Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  my máme obrad o pol strvrtej, tak si to musím nejako časovo zoraginovať, hlavne to doobedie. 🙂

• @z.junasova  jasné, však ja viem, že to máte náročnejšie, keď ste objednaní aj na fotenie 😒 ale všetko dobre dopadne! 😉

• @gabinkas  tak to je predstava rozpravkova...je to pekne aj mne sa to paci ked vidi zenich nevestu az v kostole....ale my to tak nebudeme mat...

• Sponzor fóra
  • @dracica6663  my sme to tiež chceli tak, že sa uvidíme až v kostole, lebo aj fotenie sme chceli mať v iný deň.. no nakoniec to bude tak, ako to bude.. 🙂

• @simcab  to tak byva ze tie predstavy su vzdy ine ako to bude vyzerat v skutocnosti 🙂 uz zachvilu idem domov konecne...a zajtra mam dovolneku... 🙂 dufam ze nebude prsat lebo chcem umyvat okna k Velkej noci 😐

• @dracica6663  tak sa veľmi nechytaj do okien, lebo hlásia ešte dážď.. aj naše treba umyť, no fakt neviem kedy to idem stihnúť 😞 asi len na veľkonočnú sobotu 😬

• @dracica6663  šak ani my sa neuvidíme až v kostole, lebo tatino povedal , že by mala byť odobierka, tak sa uvidíme už doma 😞 no čo už.

• Caute baby,

cestne sa vam hlasim 😬

My sa budeme fotit po kostole, zakial bude autobus viest hosti na hostinu. Tam sa potom budu podavat jednohubky a sampanske kym oni budu cakat a my sa budeme fotit.
    Aj my mame pytacky, ale moj ma uvidi v svadobnych satach az v kostole. Na pytackach ich nebudem mat oblecene 😕 😃

• ahojte baby prosim vyjadrite svoj nazor k mojim satockam na http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/co-si-myslite-o-tychto-satoch/?page=last&post=last&lastref=hp dakujem

• @simcab  citala som o vasom foteni ja to mam tak isto na 8.00 rano vizazistka kadernicka chvalabohu je to salon a vsetko v 1 idem aj s kamoskou tam ktora tiez chce uces a make up tak sa baby pri nas vystriedaju saty vezmem zo sebou a obleciem sa priamo tam odtial na fotenie aj ty to tak urob ze sa oblecies v salone krasny usetri ti to kopec casu aj nervy aby si ako splasena ovecka nebehala 🙂

@z.junasova  a mna co som zo ZM sa nevies opytaaat na dobru kadernicku a vizazistku??! 😎 ved soam tam mala stuzkovu a tiez som chcela byt kraaasna! taakze ak poznas ZM mala by si vediet kde je "kocka za tekovom" tak tam na poschodi je super kadernicka-upozornujem ze je drahsia ale robiiii uzasne!! a oproti nej ma salon krasy dalsia kocka ktora robi aj nechty aj vizaz ... ja som bola na stuzkovej za kraaasavicu 😉

• @trdielko149  prepááááč mi to 😉 a ďakujem za info, už viaceré mi túto kaderníčku odporúčali, ja chodím terau ku kaderníčke, ktorá má tiež vyššie ceny, takže to by až tak nevadilo. Ale vraj v Drevone sú dve kaderníčky, táto by mala robiť so značkou Matrix?

• @trdielko149  tak som si našla to kaderníctvo, mal by sa volať EL? 🙂 Ešte sa tam pôjdem pozrieť. 🙂

• dobré ránko 🙂 ako sa máte, kočky??
    my sme boli včera s drahým na nákupoch 😵 kupovali sme budúcim mladomanželom (čo im ideme zajtra na svadbu) rámik na fotku, a doňho dnes poukladám peniažky 🙂 nechceli sme im dávať iba tak v obálke.. a popri tom som kúpila aj nejaké somarinky na ozdobu auta, uvidím, či to ale využijem, lebo absolútne nemám predstavu ako to urobiť 😞 a ešte som si kúpila prilbu na bicykel a košík dopredu.. tam budem voziť kabelku keď budem chodiť do práce 🙂 jáááj, a ešte som si kúpila aj sponky a vlásenky do svadobného účesu 🙂 tak aspoň nejaký pokrok pri svadobných prípravách 🙂

