Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  my máme obrad o pol strvrtej, tak si to musím nejako časovo zoraginovať, hlavne to doobedie. 🙂

• @z.junasova  jasné, však ja viem, že to máte náročnejšie, keď ste objednaní aj na fotenie 😒 ale všetko dobre dopadne! 😉

• @gabinkas  tak to je predstava rozpravkova...je to pekne aj mne sa to paci ked vidi zenich nevestu az v kostole....ale my to tak nebudeme mat...

• Sponzor fóra
  • @dracica6663  my sme to tiež chceli tak, že sa uvidíme až v kostole, lebo aj fotenie sme chceli mať v iný deň.. no nakoniec to bude tak, ako to bude.. 🙂

• @simcab  to tak byva ze tie predstavy su vzdy ine ako to bude vyzerat v skutocnosti 🙂 uz zachvilu idem domov konecne...a zajtra mam dovolneku... 🙂 dufam ze nebude prsat lebo chcem umyvat okna k Velkej noci 😐

• @dracica6663  tak sa veľmi nechytaj do okien, lebo hlásia ešte dážď.. aj naše treba umyť, no fakt neviem kedy to idem stihnúť 😞 asi len na veľkonočnú sobotu 😬

• @dracica6663  šak ani my sa neuvidíme až v kostole, lebo tatino povedal , že by mala byť odobierka, tak sa uvidíme už doma 😞 no čo už.

• Caute baby,

cestne sa vam hlasim 😬

My sa budeme fotit po kostole, zakial bude autobus viest hosti na hostinu. Tam sa potom budu podavat jednohubky a sampanske kym oni budu cakat a my sa budeme fotit.
    Aj my mame pytacky, ale moj ma uvidi v svadobnych satach az v kostole. Na pytackach ich nebudem mat oblecene 😕 😃

• ahojte baby prosim vyjadrite svoj nazor k mojim satockam na http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/co-si-myslite-o-tychto-satoch/?page=last&post=last&lastref=hp dakujem

• @simcab  citala som o vasom foteni ja to mam tak isto na 8.00 rano vizazistka kadernicka chvalabohu je to salon a vsetko v 1 idem aj s kamoskou tam ktora tiez chce uces a make up tak sa baby pri nas vystriedaju saty vezmem zo sebou a obleciem sa priamo tam odtial na fotenie aj ty to tak urob ze sa oblecies v salone krasny usetri ti to kopec casu aj nervy aby si ako splasena ovecka nebehala 🙂

@z.junasova  a mna co som zo ZM sa nevies opytaaat na dobru kadernicku a vizazistku??! 😎 ved soam tam mala stuzkovu a tiez som chcela byt kraaasna! taakze ak poznas ZM mala by si vediet kde je "kocka za tekovom" tak tam na poschodi je super kadernicka-upozornujem ze je drahsia ale robiiii uzasne!! a oproti nej ma salon krasy dalsia kocka ktora robi aj nechty aj vizaz ... ja som bola na stuzkovej za kraaasavicu 😉

• @trdielko149  prepááááč mi to 😉 a ďakujem za info, už viaceré mi túto kaderníčku odporúčali, ja chodím terau ku kaderníčke, ktorá má tiež vyššie ceny, takže to by až tak nevadilo. Ale vraj v Drevone sú dve kaderníčky, táto by mala robiť so značkou Matrix?

• @trdielko149  tak som si našla to kaderníctvo, mal by sa volať EL? 🙂 Ešte sa tam pôjdem pozrieť. 🙂

• dobré ránko 🙂 ako sa máte, kočky??
    my sme boli včera s drahým na nákupoch 😵 kupovali sme budúcim mladomanželom (čo im ideme zajtra na svadbu) rámik na fotku, a doňho dnes poukladám peniažky 🙂 nechceli sme im dávať iba tak v obálke.. a popri tom som kúpila aj nejaké somarinky na ozdobu auta, uvidím, či to ale využijem, lebo absolútne nemám predstavu ako to urobiť 😞 a ešte som si kúpila prilbu na bicykel a košík dopredu.. tam budem voziť kabelku keď budem chodiť do práce 🙂 jáááj, a ešte som si kúpila aj sponky a vlásenky do svadobného účesu 🙂 tak aspoň nejaký pokrok pri svadobných prípravách 🙂

