Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @michala.s  cyklamenove ti mozem pozicat aj ja ak chces a jablckovo zelene nebude az taky problem. Take maju skor. Ja som mala tiez problem zohnat, tak som ich nakoniec objednala z USA.

• @michala.s  a organzove masle sa nepacia ani mne. Nevyzera to tak elegantne ako saten🙂

• @kacennnka Dakujem este cakam na odpoved z jednej firmy, ale ak mi do tyzdna neodpisu tak ich pojdem vlastnorucne do zvolena uskrtit a potom ti dam vediet. Dakujem moc si zlata

• Sponzor fóra
  • Babule tak uz sedim u doktora v cakarni 🙂 Dufam ze mi da antibiotika a nepovie mi ze mam vela pit a brat ibuprofen..

• @bybi  tak nech tá návšteva u lekára dopadne len čo najlepšie... 🙂 a rýchle uzdravenie prajem 🙂

• @bybi  tak sa nam rychlo uzdrav

• @bybi  tak to držím palce, nech ti to rýchlo prejde a po víkende už budeš fit 😉

• @lucia3006
    @michala.s
    @angieska  dakujem kocky, dostala som antibiotika, uz som aj doma 🙂

• @bybi  tak šup do postele a liečiť sa, nech si čím skôr fit 🙂

• babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja som úúúúúúplne nadšenááááááááááááááááááááááááááááá 🙂)) skúška dopadla viac než dobre, úúúúplne úúúúžasne mi vlásky spravila - nie je to také isté ako to čo som chcela, ale čo je na tom najlepšie - JE TO OMNOHO LEPŠIE 🙂 ževraj vyzerám ako afrodita, ako nejaká grécka bohyňa a poviem vám, že keď som sa videla, zamilovala som sa 😃 😃 😃 a budú aj živé kvietky (také isté ako sú na účese v mojom albume, ktorý som chcela) a aj závoj tam vyzerá skvelo 🙂

• @bybi  jooj moja, prajem skoré uzdravenie 🙂 pekne šup pod paplónik a čajíky aby si bola čím skôr fit 🙂

• tak som pridala naše obrúčky do albumu 🙂 ja sa taaaaak teším, sú krásne, ešte krajšie, ako som si predstavovala 🙂

• @angieska  sú krásnučkééé 🙂

• @lucia3006 ďakujem, už sa neviem dočkať, kedy ich budeme nosiť 🙂

• @angieska  tak to verím, ja som si sem tam pred svadbou skúšala svoju obrúčku... teraz ju nosím stále, teda doma nie, aby som si ju pri upratovaní nepoškodila... 🙂

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  no snúbenec už uvažuje, že si ich vezme k sebe domov, aby som každú chvíľu nevyťahovala a neskúšala tú svoju 😬

• @angieska  chichi 🙂 musíš povedať, že si ich skúšať, či sú ti stále dobre, ja som sa na to vyhovárala... ale aj pravdu som povedala, že už sa neviem dočkať až ju budem nosiť ... 🙂 a teraz ju nosím rada a s hrdosťou ... 🙂

• @lucia3006  hej musím sa nejak vyhovoriť, nedám mu ich predsa tak ďaleko 😃 náhodou ich potom zabudneme a nebudeme si mať čo navliecť v kostole 😃

• @angieska  presne tak, takéto veci musí mať žena pod palcom chichi 🙂 ako sa chystáš víkendovať?

• @lucia3006  hm...keďže som až do Veľkej noci sama, tak bude víkend taký pomalší, skôr s rodinou a na skype 🙂 zajtra pozriem nejaké návrhy na svadobné oznámenia, lebo bratranec si ide vyberať a inak....opravím písomky a budem leňošiť a pre istotu veľmi nevychádzať z domu, hlásia nám tu divoklý vietor 😐

• @angieska  jaaaj tak taká domáca pohodička 🙂 ja budem mať zase celý víkend pracovný... ale tak dúfam, že budú kľudné služby... 🙂

• @lucia3006  tak snáď hej, u vás nehlásia nejaké vetrisko extrémne, tak snáď nebudete mať veľa výjazdov 🙂

• @angieska  dneska toho bolo vraj dosť, do nášho kraja patrí aj časť Karpát a tam to bolo trošku silnejšie... aj v meste vraj bolo dosť výjazdov... tak uvidíme...

• @lucia3006  hm, tak snáď sa to ukľudní do zajtra... ty robíš 8hodinovky alebo 12 hodinovky alebo ako to máte?

• @angieska  ja robím 12hodinovky a manžel robí 24hodinovky... ale mne tieto smeny vyhovujú viacej ako chodiť každý deň na 7,5hodinovky...

• @lucia3006  uuuf, ale musí to byť dobrý zaberák...

• @angieska  práveže v pohode, ani mi to nepríde že je to 12hodín... 🙂 mám mooc rada svoju prácu aj keď v budúcnosti by som si možno rada otvorila popri tejto práci aj advokátsku kanceláriu... 🙂

• @lucia3006  je super, keď ťa práca baví 🙂 takže advokátka? to budeš potom dosť vyťažená, nie?

• @angieska  no to by som chcela až potom keď nám dieťatko vyrastie ... takže dosť veľký časový horizont ... tak 10 až 15rokov... 🙂 teraz sa nechcem tak preťažovať, plánujeme s manželom potomko, tak sa chcem naplno venovať svojej rodinke... 🙂 no chcem si zarobiť peniažky, aby som si raz mohla splniť svoj veľký sen... a to ísť pozrieť na Aljašku na najväčšie preteky psích záprahov... a možno si taký záprah aj zaobstarať... 🙂

• @lucia3006  jeeeeeej, tak to máš krásne ciele do budúcnosti 🙂 pekne pomaličky sa každý sen splní, len treba byť trpezlivý 🙂 a jasné, teraz sa treba zamerať na rodinku, kariéra a peniaze počkajú, deti nie 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu