Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@bybi úúžasný je james.. ja mám najradšej ten (asi) druhý - all the lost souls :-) teraz sa tu u nás hrá jedna jeho nová pesnička, ale nejak sa mi nepáči.. no nedávno mal koncert vo viedni, ale to asi len tak jeden, neviem či má nejakú šnúru..
Odpovedať
@simcab Vsetko najlepsie Simi!!! Prajem ti, aby sa ti vsetky sny splnili!! waw, tvoj drahy je super, take prekvapenie!!! :-)
Odpovedať
@beronsche ďakujem ti veľmi pekne, maji :-) no veru je super ten môj frajer x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj ja sa pridavam k blahozelaniu :) hlavne vsetko len to naj naj naj a nech vam ten vas dnik vyjde presne podla vasich predstav ;-) a buduci manzel je uzasny ze ti prichystal take krasne prekvapenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ako sa mate a ako pokracujete s pripravami? ja som sa sem vobec nemohla dostat, kopec roboty a aj vikend bol pracovny - normalne mam svalovicu z tolkeho upratovania :-D my hladame momentalne nejake pekne obrucky, tak dufam, ze coskoro vyberieme :) okrem toho sme minuly tyzden objednali aj tortu, tak sa na nu uz tesim, mnaaaam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ahoj :-) my máme obrúčky, už sme dali návrh na poháre, takže čakáme, kedy budú hotové, drahý si už vybral krajčírku, ktorá mu ušije oblek....takže tiež trošku pokrok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no tak to je super :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) No baby ale ma nestvite 8-( A inak uz mame kalkulaciu na aranzerku, vraj nam to poslala hned po stretnuti a neprisiel mi mailik, ale uz to mame a sme spokojni, cakali sme ze nas to bude stat viac :) Tak sa tesim, zase trosku blizsie :)
Odpovedať
@bybi ahoj moja.. ja som tu, ale už sa mi nechce debatiť samej so sebou :-N 8-(
Odpovedať
ahojte aj ja som tu ale nikto tu nebol.....my uz mame nasetrene na svadbu :-) konecne....teraz uz budel len minat :-D a v sobotu sme kupili velkuuuuuu sedacku ma 3 m a 2 m. lebo je rohova a este aj taburetku :-) budeme to splacat ale uz aspon nebudeme mat prazdu obyvacku :-D
Odpovedať
@dracica6663 jeeeej, tak to máte fakt super!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj Simi, no je tu nejako prazdno v poslednej dobe... Ja som v robote a tak tu obcas nakuknem a nejako sa tu nic nedeje :) a bicyklik uz poskladany? :-) @dracica6663 Tak to je super ze uz mate nasetrene :) A sedacku ste aku kupili? Kozenu, ci latkovu? A aku farbu? Ja som dneska mojim kolegom poslala mailik, ci mi mozu ak vedia povedat, ci idu alebo nejdu na svadbu. Musime objednat autobus z radnice na hostinu a neviem aky velky... Zatial mi z 9-tich 4 povedali ze nepridu a ostatni sa este nevyjadrili, ale myslim ze ani oni nepojdu :) My sme mlady kolektiv a nikto nikdy nema peniaze, lebo vsetko prezurkuju, tak som aj cakala ze ich vela nepride :) A ani nechcem aby ich to zbytocne stalo vela kvoli 2 dnom co by prisli :) Tak som aj celkom rada, nemubudem im musiet vymyslat program aspon :D Sme sa dohodli, ze pojdeme pred svadbou niekde von a predcasne to takto spolu oslavime :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bybi no už sme ho poskladali, no nevedeli sme nájsť pumpu, tak som ho neotestovala.. aj ráno som musela ísť na aute.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, ako sa vám darí. ja som teraz mala nejaké tie dvanástky v robote a tak som bola strašne unavená na to aby som sem písala. Aj vy mávate také strašné nočné mory ohľadom svadby. Mne sa túto noc snívalo, že som musela predjedlo pre hostí pripravovať sama v kuchyni a obslužný personál ani nepoznal rozdiel medzi lyžičkou a vidličkou...jój :-|
Odpovedať
@simcab @bybi no ja som to ani este v praci nepovedala vsak tu su stare dievky este budu zavidiet :-D ale nie zartujem taku latkovu sedacku kozena je draha a v lete neprakticka este sa tam prilepim :-D mame super vysavac co sme kupili minule a ten aj tepuje tak tu latkovu vytepujem ak by bola od niecoho spinava...a je taka hneda slabucko...nie je moc tmavej farby...este treba stolik kupit...a TV kupime az po svadbe.,...a obyv.stenu
Odpovedať
Ahojte! och ja uz vobec nemam cas tu travit tolko casu ako predtym... 8-( @dracica6663 super, ze ste uz peniazky nasetrili!! A uz mate vlastny bytik? Inak podla mna je latkova sedacka ovela ovela lepsia! My mame kozenu a fakt mi lezie na nervy, ako sa na nej smyka... :-p Keby bola moja, uz je vysmarena von... :-D :-D :-D @bybi ani moje sesterky co neziju na slovensku mi nepridu ba svadbu.. :-( Ale na druhej strane tomu rozumiem, je to dost penazi, zaplatit si letenky a cestovat kvoli jednemu vikendu.... O to viac si cenim, ze kamoska francuzka co zije v spanielsku, si kupila letenky hned, ako som jej oznamila datum svadby! :-)
Odpovedať
@beronsche hihi no presne tak suhlasim...ano aj nie...my mame cele podkrovne izby pre seba to je 4 izb. byt ma 120m2. a dolu na prizemi byvaju rodicia....ale inak sa ani moc nevidime vsak stale som v praci alebo oni a v sobotu ja vskole tak len v nedelu sa stretneme poobede pri kavicke... Mozno niekto by si myslela ze je to o nicom ze stale rodicov mat pri sebe ale vazne sa moc nevidime... Jedine s otcom cestujem do prace a z prace lebo pracujeme v BA. Dik aj ja sa tesim tomu ze uz su peniazky na svadbu....a potom mozme setrit na dokoncenie bytiku...a potom na auto, velmi chce drahy nove....tak uvidime ako ...
Odpovedať
aj ja som sa dozvedela ze asi vsetci pozvani nepridu niektori nepridu z draheho strany...a s mojej este ani neviem nepozyvala som ich este oficialne ale na Velku noc ideme na navstevu tak zoberiem oznamenia a dam ich im lebo neviem kedy ich uvidim mozno az v july ale to nie je iste,...tak aby vedeli kedy maju prist a zobrat si dovolenku a saty kupit...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 @beronsche Babule my mame kozenu a nevymenila by som ju za nic... Uvidite, ocenite pri detoch :-D Co tam Zarka uz vsetkeho povylievala a povykydala :-D Ja na kozenu nedam dopustit :-) Draci my sme skor rozdavali oznamka aj preto ze sme pozyvali vela zahranicnych hosti, tak aby mali cas si to rozmysliet a kedze je uz aj najvyssi cas zabookovat autobus, tak sa to oplatilo, lebo mali cas si vsetko pemysliet a zistit kolko by ich to stalo :) Bero no presne, ja keby som nesla sebe na svadbu, tiez nejdem.. Svadba stoji kopu penazi aj hosti, obliect sa, dopravit sa plus dar, my sme pre tieto dovody nesli na svadbu 2 roky dozadu vtedy mojej najlepsej kamoske. Lebo ked som si to vsetko spocitala, bolo to strasne vela ist aj ked na 2 tyzdne na SK, ale ta svadba stala vela :) Takze sa ja im vobec nevudujem, v zasade som s tym pocitala, takze ma to ani nemrzi :)
Odpovedať
@bybi :-) no vsak ja viem ze mas pravdu uvidim neskor. ;-) baby poculi ste uz o Acai Berry Thin ????
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 poculi a nefunguje to :-D
Odpovedať
@bybi hej skusala si to a kolko?? ja som dnes to videla na nete
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Ja stale beriem tie Acai Berrys, lebo maju mat dobre ucinky celkovo na telo... beriem to uz asi mesiac, ale schudnut som neschudla a celkovo sa necitim nijako inak, lepsie ani horsie...
Odpovedať
@bybi :-D aha a predtym si sa vazila nez si to brala? a mozno si nieco skudla nie?? a jedavas tak ako vzdy? lebo tam pisane bolo ze by si mala pocitovat menej hladu ze tak casto nemusis jest
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja sa vazim takmer kazdy den, a urcite som neschudla nic... Jedavam tak isto, mozno trosku menej, ja som nikdy vela nejedla, tak neviem. Ale uprimne sa mi nezda ze by to nejako fungovalo... Teda na mne to vobec ziaden rozdiel nerobi... Ved skus ak chces, aj ked asi to budu vyhodene peniaze :) Ale mozno ty schudnes.
Odpovedať
@bybi hm ked to nemam potvrdene ze to funguje, tak to ani skusat nebudem...ale dik za info :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 A kolko to doma stoji??? Za seba ti mozem povedat ze to nefunguje, ale mozno ine baby maju lepsiu skusenost :)
Odpovedať
@bybi hm mozno, ale ja nepotrebujem schutnut neviem 10 Kg...mne staci len 5kg :-) som to videla cez net objednat za 35 e. a v obchode neviem ci sa to da kupit alebo v lekarni... :-|
Odpovedať
@bybi ze keby som nesla sebe, tak nejdem... :-D :-D :-D Ja mam taku dilemu tiez - v septembri sa mi zeni dobry kamarat a pozval nas na svadbu. A fakt neviem, ako to urobit... Aj by som chcela ist, len neviem, ci si budem vobec moct zobrat dovolenku.. Keby to aspon nebolo tak daleko.... Inak ja chcem sedacku taku "vyzliekatelnu".. :-D Co sa daju navleku stiahnut a vyprat... :-D @dracica6663 bybi - co to je ta Acai Berrys?
Odpovedať
@beronsche :-D super sedacka... :-D to je taky ,,vitamin,, acai je brazilska bolbula a sposobuje ti to ze by si mala za mesiac schudnut aj 15 kg. 2x za den sa berie pred jedlom. je to tusim prirodny andioxidant a rychlejsie ti funguje metabolizmus
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?