Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • tak a ja si konečne doma tlačím etikety na víno..fuj to mi ale dalo roboty a nakoniec som si ich spravila vo worde

• @wewerka000  no pochybujem to ani nebyva , nikdy som toto nepocula...a co nemas inych ludi ktori sa hodia za svedka?

• @beronsche  z toho si nic nerob mne tiez povedal ze to bude katastrofa ze vsetci budu pozerat na nas... 😃 😃 😃 ja tiez som este nikdy netancovala pred rodinou ale tak...nebojim sa zatial...je to daleko 🙂 a moj je taky hamblivyy ze ked neutecie z parketu a nebudem ho musiet nahanat tak bude superrr 😃 😛

• Sponzor fóra
  • baby, už máme doma obrúčky!!! nádherné sú, krásne prekrásne!

• @simcab  Super!! pridaj foto.. 😉

• @beronsche  jasné, večer dám 🙂

• @simcab  takze si spokojna? Podla obrazku vam ich robili?

• @beronsche  áno, podľa obrázku a spokojná som veľmi veľmi.. som sa bála, že to nebude dobré, ale sú nádherné.. také jemnučké 🙂

• @simcab  to je naozaj nadherna piesen 🙂
    my sme si zatial vybrali pesnicku od shanie twain - from this moment...ma nadherny text aj melodiu, len je trosku dlhsia, takze drahy ma bobky, ze tak dlho ma tancovat pred vsetkymi hostami 😃

Inak kocky krasne sviatky vam zelam, hlavne vela oddychu a malo vody 😃

• Naša pieseň na 1. tanec je
    Možno to niekoho inšpiruje 🙂

• Baby zelam vam krasne sviatky!!!!!! 🙂

• krásne sviatky želám 🙂

• @rysavka  na tu piesne ako budete tancovat valcik?

• @dracica6663  To preto lebo to nebol valcik ale mazurka🙂

• no my máme túto na manželský prvomanželský tanec 🙂   začiatok je síce pomalši ale potom je to tak akurát 🙂

• Sponzor fóra
  • @dracica6663  to nebude valčík, budeme tancovať slaďák, ale nie taký klasický, budeme tam mať nejakú tú otočku a na záver záklon, na viac si netrúfneme 😛

• Krasnu Velku noc dievcence 🙂 vela vodicky aby ste mali krasne tvaricky 🙂

• Kočky aj ja vám prajem všetkým krásne a pohodové veľkonočné sviatky 🙂

• aj ja sa pripájam k prianiu krásnych sviatkov.. 🙂

• baby caute🙂 tiez prajem krasne sviatky 🙂))
    no, uspesny vikend za nami - zohnali sme v polsku (v obchode, nie na trhu) krasne topanky pre tomiho k obleku 🙂) bued fesi🙂) a tomi mi kupil (zaplatil🙂) ) nadherne svadobne spodne pradlo🙂)) tak sa tesim 🙂)) a teraz som sa pozerala do pc, do zlozky kde mam ulozene veci co sa mi pacia ohladne svadby a presne toto pradlo som tam mala..uplne som zabudla, ze tam nieco take mam🙂))

• ahojte baby, tak uz sme vymysleli miesto na fotenie, bude to druzstvo u nas na dedine. Ale mam choru kadernicku a aj druha alternativna kadernicka tu sobotu nemoze cesat, takze neviem kto mi spravi uces. V kvetinarstvach ma doslova odhovarali od mojej svadobnej kytice a odmietli mi ju spravit, ale v jednom kvetinarstve kde by mi ju spravili si vypytali 3 eura za jednu pivoniu. Drahy este nema kupene topanky ale asi budeme kupovat fretz men, goratexovu obuv za 100eur, celkom prijemna cena na to aka je to kvalitka. No a ja si idem dat v utorok vycistit a upravit saty na moju velkost. A cely tyzden taham dvanastky, hned zajtra robim dvanastku. Tak vam teda poprajem krasne velkonocne sviatky, vela vody, sibacov a kolacikov

• ahojte baby tak ake ste mali sviatky?my skarede,s vycitkami,s hlavmai v smutku 😞 este vcera to sme to predychali akotak a tesili sa ale dnes nas "to zabilo" svadba sa pravdepodobne 47 dni pred dnom "D" uplne rusi vezmeme sa v kostoliku ako to je naplanovane ale hostinu zrusime uplne a hned po sobasi pojdeme pri more na svadobnu cestu ... neviem ci si ta nasa "pseudorodina ktora nas pozna len ked nas potrebuje" zasluzi tam byt v nas velky den s nami iste to este nie uvidime este ako sa rozhodneme vieme ze prideme o zalohy a tak ale ...no ja neviem ako to poriesime nakolko uz sme pozvali vsetkych hosti ...... 😞

• @trdielko149  ahoooj moja, to je mi moooc ľúto, že vám rodinka robí takto zle... 😞 nenechajte si pokaziť svadobné prípravy a ani váš veľký dník... asi to nechceš rozoberať, čo sa presne stalo, keď to chcete všetko porušiť, ale dúfam, že to dopadne všetko dobre a budete s manželom na svoj veľký deň len v dobrom spomínať...

• @petkaa28  ahooooj Peťka, videla som foto, tak ste boli tuším v Čechách cez sviatky... 🙂tak už sa Ti to blíži, aké sú pocity mesiac pred svadbou? 🙂

• ahojte.tak sviatky za nami, zase začína kolobeh... ako ste sviatkovali? ja som mala drahého doma, takže paráda 🙂 len to nejak rýchlo zbehlo 😐 ale stihli sme bižutériu kúpiť a konečne sa aj pofottiť na oznamko 🙂 už som poslala kamarátke fotky a teraz už len čakať, kedy sa k tomu dostane 🙂
    @trdielko149  joj, mrzí ma, že sa vám to tak kazí, držím palce, aby to dopadlo dobre....

• ahojte, my sme uz oznamenia cez sviatky rozdali...bolo fajn aj ked sme sa pohadali v sobotu ale potom uz bolo dobre...Vcera ma nikto neoblial ako kazdy rok 🙂 takze som bola sucha 🙂

• @dracica6663  fuuu, vy už ste oznámka rozdávali ????
    tak super, my sa ešte musíme na ne pofotiť, nemáme ešte fotky na ne.

• @gabinkas  ano lebo nechodime casto k rodine ked byva daleko a teraz sme vyuzili prilezitost ze sme boli na sviatky u kazdeho koho pozyvame na svadbu, tak sme im dali oznamenia 🙂

• ahojte 🙂
    no tak ja už mám ponacvičované, ako sa nosí obrúčka, každý deň ju navliekam 😃
    v piatok sme boli na tom "predsvadobnom" fotení a bolo úplne úžasne.. počasie nám vyšlo, nálada bola super.. boli sme v krásnom prostredí, proste úžasný deň.. fotky neviem kedy budú, možno aj tento týždeň, ak bude mať kamarát čas nám ich priniesť.. ale isto budú super, lebo on je strašne šikovný 🙂 a možno potom spravíme fotkové oznamko, ak budú úžasné tie fotky.. 😵

• @simcab  jeeeej simi, aj my sme sa boli fotiť v piatok 🙂 taktiež super nálada, celé doobedie sme zabili 🙂 fotil nás bratranec mojim foťákom, viac ako 200 fotiek narobil, každý deň si ich prezerám 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov