Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • chir.ocel je mierne tmavsia, teda vidno to hlavne na matnych prstenoch, ale leskle su od nerozoznania (podla mna). takze my si zrejme tiez vyberieme take, lebo tiez som vela pocula o bielom zlate, a ked si predstavim ze pri denno dennom noseni by sa nam s obruckami mohlo nieco za kratku dobu stat..... 😐

• jaj, no ja som zabudla predniest milemu svoj napad na obrucky z chir. ocele...musim dneska, dufam ze nezabudnem. Myslim ze nebude proti, hlavne ked cena tych chir. je o hodne hodne nizsia ako zlato... no uvidime co mi na to povie 😉

• ja som včera takmer odpadla keď som videla ceny tých oceľových prsteňov.. ale nikde na nete som nenašla originál obrúčky 🤔

• Sponzor fóra
  • simcab tu je stranka na obrucky 😉 mas tam aj ocel aj titan. titan je drahsi, ale su krasnee vsetky 🙂 my budeme objednavat z tejto stranky http://www.e-prsteny.cz/uvod/

• jeeeej, tanicka, ďakujem pekne! 🙂

• nemas za co, rado sa stalo, da sa tam toho vela vybrat.. my budeme brat ciste, leskle.. a dovnutra si nechame napisat nase mena.. ja budem mat priatelove a priatel moje meno 🙂

• pošli, ktoré ste si vybrali!
    inak ja tiež chcem lesklé, bez kamienkov (asi) a dáme si vyryť naše mená.. teda skôr prezývky 😵

• tieto sa nam obom velmi pacia.. http://www.e-prsteny.cz/foto/61/1240861910_0.jpg 🙂 priatel stale hovoril, ze ked sa raz budeme brat, tak chce "typicku" obrucku - lesklu a hladku 😃 a nesklamal.. 🙂 povodne som planovala, ci si nedame mena navrch, ale to by pokazilo celu obrucku a ktovie ci by to nezatahovalo saty 😐 tak mena pojdu zvnutra 🙂

• jo a este, tam si mozes zvolit milimetre kolko chces hruby prsten..my si vyberieme bud 7 alebo 8.. ked obrucka, tak poriadne hruba 😃

• áno, už to mám poštudované 🙂 ja by som chcela skôr tie rovné, nie oblúkové (či ako to mám nazvať 😃 ) a čo sa týka tých mien - ja by som nechcela mať vyryté na povrchu, kvôli tomu, že sa tam budú usádzať kadejaké špinky.. a pri každodennom nosení by to vypadalo bleee 😛
    a chcete titán alebo oceľ??? mne sa skôr páči tá oceľ.. myslí, že aj rora písala, že lesklá oceľ vypadá rovnako ako biele zlato..
    júúúj a z tých cien som užasnutá!!! tanicka, však to ani šetriť nemusíme!!! 😃 to sa potiahne aj z jednej výplaty! 😃

• no aj nad tymi rovnymi sme uvazovali, nam sa vlastne pacia obe.. ale skor vezmeme tie vypukle.. inak s tym usadzanim spiny mas pravdu 😦 ja mam jeden prsten kde mam vyryteho zajka playboya 😃 a stale si ho musim cistit 😦 😃 takze dovnutra to bude idealne..
    a ceny su bozske, to je fakt.. a dokonca aj na zakazku ti spravia prstene a mena ti mozu vyryt fontom aky im posles 😉 posles im typ pisma a oni ti to vyryju.. za nejaky smiesny poplatok..
    a rora ma pravdu, ved aj ja som pisala, ze mam snubny prsten z bieleho zlata a vedla na prste mam chir. ocel a je to rovnake.. 🙂

• zabudla som, ze chceme ocel.. titan je tmavsi 🙂

• ja som šťastná ako blchaaaaa.... ušetrím na prsteňoch neskutočné peniaze.. na šatách taktiež!!! júúúúj

• 😃 tak to je super.. moja kamaratka sa vydava dva tyzdne po mne a minule sa ma pytala ci nechcem saty radsej kupit ako pozicat.. ze by ma to tak vyslo lacnejsie a rovnake saty ako by som za 500 eur pozicala.. takze vaham.. co potom s nimi 😦 starosti s predajom 😒

• baby asi tiez nabehnem na tu ocel, diik tani za tip take jednoduche ake sa i tebe pacia su fakt genialne, lenze zas jak to baby vyriesite s velkostou? neviem si predstavit ze ci mi poslu ( dokonca az z Ceska) spravnu velkost 😃 v SR take nic nie je?

simcab a hod svoju skusenost..si hovborila ze usetris i na satach 😃

• Sponzor fóra
  • no tak u mňa nie je o čom.. požičovné takmer 600€.. ušitie cca 230€.. 😮

• 600 eur za saty...hrozne 😒 ...radsej pojdem v dzinsoch 😃 😃 😃

• biela.ruza, z tej stránky ti môžu za zálohu poslať nejaké vzorky veľkostí!!! to je super! 😉

• ja si ich dám radšej ušiť 😉 a pre mňa za mňa ak by sa aj nepredali, tak sa budem do nich obliekať každé výročie 😃 a aj tak by som ušetrila kopeeec peňazí... však keby som vyvalila tých 600€ za požičanie, tak to mám šatky doma cca 3 dni a idú preč.. takto dám 230€ a mám ich doma koľko chcem 😃

• simcab - s tym oblecenim na kazde vyrocie, to je super napad 😃 😃 😃 😃

biela.ruza, staci zajst do zlatnictva, kde ti odmeraju velkost prsta a mas to.. 🙂 popripade si nechaj poslat vzorky ako hovori simcab

• Simi a kde si chces davat sit saty?

• simcab ja som nasla saty i za 6000 sk pozicanie a to sa celkom da 😃

• biela.ruza, aj ja som nasla pozicanie za 300 eur, ale keby sa mi nieco zapacilo z novej kolekcie, tak aj 500 to urcite bude.. no fakt vaham, ci si radsej kupit, ci pozicat.. kupene by ma vysli cca tak ako simcab a niektore aj lacnejsie

• hej ale na co ti budu? sa v nich budeš manzelovi cez sviatky ukazovat? 😃

• no inak ten simin napad nebol zly 😃
    uvidim co spravim.. mne nie je luto dat za saty aj 500 eur, ked budu pekne.. uvidim ako mi poradi priatel a svokricka 🙂 potom sa rozhodnem..
    ty planujes pozicat?

• biela.ruza.. ako som už písala.. v požičovni vyvalíš peniaze za šaty na 3 dni.. ak si ich dáš ušiť za nižšiu cenu, ušetrila si a šaty môžeš potom predať.. a mne nebude ľúto keby som ich aj nepredala, pretože mám tak či tak ušetrené a šatky budú moje 😵

• no pozicat,lebo usitie asi vela stoji,nie???

• však som už písala, že som našla salón kde mi šatky ušijú za cca 230€, pričom požičanie stojí 600€.. no len mne zase nevadí, že nebudú originál pronovias.. čo by zase niekomu vadilo.. 🙂

• ahojteee...som taká štastná, že sa k vám môžem pridať...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov