Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@dracica6663 my si máme nájsť nejakú starú šopu pre prípad dažďa.. :-D
Odpovedať
@z.junasova ja predpokladám, že o tej ôsmej by mi malo stačiť.. sobáš je až o piatej, tak času máme dosť.. netreba sa stresovať..
Odpovedať
@simcab to mate dobre neskoro v pohode mozes spat aj do 10 hod :-D :-D hm šopa ..to je fajn miesto na fotenie ;-) my ked bude prsat budeme v kastiely ale dufam ze radej nebude.... :-(
Odpovedať
@dracica6663 dobry den, vsimla som si, kde to mate. Z toho co viem ja, tak do toho kastiela ani kvoli foteniu verejnost nepustaju ( len do parku v okoli ).
Odpovedať
@dracica6663 čosi, že do desiatej :-p podľa mňa môj účes bude trvať zo 2 hodiny :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@simcab :-) no tak to hej zabudla som...ja som aj tak ranne vtaca ja dlho nespim aj ked mozem . ]-( pojdem vyzdobit auto, trocha okolo domu...a potom pojdem do vane...relaxovat a potom ked pride kamoska tak uces bude robit to tak za 2 h bude mat mozno skor :-) este sme ho neskusali aky budem mat...to potom po jej statniciach...vyskusame
Odpovedať
@panaacik no ja som zase pocula ze dovnutra sa moze ist fotit ale za peniaze...vsak uvidim este som sa nebola pytat.
Odpovedať
@dracica6663 no však ja si tiež myslím, že nebudem do 8 spať :-D už budem mať nervy v prdeli.. kurnik, len ešte neviem ako s autami.. absolútne netuším ako to zorganizovať.. lebo ja budem musieť mať jedno len pre mňa, čo budem behať po kaderníčke a tak.. a neviem ako pôjdeme na fotenie.. ako potom do kostola.. lebo žiadne odpytovanie nechcem, chcem aby sme sa stretli až pred kostolom..
Odpovedať
@simcab ty to myslis tak ze sa niekde stretnete pofotite sa a kazdy pojde svojim autom do kostola?? preco radcej nejdete tym jednym??
Odpovedať
@dracica6663 no takto pekne polopate: ja som z mesta A a drahý je z mesta B.. ja sa pôjdem česať do mesta B a musím ísť naspäť do mesta A, kde sa oblečiem.. potom sa pôjdeme fotiť do mesta B.. no a po fotení pôjde drahý domov v meste B a ja domov v meste A.. a sobáš bude v meste A.. kapiš??? :-D :-D
Odpovedať
@simcab ;-) tak ty potrebuješ svoje auto ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@gabinkas my zase máme problém, že drahého rodičia bývajú v Seredi, takže asi budem musieť zabezpečovať nejaké spanie pre nich, lebo v sobotu by bolo pre nich neskoro prísť , tak idem aj toto riešiť .
Odpovedať
@gabinkas no však to, že potrebujem.. musím zohnať nejakého kamaráta, ktorý má klímu v aute, lebo môj brat, ani otec nemajú.. :-p
Odpovedať
@simcab :-) hm, to máš pravdu, asi bude teplo, ale možno ani nie , šak to neni pravidlo, že budú až také horúčavy, i ked v ten deň sa určite "zapotíš" :)
Odpovedať
@gabinkas fuj, len ja keď si predstavím rozhorúčené auto, tak mi je na grc.. proste mi vždy príde zle.. a okrem toho sa veľmi potím na tvári, tak aj kvôli tomu..
Odpovedať
@simcab strasne komplikovane :-D to u Vas tak nefunguje ze zenich ma prist k neveste domov a odtial do kostola?? (viem ty nechces odobierku) ale u nas su take zvyky ze zenich sa oblecie u seba doma z celou jeho rodinou pride k neveste ktora uz je oblecena a potom vsetci idu na obrad spolu.
Odpovedať
@dracica6663 áno áno, tak to býva.. ale fotiť sa pôjdeme predobedom, čiže preto tie "komplikácie"
Odpovedať
@simcab ano vsak aj mi pred obradom...len vy to mate v tom hacik ze sa budete fotit v jeho meste...tak to chapem... ;-) no to ani nehovor ze bude teplo v aute :-( to radcej pojdem peso :-D
Odpovedať
@dracica6663 aj vonku bude teplo :-D
Odpovedať
ešte že mám tie moje ľahké šaty!!!! x-)
Odpovedať
@dracica6663 no my to tiež chceme tak ,že každý ide zvlášť, teda ja a drahý a stretneme sa až v kostole .....nechceme odobierku, ale naši povedali že by mala byť, tak príde s rodičmi k našim a odtiaľ pôjdeme spolu .... :-( ja som chcela až v kostole aby ma videl prvý krát .
Odpovedať
@gabinkas a fotiť sa budete kedy??
Odpovedať
@simcab niekedy poobede chcem, nechcem nič veľké, len niekde do prírody sa šupneme tu blízko, pár fotiek pocvaká a to stačí :)
Odpovedať
@gabinkas no ale až po obrade??
Odpovedať
@simcab hej , poobede, po nejakom prvom jedle, alebo tak
Odpovedať
@gabinkas aj ja som to tak chcela, no drahý si to nevedel predstaviť.. a v podstate má aj pravdu, že by bolo blbé nechať tam tých našich pár ľudí čakať.. takto to bude super, môžme sa šantiť aj 3 hodiny! ja chcem krááásne fotky.. x-)
Odpovedať
@simcab aj ja som trošku z toho v strese, ale naozaj nič špeciálne neplánujeme, len niekde v niečom zelenom v prírode sa pofotiť .... šak uvidíme.
Odpovedať
@gabinkas ale dobre bude všetko! :-)
Odpovedať
@simcab no to dúfam, už sa neviem dočkať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?