• @simcab  dobré ránko 🙂
    vidím, že aj ty nakupuješ stále, keď niečo uvidíš, aj keď nevieš, čo s tým, ale veď možno sa zíde.... 😃
    ja idem poobede nejaké popolnočky zase poskúšať, uvidím, či aj kúpim, alebo si poviem, že ešte čas 🙂

• @simcab  aho simi, ja idem v máji na dve svadby, my dávame len finančný dar, kúpila som také pekné blahoželanie, do ktorého sa vsunú peniažky. 🙂
    Inak baby, čo myslíte, koľko je taká primeraná suma ako finančný dar. My sme teraz s peniažkami strašne na doraz 😞 , keďže si svadbu zväčša platíme sami, kupujeme momentálne byt, takže za chvílku sa pridajú výdavky na domácnosť, ktoré sme doteraz nemali a do toho ešte dve svadby. Chvalabou že šaty si mám aké dať, vlasy si spravím sama, jednoducho šetrím kde sa dá. 😒

• Sponzor fóra
  • @z.junasova  no my sme sa poskladali s celou partiou po 20€ na osobu.. ale podľa mňa keď dávate iba vy dvaja ako pár, tak aj 30€ vo vašej situácii je dostatočný dar..

• @angieska  nie nie, ja chcem spraviť na auto také srdiečko z niečoho a dať tam buď tie také gule akoby prútené alebo kvietky.. tak som na to kúpila tie gule a také lyko či ako sa to volá.. predstava je, len neviem ako to zrealizujem..

• @simcab  ja som počítala, že dáme 50€ a potom sa ešte dávajú nejaké drobné do polievkovej misy, ktoré vyberajú hlavný družbovia pre mladomanželov. Asi som až moc štedrá keď sa mi zdalo 50€ málo 😃 ale viacerí mi aj doma povedali že to stačí.

• @z.junasova  ja si myslím, že určite to bude dosť.. my sa skladáme po tých 20 + ešte dáme po 5 na vykrúcanke/redovom

• @simcab  aha, takže ty presne vieš 🙂 ja si tiež na auto idem vyrobiť srdiečko z prútia a ozdobiť ho zeleným plus ružičky a nejaké stužky... ružičky uvidím ešte či živé, alebo papierové, zelené niekde v záhrade natrhám, máme také to ťahavé, neviem ako sa volá 🙂

• @angieska  ja tiež rozmýšľam o ružičkách, no neviem ešte.. ak by som ich dala, tak asi kúpim tie také penové.. živé by v lete na slnku boli rýchlo odkvecnuté..

• @simcab  veď práve...preto mám z krepového vyrobené, tie vydržia aj slnko, len na daždi trošku rozmoknú 🙂 ale ja verím, že bude pekná sobota a budeme sa opaľovať 😃

• @angieska  no a nebojíš sa, že keby pršalo, tak sa ti ten krepový prilepí na auto?? 😬

• @simcab  ee, to bude tak šikovne nejak primontované na tom prúti, že mu nedám šancu 😃

• @angieska  a keď sa rozmočí??? 🤔
    ale nieeeeeeeeeeee, nerozmočí sa,. však bude krásne slnečno!!!

• @simcab  hm....joj si mi nasadila chrobáka do hlavy 😒 asi musím niečo rozmyslieť no....

• @angieska  prepáč.. 😞 no už som videla zmoknutú výzdobu z krepového papiera 😞 a aj keď veríme, že bude pekne, musíme myslieť aj na možnosť daždivého počasia.. 😒

• @z.junasova  ano ano moja to je ona robi Matrix 😃 nesmiat sa prosim na tej foto dolu to je inak aj s drahym mala som krasnych 18 rockov vyzerala som inak ako dnes 😃 😃 😃

• @ladyjh  nebudeš mať oblečené svadobné šaty a čo budeš mať ?

• a inak dakujem za prispevky kolko sa dava asi mladomanzelom ako dar 😃 😃 my ideme v auguste kamoske na svadbu aj ona pride asi neslubila sa naisto este ..ale svokra sa ma uz pytala ze kolko je slusne dat a kolko je malo ale uz moc vela ..ja som jej povedala ze 50 eur je normalka ale s tym ze 50 euriek dokopy aj za ten tanec 😛 a inak kolko sa baby zvykne davat casnikom??my mame 2 stredoskolakov casnikov a bolo mi povedane ze 50 eur + vysluzka ale mne sa to zda moc vela na to ze nemaju ani 18 rokov a ponukli sa navyse sami ...nestaci im 40 + vysluzka-zakusky ??? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov