Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • joj ja som sa taaak rozcitila ked isla Kate k oltaru 🙂 booze ved mna to caka o 43 dni ! i ked len s jednym kameramanom ale aj tak 🙂 este viac sa tesiiiim a este mi svokrusa volala ze pozeras? uz sa na vas tesim taak ma neskutocne potesila 🙂

• pri pozeraní kráľovskej svadby som si nostalgicky spomenula na tú našu, ktorá bola pred mesiacom a pol 🙂

• no super, chcela som si pozriet video zo svadby a padol mi pc.... teraz sa to uz bojim otvorit... ale aspon som videla Kate.. 😃

• Sponzor fóra
  • baby caute, nemate niektora foto torty - su to dve spojene srdcia a su spravene ako zenich a nevesta????
    dakujem

• Som sa "priznala" kolegom, ze aj ja sa vydavam za chvilu, tak mi uz planuju party... 😃 😃 Este dobre, ze uz nestihaju... 😃 😃
    Waw - ak by nam bol vysiel nas povodny datum, tak by sme boli zajtra mali svadbu... Chceli sme totiz povodne 30. april... 🙂 🙂

• @trdielko149  to bolo prenádherné ked sla k oltáru... ten chór.... nádhera... 🙂 obdivujem ju veľmi, ten stres a nervozita a tie pocity šťastia, ktoré z nej sršalo 🙂 vydržať a neplakať...

• @mirka_martin  😵 veru ja by som na jej mieste veru byt nechcela ... ale bola nadherna ja som necakala ze bude tak krasna-jemna,elegantna,prirodzena a hlavne si myslim ze naozaj je ona tou pravou nastupkynou za Lady Dianu ... ale uz dost o kralovskej svadbe ved je hokeeeej dneska vyhrame 😃

• @trdielko149  no prave som pozerala na ktorom z nasich 120 programov ide Hokej 😉 tak som nasla na Sport1.... ale budem to prepinat, lebo ide aj komedia 😃

krásny víkend dievčatá... 🙂 a zajtrajším nevestičkám veľa šťastia 🙂

• nevestickam co maju dnes velky DEŇ veeela stastiiiicka ! 🙂 😵

• Dobre ranko babulky, tak my sme mali vcera uspesny dnik. Drahemu sme kupili oblek, vestu, kravaty 2, takze mu uz chyba len kosela a topanky. A Zarke sme kupili zavoj 😵 Taka je v nom krasna, uvidime ci ho aj bude mat, ale mne sa ta idea celkom paci kedze je nasa 🙂

• @bybi  super🙂)) samozrejme, ze jej daj zavoj, krasna bude 🙂))

• @bybi  jej bybi, blahoželám k nákupom 🙂 máte toho už viac ako my 😉 a závoj je zaujímavý nápad, veľmi originálny, bude krásna princeznička 🙂

• ahojte kočky, aký ste mali víkend? ja mizerný... manžel mal vážny úraz, prepadla sa pod ním strecha a spadol zo 4metrovej výšky... leží v nemocnici s otrasom mozgu, prasknutou lebkou a celý dooškieraný... 😞 tak veľmi mi chýba... dneska som nebola schopná nič robiť... ešteže som mohla včera aj dneska stráviť s ním aspoň pár chvíľ ... 😞

• Ahojte kocky, ako sa mate? Ja som sa prave vratila z chaty, dala som si vydatnu sprchu a tesila som sa zo sukromia na zachode, lebo by ste neverili, ale tie chatky niekto sikovny naprojektoval tak, ze na wc bolo okienko presne vo vyske vasho pasu, takze ked ste sli na zachod hlavne vecer, kazdy vas videl, no otras 😃 ale super na celom stretnuti bolo, ze sme sli pozriet nasich kamaratov na svadbicku a kedze nas necakali v takom pocte, boli veeelmi prekvapeni 🙂 tak sme sa z toho vsetci tesili 🙂
    Inak kralovsku svadbu som aj ja kukala v praci, bola to nadhera, mne sa strasne pacia tie ich sluby 😉

• @lucia3006  to mi je veeelmi luto 😞 dufam, ze mu bude coskoro lepsie, zelam vam obom vela sil, aby ste to zvladli

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  joj Lucka, dufam ze manzelik bude coskoro fit s tebou doma. A to sa mu v praci stalo??? Viem si predstavit ako ti asi je 😐

• @lucia3006  Lucka, je mi ľúto, že ani nie dva mesiace po svadbe hneď musíte čeliť aj takému niečomu 😞 ale neboj sa, už vieš, že bude v poriadku, tak už len vydržať, kým ho budeš mať zase doma... všetko bude zase dobre...

• ďakujeeeem vám kočky za povzbudzujúce slová, stalo sa mu to v čase voľna, keď pomáhal kolegovi... je to paradox, že má takú nebezpečnú prácu a práve takéto niečo sa mu stane, nie v práci... dúfam, že mi bude čím skôr doma, nech ho mám opäť pri sebe...

• @lucia3006  lucuska,drzim palce,nech mas manzela co najskor doma a v poriadku..

• @petkaa28  ďakujeeeeeem Peťka 🙂 no ešteže to všetko dopadlo tak ako to dopadlo, druhý krát sa narodil... si zlatá, som strašne rada, že sme sa stretli - že nám to konečne vyšlo...

• @lucia3006  to sme dve 🙂 rada som ta spoznala.. presne ako vravis,esteze sa to skoncilo "iba" s otrasom mozgu..kedy ho pustia domov?

• @petkaa28  neviem moja, lebo tým že má aj prasknutú lebku tak si ho tam ešte chcú nechať a nechcú nič podceniť...

• @lucia3006  drzim palceky, teraz sdom sa to len dozvedela... 😞 neboj vsetko dobre dopadne...vasa laska vsetko vydrzi

• @lucia3006  to je strašné, želám čo najskoršie uzdravenie.

• Dobre ranko kocky, my mame este dneska volno, ale drahy musel do prace a ma zobudil. Nevadi, aj tak mam vela zehlenia, tak sa na to za chvilku vrhnem a potom budem varit nech je vsetko hotove ked pride a mozme niekde ist 🙂

A prave som si otvorila mailovu adresu uz na nove meno 😵 tesim sa ako keby som sa prave vydala 😃

• @bybi  dobré ránko 🙂
    ja sedím už v robote, zatiaľ pohoda, o 10 minút začne kolotoč, poobede porada, takže si tu posedím 😐 ale chcem ísť poobede kúpiť lístok na vlak a v piatok k drahému, takže paráda 🙂
    heh, mailovú adresu na nové meno? to mi nenapadlo, potom asi aj ja budem musieť vytvoriť 😃 my teraz akurát riešime, ako to bude s financiami, rozdelením účtov a tak 🙂

• @angieska  my mame peniazky uz dlho spolu, takze taketo veci uz riesit na stastie nemusime. Ale dobre ze to riesite, aj to je treba sa dohodnut 🙂

Ja zehlim, pozeram ordinaciu a len som teraz na chvilku odbehla 🙂

• @angieska  dobre ranko to chcete mat spolocny ucet?

• @bybi  🙂 ja už pekne v kolobehu, cez víkend som si s chuťou vypila bublinkovú budišskú, takže hlasivky v čudu 😞 dúfam, že nebudem chorá....
    no my musíme všetko podohodovať, od júla to začneme aj praktizovať 🙂 zatiaľ nám teória ide dobre, uvidíme, čo prinesie prax 😬

• @dracica6663  ahoj, hej jeden bude spoločný, z ktorého pôjdu bežné výdavky, tam si dáme posielať výplaty a okrem toho ešte sporiaci a na nečakané výdavky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov