Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @beronsche  hm, no myslela som, že to tam každý pozná 😃 čo už, budeš mať niečo iné 🙂 a btw aj v Levoči v divadle je niečo podobné 😬

• @simcab  no to je super napad, aj som to mala v plane, len neterka mi nestastnou nahodou zlikvidovala fotak, tak snad nejaky splasim 😃 no ja som prave doupratovala a unavena som ako pes 😞 teraz uz len sprska, vylozit nohy a niiic nerobit 😃
    inak svadbicka bola nadherna, taka akurat dlha a este pani starostka tam trosku srandy zakamuflovala, plus tym, ze bol vietor, tak papiere, z ktorych citala mali tendenciu ulietat 🙂 aspon to odlahcilo napatie neveste a zenichovi 😃

• @nikol18  no ja idem akurát do sprchy a do postele.. riadne sa mi drieme.. 😴

• Sponzor fóra
  • prisli nam obrucky 🙂) tesiiiiiime 🙂)))))

• @petkaa28  jeeej, super, peti! a aké sú?? spokojní ste??

• Ahojte babenky 🙂 Nepoznate niektora vône Bvlgari - damske?

• Joj, a zabudla som este....dala som do albumu dalsie topanky...Mam ich uz doma a su velmi pohodlne 😉 Ale teraz neviem, ktore si obujem... 😐 Poradte.

• @bambula27  Mne sa pacia tie ruzickove viac, tie su nadherne!! 🙂

• @beronsche  hm....to ano, tie vyzeraju krasne, len trosku sa bojim, ze ma budu tie pasiky tlacit na malickoch 😢 Dakujem bero 🙂
    Ked budem doma, musim obut obe naraz a uvidim.

• baby nemate niektora nejaky vtipny prihovor pre zenichovho svedka????? durin15@azet.sk budem vam vdacna 😬

• @simcab  kde si nakoniec kupila ten fotoalbum? Dostali ho tam alebo mas ten kremovy?

• @kacennnka  nie, kúpila som ten svetlý z mimibazáru..

• @simcab  ten nalepovaci ano? Uz ti prisiel? potom sprav prosim foto aky je od vnutra🙂

• @kacennnka  áno áno, ten.. mal by prísť na budúci týždeň, tak pofotím 😉

• @simcab  nadherne 🙂 poslem foto..spokojni sme

• Sponzor fóra
  • @petkaa28  ahooooj Peťka, aj ja som zvedavá na obrúčky 🙂 dneska som videla dve svadby v Senci, jednu hasičskú 🙂 ozaj Weruška sa nám kde stratila nevieš? stihneme dať ešte nejaké to stretko pred tvojou svadbičkou?

• Joj ja som mala vcera rozlucku zo slobodou, boli sme oslavovat do stvrtej do rana. Som rada ze som sa bola dakde von zabavit. Bolo to prvy krat od vianoc. Baby inak mate tu niektora starejsieho a nechcete odobierku?

• @michala.s  supeeer, tak už máš rozlúčku za sebou, budú aj fotky? 🙂

• @lucia3006  lucka foto su, ale tu urcite nie, to je len do domaceho archivu 😃

• @michala.s  jaaaaj jasné, ale už sa veľmi teším na fotky zo svadby 🙂

• @lucia3006  veru na tie sa tesim aj ja bo sa ideme fotit na druzstvo, ku zvieratkam a starym strojom. Ale do dvoch tyzdnov od svadby by sme ich mali mat doma

• @michala.s  jeeeej tak to budú určite supeer fotečky 🙂 som zvedavá 🙂

• Baby co mame svadbu 28.5. - budeme mat krasne pocasie : ) prave mi drahy ukazal,ze na mobile mam aplikaciu,co ukazuje pocasie na 15 dni dopredu a na 28. Hlasi pre bratislavu a okolie 28 stupnov,vietor 11 m za sekundu, slnecno 🙂 tesiim...od 29. Zacinaju tropy 🙂

• @petkaa28  Peťka supeeer, tak budete mať krásne teplúčko a slnečno 🙂 veru, teraz by malo byť už konečne oteplenie... čo sa týka toho stretka, predbežne sme s Weruškou dohodnuté na 25.eho v stredu v BA...

kočky, prajem krásne ráno v novom týždni... 🙂 a všetkým pracujúcim nevestičkám, nech to rýchlo ubieha... 🙂

• dobré ránko želám, ako sa máte? ako pokračujú prípravy? 🙂
    my sme mali celkom úspešný víkend, pomaly finišujeme so samovýrobou oznamka, dohodli sme sa s cukrárkou, podarilo sa nám zohnať peknú bižutériu (náhrdelník a náušničky) a balerínky na prezutie a ako bonus sme našli aj koliesko na behanie pre našu škrečku 😃

• ahojte dievčatá.. ja mám dnes hrozný deň.. večer sme sa povadili s drahým (nič extra vážne), no spať som išla sama, a bolo mi hrozne smutno.. a s takým istým pocitom som aj vstala, čiže paráda 😞 dúfam, že mi trochu pomôžete prísť na iné myšlienky 🙂

• @simcab  ahoj
    no, s drahým sa isto poobede pomeríte, hoď na neho psie oči, zvykne to pomáhať 😬 ja mám také rozbehané dni teraz, že tu nestíham ani prispievať... vybavujem novú robotu, v starej to musím nejak ukončiť, začíname uvažovať intenzívnejšie o prerábke, vybavujem záležitosti okolo kostola a okrem toho ma aj nejaké kontroly u lekárov čakajú a to nemám rada 😒 takže som ako na hojdačke s náladou 😐

• @angieska  ahoj..
    no ja skôr čakám, že by mal oči hodiť on, no toho sa nedočkám.. 😒 takže to budem musieť prekusnúť..
    a ako s novou robotou?? prijali ťa??

• @simcab  no do zajtra majú termín, že sa mi ozvú, ale veľmi nepredpokladám, že ma zoberú, už reagovali tak divne, že z východu som a trúfam si na bratislavské decká....akoby sme tu na východe boli v nejakej rezervácii 😦 ale čaká ma ďalší pohovor, takže uvidím, ako tam dopadnem a pozerám ďalšie ponuky....

• @angieska  no tak ti aj tak silno držím palce!!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov