Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @z.junasova  ako všade, zuzi 😛

• Baby, mna asi porazi.. Konecne drahy dostal normalnu robotu a oni sa rozhodnu zrusit prevadzku... 😞 A to som si myslela, ze sa nam uz zacalo darit.... 😞

@z.junasova  och to si ani ja ani neviem predstavit, takto daleko dochadzat... Ako to zvladas?

@bybi  @wera.g  @trdielko149   Ked sa uz bavime o tehotenstve - kedy vlastne zacinaju ranne nevolnosti? V ktorom je to zvycajne tyzdni? Je mi jasne, ze u kazdeho inak, len ma to tak zaujima.. 😉

• @beronsche  bero mne zacali na dovolenkena Dominikanskej. Prvy tyzden som bola v pohode a druhy som uz z ranajok utekala rovno na wecko 😃 A to som bola cca 6-7tt, nepamatam presne 🙂

Ja vas citam kocky, len mam dost roboty, tak odbieham na minutku, precitam a robim dalej 😃

• Sponzor fóra
  • @z.junasova  no, to mas teda riadnu dochadzku. My byvame v Brne a tu aj priatel pracuje, no na opacnom konci a cesta do prace mu trva skoro hodinu, plus hodinu naspat. Ale planujeme konecne kupit auto, tak to uz snad bude lepsie🙂

• @beronsche  už som si zvykla. Ráno vstávam o 5.00, aby som bola na siedmu v robote, ale za to končím o tretej a doma sme tak okolo 16.30. Zatiaľ nemám také povinnosti, že navariť, oprať a tak, lebo bývame u budúcich svokrovcov, ktorí sú úžasní. Ale samozrejme že sa snažím pomáhať. A keď sa presťahujeme do svojho, tak už to cestovanie bude tak cca 15min. 🙂

• @beronsche  och moja ja verim ze bude lepsie! ver tomu aj ty uvidis 🙂 hlavne ma to mrzi a prajem nech si coskoro najde super pracu 😉 ranne nevolnosti aj mna zacali tak v 7.tt ja som zistila ze som tehu bola som v 5.tt iba ale tak ked hned meskal menzes som vedela kolka bije a spravila som si test bol pozitivny a sla som k lekarovi a potvrdil mi to 🙂 a potom hned aj nevolnosti zacali ale nie kazde rano ...len z niektorych potravin mi prislo nevolno-mlieko,pomaranc,bravcove maso na akykolvek sposob a tatarska omacka bleee ... kamoska mala nevolnosti vzdy len rano celych 7 mesiacov! vzdy vecer si nachystala pri postel suche keksy a pohar vody a kym sa posadila musela pochrumat keksik a vypit vodu inak jej prislo zle ... ja som take nemala problemy az na to rapidne schudnutie ale v poslednom trimestri cize v totalnom horucom lete som mavala strasne nizky tlak a musela som malu kavicku denne a veeela pit ale raz sme sli do Nay na nakup kupit pracku a chladnicku a ja som vysla z auta (bolo 18h podvecer) a nejak to dolahlo a odkvecla som normalne som odpadla drahy ma vzal oblial vodou prebrala som sa a sli se na pohotovost samozrejme a to bolo v 35.t.t a nechali si ma tam otras ... a o par dni na to ked ma prepustili sme cestovali do Sabinova na svadbu 350 km a 4,5 hodina v aute minimalne aj s prestavkami co sme mali sme sli 6 hodin uuufff
    a uz sme to absolvovali aj s malou na svete a tento rok zas v lete to absolvujeme uz teraz sa tesim fakt bleeeeeeee

• @kacennka  to tak býva, aj kolegyne čo bývajú v okolitých dedinách Trnavy sú v robote skôr ako Trnavčania cestujúci z jedného konca Trnavy na druhý. Cesty tu už rekonštruovali všelijako, ale aj tak sú stále zápchy.

