Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @oskvarka  dufam ze rychlo vyzdravies a nebude dlho to trvat

• @simcab  uplne nabity cely predlzeny vikned 😃

• @dracica6663  tešíííííííííím sa!

• Sponzor fóra
  • @simcab  uz mate vyplacene oznamenia?
    ja som pouzila biely papier vzorovy....su tam take...ako by som to vysvetlila,, rihy,, ciarky....a tam ked som to vytlacala cierna fakra je v pohode ale farebna sa tam nedostala do tych medzier uplne a tak je tam iny odtien cervenej ako na vrchu.... 😞

• @dracica6663  hmmm chápem.. a na akej si to tlačila?? na atramentovej?? lebo na tieto ryhované papiere je najlepšia laserovka.. ja ešte nemám doma ani papiere, nie to ešte oznámenia 😞

• @simcab  no hej atramentovu mame v praci...Hm 😞 tak co uz dam im to take...ale to je...vyzera to trocha ako keby to srdiecko co tam mam malo zilky 😃 Na tych papieroch bolo napisane ze sa daju tlacit aj na atram.aj na laserov.tlaciarne 😠 smejdi oklamu
    no ja som to potrebovala dnes vytlacit lebo potom uz nemam kedy...v pondelok idem na navstevu a a chcela som dat oznamenia, kedze casto na navtevu nechodime...tak potom uz nebudem mat kedy...a tak vyuzije tuto prilezitost.

• @dracica6663  ale nevzrušuj sa nad tým, aj tak väčšina ľudí oznámenie zahadzuje.. 😶

• @simcab  ano aj ja to hovorim !!! Preto som bola proti oznameniam chcela som to povedat osobne nech si to niekam zapisu 😃 😛
    ale nie....rodicia nedovolili povedali ze to sa tak nerobi 😞 tak co uz budu mat ake bude a mozu byt rady ze niekam pojdu 😛

• @dracica6663  asi tak 😃

• mate uz priblizne piesen na ktoru budete tancovat??
    Ja si pozeram kezdy den na nete a nic nas neoslovilo... nevieme si vybrat...tak ani nemozme nacvicovat spolocny tanec...
    draheho uz chyta panika ze to nedopadne dobre lebo on tancovat nevie a ani sa mu nechce... 😞 😐

• @dracica6663  mne sa strašne páči viedenský valčík.. ale keby len taký "ploužák" mal byť, tak si dáme našu obľúbenú pieseň - ower the rainbow 🙂

• @simcab  my nemame oblubenu SPOLOCNU pesnicku... 😐 o to je to tazsie...ale vela pesniciek sa nam paci ale zase musime mysliet aj na to ako budeme tancovat...hudbu nebudeme len na stolickach pocuvat...inak by to bolo lahke 😃
    valčik viete tancovat?

• @dracica6663  ako ani my nemáme pesničku, ktorá by sa volala "naša pieseň", ale na túto máme pekné spomienky..
    valčík by sme zvládli.. možno by nebol presne viedenský, ale bol by 🙂 my veľmi radi tancujeme spoločenské tance.. ako nie sme nejakí profesionáli, to určite nie, ale tanec nám robí radosť 🙂

• @simcab  vcera som pozerala na nete jedny mali popolusku pekne to bolo ako tancovali...a to nevies aky je tanec ako sa vola?

• @dracica6663  myslíš na pesničku z popolušky?? od bartošovej??

• Sponzor fóra
  • @simcab  aj mne robi radost ja rada tancujem ale drahy vobec preto ani ikam nechodime...kde je tanec 🙂
    a to kym ho naucim nieco bude dlho trvat tak preto musim nieco uz najst, nejaku piesen
    Pozerala som jedny mali sladak a len prestupovali na mieste skoro pri tom videu som zaspala....nudaaa

• @simcab  ano ako popoluska s princom tam tancovali....len ked pozeram ten film tak oni sa stale rozpravaju....z toho by som sa ziadne kroky nenaucila...preto asi potrebujem vediet ako sa vola ten tanec a to si uz na nete najdem

• @dracica6663  na tú popolušku je to valčík..raz dva tri - raz dva tri 🙂

• @simcab  hej? ale oni tam robili aj take otocky...a uklony a co ja viem co....netrzali sa v naruci ako pri klasickom valciku...to asi je troska iny nie?

• @simcab  Valcik je perfektny 1. tanec!! Super!!!!
     Ale mi ho nebudeme mat, lebo sa mi nepodarilo draheho ukecat na tanecny... 😐

Ja som strasne chcela "Only you" od Sinead O'Connor - zboznujem tu skladbu a ma nadherny text. Drahemu sa to ale zda prilis pomale, tak sme v procese vyberu... 😃
    Ja som presla uz asi milion skladieb, ale ked sa mi paci hudba, aj spev, tak je text o nestastnej laske a pod.... Tak asi musim hladat instrumentalku, alebo iny jazyk ako ang... 😃 😃 😃
    @dracica6663  Ani my nemame "nasu" pesnicku... 😉

• @beronsche  no my by sme asi mali valčík, ale nebudeme mať ani prvý tanec asi.. 😒

• @beronsche  moj drahy nevie ani valcik 😞 by sa zdalo ze je to lahke nejaku vybrat piesen ale nie je...aj ja sa pozeram na text a nic sa mi nepaci...ja neviem este sa mi paci aj Hriesny tanec ale tak tancovat? to by som musela ist do kurzu asi 😃
    a aj Milujem od Zenitu to je tiez fajn...ale tak neviem ako by som na to tancovala

• tak my tiež nevieme akú pesničku si dáme na prvý tanec, ale určite to nebude valčík, lebo ten je strašideľne rýchly a pre niekoho kto neni zvyknutý tancovať by to bola vražda. My si radšej odtancujeme nejaký pekný waltz. Takzvaných "našich" pesničiek máme veľa, ale najviac mi v pamäti ostali One od U2 a Vráť trochu lásky medzi nás od G8 🙂

• toto je tiež jedna prenádherná pieseň:

• @simcab  A preco nie? Ved prvy tanec mozete mat aj ked mate malicku svadbu... 😉

Ten moj mi zerie nervy, ze "zatancuje robota" a potom odpadne... 😃 Ako z toho, ze na neho bude cumiet tolko parov oci... 😃 😃 😃 😃 😃

• @beronsche  "udržuj očný kontakt" "očný kontakt" 😃 😃 😃

• @michala.s  my chceme tiez tancovat waltz ale nevieme vybrat skladbu...mate uz nejaku vybratu? 🙂

• kočky, ja by som chcela na prvý tanec pesničku od Aerosmith - I dont want to miss a thing alebo sa mi páči aj od Take that - back for good, teda aspoň myslím že sa tak volá. A chceli by sme si zaplatiť súkormné hodiny tanca a naučiť sa na tú jednu pesničku profeisonálnu choreogafiu, niečo ako z lets dance. Snáď sa nám to podarí. 😃

• Inak všetkým Vám prajem pekné veľkonočné sviatky, o dvanástej končím v práci, hurááá 😃 a doma nejak nezvyknem chodiť na net. Takže pekný predlžený víkend a veľa šibačov, alebo radšej menej. 🙂

• ahojte mam otazku,moze byt za svedka rodic??dakujem za odpoved 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov