Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  Simi, šaty sú krásne, ty si krásna, žiadne dilemy, keď sa v ten svoj deň pozrieš do zrkadla, nespoznáš tú princeznú, uvidíš 😉

• ahojte
    tak konečne mi kamoška dokončila návrh svadobného oznámenia, poslala mi to mailom a zistila som, že nemám nainštalovaný photshop, v ktorom je to robené a uložené 😒 takže teraz čakať do zajtra večera, kým sa dostanem ku inštalačke a konečne si to pozriem 😒 ale keď ja som taaaaaaak zvedavááááá 😬

• @angieska 😃 to je smola...ale vsak ked uz si tolko cakala tak to uz chvilu vydrzis nie??
    ja som mama vcera zly den este som bola u zubara mala som injedciu tam ma to nebolelo ale vecer uz ano a musiela som si dat lieky od bolesti...a stale ma boli krk uz dva tyzdne 😞

• Sponzor fóra
  • @angieska ďakujem ti, si veľmi zlatá.. no bodaj by si mala pravdu 😉

• Dobre ranko kocky, konecne je piatok, uz sa tesim na vikend aj ked neviem aky bude, kedze sme s mojim rozhadani... 😐

• @bybi  este stale?? to nepreslo behom toho dna? 😞

• @dracica6663  draci to si ma asi mylis so Simi, ona pisala ze sa s drahym pohadali 🙂

• @bybi  ale neboj moja.. ako prišlo, tak odíde.. 🙂

• @simcab  dufam, ale mam z toho zly pocit... ale to pri kazdej hadke, tak snad bude dobre...

• @bybi  jaaj asi je to mozne...si myslim ze to nie je nic vazne neboj...to prejde 🙂

• @bybi  tak to ja mám tiež vždy zlý pocit.. po tejto našej poslednej som s drahým nejak nebola, lebo teraz chodí domov z práce okolo 22,30, čiže sme to nemali kedy prediskutovať, tak sme to nechali tak.. no asi 2 dni na to som mu začala hovoriť niečo o svadbe, a tak som dodala "teda ak svadba bude.." 😞 normálne som mala pocit, že idem všetko zrušiť 😞 ach, ešte že on je kľuďas, inak by už bolo dávno po všetkom 😞

• @dracica6663  dakujem draci 🙂 no dufam, lebo nemam rada ked sme na vikend rohadani...

• @simcab  hej aj ja tak niekedy rozmyslam 😞 a tiez niekedy nieco nechame len tak, ale ja to nemam rada, lebo ja sa potom sama k tomu stale vraciam, ja potrebujem veci vyriesit aby som sa pohla dalej... ale chlapi su uplne inak naprogramovani... oni nepotrebuju nic riesit a nechapu, ze my hej 😠

• ahojte babulky 🙂

@bybi - a čo sa stalo? 😞 ale určite sa hneď udobríte, a vďaka udobrovaniu aj zabudneš, že ste sa pohadali 😉

• @bybi  predne ako pises je to tak, ja mi ked sa pohadame nevyriasime si to lebo to nepotrebuje....len pride ako by sa nic nestalo....a ked sa k tomu vraciam tak potom hadka zase pokracuje...Niekedy by sme to moc nemali riesit a brat to z nadhladom ako chlapi je to niekedy lepsie....pre oboch...ALE bohuzila my zeny to nevieme 😐

• Sponzor fóra
  • @wera.g  weri napisem IP, nechcem to tu riesit 🙂
    @dracica6663  presne, lenze nech sa snazim kolko chcem to necht len tak, tak to nejako neviem a skor ci neskor sa to vrati, proste to len v sebe dusim... a pritom ani vela netreba z ich strany, len sa proste porozpravat...

• @simcab @bybi - ale nooo baby, zrušiť svadbu len kvôli 1 hádke? nieee, to niee 🙂 aj mňa drahý hnevá sem tam, týždeň pred svadbou sme sa chytili (čo my sa inak vôbec nehádame), ale ono to bolo z mojej strany, už som toho mala dosť, všetky veci ohľadom svadby všetci riešili len so mnou, drahý sa o nič nestaral, veď nejako bude, neriešil zasadací, prvú pieseň, harmonogramy, vôbec nič... všetci ma zavalovali otázkami, či už to a to je vybavené a pripravené a ja som už vybuchla.. Ale vzápätí sme si to s drahým vysvetlili a potom ste ho mali vidieť - pýtal sa na všetko, či mi pomôže, čo nám ešte chýba... 🙂 Zlatíčko moje.. Ale ani na sekundu ma nenapadlo, že by sme svadbu zrušili, to nieee... Nemôžeme rátať, že bude všetko ružové, ale môžeme rátať jeden s druhým, že sme tu pre seba, nech sa deje čokoľvek, ľúbime sa a to je najdôležitejšie 😵 A takisto aj vy, ľúbite svojich mužov, oni ľúbia nás a to že sa niekedy nezdodnete v názoroch, alebo sa pohádate, to k tomu sem tam patrí - aby ste sa mohli udobrovať 🙂

• @bybi  vsak ja tomu rozumiem aj ja som taka...preste to nejde a stale sa vypytujem a chcem odpoved na nieco a on nechce sa rozpravat a potom to vyusti do hadky a potom jedne z nas odide do inej miestnosti....a nerozpravame sa....je to niekedy strasne a vtedy tiez mam taky pocit ako simi.... 😞

• @wera.g  ale najlepsie je ked sa vobec clovek nehada so svojou polovickou 🙂 ...ja tiez nemam rada hadky ako kazdy....

• @wera.g
    @dracica6663  My sme sa prvych 5 rokov vooobec nehadali, ale cim sme spolu dlhsie, tym sa viac hadame 😃 Ale nie, nie je to az take strasne...

• @bybi  drzim palce, aby ste sa udobili co najskor! 😉
    Nebud smutna, prehrmi to a bude dobre!

@dracica6663  veru nikto ich nema rad, ale asi je lepsie sa pohadat, ako dusit napatie v sebe....
    Draci a dlho sa potom nerozpravate? Poznam par, kde to trva aj tyzden.... ja by som sa zblaznila, keby sa so mnou drahy po hadke nerozpraval.... na stastie je v tomto ako ja a tak ked sa povadime, po 10 min jeden z nas stale urobi prvy krok...

• @bybi  nehadali?? no mi sme mali taku krizu ze sme sa po 3 r. rozisli uz sa to nedalo vydrzat ked sme sa kazdy den hadali...a potom sme boli od seba 4 mesiace a ozval sa vsetko olutoval a povedal ze sa zmenil tak sme sa stretli porozpravali o vsetkom...a zacali sme spolu zase chodit....a je pravda ze sa zmenil k lepsiemu a uz sme zase spolu rok a pol 😃 😵

• @beronsche  zavisi to od toho o co islo v hadke ale tak vedcinou par minut, max. hodinu...a minule sme sa pohadali povedal ze odide na vikend k mame a to sme sa nebavili den...ale neodpisiel prec...sme si to potom vysvetlili...a bolo dobre

• tak tak baby, najlepšie vôbec sa nehádať 🙂 ale to je skôr také sci-fi, môže byť pár akokoľvek ideálny, nie vždy je všetko ružové 🙂

• @dracica6663  ja sa neviem hnevat, ked sa pohadame, tak predtym ako jeden z nas kdekolvek odide ja sa musim udobrit... Ja by som ho asi nepustila z domu, ak by sme boli pohadani.. 😃 😃

• @bybi  maťka, my sme sa nehádali tiež asi prvé 4 roky.. a potom sme začali spolu bývať 😃 😃 😃

• @beronsche  no vsak on ale neodpisel z domu ale chcel potom si to rozmyslel nastastie 🙂 ja sa viem hnevat a poriadne .....so sestrou sme sa nebavili rok ale uz sa bavime ako tak...

• nam vraveli na kurze pripravy na manzelstvo, ze ak mame nejaky konflikt, tak namiesto hadky, sa mame porozpravat a to tak, ze si vezmeme nejaky predmet - hocico malicke, prkotinu a ten, co to ma v ruke, tak ten rozprava, ten druhy musi cusat, potom podate ten predmet tomu druhemu a on rozprava... samozrejme nie 30 min monolog... 😃
    ale ja ked sa hadam, tak by som ten predmet asi po nom hodila..... 😃 😃

• @beronsche 😃 asi tak....teoria je pekna vec ale v praxi to tak nefunguje ako je to popisane v nejakych knihach, clankoch

• jej a odkedy mame "paci sa mi to" ? som si ani nevsimla.... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.