzdoby? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 oki, pošli :) ja diétu neriešim tiež, trochu obmedyím sladké a konečne som sa yačala hýbať - po operácii sa nedalo.... ale vôbec mi nezáleží už na postave modelkovskej, to len pre vlastnú spokojnosť a aby som nemala bruško ako tehotná skôr, ako bude tehotenské(čo bude dúfam čoskoro :-N) :-D tie mušle sa mi začínajú pozdávať, mám doma z dovoleniek nejaké, tak asi len tak po stoloch rozháďžem....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@beronsche dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 a čo sa týka fotenia, jasné, môžeme ísť sami, len potrebujeme niekoho, kto nás pofotí...preto sme to chceli spojiť....
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka Skus dat karikaturu.......
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska Ja dietu neriesim uz davno.Hybat sa hybem v praci spolu s pacientmi.Ked zacnem s dietou tak to po tyzdni skonci a jojo efekt funguje stale takze to radsej neriesim, saticky mam nastastie take ze mi nevidno kilecka navyse velmi.S genetikou jednoducho nic neurobim, moja mama vyzerala tak isto ked sa vydavala a po tretom porode schudla a poriadne......a odvtedy sa jej to drzi .....takze to bude aj u mna tak, lebo som brutalna kopia mojej mamky....ehhe
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica ja tiež diéty neriešim, na toto ja nemám trpezlivosť :-D a šaty mám tiež také, že v nich nebude nič vidieť, keď sa poriadne zošnurujú...teda tie, čo mám zatiaľ vybrané :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska Hhehe ja mam tiez iba vybrate, uz s adobry mesiac chystam ze ich pojde rezervovat ved uz len nejakych 157 dni do svadby......len som sa k tomu este nedostala..ale uz tento mesiac urcite musim ist
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica tak ja už mám zálohu zaplatenú, len ešte mám prísť tento mesiac pozrieť, majú dostať nové šaty a medzi nimi aj jedny, čo som si ja vybrala..keď budú podľa mojich predstáv, tak len prepíšeme model, keď nesadnú, ostanem pri pôvodnom a nechajú ušiť moju veľkosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :) Ja sa este valam v posteli s mobilom :-D Nemozem uz spat. Celu noc sa mi snivalo ze meskam a nic nestiham... Dokonca prvy krat (prvy sen) mi vypadla nausnica z obocia (ktoru ani nemam!!!!) a som ju zhanala po obchodoch a nevedela zohnat. Mamina mi zhanala bolerko, lebo sa ochladili. Ale cervene??!! No uplne stresy som mala. V poslednom sne sme uz hodinu meskali na obrad a potom som sa zobudila.. Tak krasny den, tu ma byt dneska krasne pocko. Vcera bolo super, sme boli s kolegami na obede a sedeli sme v zahrade. Uz nech to takto vydrzi :)
Odpovedať
@bybi dobre ranko ... ;-) to je ale sen...ja som nemohla ani zaspat lebo vecer som sa dozvedela ze moja kamoska ktora bude aj na svadbe je tehotna nemozem este stale tomu uverit :-) taka som rada ;-) tak nakoniec ani nevymreme :D ked tolko tehuliek je
Odpovedať
@bybi ahoj :-) ja som si už zvykla na tieto mory :-S nedávno sa mi zas snívalo, že som nebola učesaná, tak som si chcela spraviť niečo sama s vlasmi, a že to zakryjem závojom, no mala som len tento tmavý, ktorý aj mám doma :-N a ani kvety som zas nemala :-( ale neboj sa, všetko nám dobre dopadne!!! ;-) @dracica6663 ja som sa cez víkend dozvedela, že drahého sestra s manželom sa pokúšajú o bábo, tak som zvedavá, či sa im to podarí do našej svadby :-) bude sranda, ak by sme mali mimi naraz x-)
Odpovedať
@simcab hej to by bolo sradna....aj moja teta je tehotna a teraz kamoska...to som zvedava kto este bude... aj jej zavidim potichu.... ja este nemozem mat :-( lebo statnice mam daleko... :-(
Odpovedať
@dracica6663 aj ja potichu závidím |-| chcela som, aby sme už začali snažilkovať, však keby sa nám to podarilo hneď, tak na svadbe by som mala iba malinké bruško |-| .. ale drahý nechce ani počuť, a vraví, že sme sa dohodli až po svadbe :-( ale ja neviem či si on myslí, že sa nám to podarí hneď ako si on zmyslí alebo čo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi uz nevymyslaj do svadby :) Mozno sa vam podari hned a nevies ako ti bude... Mozno dobre, ale ak ti bude zle, tak zo svadby nic mat nebudes :) Pockaj do svadby, svadbu mas len raz za zivot a nic ti neutecie za tie 3 mesiace :) A potom sa do toho (na seba) vrhnite :-D
Odpovedať
@bybi :-) :-) :-) vieš, len ja sa bojím toho, že sa to nepodarí hneď.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi mozno nie hned, ale ved si mladucka, nic ti neutecie. My sme prvy krat tiez cakali 4 mesiace... :-) Neboj sa, babatko pride :)
Odpovedať
@bybi no však ja si snažím vsugerovať, že sa podarí, ale aj tak sa bojím, že nie.. :-( viem, že máme v podstate ešte čas, no už by sme veľmi chceli obaja.. x-)
Odpovedať
@simcab vsak to je na tom ze to nikto nevie dopredu ako dlho to bude trvat....mne zase opak vcera hovoril...aby sme skusali a ja som povedala ze nie...ze vsak nebudeš mi to az tak vidiet lebo su to len 4 mesiace ale o to nejde...
Odpovedať
@dracica6663 ale tak mne by to absolútne nevadilo, aj keby bruško bolo vidieť.. bola by som najšťastnejšia na svete!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?