Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @dracica6663  spolu 5 a ešte bude jedna tesne pred svadbou s kňazom, kde sa dohodnú detaily obradu..

• @simcab  a tam uz vam povie co budete hovorit a ako to bude prebiehat, asi nie?

• @dracica6663  áno áno, tak 🙂 len dúfam, že nebudem musieť nič čítať 😶

• Sponzor fóra
  • ahoooojte kočky, ako sa mi tu máte? dlho som tu nebola, sem tam len čítam... ako pokračujete s prípravami? 🙂

• @simcab  Simi ako bolo na svadbe? 🙂

• @simcab  vsak to asi je na tebe ci chces alebo nie to ta nemoze donutit...to moze citat hoci kto aj svedok ...alebo byva aj ministrant

• @dracica6663  joj draci, to ma mrzí 😞 ale presne poznám, čo je okno, mne sa to tiež stalo pri skúške....na nič som si nevedela spomenúť, jednoducho som odišla a keď som zavrela dvere za sebou naraz sa rozjasnilo...ale už sa nedalo nič robiť 😐 neboj, nabudúce to zvládneš 😉

• @lucia3006  ahoj luci 🙂 no na svadbe bolo super.. síce som nestihla prísť na odpytovanie nevesty, lebo som musela ísť zaviesť moju kamošku, čo ma bola učesať.. no potom už pohodička, aj v topánkach som ako-tak prežila.. v podstate asi do ôsmej som v nich bola.. nevestu sme mali krásnu, a keby si videla akú mala nádhernú kytičku! maslové ružičky s takými púdrovo-fialovými.. som si hneď na teba spomenula.. však potom si kukneš fotky na fb.. inak naj zábava bola dobrá, trsali sme asi do tretej, potom drahého zmohla únava, a išli sme domkov..

• @dracica6663  no tak nech si to pekne miništrant číta 😬

• @simcab  no supeeeeeer tak som rada, že ste sa dobre zabavili, všetko bolo oki 🙂 teraz je na rade vaša svadbička 🙂 teším sa na fotečky... 🙂 dneska si už v robote, alebo si si zobrala aj nejakú dovču? ja sa chystám k zubárke 😞 na preventívku, len dúfam, že mi nič nenájde... bojím bojím... 🙂

• @lucia3006  áno, teraz sme na rade my.. aj ma trošku zamrzelo, že nebudeme mať tancovačku, keď som videla celú partiu, ako sa bavia.. mne by sa páčila svadba s najbližšou rodinou a s kamarátmi, no keď už, tak my by sme museli pozvať celú drahého family, a to by už bolo veľa ľudí..
    ja om v práci, však aj v sobotu doobeda som bola 😦
    k zubárke sa neboj, však ťa nezje.. ja som už, našťastie, strach prekonala..

• @lucia3006  joj k zubárke aj ja musím ísť, treba mi vytrhnúť taký úlomok, čo mi ostal v ďasne z trhania pred 6 rokmi 😐 a teraz sa rozhodol vytlačiť von, takže ho treba vytiahnuť 😐 ale až po Veľkej noci pôjdem...dúfam, že sa dokopem 😃

• @simcab  mne to mozno bude svedok uvidim co mi povie na to 🙂
    @angieska  dakujem ti pekne... 😐 no uvidim ako to dopadne 😉

• @simcab  tak ja sa až tak nebojím, len dúfam, že mi nič nenájde... trhať mi nemôže ona, ja musím chodiť na špeciálnu kliniku lebo som alergická na analgetiká a anestetiká (dúfam, že ma nebudú musieť nikdy operovať)... ale vŕtačku zrovna tiež nemusím 🙂 ... aj tvoja svadbička bude krásna uvidíš, poriadne si ju užiješ... ozaj nevieš čo je s Peťkou a Werou?... neboli tu strašne dlho... 😞

• @angieska  no zuby sú oštara... také malé nič a vedia tak hrozne bolieť... ale zase ja radšej idem aj stokrát k zubárke a raz ku gynčovi... to je pre mňa väčší stres... a teraz keď s manželom plánujeme bábätko tam budem musieť chodiť častejšie, ale to naštastie mi bude skôr ultrazvuk a také len vyšetrovať... 🙂 a ty si ako víkendovala?

• Sponzor fóra
  • ahojte baby!
    @angieska  nasi tiez doma maluju.. vraj nech to vyzera, ked uz ta svadba bude.. 😃
    @dracica6663  aj drzim palce na skuskach! A s tym oknom, to sa stava - ja som si raz na skuske vedela predstavit celu stranu z prednasok (s potrebnymi info), akou farbou som to zvyraznila a tak, ale co to tam bolo popisane bolo v hmle... 😃 😛
    @simcab  Ako si mala ucesane vlasy na svadbe? 😉 Spominam si, ze si nevedela co s nimi... Super, ze ste sa zabavili!
    @lucia3006  tak drzim palce, aby to u zubara dopadlo dobre a nic nenasiel!

• Baby myslite, ze bude vadit ak budem mat na topankach maslicku, ktora bude trosku ineho odtienu ako topanky? Och veru nie je biela, ako biela.....

• @beronsche  kamoška mi chcela urobiť takú guľu, ale nechcelo to držať, tak sme to dali len do copu, gumičku omotala vlasmi a chvost natočila 🙂 dobre to bolo, bola som spokojná..

• @beronsche  neboj nič, ja mám tiež mašličku tmavšiu ako topánky 😉

• @lucia3006  vôbec neviem čo je s nimi.. asi idem werke sms napísať.. na peťku nemám kontakt.. dúfam, že sú obe ok.. 🤔

• @simcab  A je z toho isteho materialu?

• @beronsche  nie nie, topánočky sú "čipkované" a vyzerajú tmavšie, mašlička je saténová.. však kukni do môjho albumu.. ozaj, a prečo sa pýtaš??

• @simcab  Peťka bola dva týždne v Prahe, tak o nej viem, prečo nechodila na net ale o Werke neviem nič... 😞 daj mi potom vedieť, či je v poriadku... ozaj ako si mala nakoniec vlásky na svadbe? 🙂

• @lucia3006  jasné, napíšem ako sa má.. o vláskoch som písala tu kúsok vyššie.. o 11:06 😃

• @simcab  pozrela som, ani to skoro nevidno.. Pytam sa, lebo na mojich topankach je taka mini maslicka z "kozenky" - taka len akoby snurka previazana cez dierky v topanke. Tak som sa rozhodla, ze si vyrobim paradne masle a cez tie dierky ich pripevnim na topanky. 😃 Akurat, ze biela stuzka je velmi biela a kremova zase privelmi tmava a nic medzi tym neviem najst... 😦

• @beronsche  skús hľadať aj odtieň ecru.. aj takto zvyknú označovať maslovú.. ani biela ani béžová 😉

• @simcab  ahaaa už som si všimla 🙂 no však uvidím na foto, som zvedavá 🙂

• @beronsche  dakujem pekne za podporu 🙂 to poznam aj ja si take veci viacej pametam ako text 😃
    ja si myslim ze to nebude vadit...vsak ich nebude vidiet...a kto o tom nevie ze su inej farby tak si to ani nevsimne

• @lucia3006  joj tak to sme na tom rovnako, radšej zubárka 🙂 ale gyndu som si užila teraz až-až, nemocnica, potom kontroly...bŕ, dúfam, že také sa už nikdy opakovať nebude, to bola moja nočná mora 😞 kvôli bábätku chodiť už bude iné, síce strach asi neprekonám nikdy poriadne, ale kvôli drobcovi to urobím, už chcem byť mamina 😬
    cez víkend sme maľovali, takže upratovanie hlavne a nejaké dekoračné veci na Veľkú noc som tvorila, plus som sa bavila s programami na zariaďovanie bytu 🙂

• @angieska  takže si mala taký upratovací víkend, prípravy na veľkonočné sviatky 🙂 ja som robila ešte minulý týžden výzdobu, víkend bol taký pracovný a včera sme boli u kamošky tak sme sa trošku vykecali, odreagovali... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov