Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @vieri86  vitaaaj medzi nami pojasenymi nevestickami 😵 😃 napis nam viacej o vasej svadičke som zvedaváá 😛 😃

• @bybi  kráááásne je to 🙂
    @ladyjh  ako nadherne si to napisala veru je to tak 😵

• @beronsche  nooo, úplne istá si nie som, ale v Redute v Spišskej nie je podobná sála? bola som tam len raz na kolegyninej svadbe a zdalo sa mi, že to je podobné 🙂
    @ladyjh  budeš to mať fakt krásne 🙂

• Sponzor fóra
  • @trdielko149  juj dakujem za link. kukla som. wera bola naaaadherna nevesta. 🙂

• ja som sa prisla pochvalit, drahusik mi kupil kvety 🙂 Taketo "prekvapka" mozem 😬 😵

• @bybi  take prekvapka potesia🙂)

• @bybi  dakujeem 🙂

• @ladyjh  svadba bude 15.10. juj, uz sa tesim velmi 🙂

• @trdielko149  svadbicka sa zomlela tak narychlo, takze sme to zacali len teraz vsetko riesit.. dufam, ze to stihneme 😮 a ze tu najdem vela inspiracie. 🙂

• Ahojte, porazi ma mam blby fotka aj na mobile, nejde mi spravit dobra fotka ( snazila som sa odfotit ) aby som mohla sem dat fotky - ked som sa sama malovala aby ste mi mohli povedat ktore licenie je dobre len nejde mi to odfotit 😞 😐

• @vieri86  zalezi na tom co chcete a aku mate predstavu najskor salu treba zajednat,kostlik (urad),matrika papiere,fotograf,hudba,kameraman potom cukrarka,vyriesenie menu,aranzerka-aku vyzdobu budete chciet ci sami alebo niekto vam to bude robit,kvety,kytica,saty,oblek,skusky ucesu,makeupu a zajednanie kadernicky,kozmeticky ti staci aj 2 tyzdne pred svadbou 😉 my sme asi takto v tomto poradi riesili veci a uuplne ti staci v septembri nakupit doplnky ako nausnice,kabelka ... 😉
    pytaj sa co nevies/chces my ti vsetky radi poradiiiime

• kde ste kto??

• @simcab  Ahoj,ja som tu 😉 ako sa tu mavate? Ani nemam velmi cas sem chodit...v praci mame tuto stranku zablokovanu a nemam nervy kukat to cez mobil 🙂 videla som,ze weruska uz to ma za sebou,dufam,ze coskoro napise dojmy zo svadbicky 🙂

• weruska asi relaxuje po tej velkej zabave 🙂 vsak to je krasny, neopisatelny a unavny den.... 😃
    aj ja som tu od rana 🙂

• My ideme dnes s drahym kuknut kamoske na svadbicku,tak sa tesim. Maju to v kastieli v mierove,tak som strasne zvedava,ako to tam vyzera,lebo aj ja som tam chcela mat svadbu,no pre nas by to bolo male...a vonku by som sa obavala to mat,iba ak tak v lete 😉

• Sponzor fóra
  • @nikol18  ahoj.. 🙂 ostatné asi víkendujú už.. ja som v práci, no je tu nuda, tak zabíjam čas.. Akurát som si objednala fotoalbum krásny prekrásny, tak sa tešííím 🙂

• @nikol18  to je fajn tak sa zabavte 🙂
    ja skoda ze nemam kam ist na svadbu aby som videla co a ako, nikdy som na svadbe nebola 😬

• @dracica6663  juuu, tak svoja bude premiérová?? tak to by som mala obavy či bude všetko tak "ako má byť" 🙂 ale isto vám to dobre dopadne!

• @simcab  ja budem vikendovat az na buduci tyzden... 😃 😃 Asi sa potrebujem rozdvojit, aby som stihala.... Ale obcas sem nakuknem, upokojuje mi to nervy... 😃 😃

@nikol18  prijemnu zabavu na svadbe!!

@angieska  vazne? to teraz mi vravis!? 😃 😃 Na redutu som uplne zabudla, tam som ani pozriet nebola....

• @simcab  no dik 😕 🤔 vsak mi mama hovorila aby som zistila kto ma u nas svadbu a isla sa na nu pozriet...

• @ladyjh  jeeej,mate nadhernu salu 🙂 mne sa tiez pacila 🙂

• ja zase vikned o nicom 😞 budem zajtra v skole cely den a v nedelu to este netusim asi sa budem ucit a varit 😴 a dnes pridem domov a idem upratovat.....o 10 min. uz idem domov koenecneee 😃

• @dracica6663  som niečo zlé povedala?? 🤔 😞

• @simcab  ale nie...len co plasis ma viacej? 😃 😉

• @dracica6663  no my ideme iba kuknut na obrad,zablahozelat a potom domov 🙂 to fakt? Tak ja mam uz nejake za sebou a z kazdej som si zobrala nejaku inspiraciu 😉

• @nikol18  no to mas stastie.....no mne by stacilo aj v koslole lebo to ma asi najviac zaujima ako to vsetko je....dufam ze bude nejaka svadba u nas a pojdem sa tam pozriet....

• @dracica6663  prepáč, to som nechcela..
    a nejaké dvd si nemáš od koho požičať a kuknúť??

• @simcab  no ja uz tiez idem o chvilku domov. A co vikend? Ake mas plany? My chceme s drahym zajtra kuknut miesto nasho fotenia,tak dufam,ze to vyjde 🙂

• @simcab  ale ja sa nehnevam to len tak zo zartu...ja si z toho tazku hlavu nerobim asi pretoze je to este tak daleko ze si to ani moc neuvedomujem....neviem..
    nie nemam si od koho pozicat...
    tak papapa ja uz idem domov

• @nikol18  ja pôjdem domov až o piatej.. 😦 večer budem asi upratovať, lebo som na to nemala veľmi čas.. zajtra doobeda som v práci a potom budem sama doma, drahý ide pomáhať kamarátovi.. a inak neviem, nemáme žiadne plány..
    super, tak to len dobre poobzerajte.. a odporúčam vziať foťák a poskúšať nejaké fotky urobiť.. my sme to tak spravili a bolo to super.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov