Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ako pekne sa rozrastame 😃 len tak dalej.. a vydrzat pri milovanej osobe nielen do svadby!!!!! 😠 😉

• ahoj blanka vitaj 😉

simcab este teda porozmyslam aj o siti 😃

• joooj, drahý robí problémy s obrúčkami 😃 vraj také ako chcem ja (tanicka, tie hladké!) mi vysústruží hocikedy 😃 no a ani hranaté sa mu neľúbia 😒 boooože, však ju ani nosiť nebude! 😃 ale tak možno sa prispôsobím 😃

• Sponzor fóra
  • a vítam nových členov!!!

• 😃 haha.. tak nech mi nejaku navrhne.. snad ma vyjde lacnejsie 😃 😃

• myslím, že také by si mala len za poštovné! 😃

• 😃 😃 vyborne.. poslem velkosti? 😃 😃

• baby a xcete obycajne, alebo do nich aj nejake kamienky? lebo vyyyber je fakt velky...ja som mala vzdy rada srdiecka, tak rozmyslam o nich 😉

• biela.ruza, ja som bola presvedčená, že len hladké, ale páčia sa mi tiež také s jednou drážkou na kraji.. čiže väčšina by bola lesklá, potom drážka a zvyšok matný.. hmmmm
    http://www.e-prsteny.cz/view.php?f=foto/71/1240863543
    niečo také ale lesk/mat naopak

• my chceme uplne hladke, leskle 🙂 proste typicke obrucky 😃 ideme si splnit sen 😃

• tak to ja by som chcela vela kamienkov ak by sa dalo 🙂 aspon tri urcite 😃 mne sa to velmi paci

• rory aj mne sa pacia kamienky, ale zas u chlapa by to neslo...a nebolo by to zvlastne mat odlisne obrucky? 😃

• biela.ruza obrucky su vyrobene rovnako, len zenska je obohatena o kamienky, kebyze chces inu pre chlapa. inak tam rozdiel nie je 🙂

• biela ruza my si prstene budeme kupovat kazdy zvlast, takze v konecnom dosledku sa k sebe nemusia vobec hodit, ale myslim si ze to nikto ani nebude riesit si myslim ze je to jedno, teda aspon pre nas 🙂 neberiem to nejak tak ze obrucky musia nutno k sebe pasovat 😉 hlavne ze budeme mat prstene ktore sa nam pacia

• eeej rora ale ti ide to baaabo 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • simcab aj ja som sa s obruckami prisposobila ale neviem ci to je dobre,ked som ju mala na prste mala som zmiesane pocity,taka hruba sa mi zda a ja mam jemnu ruku ani prsty nemozem dat poriadne k sebe aaa 😠 ale som chcela aby drahy mal radost a on az ked sme si ich skusali si vsimol ze sa mi nepaci..teda vlastne aj ja som si to poriadne vsimla az vtedy lenze to uz boli zaplatene 😃 budem si musiet zvyknut

• no však ja sa prispôsobím, ale predtým ho usmerním 😃 😃 😃 možno ich vyberiem ja, ale on bude mať pocit, že vybral on 😃

• hainy no veru 🙂 to som si popestovala kamaratkinho synceka a veru taky bol krasny ze by som aj ja take hned brala 😃 😃 😃 asi sa pridam k vam, co zacnete na babatkach "pracovat" hned po alebo tesne pred svadbou 😃

• dievčatá, ako ste prežili tento krásny slniečkový víkend???
    ja som bola včera aj dnes v záhrade - včera som posiala a dnes som plela kvetinové záhony 🙂

• aj my sme mali krasny vikend 🙂 teda az na jednu vynimku dnes, ze sme videli svokrovcov a hned sme mali po chuti 😦 ale nic nove. 😬

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• fuuu a my s priatelom sme boli sami.. aj ja aj on 😒 och uz nech je august..

• tanicka, a čo bude v auguste??? budete už spolu bývať??? alebo ako? 🙂

• konecne sa mi vrati 😦 teraz chodi domov kazdy druhy tyzden aj to len na sobotu a nedelu.. 😞

• Ahojte. Aj my sme mali krasny slnecny vikend 🙂 V sobotu sme boli v Kosiciach a v nedelu sme boli len tak vonku no krasne bolo. Dufam ze aj dnes tak bude ...

rora No vidis .. staci drzat maleho drobca v naruci a hned ta to chyti ze? 😵

• no tak to ja keď som vegetila včera na teraske, tak som si predstavovala ako by tam bolo miminku fajne 🙂 bábo môže spinkať v kočáriku, maminka sa môže starať o kvietky, alebo vegetiť.. áááách

• ahojte tak my sme tiez mali pekny vikend boli sme sa v meste poprechadzat a unavit psika pomohlo 🙂 a v nedelu sme si boli zahrat volejbal a teraz ma strasne bolia ruky a potom ma bol mily ucit soferovat a tak som sa zapotila od strachu ze uz ani nechcem ist na vodicak ale dovtedy si to asi este sto krat rozmyslim 🙂 a teraz sa ucim na skusky a uz mam toho plne zuby uz aby som mala po statniciach a bola svadba

• ja sa vytešujem, lebo svadba bude o rok a cca 2 týždne! 🙂 dúfam, že sa to rýchlo nešuchne a budú dllho trvať tieto krásne prípravy 🙂

• zdá sa mi, že ste všetky nejaké zaneprázdnené 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...