Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Cate kocky, tak sa nam dneska podarilo kupit Zarke biele satky na svadbu a za super cenu 🙂 Je to ta ista znacka ako ma tie prve satky 🙂

@trdielko149  ona si vyhodila ludi z fab ktori neskakali tak ako ona piskala... ja som si s nou pisala a raz mi trvalo dlhsie odpisat, predsa len chodim do robty, mam Zarku, nesedim cele dni za compom. A potom dala na svoju stenu ze ludia neodpisuju na interne posty ze co toto je za modu a vyhodila ma z priatelov... Dost detinske ale aspon sa ukazala...

• @trdielko149  Mas krasne saty!! Podla mna, to ani az tak velmi nevadi, ze si bleda... aspon podla fotiek a sedia ti super... 😉

• @bybi  urcite bude Zarka kraaasna 😵 my sme Emmke kupili bielo-fialkove este pancusky k tomu musime keby nebolo az tak pekne vonku ale sponky som tiez kupila do vlaskov uz 🙂
    @bybi  to neviem ja jej tiez neodpisujem hned tiez mam Emmusku i ked pracu este nie teraz tu sedim sice uz hodinku na nete ale drobec spi,mam uvarene,upratane nachystane,pobalene k svokre dozajtra 😃 uz som sa aj osprsit stihla,vlasy umyla nalicila som sa oblecena som dneska mi "ide karta,vsetko stiham" 😃 😛

• Sponzor fóra
  • @beronsche  jeeejda moja dakujeeem 😵

• @bybi  A ake si jej kupila? 😉 S zavojom bude ako princeznicka! 🙂
     Inak videla som tu fotku, kde ma Zarka tvoje topanky, ta nema chybu!! Zlatucka je tam!!
    Ja som si tiez zvykla s ruzou pisat... asi som jej tiez musela nejako nesadnut.... 😃 😃

• @bybi  mna si tiez vymazala z priatelov. Ale ja som si s nou nikdy nejak moc nerozumela. Ma uplne iny vkus ako ja (kazdemu sa paci nieco ine), ale proste sme nemali nic spolocne. Ja som nechapala, ze stale robila z toho take tajnosti aby sa nikto nedozvedel, ze sa vydava... ale tak je to jej vec🙂)

Veruske drzim palceky, za chvilku uz bude mat aj obrad, snad vsetko dopadne podla predstav🙂 Myslim si, ze ona bude uplne nadherna nevesticka🙂

• Ahojte kocky. Koho dnes ohovarame? 😃
    Ty brdo ale to leti ... Ved nasa Wera ma dnes svadbu! 😵 Si pamatam ako pisala ze este rok a pol do svadby ma a dnes je uz jej velky den.
    Inak baby vobec Vas nestiham citat lebo sa ucim na statnice, kopeme akurat zaklady na domcek a popri tom este vela veci vybavujeme a tak mam toho strasne vela ... Co mate vy nove? Pochvalte sa ako aj ja 😃
    Vcera sme mali poslednu nauku a co sa svadby tyka tak velmi nestiham teraz riesit nic ale po statniciach sa to uz musi rozbehnut .... nemozem nechavat vsetko na posledny tyzdne pred svadbou 🙂 Obrucky by nam mali prist kazdu chvilu. Dali sme si ich vyrobit a dnes nam ma poslat ich fotku tak sa neviem dockat! Dufam ze budu podla predstav ..

• @simcab  jeje... 🙂 Tak sme si pekne urobili, ked sluzi na inspiraciu.... 😃 😃 😃 😃

A ty ako? Uz ti je lepsie? 😉

• @beronsche  jasné, mne to už doobeda prešlo.. teraz sme boli s drahým na bicykloch, takmer dve hodiny sme stále bicyklovali, a to je čo povedať na mňa - lenivca 😛 o chvíľu ideme k strýkovi na guľáš, tak máme celkom akčný deň, ani spať som nestihla 😃 joooj, chcela by som už porobiť oznámenia, ale kamarát, čo mi má dať papiere, je dnes mimo, tak nič z toho..

• @h.a.i.n.y  hainyyyy, ze koho ohovarame... 😃 😃 😃
    Veru leti to leti...
    Ja som si "vylepsila" topanky maslickami vcera.
    Dnes nam konecne prisiel list potvrdzujuci, ze sme absolvovali nauky, tak som pokojnejsia, lebo ho potrebujeme pre farara. 🙂 Medovnicky na redovy uz mame napecene, uz len zabalit do celofanu a vytlacit a nasrihat srdiecka s napisom "dakujeme". 🙂 Volala som majitelovy krajcirskej dielne v SNV, tak slubil, ze mam usiju vestu pre draheho aj z nasej latky, ak ked to zvycajne nerobia a aj ked latku prinesieme az v pondelok pred svadbou.
    Tak nejako sa to dava dokopy.... 😃 😃
    A rezervovali sme si markusovsky kastiel na fotenie... tak ak by prsalo, budu fotky odtial...

A mam dilemu ohladom svadobnej bizuterie.... 😛
    Odfotim a pridam fotky, aby ste mi poradili..

• @beronsche  Svadobne topanky??? A kde je foto? Chcem vidiet .. aj mna nieco take napadlo ale neviem ako to zrealizovat.
    Ty si piekla medovnicky? Lebo ja by som chcela piect aj zdobit .. Takze vy ich nebudete zdobit ale len vytlacite na papier? A tie srdiecka date pod celofan? A co s bizuteriou? Ved si hovorila ze si si ju kupila vtedy v salone nie? Ja nemam este bizu a ani neviem aka sa mi hodi k mojim satam. Nevies mi nieco poradit? Ved aj ty si skusala moje saty koniec koncov 😃 A aj ja tvoje sranda nie?
    A kolko ste platili za kastiel? 20 €? Ako to prebieha? Kde ste boli zaplatit? V SNV alebo priamo v kastieli? A v danu sobotu sa tam moze prist fotit aj viac neviest? Nevies ako to je? Na ktoru hodinu sa pojdete fotit? A iba ak bude prsta sa tam pojdete fotit? A ak bude pekne tak kde?

• @h.a.i.n.y   Odfotim a pridam.. 🙂 Ja som na topankach mala take snurky, prevlecene cez dierky, tak som ich vytiahla a cez tie dierky tam pripevnila maslicky... 😃 😃 Su trosku inej farby, ale ved ich aj tak nebude vidiet pod satami a dala som si ich tam vlastne len pre vlastnu radost.. 😃
    Medovnicky nam piekla znama, su ozdobene a este ich zabalime do celofanu a na celofan sa stuzkou priviaze srdiecko s nasimi menami a s podakovanim..
    Bizu mam zo salonu, ale sa mi uz zda privelka... Tak som si kupila nieco ine a teraz neviem... Nechcem vyzerat "lacno".... 🤔
    No a do kastiela som poslala sestru s mamkou, nech zistia co a ako. No a ony uz rovno zaplatili 20 za fotenie, vraj nech uz nevymyslam... Musis sa tam objednat na urcity cas - my mame 11:30 - 12:30, cize len na 1 hod. neviem, ci sa da na dlhsie. Spristupnene su len 3 miestnosti, chodba a schodisko... cize nic moc... Pojdeme tam urcite, aspon par fotiek spravit, vo vnutri a v zahrade, ale chcem aj ine fotky, stare domy a tak... Tak este uvidime, kam pojdeme...

K tvojim satkam by som si dala len nausnice a naramok (ale to ja ku kazdym... 😃 ).. Oni su pekne zdobene, tak by som uz nic ine nedavala.... ani korunku.... Ale je to na tebe, skus, co ti najviac pristane!
    Budes mat zavoj?
    Ja uz som si objednala dlhocizny, dufam, ze do svadby pride...

Kedy mas statnice? Pripravena?? 😉

• caute baby 🙂
    nasa weruska uz je pani 🙂) chcela som jej ist blahozelat, kadernicka mi vsak spravila taku depku, ze az...bola som na skuske svadobneho ucesu - trvala 3 hodiny!! a nemam ziadny uces...mam len melir a natocene vlasy...nic viac..hodinu som meskala k vizazistke..tomino pre mna prisiel a jedine na co som sa zmohla boli slzy..ze v stredu mam prist na dalsiu skusku, nech to dokoncime...
    tak som sa hned objednala k inej kadernicke...esteze vizazistka nesklamala...nalicena som naozaj naadherne...

• @petkaa28  Peťka moja takže si nebola? jaaaaj, to ma mrzí, že skúška účesu dopadla zle, ešteže si to zistila takto v predstihu ako vo svadobný deň... 😞 a aj sa Ti podarilo zohnať lepšiu kaderníčku?

• Sponzor fóra
  • @beronsche  Jaaj takze tak si to myslela s tymi medovnickami. Dobry napad dakujem 🙂
    Takze ty nemas nahrdelnik? Inak mne sa nieco take paci ako mas ty (myslim tu bizu zo salonu). Nepoziciac mi ju? 😬
    Takze zaplatit treba priamo v kastieli ano? Lebo ja viem tak ze to trebalo platit normalne v meste v nejakom muzeu ci kde niekto mi hovoril.
    Ano zavoj by som chcela len neviem odkial. Asi si ho pojdem kupit do salonu. Len vobec neviem aky a neviem ani kto ma bude cepcit. Ty budes mat tento zvyk? A ak ano tak ako bude prebiehat a kto to bude robit? Ty mas odkial zavoj?
    Jooj nepytaj sa ma ci som pripravena lebo vobec nie som. Statnice mam o 2 tyzdne a prave dnes som presla poslednu otazku (prve opakovanie). Takze za 2 tyzdne ma caka dalsie zopakovanie ale mam pocit ze nic neviem z toho prveho opakovanie lebo kopec noviniek som sa dozvedela 😃 😞

• @h.a.i.n.y  Nahrdelnik nechcem, radsej vyrazne nausnice...
    Zavoj mi objednala pani z Jasmine. Dufam, ze bude ok... 🙂 Povodne som chcela folklorny subor na cepenie, ale nic som nezistovala, tak sa uz asi na to vykaslem... Asi budem mat len redovy...
    Myslim, ze za kastiel sa plati priamo tam...

@petkaa28  a aky si chcela uces? Veru este stastie, ze si to teraz zistila, ze kadernicka je nanic a nie v den svadby... Dufam, ze ta druha bude lepsia.. 😉

• @beronsche  
    @lucia3006  
    baby dakujem 🙂 napevno som sa rozhodla pre ten co mam v albume...a ten mi nevedela spravit...neviem, proste ma nepresvedcila....
    lucka - budu ma cesat aj licit v salone deni na lichnerke..

• @petkaa28  tak dúfam, že budeš spokojná moja 🙂 ozaj a foto z líčenie nemáš? som zvedavá 🙂 dneska je zase upršané počasie, ešteže Weruške vyšlo včera krásne slniečko 🙂 Peťi, teraz o dva týždne si na rade Ty 🙂 teším sa 🙂

• Ahojte babuleeeeee 🙂 taaaaak a uz som pani 🙂 pocasie nam vyslo uplne prenaaaadherne, svadbicka dopadla uplne skvelo,paradne sme sa bavili az do rana, na hotel sme prisli nieco po 6 tej 🙂 moj manzel 🙂)) je prave v sprche, ja este lezim v ooobrovskej posteli a obdivujem obrucku.. Jaaaaj uplne uzasne bolo, hoci to velmi rychlo utieklo, ale fakt parada. Som velmi stastna, najstastnejsia na svete!

• @wera.g  ahoj moja.. som veľmi rada, že vám to tak dobre dopadlo 😵 ani sa mi nechce veriť, že už máte po.. 🤔

• @wera.g  ani nevieš ako Ti závidím ale samozrejme len v tom najlepšom 😃

• @wera.g  Weruška ešte raz gratulujeeeeeeem 🙂 prajeme Vám s manželom všetko dobré na spoločnej ceste životom, nech ste štastní... a vitaj v klube vydatých žien 🙂 ... oddychuj a užívaj si ten skvelý pocit... a samozrejme sa už moooc moooc teším na fotečky 🙂

• @beronsche  satky sme kupili biely, tak aby jej ladili k zavoju 😃 Este pozeram teraz detske korunky na nete, to moze mat aj so zavojom aj bez 🙂 A ze jej len natocim vlasky trosku a je to 🙂

@wera.g  Weriiiii moooc vam gratulujem a ked budes mat chvilku, tak napis viac 🙂 Prajem vam krasny spolocny zivot a tesim sa na fotecky 😵 😵 😵

• @wera.g  weri blahoželám a prajem krásny manželský život, veľa detičiek a radosti a zdravia a lásky 🙂

• @lucia3006  skusala som sa nahrievat, lieky beriem a aj si davam hrejivy gel a nepomaha idem zajtra doktorke a dakujem
    aha dik za info o kytice

• @wera.g  aj ja prajem vsetko najlepsie k svadbicke aj ja som si na vas spomenula take pekne pocasie ste mali, aj ked trocha fukal vietor ale slniecko svietilo....potom daj fotky 🙂
    prajem vela krasnych rokov spolocnych aj s rodinkou

• @dracica6663  není zač, ak ti to neprechádza, tak je naozaj lepšie ísť k lekárke... prajem Ti, nech sa dáš čím skôr dokopy, nech ťa to prestane bolieť... 🙂

• @wera.g  Aj ja sa pripájam k dievčatám a želám všetko naj naj naj k svadbe, nech ste šťastní a zdraví. 😃

• @wera.g  Weri vsetko najlepsie prajem do spolocneho zivota! 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov