Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @dracica6663  my si máme nájsť nejakú starú šopu pre prípad dažďa.. 😃

• @z.junasova  ja predpokladám, že o tej ôsmej by mi malo stačiť.. sobáš je až o piatej, tak času máme dosť.. netreba sa stresovať..

• @simcab  to mate dobre neskoro v pohode mozes spat aj do 10 hod 😃 😃
    hm šopa ..to je fajn miesto na fotenie 😉 my ked bude prsat budeme v kastiely ale dufam ze radej nebude.... 😞

• Sponzor fóra
  • @dracica6663  dobry den, vsimla som si, kde to mate. Z toho co viem ja, tak do toho kastiela ani kvoli foteniu verejnost nepustaju ( len do parku v okoli ).

• @dracica6663 čosi, že do desiatej 😛 podľa mňa môj účes bude trvať zo 2 hodiny 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @simcab 🙂 no tak to hej zabudla som...ja som aj tak ranne vtaca ja dlho nespim aj ked mozem . 😠 pojdem vyzdobit auto, trocha okolo domu...a potom pojdem do vane...relaxovat a potom ked pride kamoska tak uces bude robit to tak za 2 h bude mat mozno skor 🙂 este sme ho neskusali aky budem mat...to potom po jej statniciach...vyskusame

• @panaacik  no ja som zase pocula ze dovnutra sa moze ist fotit ale za peniaze...vsak uvidim este som sa nebola pytat.

• @dracica6663  no však ja si tiež myslím, že nebudem do 8 spať 😃 už budem mať nervy v prdeli.. kurnik, len ešte neviem ako s autami.. absolútne netuším ako to zorganizovať.. lebo ja budem musieť mať jedno len pre mňa, čo budem behať po kaderníčke a tak.. a neviem ako pôjdeme na fotenie.. ako potom do kostola.. lebo žiadne odpytovanie nechcem, chcem aby sme sa stretli až pred kostolom..

• @simcab  ty to myslis tak ze sa niekde stretnete pofotite sa a kazdy pojde svojim autom do kostola??
    preco radcej nejdete tym jednym??

• @dracica6663  no takto pekne polopate: ja som z mesta A a drahý je z mesta B.. ja sa pôjdem česať do mesta B a musím ísť naspäť do mesta A, kde sa oblečiem.. potom sa pôjdeme fotiť do mesta B.. no a po fotení pôjde drahý domov v meste B a ja domov v meste A.. a sobáš bude v meste A.. kapiš??? 😃 😃

• @simcab 😉 tak ty potrebuješ svoje auto 😉

• @gabinkas  my zase máme problém, že drahého rodičia bývajú v Seredi, takže asi budem musieť zabezpečovať nejaké spanie pre nich, lebo v sobotu by bolo pre nich neskoro prísť , tak idem aj toto riešiť .

• @gabinkas  no však to, že potrebujem.. musím zohnať nejakého kamaráta, ktorý má klímu v aute, lebo môj brat, ani otec nemajú.. 😛

• @simcab 🙂 hm, to máš pravdu, asi bude teplo, ale možno ani nie , šak to neni pravidlo, že budú až také horúčavy, i ked v ten deň sa určite "zapotíš" 🙂

• Sponzor fóra
  • @gabinkas  fuj, len ja keď si predstavím rozhorúčené auto, tak mi je na grc.. proste mi vždy príde zle.. a okrem toho sa veľmi potím na tvári, tak aj kvôli tomu..

• @simcab  strasne komplikovane 😃 to u Vas tak nefunguje ze zenich ma prist k neveste domov a odtial do kostola?? (viem ty nechces odobierku) ale u nas su take zvyky ze zenich sa oblecie u seba doma z celou jeho rodinou pride k neveste ktora uz je oblecena a potom vsetci idu na obrad spolu.

• @dracica6663 áno áno, tak to býva.. ale fotiť sa pôjdeme predobedom, čiže preto tie "komplikácie"

• @simcab  ano vsak aj mi pred obradom...len vy to mate v tom hacik ze sa budete fotit v jeho meste...tak to chapem... 😉
    no to ani nehovor ze bude teplo v aute 😞 to radcej pojdem peso 😃

• @dracica6663  aj vonku bude teplo 😃

• ešte že mám tie moje ľahké šaty!!!! 😵

• @dracica6663  no my to tiež chceme tak ,že každý ide zvlášť, teda ja a drahý a stretneme sa až v kostole .....nechceme odobierku, ale naši povedali že by mala byť, tak príde s rodičmi k našim a odtiaľ pôjdeme spolu .... 😞 ja som chcela až v kostole aby ma videl prvý krát .

• @gabinkas  a fotiť sa budete kedy??

• @simcab  niekedy poobede chcem, nechcem nič veľké, len niekde do prírody sa šupneme tu blízko, pár fotiek pocvaká a to stačí 🙂

• @gabinkas  no ale až po obrade??

• @simcab  hej , poobede, po nejakom prvom jedle, alebo tak

• @gabinkas  aj ja som to tak chcela, no drahý si to nevedel predstaviť.. a v podstate má aj pravdu, že by bolo blbé nechať tam tých našich pár ľudí čakať.. takto to bude super, môžme sa šantiť aj 3 hodiny! ja chcem krááásne fotky.. 😵

• @simcab  aj ja som trošku z toho v strese, ale naozaj nič špeciálne neplánujeme, len niekde v niečom zelenom v prírode sa pofotiť .... šak uvidíme.

• @gabinkas  ale dobre bude všetko! 🙂

• @simcab  no to dúfam, už sa neviem dočkať.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.