Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ja predpokladám, že tetky budú volať keď oznamko dostanú, čiže naše mamky dostanú pokyny, aby im oznámili, že je to len malilinká svadba.. 😎

• od hnevu by nam namiesto kvetov asi len nejaku pupavu doniesli 😃 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • tak my robime velku svadbu.. okolo stovecky bude urcite. mozno aj nieco nad 😃

• no no.. tak nejak to budeme mat aj my.. hudbu ma vybavit teraz niekedy svokrik, neviem presne ci su styria alebo piati.. ale to uz je v podstate jedno. jeden clovek hore dole.. fotograf, kamera, rodina a kamarati.. a to vsetko s partnermi.. 😃 no veselo bude

• no tak my budeme mať, čo sa hudby týka, magič a pár cd-čiek 😃 😃 😃

• ak by sme mali normálnu veľkú svadbu so zábavou, tak by sme si určite zavolali hrať cigáňov z očovej 🙂 hrali na svadbe švagrinej a bola fakt úžasná zábava!

• rora prepac ze tak oneskorene ale az ted citam...to s tou sportkou sa ti fakt vydarilo 😃 😃 😃 a s tym oznamkom, sak rory neposielaj ani oznamko ked tam nebudu,sak na co???

inak ja rozmyslam na julom 😃 😃 😃

a rory poznam to s tym facebookom, teda ja som si tam dala styatus zasnubena uz pred 2 rokmi a okamzite vsetci sa spytovali co to? a ked nahodou nejaky link si tam hodim ohladne siat, tak stale sa niekto ozve ze nejak dlho planujem tu svadbu...sak hrozneeee, ti co sa nevydavaju, ani nevedia jak skoro to treba planovat, a to mam este malu svadbu, ale ja im to uz radsej ani nevysvetlujem 😃 😃 😃 😃

• hm ja si dam oznamko asi na svoju stranku FB pre vsetkych, spoluziako v apod..a ostatnym posielam tlacene, ved ich neni moc vela 😃 😃 😃

• tak ja budem posielat hlavne postou ale to len rodine a kamaratkam co su pozvane a ostatok e mailom. a co sa tyka hudby tak mi mame mat zivu hudbu zajtra idem ich volat kedy podpiseme zmluvu

• katka, my nebudeme mať ani kameru 😬 zainvestujeme len do fotografa.. ja sa aj tak nerada vidím na akomkoľvek videu 😃

• Sponzor fóra
  • simcab uplne s tebou suhlasim ani ja sa nerada vidim na videu a tiez budeme mat len fotografa a radsej si budem stale prezerat kvalitne fotky ako pozerat video na ktorom som trapna 🙂 😉

• holky, s tym videom s vami suhlasim 😃 😃 stale ked sa vratim k dvd zo stuzkovej, tak placem.. ale od smiechu 😃 😃 ale ved zabavit sa treba, tak nech sa na nas pobavia aj nase deti.. pre nich budu moje saty vykopavkou a uces rokom 70-siatym 😃

inak, mam dilemu.. nakolko sme objednali salu s ktorou som nepocitala, zmenili sme farbu vyzdoby, aby sme ladili s priestorom.. nebude bielo fialova ale bielo zlata.. a teraz neviem aku kyticu si dat urobit 😐 z akych kvetov? nechcem bielo zlte ruze 😞 😞 poradte holky.. ake kvety zvyknu byt v auguste.. a pekne na kyticku 😃

• caute baby, my sme mali mat zivu hudbu , ale rozhodli sme sa nakoniec pre super dj-a...ved budeme mat viac mladých tak sa snazim najmä im vyjsť v ustrety a robi skvelu zabavu 🙂 a vnukli ste mi fajn napad dat oznamko na FB , urcite zrealizujem 🙂

• biela ruza ale my sme sa vazne spoliehali na to ze nam to s tou sportkou vyjde 😃 aj sme do toho vrazili dost, ale tak nezadarilo sa. len "horsie" by bolo keby sa zadari asi tak tyzden pred terminom ktory sa mi tento rok paci (21.8.), lebo to by sme uz asi nestihli vybavit 😬

baby vy tu riesite hudbu,salu... a mne dnes mamina povedala ze na just nepozveme nikoho a bude 😃 😃 😃

• tani vidis mne by sa zlata lubila, pretoze milujem zlte ruze 😃 tak ale zlte su hocjake ine kvietky, keby ma tak aspon ted napadlo nejake meno 😃 ...co tak slnecnice????

inak ani ja nexcem video,povazujem to za zbytocnost..aj tak neviem pozovat...iba tak sama pred sebou a pred mojou naj kamoskou, ktrej zverim urcite fotak, praveze rozmyslam ci si dat i profesionalneho..hmm...lebo viete, ja proste mam problem s tremou a neviem si predstavit ze pred toho cudzieho sa postavim a mam robit tie grimasy a pozy, mne to urcite nepojde 😮

rora maminka ma dobry napad...tiez som raz o takej svadbe uvazovala, ja ze len so svedkami, ale viacero ludi by mi to neodpustilo 😃

• slnecnice som videla tu v jednom albume, mala jedna kočka na svadbe, vyzeralo to pekne.. ale budu v aguste take malicke slnecnice?? 🤔 mi natrhaju z pola tie velke urcene na oranie 😃 😃 😃 😃 😃

• a preco vlastne sa ti nelubia zlte ruze? 😃

• keby sa zmiesali biele ruze so zltymi, kytica by vyzerala nevyrazne 😒 a cisto zltu kyticu z ruzi nechcem.. 😒 jaaaj.. musim zhanat znova na nete nieco pekne 😃 ale tie slnecnice su asi dobry napad.. ale fakt ich zozeniem aj v auguste? 😃

• este ozaj baby co sa tyka fotiek...vazne xcete take umelecke? lebo ked si budem po rokoch pozerat take umelecke, v roznych pozach, co mi to da? teda ja a taka poza, v ktorej sa nebudem citit dobre? 😃 😃 😃 ze ake som mala stresy?? nestaci obycajna fotka i ked pekna? 😬 i obycajne sa daju spravit zaujimavo 😃

• biela.ruza to vsetko sa da dohodnut s fotografom 🙂 neboj sa foteniaaaa 😃 to je sranda

• slnecnice v auguste si myslim ze by nemal byt problem, hlavne take mensie kvietky, nie tie s tymi semienkami 😬 minuly rok som totiz jednu pestovala na balkone, cele leto mala puk a vykvitla az zaciatkom septembra 😬 tot moja skusenost so slnecnicou 😃 😃 😃

• wow ale teraz som nasla krasnu kyticku - kombinacia zltych ruzi s hnedymi kalami.. je to taky visiaca kyticka. ale krasna.. 🤔

• Ahojte. K tym oznamkam a nezelanym hostom: ved k oznameniu sa predsa priklada aj Srdecne Vas pozyvame k svadobnemu stolu a ten kto toto oznamenie nedostane tak to znamena ze na hostinu pozvany nie je. A ked pride tak to znamena ze sa asi sam pozval na svadbu a nepochopil to .. ale to uz je jeho problem 😃 😃 😃

• tanicka, si mi dala s tou tvojou kyticou!!! 😠 som si to čítala tesne pred spaním a jasné, že sen bol na svete! 😃 išla som do kostola (šaty boli prekrásne aj topánky vysnívané, účes tiež..) a zistila som, že ja idem bez kytice! a v tom mi moja maminka šupla do ruky otrasnú kyticu z tmavobordových tulipánov. boože, to bola hrôza 😃 tak som ešte pred kostolom z kytice vydriapala kadejaké "zelene" a išla som len s holými kvetmi.. 😃 😃 😃

• 😃 😃 haha simi si ma teraz pobavila.. mne ked sa sniva o svadbe, tak bud tancujem s priatelom prvy tanec a zistim ze na hostine nikto nie je len my dvaja 😃 😃 😃 😃 alebo v den svadby zistim ze nic nemame zorganizovaneee 🤔 😃 😃 a to este rok a nieco do svadby a uz mame taketo mory 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Sme rodinná firma, prevádzkujeme fotobúdky na svadbách, rodiných oslavách,stužkových slávnostiach a iných akciá, či párty.