• @simcab  dobré ránko 🙂
    vidím, že aj ty nakupuješ stále, keď niečo uvidíš, aj keď nevieš, čo s tým, ale veď možno sa zíde.... 😃
    ja idem poobede nejaké popolnočky zase poskúšať, uvidím, či aj kúpim, alebo si poviem, že ešte čas 🙂

• @simcab  aho simi, ja idem v máji na dve svadby, my dávame len finančný dar, kúpila som také pekné blahoželanie, do ktorého sa vsunú peniažky. 🙂
    Inak baby, čo myslíte, koľko je taká primeraná suma ako finančný dar. My sme teraz s peniažkami strašne na doraz 😞 , keďže si svadbu zväčša platíme sami, kupujeme momentálne byt, takže za chvílku sa pridajú výdavky na domácnosť, ktoré sme doteraz nemali a do toho ešte dve svadby. Chvalabou že šaty si mám aké dať, vlasy si spravím sama, jednoducho šetrím kde sa dá. 😒

• Sponzor fóra
  • @z.junasova  no my sme sa poskladali s celou partiou po 20€ na osobu.. ale podľa mňa keď dávate iba vy dvaja ako pár, tak aj 30€ vo vašej situácii je dostatočný dar..

• @angieska  nie nie, ja chcem spraviť na auto také srdiečko z niečoho a dať tam buď tie také gule akoby prútené alebo kvietky.. tak som na to kúpila tie gule a také lyko či ako sa to volá.. predstava je, len neviem ako to zrealizujem..

• @simcab  ja som počítala, že dáme 50€ a potom sa ešte dávajú nejaké drobné do polievkovej misy, ktoré vyberajú hlavný družbovia pre mladomanželov. Asi som až moc štedrá keď sa mi zdalo 50€ málo 😃 ale viacerí mi aj doma povedali že to stačí.

• @z.junasova  ja si myslím, že určite to bude dosť.. my sa skladáme po tých 20 + ešte dáme po 5 na vykrúcanke/redovom

• @simcab  aha, takže ty presne vieš 🙂 ja si tiež na auto idem vyrobiť srdiečko z prútia a ozdobiť ho zeleným plus ružičky a nejaké stužky... ružičky uvidím ešte či živé, alebo papierové, zelené niekde v záhrade natrhám, máme také to ťahavé, neviem ako sa volá 🙂

• @angieska  ja tiež rozmýšľam o ružičkách, no neviem ešte.. ak by som ich dala, tak asi kúpim tie také penové.. živé by v lete na slnku boli rýchlo odkvecnuté..

• @simcab  veď práve...preto mám z krepového vyrobené, tie vydržia aj slnko, len na daždi trošku rozmoknú 🙂 ale ja verím, že bude pekná sobota a budeme sa opaľovať 😃

• @angieska  no a nebojíš sa, že keby pršalo, tak sa ti ten krepový prilepí na auto?? 😬

• @simcab  ee, to bude tak šikovne nejak primontované na tom prúti, že mu nedám šancu 😃

• @angieska  a keď sa rozmočí??? 🤔
    ale nieeeeeeeeeeee, nerozmočí sa,. však bude krásne slnečno!!!

• @simcab  hm....joj si mi nasadila chrobáka do hlavy 😒 asi musím niečo rozmyslieť no....

• @angieska  prepáč.. 😞 no už som videla zmoknutú výzdobu z krepového papiera 😞 a aj keď veríme, že bude pekne, musíme myslieť aj na možnosť daždivého počasia.. 😒

• @z.junasova  ano ano moja to je ona robi Matrix 😃 nesmiat sa prosim na tej foto dolu to je inak aj s drahym mala som krasnych 18 rockov vyzerala som inak ako dnes 😃 😃 😃

• @ladyjh  nebudeš mať oblečené svadobné šaty a čo budeš mať ?

• a inak dakujem za prispevky kolko sa dava asi mladomanzelom ako dar 😃 😃 my ideme v auguste kamoske na svadbu aj ona pride asi neslubila sa naisto este ..ale svokra sa ma uz pytala ze kolko je slusne dat a kolko je malo ale uz moc vela ..ja som jej povedala ze 50 eur je normalka ale s tym ze 50 euriek dokopy aj za ten tanec 😛 a inak kolko sa baby zvykne davat casnikom??my mame 2 stredoskolakov casnikov a bolo mi povedane ze 50 eur + vysluzka ale mne sa to zda moc vela na to ze nemaju ani 18 rokov a ponukli sa navyse sami ...nestaci im 40 + vysluzka-zakusky ??? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov