Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@oskvarka dufam ze rychlo vyzdravies a nebude dlho to trvat
Odpovedať
@simcab uplne nabity cely predlzeny vikned :-D
Odpovedať
@dracica6663 tešíííííííííím sa!
Odpovedať
@simcab uz mate vyplacene oznamenia? ja som pouzila biely papier vzorovy....su tam take...ako by som to vysvetlila,, rihy,, ciarky....a tam ked som to vytlacala cierna fakra je v pohode ale farebna sa tam nedostala do tych medzier uplne a tak je tam iny odtien cervenej ako na vrchu.... :-(
Odpovedať
@dracica6663 hmmm chápem.. a na akej si to tlačila?? na atramentovej?? lebo na tieto ryhované papiere je najlepšia laserovka.. ja ešte nemám doma ani papiere, nie to ešte oznámenia :-(
Odpovedať
@simcab no hej atramentovu mame v praci...Hm :-( tak co uz dam im to take...ale to je...vyzera to trocha ako keby to srdiecko co tam mam malo zilky :-D Na tych papieroch bolo napisane ze sa daju tlacit aj na atram.aj na laserov.tlaciarne ]-( smejdi oklamu no ja som to potrebovala dnes vytlacit lebo potom uz nemam kedy...v pondelok idem na navstevu a a chcela som dat oznamenia, kedze casto na navtevu nechodime...tak potom uz nebudem mat kedy...a tak vyuzije tuto prilezitost.
Odpovedať
@dracica6663 ale nevzrušuj sa nad tým, aj tak väčšina ľudí oznámenie zahadzuje.. :-x
Odpovedať
@simcab ano aj ja to hovorim !!! Preto som bola proti oznameniam chcela som to povedat osobne nech si to niekam zapisu :-D :-p ale nie....rodicia nedovolili povedali ze to sa tak nerobi :-( tak co uz budu mat ake bude a mozu byt rady ze niekam pojdu :-p
Odpovedať
@dracica6663 asi tak :-D
Odpovedať
mate uz priblizne piesen na ktoru budete tancovat?? Ja si pozeram kezdy den na nete a nic nas neoslovilo... nevieme si vybrat...tak ani nemozme nacvicovat spolocny tanec... draheho uz chyta panika ze to nedopadne dobre lebo on tancovat nevie a ani sa mu nechce... :-( :-|
Odpovedať
@dracica6663 mne sa strašne páči viedenský valčík.. ale keby len taký "ploužák" mal byť, tak si dáme našu obľúbenú pieseň - ower the rainbow :-)
Odpovedať
@simcab my nemame oblubenu SPOLOCNU pesnicku... :-| o to je to tazsie...ale vela pesniciek sa nam paci ale zase musime mysliet aj na to ako budeme tancovat...hudbu nebudeme len na stolickach pocuvat...inak by to bolo lahke :-D valčik viete tancovat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dracica6663 ako ani my nemáme pesničku, ktorá by sa volala "naša pieseň", ale na túto máme pekné spomienky.. valčík by sme zvládli.. možno by nebol presne viedenský, ale bol by :-) my veľmi radi tancujeme spoločenské tance.. ako nie sme nejakí profesionáli, to určite nie, ale tanec nám robí radosť :-)
Odpovedať
@simcab vcera som pozerala na nete jedny mali popolusku pekne to bolo ako tancovali...a to nevies aky je tanec ako sa vola?
Odpovedať
@dracica6663 myslíš na pesničku z popolušky?? od bartošovej??
Odpovedať
@simcab aj mne robi radost ja rada tancujem ale drahy vobec preto ani ikam nechodime...kde je tanec :-) a to kym ho naucim nieco bude dlho trvat tak preto musim nieco uz najst, nejaku piesen Pozerala som jedny mali sladak a len prestupovali na mieste skoro pri tom videu som zaspala....nudaaa
Odpovedať
@simcab ano ako popoluska s princom tam tancovali....len ked pozeram ten film tak oni sa stale rozpravaju....z toho by som sa ziadne kroky nenaucila...preto asi potrebujem vediet ako sa vola ten tanec a to si uz na nete najdem
Odpovedať
@dracica6663 na tú popolušku je to valčík..raz dva tri - raz dva tri :-)
Odpovedať
@simcab hej? ale oni tam robili aj take otocky...a uklony a co ja viem co....netrzali sa v naruci ako pri klasickom valciku...to asi je troska iny nie?
Odpovedať
@simcab Valcik je perfektny 1. tanec!! Super!!!! Ale mi ho nebudeme mat, lebo sa mi nepodarilo draheho ukecat na tanecny... :-| Ja som strasne chcela "Only you" od Sinead O'Connor - zboznujem tu skladbu a ma nadherny text. Drahemu sa to ale zda prilis pomale, tak sme v procese vyberu... :-D Ja som presla uz asi milion skladieb, ale ked sa mi paci hudba, aj spev, tak je text o nestastnej laske a pod.... Tak asi musim hladat instrumentalku, alebo iny jazyk ako ang... :-D :-D :-D @dracica6663 Ani my nemame "nasu" pesnicku... ;-)
Odpovedať
@beronsche no my by sme asi mali valčík, ale nebudeme mať ani prvý tanec asi.. :-S
Odpovedať
@beronsche moj drahy nevie ani valcik :-( by sa zdalo ze je to lahke nejaku vybrat piesen ale nie je...aj ja sa pozeram na text a nic sa mi nepaci...ja neviem este sa mi paci aj Hriesny tanec ale tak tancovat? to by som musela ist do kurzu asi :-D a aj Milujem od Zenitu to je tiez fajn...ale tak neviem ako by som na to tancovala
Odpovedať
Profilova fotka
tak my tiež nevieme akú pesničku si dáme na prvý tanec, ale určite to nebude valčík, lebo ten je strašideľne rýchly a pre niekoho kto neni zvyknutý tancovať by to bola vražda. My si radšej odtancujeme nejaký pekný waltz. Takzvaných "našich" pesničiek máme veľa, ale najviac mi v pamäti ostali One od U2 a Vráť trochu lásky medzi nás od G8 :-)
Odpovedať
toto je tiež jedna prenádherná pieseň: http://www.youtube.com/watch?v=TCX0Ss...
Odpovedať
@simcab A preco nie? Ved prvy tanec mozete mat aj ked mate malicku svadbu... ;-) Ten moj mi zerie nervy, ze "zatancuje robota" a potom odpadne... :-D Ako z toho, ze na neho bude cumiet tolko parov oci... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@beronsche "udržuj očný kontakt" "očný kontakt" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s my chceme tiez tancovat waltz ale nevieme vybrat skladbu...mate uz nejaku vybratu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, ja by som chcela na prvý tanec pesničku od Aerosmith - I dont want to miss a thing alebo sa mi páči aj od Take that - back for good, teda aspoň myslím že sa tak volá. A chceli by sme si zaplatiť súkormné hodiny tanca a naučiť sa na tú jednu pesničku profeisonálnu choreogafiu, niečo ako z lets dance. Snáď sa nám to podarí. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak všetkým Vám prajem pekné veľkonočné sviatky, o dvanástej končím v práci, hurááá :-D a doma nejak nezvyknem chodiť na net. Takže pekný predlžený víkend a veľa šibačov, alebo radšej menej. :-)
Odpovedať
ahojte mam otazku,moze byt za svedka rodic??dakujem za odpoved :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?