Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :D:D:D tak to bude spalovat tuky iba 2 minuty:D prave to cvicenie po 20 minutach je najlepsie... pre mna je hodinka tak akurat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby ja by som tiez chcela cvicit resp.uz pol roka sa snazim ist a na zumbu ked aj sama je mi to fuk uz len stale nemozem vzdy je nieco bud je dlho v praci drahy a nema kto Emmku strazit alebo je vonku taka zima ze sa mi fakt chce kilometer slapat spotena zo zumby domov a hned na to lezat v posteli chora a tak vecne cakam kym bude teplejsie ale konecne je aj teplo ale je dlho v robote stale o nervy verim ze sa to po svadbe ustali a konecne zacnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi to su tie dlhe co sa znich robia zvieratka nevies aj kuzelnici to robievaju vselijako sa to zatoci a vznikne s toho napr.zirafa alebo nieco ine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katuskqa ahaaaaa. jasne, viem :) Ale ako srdiecko, to netusim... skus pozriet na youtube, tam je vsetko :-D
Odpovedať
@bybi ozaj, mati, zajtra idem so šatami ku krajčírke.. som zvedavá čo povie na ten môj zázrak.. :-N no nič, budeme musieť z toho vykúzliť niečo hodné mojej svadobnej róby :-D ale včera som si ich obliekla, tak som sa tešila, že aké sú ľahké a nie je mi v nich teplo :-) jáááj, to je hrozné so mnou..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi ty si podarena :) uz aby si mala po svadbe, uvidis aka budes krasna ked bude vsetko tip top :)
Odpovedať
@bybi ale však ja viem, že som hrozná :-( nerozhodná :-( drahý mi povedal, že už len čaká kedy vymením jeho, keďže topánky doma boli troje, šaty chcem druhé :-N ach..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-D ale draheho sa snad vymenit nechystas :-D no co tak chces mat vsetko perfektne, to opacne pohlavie nechape :)
Odpovedať
@bybi no práveže ja sa snažím držať toho, že nikdy nič nie je perfektné.. ale s tými šatami to fakt nechápem.. 8-( a drahého nevymením, iba ak po svadbe :-D :-D jooooj, ten keby ma počul teraz :-D :-D nie nie, jeho chcem určite!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Tak v tom hlavnom si si ista, takze to az take zle nebude :-D Ja akurat rozmyslam ci mam mat odcepcenie alebo nie... Ja subor nechcem, ale odcepcenie by som chcela, ze ako by to malo prebiehat ked to bude robit moja sestra a sesternica :)
Odpovedať
Profilova fotka
Prave som objednala tie lampiony stastia, tesim, dufam ze aj drahy sa bude ked mu to doma poviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi stravu ani tak nie, teda len sa snažím jesť menej sladkostí a vypražané, inak jem všetko - ale častejšie a menšie porcie, viacej ovocia a zeleninky :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ladyjh jeeeeej aký krásny spoločník :)tak prajem veľa energie a chute do spoločného športovania :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 super.. a kde si zbadalal najskor zmenu?? A ako cvicis na svihadle, lEn skaces??? Ja mam stravu taku ako si opisala normalne, takze to velmimenit nemusim, akurat ze ja mam strasne rada zemiaky a chcela by som ich teraz trosku obmedzit, ale neviem ci sa mi to podari... A to iste aj chlieb a pecivo... mnam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no s pečivom a chlebom mám ten istý problém - nedokážem bez nich byť ... aj keď si kupujem sem tam aj tmavé, tak čerstvým bielym rohlíkom neviem odolať :) iba skáčem, asi tak 20minút vkuse... zmeny som si všimla na oblečení... ja sa nevážim, ale vidím pri zapínaní oblečenia, že už je mi trošku voľnejšie ako predtým... a kondička sa mi zmenila na nepoznanie... predtým som v pohode korčulovala aj švihadlovala, ale zabehla som 10metrov a už som bola zadýchaná... teraz zabehnem v pohode aj 3 kilometre...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ja sice kupujem tmavy chlebik a rozky tu nekupim, len take buchticky, ale nedokazem sa ich vzdat :) Tak skusim aj skakat na svihadle :) Ja som si dala vcera 20 min na crosstrainery, mam v plane kazdy den tych 20 min, ale uvidim ako sa toho budem drzat, lebo plany mam vzdy velke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja mám naštastie takú prácu, že môžem behať hneď ráno - lebo poobede sa už ani mne nechce ani navečer, ja musím športovať hneď ráno ako sa zobudím nalačno... lebo potom som už rozlietaná, večer už nemám toľko energie ako ráno... a teraz som si kúpila aj karnitín - tak som zvedavá, aký to bude mať účinok... lebo vraj ničí tuk pri pohybe... používajú ho aj športovci... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ja som karnitin brala ked som robila aerobic, ale ci mi pomohol carnitin alebo aerobic, to netusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi určite skôr ten aerobick alebo kombinácia oboch :) ja sa napríklad neviem vzdať sladkostí a hlavne sladkej kávy - dávam si dva cukre... a mliečko :) ale tak nedaj si :) bez toho mi to nechutí... a ako so svadbičkou? tešíš sa už? blíži sa to... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ja zase sladkeho vela nejem a kavu nesladim vobec, obcas mi da drahy pol lyzicky cukru - ma rozmaznava :-D ale ja ju tam hned citim, aj ked netvrdim ze mi to nechuti :-D No svadbicka, tesim tesim velmi prevelmi, prave som vyssie pisala ze som kupila lampiony stastia, tak sa z toho vytesujem... V piatok Zarke pozriem nieco do vlaskou, ja nausnicky, drahemu topanky... tak kazdy tyzden este nejaku drobnost nech to odbuda... Vcera mi prisli prisavky, tak dnes to nasijem na ozdobu na auto a potom to skusim odfotit ze aku budeme mat, aj ked urcite nie na aute, len doma asi na zemi :-D No a teraz som si dala na skrinu este taky "kalendar" ze kolko dni do svadby, ale to hlavne aby som mala motivaciu cvicit, nech viem kolko mi este zostava case na schudnutie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jeeeeej supeeer, tak už Ti to pomaličky odbúda - tých povinností čo ešte treba vybaviť alebo zabezpečiť :) Zarka bude krásnučká princeznička - budete dve také krásne princezničky - jedna veľká a druhá menšia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katuskqa katuska nasla som to na youtube, daj si tam: how to make a balloon heart a ono ti najde videa :) @lucia3006 lucka ubuda to uz pomalicky, ale dobre, ja mam rada vsetko v klude, takze radsej mesiac pred ako potom stresovat :-D len este rozmyslam nad tym odcepcenim, ty si mala odcepcenie? Mala si aj nejaky subor?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak to áno, ja som si tiež radšej všetko v predstihu zariadila, aby som potom zbytočne nestresovala, aj tak je to obrovský stres... mali sme odčepčenie, ale nemali sme súbor, ani kroje, dali mi dole závoj, manželovi pierko, ja som dostala šatku a on hasičskú prilbu... potom sa pripíjalo, hádzala moja kytica a môj manžel podväzok... potom sa tancoval spoločný tanec s nami a potom sme sa išli prezliecť ... :)
Odpovedať
@lucia3006 teda Lucka, klobuk dole, to ta obdivujem, ze tak cvicis.... Ja som zacala cvicit asi 4 mesiace pred svadbou.... a skoncila po tyzdni..... :-p A potom bolo stale vela casu na zacatie az je nakoniec neskoro.... =-) Najradsej by som bola, kedy bol nejakym zazrakom zase april.... Absolutne nic nestiham.... plno veci na svadbu este treba, v robote mam toho vela, v pondelok audit projektu a skuska a ja nevladzem nic, najradsej by som spala.... asi jarna unava.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 presne tak nejako si to odcepcenie predstavujem, nemas niekde videjko ako ste to mali???
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero preto som si spravila taky "kalendar" kde mam pocet dni do svadby, aby som videla kolko mi este zostava na to aby som chudla a stale si hovorim, ze tych "par" dni vydrzim cvicit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm, všetky chudnete ostošesť :-D ja každý deň dávam 30 minút doma na rotopede a začala som 2krát do týždňa na aerobic chodiť...ale samozrejme keď idem do Blavy, všetko je zrušené, tam nie je čas na takéto činnosti :-N a ten carnitin musím aj ja zase kúpiť a pred aerobicom si dať :-) minulý rok som ho mala tiež, ale musela som vyhodiť, stál mi v poličke pri peci pol roka, ked som nemohla pohyb, tak neriskoujem už teraz :-) a to švihadlo sa mi tiež páči, musím dakde moje staré vyhrabať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi video budeme mať, ale zatiaľ ho nemáme - tento víkend alebo budúci by naši mali ísť po neho... tak som zvedavá,lebo kopec vecí si ani nepamätám, čo som nestíhala vnímať... tak som teraz zvedavá :) potom skúsim nejako Ti poslať len neviem či sa to bude dať tak zostrihať... skúsim... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche pred svadbičkou som na to ani ja nemala čas, ani chuť... to zimné počasie ma akosi deprimovalo... ale teraz keď je vonku tak krásne, tak ma to akosi motivuje :) byť na čerstvom vzduchu a ešte si aj zašportovať... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi dakujem pozriem to! :-D baby prave som pozerala pocasie a 21.ma prsat 8-( :-( porazi ma asi nemame ani nahradne riesenie na foto ale drahy mi tvrdi ze bude aj tak pekne.milacik bodaj by si mal pravdu x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?