Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-D takže môžeš už kľudne vypisovať, určite sa niekto priebežne bude ozývať :-) ja mám ešte teraz voľno hodinu a potom už makám....
Odpovedať
@angieska tak to dúfam, že niekto niečo napíše.. ja tu mám dnes kľud, máličko zákazníkov mám tieto dni.. ani neviem čo by som od samej radosti robila.. rozmýšľam, že začnem vyšívať.. niekedy ma to veľmi bavilo..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jej, aj ja som niekedy veľa vyšívala, teraz už akosi nie je čas :-( možno keď budem už domáca pani a budem čakať na manžela s večerou, tak niečo zase vyšijem :-N
Odpovedať
@angieska ja sa chystám na materskej :-) mám stiahnuté krásne predlohy mackov me to you, tak tie budem vyšívať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-) vidíš, pre malé ako vankúšik by to bolo super :-)
Odpovedať
@angieska práveže by som to chcela zarámovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj to je možnosť :-) si ma trošku navnadila :-D
Odpovedať
@angieska sa môžme pekne zabávať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neviete náhodou, či existuje a kde sa dá zohnať nejaký samolepiaci papier do atramentovej tlačiarne? chcela by som si vo worde adresy napísať a potom to len vytlačiť na taký papier, že nalepím len adresy na obálky, ručne sa mi to nechce vypisovať :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jasné a budeme si posielať inšpirácie :-D
Odpovedať
@angieska bežne v papierníctve majú také etikety..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa zas včera dozvedela, že aj druhá nevesta - moja sesternica, ktorej ideme na svadbu je tehotná a tiež bude na svadbe v 4. mesiaci, tak ako aj moja najlepšia kamoška, ktorej ideme na svadbu o týždeň skôr. Sesterka bola strašne šťastná, lebo sa bála že keď má po tridsiatke tak to pôjde ťažšie, ale podarilo sa im to na prvý pokus. :-D Inak všetky kamošky okolo sú buď tehotné, alebo by čo najskôr chceli byť, ale na mňa to nejako ešte neprišlo. :-| Už si pripadám divná, že mám 26 a na deti vôbec nepomyslím, ani si neviem predstaviť, že by som teraz nejaké mala. Neskôr áno, ale ktovie, či už to nebude neskoro, ale zase mať dieťa len preto že mám na to vek je tiež nezodpovedné. Aj medzi Vami si pripadám byť tuším jediná, čo deti ešte nechce. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab normálne A4 formát?
Odpovedať
@angieska myslím, že nie.. skús sa popýtať.. my sme tlačili etikety tiež na obálky a kúpili sme normálne A4, no tam to bolo porozdeľované na také menšie.. rozumieš hádam :-N že sme nemuseli vystrihovať, len sme to ztadiaľ odlepili.. vo worde je taká šablóna, do ktorej sme vpisovali adresy..
Odpovedať
@z.junasova ja si veľmi neviem predstaviť "nechcieť" mať deti, lebo keby bolo len na mne, ja už mám 2 deti dávno :-D ale myslím si, že nie si nejaká divná, v dnešnej dobe je to úplne normálne..
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova poznám ten pocit, až donedávna som ani ja o deťoch nechcela ani len počuť... dokonca aj môj manžel sa s tým už akosi vyrovnal, že asi nebudeme mať potomka, ale zrazu to prišlo ... keď sa nám narodila krstná dcéra tak sa vo mne niečo zmenilo a teraz veľmi túžim po bábätku... a po lete začneme na ňom aj pracovať... takže neboj, je to v pohode, ono to príde :) dneska je už iná doba, kopec párov má dieťa až po 30ke, mnohé páry si chcú užiť samých sebaešte pár mesiacov, rokov po svadbe ... :) ja som za, podľa mňa by sa nemalo nič siliť, len preto, že druhý hovoria, že po svadbe musí prísť bábo... je to predsa na vás dvoch a raz to určite príde... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte @angieska aj my sme to chceli tak ale nakoniec som rucne vypisovala :-D nebolo to az take hrozne :-p 130 obalok vypisat .. .chystam sa pozerat tu najnadhernejsiu svadbu vsetkych dôb som zvedava teda ... @simcab duuufam ze aj mne take pocasie na objednavku vyde :-) @z.junasova moja sestra ma 30 a deti nechcela pred tym,nechce ich teraz a nechce ich ani potom ale nechavam to tak je to jej vec ...ona radsej chodi po svete tak nech sa paci ked raz bude mat 50-tku na krku bude lutovat ona si bude prezerat fotky ale ja budem travit krasne chvile s manzelikom,deturencami a raz aj s vnucatkami :-) kazdy ma iny pohlad na svet,ine priority pre mna je rodina to najdolezitejsie :-) a mozno som otehotnela nezodpovedne ale o dceru sa staram zodpovedne a ma vsetko,ma maminku,tatinka a DOMOV plny lasky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 @trdielko149 ja deti určite chcem, len nie teraz a vôbec netuším kedy to príde. Možno aj mne sa stane, keď sa narodí najlepšej kamoške bábo, že sa to vo mne prebudí. A teraz si to ani finančne neviem predstaviť, kúpili sme byt, hypotéka na krku, tak som zvedavá ako nám to bude vychádzať, podľa predbežných rozpočtov budeme radi keď sami dvaja vyžijeme. Inak ja by som bola asi najradšej, keby som mala bábo vo veku ako livika, teraz by som už mala školáka alebo školáčku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova no to isté riešime aj my, tiež máme hypotéku a keď si manžel nenájde ešte jednu robotu popri tejto, neviem si predstaviť ako budeme žiť s dieťatkom... hlavne počas materskej... ja pôjdem asi po tých 38týždnoch späť do práce a neviem si to predstaviť, mám síce aupairku už zajednanú a máme v rodine kopec najbližších, ktorí by nám dieťatko postrážili, ale bude to pre mňa ťažké - nebyť s ním stále... v dnešnej dobe je to hrozne ťažké... voľakedy dostali byty od štátu a aj rodina bola podporovaná viacej sociálne od štátu... dneska sa musíš postarať sama... :(
Odpovedať
Profilova fotka
kočky pozeráte aj vy svadbu princa Williama a Kate? teda nechcela by som byť v jej koži, keby sa na mňa celý svet pozeral... :)
Odpovedať
@z.junasova Ale co by si bola divna... kazda sme predsa ina! Ja ked som mala 26, tak som na deti ani nepomyslela! A to ani nie som zblaznena do cestovania (to je zvycajny dovod nemat deti :-D ) Deti zboznujem, ale jednoducho som sa vtedy necitila pripravena... a vlastne ani neskor... :-N Teraz mam 31 a dieta sice chcem, ale mam z toho fakt strach - z tehotenstva, porodu, z toho ako sa mi zmeni zivot..... =-) Inak to si tiez hovorim, ze keby som mala dieta v 20-tke uz by chodilo do skoly.. :-D Alebo teoreticky uz by som mohla byt stara mama (dieta v 15, vnuca v 30).. :-D :-D :-D :-D :-D :-D @lucia3006 Aj u nas to ide v tv? tu sa o nicom inom nehovori, len o tej svadbe.. :-D :-D
Odpovedať
@lucia3006 ja chcem pozerať, ale žiadna telka mi nejde online.. poraziť ma ide.. ]-(
Odpovedať
jeeeeeeeeeeee ide mi jojka.. x-)
Odpovedať
@simcab tak uz pozeras? :-) Ja len chcem vidiet jej saty, tak to pozriem aj neskor...
Odpovedať
@beronsche no mám to zapnuté.. a je super, že to všetko komentujú.. nervy mám ani keby som sa ja išla vydávať :-D a ani oni nemajú odpytávanie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @beronsche @lucia3006 baby aj my pozeráme s kolegynkami v práci kráľovskú svadbu cez net na JOJke. Teraz je reklama, tak usilovne píšem. Lucka, beronsche ďakujem za vaše príspevky želám Vám nech sa máte tie želané detúrence čo najskôr. Idem kukať už je po reklame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova ja som stastna ze ju mam teraz aj my mame hypoteku na krku och :-/ ale v dnesnej dobe kde ma mlady clovek nabrat prachy na byt? |-| vo vasom veku veru budem riesit ja uz prve pubertacke naznaky akoze dospelosti :-D :-D svadbicku pozeram aj ja na Jojke lebo ta uuzasna markiza ma kazdych 20 minut 15 minutovu reklamu wŕŕ na to ja mam jedy veru ... a jojka nema tolko reklam a nie su take dlhe ;-) a maju to aj lepsie spracovane neviem lubi sa mi to viac :-) @beronsche mne ked lekar povedal ze som tehu kukala som na neho chudaka ako puk a on na to tesite sa ci ? a ja mu na to ze "keby ste neboli moj lekar tak vas objimem " tesim sa a hned vypisoval tehu knizku x-) napriek veku som sa tesila mozno preto lebo mi to povedal dva dni po mojich narodeninach :-) tiez som sa bala to je jasne a normalne kedze som mala nejake problemy zdravotne a navyse koncila som skolu a v marci hned maturity som sa bala predsa len este som bola len v 11.t.t prvy trimester najhorsi,stresy a tak ... a este aj spoluziacky ze "ja by som uz potratila" no super davka povzbudenia fakt ...ale zvladli sme to bez problemov aj pisomky aj ustne a poprosila som profesorov aby neboli ku mne zhovievavi len preto lebo cakam babatko ja to neznaaasam ze teba nechame spravit skolu lebo ja som si to sama chcela z vedomosti ... potom stahovanie,menenie dokladov,nakup veci pre babiku nasu ... porod uuu som sa tak bala ze nakoniec to dopadlo skvelo! prvorodicka za 1,5 hodiny som porodila 3390 g Emmku :-) takze baby ked na vas pride ten pravy cas ze to budete chciet nebojte sa zenske telo Pan Boh a priroda zariadili tak aby to zvladlo !! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf...práve som pozerala kúsok svadby a nejak mi začalo dochádzať, že sa vydávam... normálne som dostala strach :-N nie preto, že si beriem moju polovičku, ale proste pocit, že sa mení celý život, že všetci budú na mňa pozerať....joj, normálne mám strach z toho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj ja pozerám, pekná nevestička je :)
Odpovedať
Profilova fotka
nádherná...jej príchod ma dojímal...uvedomenie si, ze o chvílu to aj mňa čaká.... :-) už len aby im to do konca oslavy všetko bez problémov prebehlo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?