• Inak môj drahý mal včera zaujímavú hlášku. Vraj svadba nie je žiadny záväzok, ale keď sa obidvaja podpíšeme na úverovú zmluvu ako spoluvlastníci bytu pol na pol, tak to je naozajstný začiatok manželského záväzku. Tak nejak to povedal, len vtipnejšie. Takže baby, podľa tohto ma môžte tak o pár týždňov považovať za vydatú pani 😃 😃 😃

• @z.junasova  Tak to ja vydata pani nebudem nikdy, ak vsetko vyjde tak ako ma 😞 😃

• @z.junasova  no veru má aj tak sčasti pravdu 😛

• @michala.s  tak to závidím 🙂 je to ako zmluva s diablom 😞

• @simcab  inak už začínam byť nervózna, už prešlo 24h a stále mi neprišlo potvrdenie objednávky ani žiadna odpoveď od p. Rybníčka 😞 Inokedy mi vždy ešte v ten deň odpísal. Ale asi zbytočne stresujem. Keď ja by som ich už najradšej mala hotové doma. 🙂

• @z.junasova  mne tiež neodpísal, keď som mu poslala objednávku, takže nestresuj! 😉

• @simcab  len ja som mu tam napísala ešte nejaký dotaz na šírku obrúčok, tak som myslela že mi odpovie a že mu ešte doplním adresu kam mi ich má poslať. Dám si ich nakoniec poslať do práce, lebo doma nemám šancu stihnúť poštu. 😉

• tak som vas este na pol hodku prisla pozriet 😃

• Sponzor fóra
  • @angieska  no to bude krásne 🙂 a akej farby budete mať výzdobu? 🙂

• @angieska  jaaaaaj tak, ja že vás bude fotiť nejaký profi fotograf 🙂

• no tak to mám najradšej, ak niekomu napíšem koment, že sa mi to veľmi nepáči, a hneď je aj zmazaný 😛 😃

• dievčatá, mám problém.. ako som už písala, tak o týždeň ideme na na svadbu, mala by som si vziať garderóbu tiež spomenutú.. no nebudem mať čas ísť ku kaderníčke, tak čo s vlasmi??????? poradíte mi niečo??? vlasy mám dlhánske, po pás.. 😞

• @simcab  Simi skús si vlásky natočiť alebo nakulmovať, len tak z boku vypnúť alebo dať si nejaké peknú čelenku... nič komplikované ale pritom romantické a pekné... 🙂 skúsim pohľadať nejakú foto účesu, ako to myslím... 🙂

• @lucia3006  áno, viem luci, len mne vlnky nedržia 😞 chcela som dávno na svadbu vlky a kaderníčka mi povedala, že to by som musela prísť v piatok doobeda dať sa natočiť a mať to na hlave do soboty.. 😛 😛 mám veľmi ťažké vlasy..

• @simcab  a čo tak vyžehliť aby boli krásne rovné a dať nejakú peknú čelenku, náušnice ... a je to 🙂

• @lucia3006  myslíš, že k tým šatám by išli rozpustené vlasy??

• @angieska  pozri, čo som našla ako inšpiráciu na letnú svadbu ... s tým ovocím je to supeer v tej váze... 🙂 také letné osvieženie... 🙂

• @simcab  no myslím alebo ak sa necítiš dobre v rozpustených tak skús taký drdol doboku, je to jednoduché, elegantné... ja si ho zvyknem robiť na plesy alebo keď dakam ideme... 🙂

• @lucia3006  a to si ako robíš?? sama?? 🤔

• @simcab  jasné... je to jednoduché... urobíš si akoby cop, ale neprepcháš vlásky celé cez gumičku ale zostane ti taký drdol a ten ešte popripínaš sponkami... 🙂 je to veľmi jednoduché... najlepšie je predtým si vlásky vyžehliť... 🙂

• @lucia3006  no som z toho jeleň.. 🤔

• @simcab  jaaaj teraz neviem ako by som ti to vysvetlila... musím teraz ísť ale večer tu budem a skúsim vysvetliť 🙂 ideme si po tie fotečky... a posielam jeden krásny účes ale ten je z rozpustených vláskov...

• @lucia3006  ok, tak sa večer spojíme na fb.. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov