Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak a ja si konečne doma tlačím etikety na víno..fuj to mi ale dalo roboty a nakoniec som si ich spravila vo worde
Odpovedať
@wewerka000 no pochybujem to ani nebyva , nikdy som toto nepocula...a co nemas inych ludi ktori sa hodia za svedka?
Odpovedať
@beronsche z toho si nic nerob mne tiez povedal ze to bude katastrofa ze vsetci budu pozerat na nas... :-D :-D :-D ja tiez som este nikdy netancovala pred rodinou ale tak...nebojim sa zatial...je to daleko :-) a moj je taky hamblivyy ze ked neutecie z parketu a nebudem ho musiet nahanat tak bude superrr :-D :-p
Odpovedať
baby, už máme doma obrúčky!!! nádherné sú, krásne prekrásne!
Odpovedať
@simcab Super!! pridaj foto.. ;-)
Odpovedať
@beronsche jasné, večer dám :-)
Odpovedať
@simcab takze si spokojna? Podla obrazku vam ich robili?
Odpovedať
@beronsche áno, podľa obrázku a spokojná som veľmi veľmi.. som sa bála, že to nebude dobré, ale sú nádherné.. také jemnučké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to je naozaj nadherna piesen :) my sme si zatial vybrali pesnicku od shanie twain - from this moment...ma nadherny text aj melodiu, len je trosku dlhsia, takze drahy ma bobky, ze tak dlho ma tancovat pred vsetkymi hostami :-D Inak kocky krasne sviatky vam zelam, hlavne vela oddychu a malo vody :-D
Odpovedať
Naša pieseň na 1. tanec je http://www.youtube.com/watch?v=DRs2CC... Možno to niekoho inšpiruje :-)
Odpovedať
Baby zelam vam krasne sviatky!!!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásne sviatky želám :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rysavka na tu piesne ako budete tancovat valcik?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 To preto lebo to nebol valcik ale mazurka:)
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme túto na manželský prvomanželský tanec :) http://youtu.be/RD3WwM6l1J0 začiatok je síce pomalši ale potom je to tak akurát :)
Odpovedať
@dracica6663 to nebude valčík, budeme tancovať slaďák, ale nie taký klasický, budeme tam mať nejakú tú otočku a na záver záklon, na viac si netrúfneme :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Krasnu Velku noc dievcence :-) vela vodicky aby ste mali krasne tvaricky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky aj ja vám prajem všetkým krásne a pohodové veľkonočné sviatky :)
Odpovedať
aj ja sa pripájam k prianiu krásnych sviatkov.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute:) tiez prajem krasne sviatky :))) no, uspesny vikend za nami - zohnali sme v polsku (v obchode, nie na trhu) krasne topanky pre tomiho k obleku :)) bued fesi:)) a tomi mi kupil (zaplatil:)) ) nadherne svadobne spodne pradlo:))) tak sa tesim :))) a teraz som sa pozerala do pc, do zlozky kde mam ulozene veci co sa mi pacia ohladne svadby a presne toto pradlo som tam mala..uplne som zabudla, ze tam nieco take mam:)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak uz sme vymysleli miesto na fotenie, bude to druzstvo u nas na dedine. Ale mam choru kadernicku a aj druha alternativna kadernicka tu sobotu nemoze cesat, takze neviem kto mi spravi uces. V kvetinarstvach ma doslova odhovarali od mojej svadobnej kytice a odmietli mi ju spravit, ale v jednom kvetinarstve kde by mi ju spravili si vypytali 3 eura za jednu pivoniu. Drahy este nema kupene topanky ale asi budeme kupovat fretz men, goratexovu obuv za 100eur, celkom prijemna cena na to aka je to kvalitka. No a ja si idem dat v utorok vycistit a upravit saty na moju velkost. A cely tyzden taham dvanastky, hned zajtra robim dvanastku. Tak vam teda poprajem krasne velkonocne sviatky, vela vody, sibacov a kolacikov
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak ake ste mali sviatky?my skarede,s vycitkami,s hlavmai v smutku :-( este vcera to sme to predychali akotak a tesili sa ale dnes nas "to zabilo" svadba sa pravdepodobne 47 dni pred dnom "D" uplne rusi vezmeme sa v kostoliku ako to je naplanovane ale hostinu zrusime uplne a hned po sobasi pojdeme pri more na svadobnu cestu ... neviem ci si ta nasa "pseudorodina ktora nas pozna len ked nas potrebuje" zasluzi tam byt v nas velky den s nami iste to este nie uvidime este ako sa rozhodneme vieme ze prideme o zalohy a tak ale ...no ja neviem ako to poriesime nakolko uz sme pozvali vsetkych hosti ...... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ahoooj moja, to je mi moooc ľúto, že vám rodinka robí takto zle... :( nenechajte si pokaziť svadobné prípravy a ani váš veľký dník... asi to nechceš rozoberať, čo sa presne stalo, keď to chcete všetko porušiť, ale dúfam, že to dopadne všetko dobre a budete s manželom na svoj veľký deň len v dobrom spomínať...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahooooj Peťka, videla som foto, tak ste boli tuším v Čechách cez sviatky... :)tak už sa Ti to blíži, aké sú pocity mesiac pred svadbou? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.tak sviatky za nami, zase začína kolobeh... ako ste sviatkovali? ja som mala drahého doma, takže paráda :-) len to nejak rýchlo zbehlo :-| ale stihli sme bižutériu kúpiť a konečne sa aj pofottiť na oznamko :-) už som poslala kamarátke fotky a teraz už len čakať, kedy sa k tomu dostane :-) @trdielko149 joj, mrzí ma, že sa vám to tak kazí, držím palce, aby to dopadlo dobre....
Odpovedať
ahojte, my sme uz oznamenia cez sviatky rozdali...bolo fajn aj ked sme sa pohadali v sobotu ale potom uz bolo dobre...Vcera ma nikto neoblial ako kazdy rok :-) takze som bola sucha :-)
Odpovedať
@dracica6663 fuuu, vy už ste oznámka rozdávali ???? tak super, my sa ešte musíme na ne pofotiť, nemáme ešte fotky na ne.
Odpovedať
@gabinkas ano lebo nechodime casto k rodine ked byva daleko a teraz sme vyuzili prilezitost ze sme boli na sviatky u kazdeho koho pozyvame na svadbu, tak sme im dali oznamenia :-)
Odpovedať
ahojte :-) no tak ja už mám ponacvičované, ako sa nosí obrúčka, každý deň ju navliekam :-D v piatok sme boli na tom "predsvadobnom" fotení a bolo úplne úžasne.. počasie nám vyšlo, nálada bola super.. boli sme v krásnom prostredí, proste úžasný deň.. fotky neviem kedy budú, možno aj tento týždeň, ak bude mať kamarát čas nám ich priniesť.. ale isto budú super, lebo on je strašne šikovný :-) a možno potom spravíme fotkové oznamko, ak budú úžasné tie fotky.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeej simi, aj my sme sa boli fotiť v piatok :-) taktiež super nálada, celé doobedie sme zabili :-) fotil nás bratranec mojim foťákom, viac ako 200 fotiek narobil, každý deň si ich prezerám :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?