Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  jasné, dám ti včas vedieť 😃

• @z.junasova  a potom si prosím oznámenie! 😉

• @simcab  tak to aj ja,dozviem sa tu vselico a je super pokecat si s niekym 🙂 aj ked vas este velmi nepoznam,kedze som sa pridala az neskor (no hold drahy si nedal vysvetlit,ze svadbu treba dlho dopredu riesit 😃 ) ale dufam,ze sa to coskoro zmeni a ze sa pripadne aj stretneme 🙂

• Sponzor fóra
  • @simcab  rozkaz šéfe! 😉

• ahojte baby super ze si tu tak pekne rozumiete ze si organizujete stretko 🙂
    @wera.g  ja som pisala nasmu kameramanovi ze co by som chcela a tak a on mi odpisal ze take to video co si dala na fb ste urcite nakrucali den vopred so steadycam-om napis mi teda prosim ta robili ste to v ten den a ako dlho to trvalo? diks 🙂

• @wera.g  waw,tak to super,ze uz tak rychlo mas obciansky 🙂 len sa ty necervenaj,fotky su fakt uzasne,citit z nich ako ste si to uzivali. Ja sa toho dost obavam,lebo sa nerada fotim 🙂

• @wera.g  hej hej,drahy na nich vyhral na fb listky. Jemu sa na fb s tymi vyhrami dari,som sa smiala,ze skoda,ze na fb nie je nejaka sutaz o bytik 🙂 ten by sa nam zisiel 😃

• @petkaa28  neboj peti,urcite ti to prejde 🙂 ja mam z toho tiez hrozu,lebo ked mam stres,zvykne sa mi aj drahemu vyhodit herpes. Uz teraz sa smejeme,ze budeme vyzerat ako kacer donald 😉

• jeziiis babyyyy, ja mam len hodinovu prestavku a stale docitavam a to uz pol hodina je prec... nejako ste sa rozkvakali 😃 a stretko v senci navrhujem na ten tyzden pred mojou svadbou lebo budem na SK aj JA 😃 teda mozte mat aj viac (vam dovolim 😃 ) ale jedno aj tento tyzden poprosim... zoberem Zarku a mozte mi ju zabavat 😃 A weruska - ty mozes praxovat 😃

• @trdielko149  ahoj mojka 🙂 ujo kameraman sa mýli, ten klip zo svadby je zo svadby, teda zo soboty a nič tam nie je hrané, opakované, ani robené vopred - sú to postrihané momenty zo svadby, ktoré nám kameraman natočil 🙂 a ako dlho to trvalo? nooooo kameraman bol na svadbe od 7mej ráno do skoro 1nej v noci, takže toľko 😉 nič hrané, žiadne divadielko, žiadne opakovanie, ani sme kameramana nevnímali, bol všade, natáčal na 2-3 kamery, teda tých záberov je kopec z veľa uhlov 🙂 dúfam som aspoň trošku pomohla 😉

• @bybi  ahoooooooj 🙂 joooooj týždeň pred vašou svadbou ideme na dovču, akurát sme rezervovali, to tu nebudeeeem 😞 teda od 3.7. do 10.7. nemôžem, potom kedykoľvek 🙂 jeeeeeej ja chcem praxovať na zarke, ona je taký malý krásny anjelik... 🙂 🙂

• @bybi  ja by som sa zas dotrepala niekam, ale iba cez víkend.. 😞

• @wera.g  a kam idete, weri??

• @wera.g  weri ale my mame svadbu v auguste 😃

@simcab  simi ja budem cez vikend zanoprazdnena, jedine ze by som niekoho poprosila aby za mna na svadbu zaskocil 😃

• @bybi  ale jasné, že nie ten víkend.. som myslela, že ak by ste tu boli ešte ten ďalší alebo tak..

• Sponzor fóra
  • @simcab  a ved ja viem, len srandujem 🙂 my prideme niekedy v sobotu, ale to budeme unaveni z cesty kedze ideme autom a ten dalsi vikend po svadbe, to uz v piatok pred odchadzame... 😐 skoda ze nie si blizsie 😞

• @bybi  ja som blízko, len nemám čas 😞 a v auguste mi už sotva dajú voľno 😞

• @simcab  tak mozno si my spravime vyletik s drahym niekde k vam :

• @bybi  jedaaaaa prepááááč, ja som sa seklaaaa 😃 tak to budem môcť určite, to už budem materskodovolenkovať 😃

@simcab  do štúrova len 🙂 ale je tam pekne, dá sa aj do maďarska ísť 🙂

• @wera.g  to uz budes krasne bruskata 🙂

• @wera.g  weruska kolko ste mali tych vystrelovacich srdiecok??? Ja to chcem kupit, ani som to nechela, ale ked som to v tom vasom videu videla, tak sa mi to zapacilo a uz som nasla na nete, ale neviem ze kolko asi... 🙂

• @bybi  uuuufff, boli tuším 4, alebo 5 tých konfiet 🙂 ešte sme vzali 2 na fotenie, ale zabudli sme na ne, tak ich máme ešte doma a vystrelíme na nový rok alebo kedy 🙂) Je to krásne ako na teba pršia srdiečka, všetkým sa to páčilo, len nech nemieria na vás, sú to riadne pecky 😃

• @wera.g  ja som nasla na nete balenie24, ale to su len nejake male, aspon sa mi zda a stoji to 9 libier... Tak rozmyslam ci to mam kupit alebo nie 🙂

• vy ste strašné, opaľovala som sa teraz v záhrade a nestíham dočítavať 😃
    @bybi  joj, týždeň pred tvojou svadbou, bude týždeň aj pred mojou svadbou a to budem akurát už na východe finišovať všetko 😞 my dve sa asi stretneme až niekedy inokedy 😞
    @simcab  ja som tiež rada, že som vás tu všetky našla, v zborovni nechápu, celé prestávky nos v notebooku a nekomunikujem už s nikým poriadne 😬 a keďže sú to už posledné týždne tam, čo sa zajtra dozvedia, asi by som mala kus viac kecať...ale takto s ami bdue ľahšie odchádzať....som nejaká rozpoltená 😕
    @wera.g  @nicol18  @simcab  @dracica6663  no a ja navrhujem stretnutie v senci v júli, najlepšie do 20, to budem v BA už a zvykať si na nové býv 🙂 anie

• @simcab  hej hej akurát sa nám bude Peťka vydávať... škoda, že jej nebudem môcť zagratulovať, kedže budeme asi 70km od Senca... ale navečer budeme už doma...

• @dracica6663  a odkiaľ presne si?

• @angieska  ja viem ze aj pred tvojou, len sommzabudla ze svadbu budete mat na vychode 😬 no za 2 roky budeme na SK robit 30-tku, prideme na dlhsie, tak mozno potom 😃

• @wera.g  na červenom kameni, keby ste išli náhodou 🙂

• @wera.g  no jasné, koncom júna budem mať voľno, teda tak od polovice... tak by sme mohli ísť - budem rada 🙂 no jazerá odporúčam ale len tak začiatkom sezóny, kým nie je voda už moc prekalené a znečistená - teraz je úplne krásne čistá - taká bude tak do konca júla, potom už býva taká kalná... ale každý rok prechádza hygienickými testami a doteraz vždy prešla ...

• @bybi  oki, ved nejak to už výjde 🙂 pekne stretnutie nafotíte a potom mi porozprávate 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov